Strony związane z hasłem: alkomaty elektrochemiczne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'alkomaty elektrochemiczne':

 • Alkomaty elektrochemiczne, do firmy i do domu w sklepie AlkoPartner.pl »

  W ofercie sklepu AlkoPartner.pl znajdują się alkomaty do firmy i do domu. Sklep zajmuje się sprzedażą alkomatów sprawdzonych i cieszących się bardzo dobrą opinią użytkowników. Jeśli nie wiesz który alkomat jest dla Ciebie - doradzimy Ci w doborze odpowiedniego urządzenia. Możesz zamówić usługę kalibracji i serwisowania alkomatu.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alkomat »

  Na naszych drogach mało kto czuje się bezpiecznie. Z pewnością znacznym problemem jest liczba nietrzeźwych kierowców, wsiadający po spożyciu za kółko. Stwarzają niebezpieczeństwo nie tylko dla siebie ale i dla innych. Żeby nie dopuścić do takiej sytuacji możesz wyposażyć się w alkomat. Dzięki niemu dowiesz się czy możesz kierować samochodem czy nie. Na naszej stronie sklep-alkomaty.pl sprzedajemy większość najbardziej popularnych modeli alkomatów które można nabyć na polskim rynku. Sprzedajemy alkomaty z sensorem półprzewodnikowym i kieszonkowe. Takie modele jak DA 5200, CA 2000 czy AlcoDigital P100 są niesłychanie popularne i cieszą się doskonałą opinią klientów. Jeśli poszukujesz alkomatu to nasz sklep jest do tego znakomitym miejscem.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Serwis Alkomatów »

  Jesteśmy firmą która działa na Polskim rynku od kilku lat. Specjalizujemy się w sprzedaży alkomatów zwanych inaczej testerami trzeźwości, dodatkowo posiadamy także profesjonalny serwis kalibracji alkomatów który umożliwia naprawę oraz kalibrację alkomatów z sensorem półprzewodnikowym jak i elektrochemicznym. Nasze laboratorium wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt amerykańskiej firmy Guth Laboratories która posiada wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa oraz jakości gwarantując najwyższą jakość. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w naprawach oraz kalibracji alkomatów marki Sentech, Datech, Alcofind, Alkohit, Lion, Alcovisor, Promiler, Drager, i wiele innych. Jeśli twój alkomat wymaga naprawy lub kalibracji nasi specjaliści są do twojej dyspozycji!

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »