Strony związane z hasłem: akt notarialny - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'akt notarialny':

1 · 2 · następna strona »
 • Kancelaria Notarialna Pszczyna »

  Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych).
  Notariusz dokonuje następujących czynności:1.sporządza akty notarialne; akty poświadczenia dziedziczenia; poświadczenia; protesty weksli i czeków; wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;2.doręcza oświadczenia;3.spisuje protokoły;4.przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe;5.sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;6.sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Barbara Jędrzejewska Głogów »

  Strona prezentuje zakres usług oferowanych przez Kancelarię Notarialną Barbary Jędrzejewskiej znajdującej się w Głogowie przy ulicy Garncarskiej 38.Na stronie znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące dokumentów które należy przygotować do dokonania poszczególnych czynności prawnych oraz informacje o opłatach notarialnych, sądowych i podatkach.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kupimy firmy »

  Jesteśmy zainteresowani zakupem zadłużonych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek akcyjnych. Notarialnie odkupujemy wszystkie udziały, zmieniamy zarząd oraz przejmujemy wszystkie zobowiązania. Dzięki współpracy z naszą firmą, nie musisz zarażać siebie i swoich bliskich na odpowiedzialność. Działamy szybko i skutecznie. W ciągu 48 godzin wykonujemy wszelkie czynności, włącznie z dokonaniem zmian w Krajowym Rejestrze Sądowniczym. Zajmujemy się sporządzaniem wszystkich dokumentów. Współpraca z nami to korzyść dla Ciebie i twojej firmy

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.notariuszzabrze.com.pl »

  Strona informacyjna Kancelarii Notarialnej. Kancelaria Notarialna znajduje się w centrum Zabrza przy ulicy Wolności 299 (II piętro), w pobliżu Urzędu Miasta Zabrze.
  Notariusz dokonuje nastepujących czynności:

  1. sporządza akty notarialne,
  2. sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,
  3. sporządza poświadczenia,
  4. doręcza oświadczenia,
  5. spisuje protokoły,
  6. sporządza protesty weksli i czeków,
  7. przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  8. sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  9. sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  10. sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław Tkaczyński »

  Kancelaria Notarialna we Wrocławiu
  Andrzej Tkaczyński
  Notariusz

  Adres:
  ul. Sądowa 14/4
  50-046 Wrocław

  Kontakt:

  notariusz(at)tkaczynski.com
  71 796 25 00
  602 138 352
  fax 71 796 25 01

  Godziny urzędowania:

  Poniedziałek: 11:00-17:00
  Wtorek: 9:00-16:00
  Środa: 9:00-16:00
  Czwartek: 9:00-16:00
  Piątek: 9:00-15:00
  Sobota: po umówieniu
  inne godziny również po umówieniu.

  Parking:
  ogólnodostępny na okoliczny ulicach
  płatny za siedzibą Okręgowej Rady Adwokackiej

  Notariusz jest osobą zaufania publicznego powołaną do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną, zwanych czynnościami notarialnymi.
  Notariusz dokonuje następujących czynności:
  1.sporządza akty notarialne; akty poświadczenia dziedziczenia; poświadczenia; protesty weksli i czeków; wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;
  2.doręcza oświadczenia;
  3.spisuje protokoły;
  4.przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe; 5.sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;
  6.sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie notarialne Wroclaw »

  Kancelaria notarialna Iwona Kredzińska to właściwy wybór, jeżeli poszukujesz wskazówki w obszarze: notariusz Wrocław,umowa spółki, akt notarialny, najem okazjonalny, testament. Nasi notariusze udzielają pomocy na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Lucyna Lissewska notariusz w Bydgoszczy »

  Szukasz notariusza w Bydgoszczy? Przedstawiamy Kancelarię Notarialną Lucyna Lissewska notariusza w Bydgoszczy. Przy realizowaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów Stron oraz innych osób, dla jakich czynność ta może wywoływać skutki prawne. Notariusz jest obowiązany udzielać Stronom niezbędnych objaśnień dotyczących realizowanej czynności notarialnej. Czynności notarialnych notariusz spełnia w kancelarii notarialnej. Może być wykonana również w innym miejscu, jeśli przemawia za tym profil czynności lub szczególne okoliczności. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym ustaleniu z Notariuszem, zrealizowanie czynności notarialnych, może nastąpić również w innych dniach i godzinach. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz G. Gawior. Kancelaria Notarialna Łódź »

