Strony związane z hasłem: angielski online - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'angielski online':

 • Angielski Online - Nauka, Korepetycje i Tłumaczenia »

  Korepetycje oraz nauka Języka Angielskiego przez internet. Wygodnie i niedrogo, ucz się bez wychodzenia z domu. Podejmij wyzwanie! Dzisiaj już chyba nie trzeba nikogo przekonywać o potrzebie opanowania języka angielskiego. Wejdź i sprawdź to nic nie kosztuje! Pierwsza lekcja prezentacyjna za darmo.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski online »

  Nauka języka angielskiego online na podstawie repetytorium gramatycznego, gotowych wypracowań oraz słowniczka tematycznego.

  Serwis angielski.nauczaj.com to kurs angielskiego od podstaw, w tym również materiały edukacyjne dla najmłodszych. Strona wzbogacona jest o forum językowe, na którym można uzyskać pomoc zarówno w zrozumieniu zawiłości języka angielskiego, jak i w sprawdzeniu prac domowych i wypracowań.

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Blc4u to platforma do nauki języka angielskiego przez Internet oferująca możliwość przejścia kursu języka angielskiego bez wychodzenia z domu.

  Dlaczego angielski właśnie w Blc4u? Jesteśmy częścią holdingu edukacyjnego BLC, na który składa się sieć szkół językowych BLC, międzynarodowy ośrodek egzaminacyjny oraz ośrodek organizujący wyjazdy językowe do szkół z ponad 100 krajów.

  Angielski w Blc4u łączy tradycyjny kurs językowy, na który składa się mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie, konwersacja i gramatyka z możliwościami jakie daje Internet. Kursant Blc4u może dowolnie ukształtować swoje szkolenie języka angielskiego i uczyć się w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu i czasie.

  Blc4u daje swoim słuchaczom internetowych kursów językowych gwarancję zdania dowolnego egzaminu językowego na poziomie B1 (angielski według europejskiej skali poziomów) lub zwraca pieniądze za taki egzamin.

  Nauka języka angielskiego przez Internet to nie tylko ćwiczenia, czytanki i gramatyka ale także grupowe konwersacje online z native speakerami przy pomocy najpopularniejszego komunikatora internetowego. W dowolnym momencie nauki języka angielskiego przez Internet słuchacz ma możliwość dokupić konwersacje z native speakerami w pakietach jedno lub kilku godzinowych.

  Blc4u oferuje obecnie internetowe kursy angielskiego online na 6 poziomach zaawansowania, od poziomu podstawowego do poziomu zaawansowanego.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Dla Dzieci Online - Zosia i Kevin »

  Zosia i Kevin to interaktywny kurs języka Angielskiego Online. Kurs pełen zabaw przeznaczony jest głównie dla przedszkolaków - Dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Nauka jest bardzo miłą rozrywką dla Dziecka. Serwis Online z nauką języka Angielskiego poleca - Ciufcia.pl

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • The English Factory angielski online »

  The English Factory - nauka języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Angielski online, interaktywnie z nauczycielem przez Skype. Dzięki nauce w The English Factory masz możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych - rozumienia ze słuchu, konwersacji, rozumienia tekstu pisanego, podszkolisz wymowę, nauczysz się słownictwa i gramatyki. Bezpłatna lekcja próbna.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lingolab.pl - Internetowa szkoła językowa, kursy z języka angielskiego »

  LINGOLAB to kursy języka angielskiego
  on-line z lektorem.

  Już nie musisz wychodzić z domu czy biura -
  wystarczy Ci komputer z Internetem,
  wygodna kanapa i gotowe!

  * nauka z domu
  * doświadczeni lektorzy "na żywo"
  * mobilność
  * elastyczne godziny zajęć
  * małe grupy
  * platforma e-learningowa 24/7

  Gwarantujemy skuteczną naukę - wystawiamy certyfikaty

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy kurs angielskiego »

  Zapraszam na stronę poświęconą nauce języka angielskiego! Dzięki temu kursowi bez problemu przyswoisz sobie język angielski! Kurs jest innowacyjny ponieważ zawiera profesjonalnie zrobione nagrania słownictwa dzięki czemu nauka jest bardzo przyjemna i szybka! Kurs został stworzony przez lektora języka angielskiego. Zawiera także ćwiczenia i odpowiedzi do ćwiczeń. Warto się uczyć angielskiego ponieważ zwiększa szansę na uzyskanie lepszej pracy!

