Strony związane z hasłem: anemostaty - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'anemostaty':

 • Termostaty »

  BH RES jest firmą od wielu lat zajmującą się handlem najwyższej jakości produktami do budowy wentylacji w budynkach. Nasza oferta obejmuje takie produkty jak przewody wentylacyjne wliczając w to przewody elastyczne. Dobre jakości przewody wentylacyjne to podstawa podczas budowy całej instalacji wentylacyjnej.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • CWK - producent kratek wentylacyjnych, anemostatów, nawiewników, dysz dalekiego zasięgu »

  CWK to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, producent różnego rodzaju kratek wentylacyjnych, anemostatów, nawiewników sufitowych, ściennych i do pomieszczeń czystych oraz dysz dalekiego zasięgu. Wyroby malowane są proszkowo, a na życzenie klienta na dowolnie wybrany kolor z palety RAL. Produkowane przez CWK wyroby posiadają atest higieniczny PZH.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Saw-Pol producent elementów wentylacyjnych »

  Główny trzon produkcji firmy stanowią elementy wyposażenia instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (nawiewniki, anemostaty, kratki, przepustnice, czerpnie itd). Wszystkie produkty posiadają atest higieniczny i spełniają wszelkie normy.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia wentylacji »

  Przedsiębiorstwo DABROwent to znana hurtownia wentylacji, która posiada w swojej bardzo bogatej ofercie szeroki zakres produktów z branży HVAC. Oprócz asortymentu wentylacji, DABROwent również posiada dużą ilość klimatyzatorów (np. Fujitsu, Daikin, Samsung, LG, czy Midea) i akcesoriów do klimatyzacji. Oprócz bardzo szerokiego asortymentu firmę wyróżnia również jej profesjonalne i nowoczesne podejście do Klienta. Obsługa Klienta bazuje na doradztwie specjalistycznym oraz dużej elastyczności. Dzięki dużym stanom magazynowym DABROwent ma możliwość bardzo szybkich wysyłek oraz reagowania na pilne potrzeby swoich Klientów.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Katowice, Tychy »

  Zajmujemy się sprzedażą elementów wentylacyjnych takich jak: przewody i kanały wentylacyjne, obejmy do rur, kolana, kształtki, kratki, anemostaty i wiele innych. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty sprawdzonych producentów. Zapewniamy transport własnymi środkami zakupionych i nas elementów. Zachęcamy do współpracy z naszą hurtownią wentylacyjną klientów z Tychów, Mikołowa, Katowic i całego województwa śląskiego

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »