Strony związane z hasłem: agregat - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'agregat':

 • AIRSYS »

  Firma zajmująca się kompleksowo instalacjami i serwisowaniem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Profesjonalnie dobierzemy urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wa-Tech Agregaty Prądotwórcze »

  Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się solidną firmą handlowo - usługową. Proponujemy państwu sprzęt używany w przemyśle budowlanym oraz stosowany w gospodarstwie domowym. Rozwiązania techniczne pochodzą od sprawdzonych rozwiązań światowych producentów sprzętu technicznego. Staramy się aby nasze wyroby były najwyższej jakości, spełniające oczekiwania naszych klientów, charakteryzowały się nowoczesnością, niezawodnością oraz wysoką funkcjonalnością, a przede wszystkim cieszyły się wysokim uznaniem klientów.Nasz sprzęt jest sprawdzony i dokładnie przetestowany. W ofercie znajdą państwo szeroką gamę sprzętu jak i również wykwalifikowany serwis.

  Data dodania: 24 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Light4you kraków »

  Light4You jest nowo powstałą firmą wypożyczającą sprzęt oświetleniowy. Została założona w 2010 roku przez osoby pracujące przez wiele lat zawodowo na planach filmowych, produkcjach telewizyjnych, reklamach itp. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zawodowemu, jesteśmy w stanie doradzić państwu w wyborze odpowiedniego oświetlenia do realizowanych projektów.
  Firma dysponuje sprzętem oświetleniowy wszystkich renomowanych producentów.
  Wypożyczając u Nas możesz być pewien niezawodności i jakości. Działamy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Generatory i agregaty prądotwórcze ELEM »

  Firma Elem zajmuje się produkcją generatorów i agregatów prądotwórczych od dwudziestu lat. Połączenie zaawansowanych technologicznie silników firm Iveco, Volvo, Mitsubishi, Doosan, Perkins, Deutz, Yanmar i innych z naszymi rodzimymi komponentami powoduje iż produkowane przez nas generatory są urządzeniami wysokiej klasy pod względem wydajności energetycznej z ceną dostosowaną do polskiego rynku urządzeń prądotwórczych.

  Zastosowanie nowych rozwiązań technologicznych przygotowywanych przez firmę Elem skutkuje podnoszeniem wydajności generatorów co roku, umożliwiając tym samym długą i nieprzerwaną pracę urządzenia po zaniku napięcia w sieci energetycznej. Ważna jest także stabilizacja napięcia agregatu, zapewniana przez system AVR - Automatic Voltage Regulation, który umożliwia podtrzymywanie napięcia w sieci bez niespodzianych zmian jego wartości. Zachowywanie technologii 'cichego przełącznika' w rodzinie agregatów prądotwórczych Elem powoduje wzrost bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych podłączonych do sieci, którą aktualnie dotknął niespodziewany spadek napięcia.

  Agregaty i generatory Elem, produkowane są także w wersjach przenośnych z silnikami takich firm jak Honda i Brigss&Stratton, co umożliwia ich zastosowanie jako przenośnego źródła energii elektrycznej. Generatory produkowane w takiej wersji są lekkie i bardzo wydajne, mogąc spokojnie zapewnić długą, nieprzerwaną pracę w różnych warunkach pogodowych.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulic Engineering Sp. z o.o. »

  Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie kompletnych systemów hydraulicznych, a szczególnie wg specyficznych życzeń naszych klientów. Współpracując z firmą Hydraulik Services Sp. z o.o. mamy możliwość zapewnienia 24-godzinnego serwisu naszych maszyn i urządzeń. Posiadamy także autoryzację firmy MOOG na naprawy pomp hydraulicznych.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inne naprawy »

  Firma HEMSEL wykorzystując swoją specjalistyczną wiedzę i doświadczenie świadczy usługi z zakresu:

  - kompletnego specjalistycznego montażu i uruchomienia generatorów prądotwórczych
  - napraw agregatów prądotwórczych
  - przeglądów serwisowych przemysłowych agregatów prądotwórczych
  - wymiany materiałów eksploatacyjnych w agregatach prądotwórczych
  - instalacji, reinstalacji systemów zasilania gwarantowanego
  - przeglądów i naprawy agregatów trójfazowych oraz jednofazowych

  – wymiany akumulatorów rozruchowych
  – wymiany części mechanicznych
  – wymiany filtrów oleju
  – wymiany filtrów paliwa
  – wymiany paliwa
  – wymiany filtrów powietrza
  – wymiany grzałek bloku silnika
  – wymiany oleju silnikowego
  – wymiany pasków klinowych
  – wymiany płynu chłodzącego
  – wymiany prostownika akumulatorów rozruchowych
  – wymiany węży paliwowych
  – wymiany węży podgrzewacza bloku silnika
  – wymiany/regeneracji pomp paliwowych
  – diagnostyka silnika
  – inne naprawy
  – remonty


  Gwarantujemy krótkie terminy realizacji.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biernat - Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja - Szczecin »

  Oferujemy szeroki zakres usług w dostawie, montażu, projekcie i serwisie urządzeń chłodniczych klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Firmę naszą cechuje doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności na rynku. Firma powstała w roku 1993 i od tego czasu stale się rozwija wychodząc na przeciw wymaganiom stawianym przez klientów. Swoje usługi świadczymy głównie na terenie powiatu puckiego ale nasza działalnośc obejmuje także cały obszar województwa pomorskiego. Największy nacisk kładziemy na to aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług oraz mieli możliwosć jak nawiększego wyboru producentów różnego rodzaju urządzeń do systemów KLIMATYZACJI, WENTYLACJI, CHŁODNICTWA oraz OGRZEWANIA z tego powodu zaufaliśmy znanym markom, między innymi: Fuji Electric, LG, Samsung, Dospel, VTS, York, Hitachi, Danfoss, Systemair, Mitshubishi Electric, Dainkin, Midea, Carrier, Bitzer, Eco które na rynku krajowym jak i międzynarodowymy mają pewną pozycję.

  Data dodania: 03 11 2013 · szczegóły wpisu »