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Smok Angielski - Doradztwo językowe »

  Wygodna, skuteczna i atrakcyjna cenowo nauka angielskiego
  przez Skype. Doradcy językowi prowadzą kursy online na żywo z użyciem
  wirtualnych pomocy naukowych. Autorskie podejście do nauczania języka
  angielskiego, oparte na tzw. metodzie komunikacyjnej - najważniejsze
  jest porozumiewanie się w różnych sytuacjach społecznych. Nasz sekret
  polega jednak na wprowadzenie do procesu nauki technik wykorzystujących najnowszą
  wiedzę z zakresu psychologii uczenia się. Sposoby stosowane przez
  naszych doradców językowych przynoszą dużo lepsze efekty niż
  dziewiętnastowieczna dydaktyka dominująca w polskich szkołach. Oprócz
  "szytych na miarę" szkoleń oferujemy także: audyty kompetencji
  językowych, tłumaczenia pisemne, redakcję i korektę tekstów. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z angielskiego przez internet »

  e-perfectum.pl – oferuję naukę języka angielskiego przez Skype.
  Oferowane przez nas usługi skierowane są do osób, które cenią sobie swój czas i chcą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe o umiejętności sprawnego komunikowania się w języku angielskim. Zajęcia są prowadzone indywidualnie o dogodnych dla uczącego się godzinach co wraz z możliwością nauki przez internet sprawia, że angielski jeszcze nigdy nie był tak łatwo dostępny. Dzięki skorzystaniu z naszych usług możesz zaoszczędzić do 3 godzin swojego czasu względem zajęć prowadzonych w tradycyjny sposób.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego »

  Wyjeżdżasz na wakacje i boisz się, że nie poradzisz sobie z komunikacją za granicą? Gwarantujemy ci, że jeśli odpowiednio wcześnie rozpoczniesz naukę języka, to twoje obawy staną się bezpodstawne. Nasza firma ułatwi ci to zadanie. Już w krótkim czasie opanujesz podstawowe zwroty i wyrażenia. Wystarczy słuchać proponowanych nagrań i audycji prowadzonych przez obcokrajowców. Naukę warto podejmować jak najczęściej, wtedy rezultaty będą szybko widoczne. Nie zwlekaj więc i rozpocznij lekcje z naszymi native speakerami.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci »

  Nauka języka angielskiego dla dzieci metodą Laury, pozwala w zaskakująco krótkim czasie osiągnąć najlepsze efekty, dzięki nowatorskiej metodzie wprowadzenia rozrywki i nauki nadążającej za nowoczesnym społeczeństwem. Dział nauka i ćwiczenia bazują na odpowiednio przygotowanych materiałach, które mają zaciekawić dziecko i wciągnąć do dalszej nauki. Dostępne za darmo wciągające gry i zabawy, doskonale łączą naukę z rozrywką na najwyższym poziomie zapewniając dziecku wspaniałą zabawę na długie godziny.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskich słówek za pomocą zestawów zawierających wymowę native speakera i obrazki »

  lingmax.eu to serwis wspomagający szybkie poznawanie, powtarzanie i zapamiętywanie angielskiego słownictwa online i offline. Nauka angielskich słówek odbywa się poprzez tworzenie własnych, indywidualnych zestawów słówek oraz korzystanie z dostępnych w serwisie gotowych zestawów tematycznych. Każdy z ponad 350 zestawów zawiera wymowę native speakera (mp3) i obrazki ilustrujące słówka. Nauka odbywa się w trybie krok po kroku lub pokaz slajdów. Uczący się może ściągnąć do offline wybrane zestawy i wstawić do nich własną grafikę, co wzmocni proces kojarzenia i zapamiętywania angielskich słówek. Z zawartości pobranej do pracy w trybie offline Użytkownik może korzystać dożywotnio. Ponadto w serwisie znajdują się specjalnie przygotowane skojarzenia, czyli "małe historie", które pomagają w zapamiętaniu przedstawianego słówka.

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neolingua - Szkoła Językowa przez Internet! »

  Neolignua to najlepsza dla Ciebie szkoła Językowa, gdzie nauczysz się języka przez Internet! Język Angielski, język niemiecki, język chiński, hiszpański, francuski, polski dla obcokrajowców i wiele innych!
  Przekonaj się jak wygodna, łatwa i przyjemna jest nauka języka online przez Skype!
  Posiadamy świetnych lektorów, native speakerów, wykonujemy także tłumaczenia.
  Promocje dla małych grup!
  Nie wahaj się, sprawdź naszą ofertę - będziesz w pełni usatysfakcjonowany!