  Notariusz Gawior sporządza akty notarialne oraz sporządza akty poświadczenia dziedziczenia; sporządza poświadczenia; doręcza oświadczenia;spisuje protokoły; sporządza protesty weksli i czeków; przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe; sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów; sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów; sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ANNA SMAL-RAJCA czynności notarialne »

  W Nowym Sączu znajdą Państwo kancelarię notariusza Anny Smal-Rajcy, która zajmuje się wykonywaniem różnych czynności wymagających formy notarialnej. W tym zakresie przygotowywane są przeróżne akty notarialne, takie jak umowy sprzedaży, zamiany lub darowizny, umowy spółek i między spółkami, majątkowe umowy małżeńskie, umowy o dożywocie, testamenty, akty ustanowienia hipotek i poddania się egzekucji, wypisy, odpisy oraz wyciągi dokumentów oraz inne. Notariusz zajmuje się spisywaniem protokołów na różnego rodzaju zebraniach i zgromadzeniach oraz w czasie otwieraniu testamentu. Oprócz tego poświadcza własnoręczność podpisów, wypisów, odpisów oraz kopii dokumentów, a także daty pozostawania osób przy życiu oraz w określonym miejscu. Jest tu również możliwość zdeponowania pieniędzy i papierów wartościowych oraz dokumentów. Szczegółowe informacje na stronie.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Magdalena Rodzik Notariusz Gorzów »

  Kancelaria Notarialna Notariusz Magdaleny Rodzik świadczy usługi w ramach działalności Kancelarii Notarialnej dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych dla przewidzianych czynności wymagających aktu lub poświadczenia notarialnego. Pani Notariusz oferuje fachowe porady prawne w zakresie prawa własności oraz prawa spadkowego. Kancelaria Notarialna obsługuje miasto Gorzów Wielkopolski i okolice.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław, Kancelaria Notarialna Natalia Grosz, Wrocław »

  Kancelaria Notarialna położona jest we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej 187/s3 (dzielnica Krzyki), na parterze budynku, z dostępem podjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz miejsc postojowych dla samochodów. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia czynności w późniejszych godzinach, w sobotę oraz inne dni. Kontakt: tel. 660-693-030, e-mail: kancelaria@notariusz-grosz.pl

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • NOTARIUSZ WARSZAWA »

  Kancelaria Notarialna znajduje się w Warszawie, przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7a (środkowe wejście, lokal na parterze) - w budynku biurowym Business Center Bitwy Warszawskiej, zlokalizowanym w dzielnicy Ochota.

  W Kancelarii istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do internetu - Wi-Fi. Budynek przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W biurowcu znajduje się parking podziemny dla gości, a w pobliżu ogólnodostępne miejsca postojowe (brak strefy płatnego parkowania).

  Notariusz udziela bezpłatnych informacji w ramach dokonywanej czynności, zarówno na miejscu w Kancelarii, jak też telefonicznie oraz w formie elektronicznej, również w języku angielskim.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Poznań »

  Zapraszamy do nowopowstałej kancelarii notarialnej zlokalizowanej w centrum Poznania, bezpośrednio przy kancelarii znajdują się parkingi, oraz przystanki komunikacji miejskiej.

  Kancelaria prowadzona jest w formie Spółki Cywilnej przez Notariusz Annę Borkowicz oraz Notariusz Martę Frydrychowicz.

  Kancelaria czynna jest w godzinach pon-czw: 9:00-17:00; pt: 9:00-16:00. Możliwe są również inne terminy po wcześniejszym uzgodnieniu.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Radomsko »

  Strona kancelarii notarialnej w Radomsku należącej do notariusza Konrada Skury. Notariusz sporządza akty notarialne (sprzedaże, darowizny, zniesienia współwłasności, działy spadku), akty poświadczenia dziedziczenia, poświadcza kserokopie dokumentów za zgodność z oryginałem. Kancelaria notarialna mieści się w centrum Radomska.

