Strony związane z hasłem: akt poświadczenia dziedziczenia - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'akt poświadczenia dziedziczenia':

 • Kancelaria Notarialna Barbara Jędrzejewska Głogów »

  Strona prezentuje zakres usług oferowanych przez Kancelarię Notarialną Barbary Jędrzejewskiej znajdującej się w Głogowie przy ulicy Garncarskiej 38.Na stronie znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące dokumentów które należy przygotować do dokonania poszczególnych czynności prawnych oraz informacje o opłatach notarialnych, sądowych i podatkach.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • NOTARIUSZ TORUŃ PŁOTKOWSKI KRZYSZTOF »

  Kancelarii Notarialna mieści się w Toruniu. Kancelaria czynna jest w dni powszednie, w tym: - od poniedziałku do czwartku od 8:30 do 16:30 - w piątek od 8:30 do 15:00. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia dogodnego terminu i godziny czynności notarialnej.Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony pragną nadać formę notarialną lub są do tego zobowiązane. Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym.Czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Notariusz dokonuje następujących czynności:
  1) sporządza akty notarialne;
  2) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;
  3) sporządza poświadczenia;
  4) doręcza oświadczenia;
  5) spisuje protokoły;
  6) sporządza protesty weksli i czeków;
  7) przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe;
  8) sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;
  9) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;
  10) sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów;

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piotr Kotecki Kancelaria Notarialna w Łodzi »

  Przekazujemy Państwu informacje o siedzibie i godzinach pracy kancelarii a także o innych możliwościach umówienia się z notariuszem na dokonanie czynności notarialnych (także poza siedzibą kancelarii).
  Na stronie umieściliśmy ponadto informacje pomocne przy przygotowaniu się do wizyty w sprawach których przeprowadzenie zamierzają Państwo powierzyć naszej Kancelarii tj. sprzedaż, zamiana, darowizna nieruchomości (lokalu, działki gruntu, spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, w tym lokali nabywanych od dewelopera, syndyka bądź od gminy Łódź) stwierdzenie nabycia praw do spadku, umowy majątkowe małżeńskie, umowy zawierane przez spółki, pełnomocnictwa,ustanowienie hipoteki, służebności i inne.
  Z naszej strony dowiedzą się Państwo jak dotrzeć do Kancelarii Notarialnej notariusza Piotra Koteckiego środkami komunikacji miejskiej (dane są na bieżąco aktualizowane) lub samochodem. Informujemy także na podstawie jakich przepisów ustalane są opłaty za czynności notarialne (cennik opłat notarialnych). W sprawie opłat notarialnych zalecamy kontakt bezpośrednio z kancelarią.

  Data dodania: 21 06 2014 · szczegóły wpisu »