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal języka angielskiego Gettin' English »

  Strona gettinenglish.com powstała z myślą o wszystkich, którzy pragną samodzielnie i skutecznie nauczyć się języka angielskiego. W XXI wieku nie tylko książki mogą dostarczyć potrzebną człowiekowi wiedzę, środkiem przekazu staje się również Internet. Dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy użytkownik może odnaleźć interesujące materiały oraz wskazówki, które pomogą w sposób łatwy i szybki opanować język angielski. Chcąc dostosować serwis do potrzeb jak najszerszej grupy użytkowników, stworzyliśmy działy tematyczne, zawierające praktyczne treści dostosowane do poziomu zaawansowania.
  Podstawę serwisu stanowi połączenie funkcjonalności, przejrzystości i profesjonalizmu. Tworząc stronę Gettin’ English, chcieliśmy umożliwić Wam dostęp do różnorodnych treści, które w znaczący sposób przyśpieszą proces nauki języka angielskiego i zachęcą do regularnych ćwiczeń. Dlatego nie tylko udostępniamy materiały, ale też wskazówki dotyczące sprawdzonych metod, jak szybko opanować język angielski.Naszym głównym założeniem jest tworzenie serwisu w ścisłej współpracy z jego użytkownikami, którzy będą mieć wpływ na kształtowanie treści regularnie publikowanych na stronie. Słuchając użytkowników i bazując na doświadczeniu, dostarczymy zupełnie nowe materiały, które zmotywują, wręcz zainspirują Cię do nauki angielskiego, gwarantując sukces językowy.

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Nauka obcego języka jest teraz wyjątkowo prosta. Dla wszystkich szukających prostego sposobu na przyswojenie angielskiego i hiszpańskiego stworzyliśmy ilang.pl - interaktywną platformę do swobodnej nauki. Oferujemy możliwość zdobycia komunikatywności w danym języku w bardzo krótkim okresie czasu. Nasz program wykorzystuje nowoczesne metody przekazywania wiedzy na każdym poziomie. Ilang.pl ma również rabaty i specjalne promocje dla swoich użytkowników. Wejdź na nasz portal jeszcze dziś.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Luketrans: tłumacz j. angielskiego i niderlandzkiego, nauka języków »

  Tłumaczenia pisemne i ustne (język polski, angielski, niderlandzki), nauka angielskiego i polskiego dla obcokrajowców. Rzetelność, terminowość, poufność za rozsądną cenę. Zniżki dla studentów, organizacji pożytku publicznego oraz przy większych zamówieniach!

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski 24 »

  Strona zawiera mnóstwo potrzebnych maturzystom zwrotów, których znajomość może "uratować życie" wielu osobom które chcą zdać egzamin maturalny z języka angielskiego.
  Na stronie znajduje się wiele niezbędnych zwrotów, podzielonych według kategorii. Wszystko w jednym miejscu. Zapraszam do odwiedzenia strony.
  Zapewniam że warto.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lektor u Ciebie »

  Lektor u Ciebie to mobilna szkoła językowa. Uczymy języka angielskiego na terenie Oświęcimia i okolic. W naszej ofercie znajdziesz zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne. Dla osób z poza naszego obszaru działania polecamy lekcje online przez Skype.

  Data dodania: 11 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Speakingo - Kurs języka angielskiego online »

  Speakingo jest wyjątkowym kursem języka angielskiego online opracowanym w oparciu o metodę bezpośrednią przez doktora filologii angielskiej Grzegorza Kuśnierza. Korzysta z nowoczesnej technologii rozpoznawania mowy, dzięki której możesz rozmawiać z komputerem jak z nauczycielem. Ucząc się pełnych zdań przyswajasz poprawną gramatykę jak dziecko, które nie zastanawia się nad regułkami, po prostu mówi. Program dydaktyczny wykorzystuje 2000 najpopularniejszych słów, których znajomość pozwala zrozumieć 90% konwersacji. Ucz się angielskiego nie wchodząc z domu, kiedy chcesz i jak długo chcesz.

  Data dodania: 12 04 2017 · szczegóły wpisu »