  Data dodania: 15 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław Zuzanna Niedźwiedź »

  Kancelaria Notarialna Zuzanny Niedźwiedź zapewnia kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, grup kapitałowych, spółek handlowych w zakresie wymaganym przez przepisy prawa a także Funduszy Inwestycyjnych.
  Do zakresu usług świadczonych przez naszą kancelarię należą: sporządzanie aktów notarialnych, w tym między innymi: umowy sprzedaży umowy przedwstępne umowy zniesienia współwłasności umowy darowizny umowy spółki statuty spółki statuty Funduszy Inwestycyjnych umowy przeniesienia własności nieruchomości umowy warunkowe umowy zamiany akty ustanowienia służebności gruntowych i osobistych testamenty umowy działu spadku umowy majątkowe małżeńskie umowy o podział majątku wspólnego sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia sporządzanie poświadczeń sporządzanie protokołów sporządzanie protokołów Zgromadzeń Inwestorów sporządzanie protestów weksli i czeków doręczanie oświadczeń prowadzenie depozytu dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów sporządzanie na życzenie Klientów projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów sporządzanie innych czynności wynikających z przepisów

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Notariusz Warszawa Centrum Krzysztof Kruszewski »

  Kancelaria Notarialna - Notariusz Warszawa Centrum Krzysztof Kruszewski mieści się przy ulicy Brackiej 20/17 00-028 w Warszawie.

  Kancelaria Notarialna istnieje na rynku od 1994 roku, w związku z przejściem Sędziego Krzysztofa Kruszewskiego do notariatu.

  Notariusz zaprasza do siedziby kancelarii w celu świadczenia czynności notarialnych.

  Kancelaria świadczy bezpłatną poradę prawną.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kluczbork, Notariusz Irena Sachta-Grosz »

  Kancelaria Notarialna Kluczbork, Notariusz Irena Sachta-Grosz świadczy następujące usługi wchodzące w zakres czynności notarialnych:
  - sporządza akty notarialne,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Kluczborka.
  Adres kancelarii:
  Plac Niepodległości 4
  46-200 Kluczbork
  Tel.: 77 418 58 24

  Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 8 - 16. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia czynności w późniejszych godzinach oraz w sobotę

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Masz prawo znać prawo - wiedza prawnicza »

  Wiedza prawnicza dal wszystkich. Przepisy prawne potrzebne w życiu codziennym. Uprawnienia i obowiązki adwokata, notariusza, radcy prawnego, komornika. Przepisy dotyczące prawa rodzinnego, rozwodów, prawa spadkowego, dziedziczenia i darowizn, prawa nieruchomości i odszkodowań. Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia aktu notarialnego. Jak zgłosić szkodę po wypadku komunikacyjnym. Nowelizacje przepisów prawa i planowane zmiany w kodeksach. Przepisy dotyczące prawa konsumentów, zasady zgłaszania reklamacji. Baza kancelarii adwokackich, radcowskich i notarialnych.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Jacek Skupień »

  Notariusz dokonuje czynności notarialnych w zakresie: nieruchomości gruntowych i lokalowych (np. umowy sprzedaży nieruchomości, jej darowizny lub zamiany), spraw spadkowych (np. testamenty, odrzucenie spadku, protokoły dziedziczenia i poświadczenia dziedziczenia), spraw majątkowych małżeńskich (np. umowy intercyzy, czy podziału majątku), poświadczeń (np. własnoręczności podpisu czy też zgodności kopii z oryginałem) i innych czynności (np. pełnomocnictw, protestów weksli i czeków i in.).

  Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania oraz wskażemy możliwe rozwiązania w celu przygotowania umowy, która w najlepszy sposób zabezpieczy Państwa interesy.
  Wszelkie informacje udzielane bezpłatnie i nie zobowiązują do dokonywania czynności.

  W kancelarii dostępna jest sieć Wi-Fi z szybkim dostępem do Internetu.

  Data dodania: 11 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna w Olsztynie - A. Bieranowski »

  Kancelaria Notarialna w Olsztynie - Dr hab. Adama Bieranowskiego działa od 1999 roku i oferuje uslugi w zakresie przygotowywania pism, zaświadczeń i dokumentów notarialnych takich jak akt notarialny. Obsługujemy w języku polskim, niemieckim i angielskim.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »