Strony związane z hasłem: angielski korepetycje - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'angielski korepetycje':

 • Angielski Online - Nauka, Korepetycje i Tłumaczenia »

  Korepetycje oraz nauka Języka Angielskiego przez internet. Wygodnie i niedrogo, ucz się bez wychodzenia z domu. Podejmij wyzwanie! Dzisiaj już chyba nie trzeba nikogo przekonywać o potrzebie opanowania języka angielskiego. Wejdź i sprawdź to nic nie kosztuje! Pierwsza lekcja prezentacyjna za darmo.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Firma mobile ENGLISH zajmuje się organizowaniem indywidualnych zajęć z języka angielskiego w domach i miejscach pracy swoich słuchaczy oraz prowadzeniem szkoleń dla firm i instytucji. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania osoby w każdym wieku. Zajęcia mogą odbywać się w dowolne dni od poniedziałku od niedzieli w godzinach 7.00 - 22.00.

  Działamy w następujących miastach:
  Wrocław, Łódź, Barlinek, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Cieszyn, Gliwice, Gorzów Wlkp., Grodzisk Mazowiecki, Katowice, Kielce, Konin, Konstancin, Kraków, Legnica, Nadarzyn, Olsztyn, Opole, Ożarów, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Płock, Pruszków, Rzeszów, Słupca, Sochaczew, Szczecin, Tarnowskie Góry, Toruń, Warszawa, Wrocław, Żyrardów, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Zgierz, Rumia, Reda, Żywiec, Kalisz, Sosnowiec, Pabianice, Radom, Łowicz, Aleksandrów, Konstantynów, Ozorków, Marki, Ząbki, Suwałki, Częstochowa, Chojnice, Milanówek, Podkowa Leśna, Mszczonów, Piastów, Brwinów, Błonie, Łomianki, Poznań, Dąbrowa Górnicza, Krotoszyn, Ostrów Wlkp.,

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • The English Factory angielski online »

  The English Factory - nauka języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Angielski online, interaktywnie z nauczycielem przez Skype. Dzięki nauce w The English Factory masz możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych - rozumienia ze słuchu, konwersacji, rozumienia tekstu pisanego, podszkolisz wymowę, nauczysz się słownictwa i gramatyki. Bezpłatna lekcja próbna.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domi Lingua - angielski biznesowy »

  Profesjonalne zajęcia indywidualne oraz grupowe z języka angielskiego to propozycja firmy Domi Lingua, która zlokalizowana jest w Warszawie. Lektor prowadzi zajęcia w zakresie ogólnego języka, a także biznesowego, specjalistycznego, gramatyki bądź konwersacji i całe cykle, jakie gruntownie przygotują do egzaminów, w tym FCE, CAE, LCCI, BEC, TELC, IELTS, matury oraz innych. Oferta obejmuje także kursy kompetencyjne, w których nacisk położony jest na doskonalenie konkretnej umiejętności, w tym pisania, mówienia bądź negocjacji. Ponieważ materiały i program dobierane są w sposób indywidualny do każdego ucznia skuteczność nauki jest duża. Lektor wykorzystuje oryginalne teksty oraz nagrania, w tym wywiady i inne pochodzące z serwisów informacyjnych, a także nowoczesne narzędzia internetowe, aplikacje oraz podcasty. Proponowane kursy są skierowane do firm oraz osób prywatnych. Więcej na stronie.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »