Strony związane z hasłem: angielski wrocław - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'angielski wrocław':

 • Angielski Wrocław »

  BLC Angielski Wrocław to renomowany ośrodek akademicki prowadzący kursy językowe na terenie Wrocławia w lokalizacjach takich jak Karłowice, Gaj, Centrum, Psie Pole, Nowy Dwór oraz Biskupin.

  BLC Angielski Wrocław prowadzi zajęcia językowe na 18 poziomach zaawansowania od poziomu całkowicie początkującego (elementary), aż do poziomu dla certyfikowanych nauczycieli języka angielskiego (CPE). Kursy językowe w BLC Angielski Wrocław odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne w grupach od 6 do 12 osób lub tez w minigrupach od 4 do 9 osób.

  Szkoła języków obcych BLC Angielski Wrocław to także znany, międzynarodowy ośrodek egzaminacyjny upoważniony do przeprowadzania egzaminów językowych z ramienia Londyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej (LCCI), egzaminów Rady Europy TELC oraz uniwersytetu londyńskiego Trinity College London.

  Szkoły językowe BLC Angielski Wrocław oferują stacjonarne kursy języka angielskiego, kursy językowe przez Internet jak również szkolenia językowe dla firm oraz zajęcia indywidualne (korepetycje z języka angielskiego). BLC umożliwia kontynuację nauki w okresie wakacyjnym w międzynarodowych szkołach językowych w Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, USA oraz na Malcie.

  Jako jedna z nielicznych szkół języka angielskiego, BLC Angielski Wrocław gwarantuje swoim kursantom zdanie międzynarodowego egzaminu FCE (First Certificate in English). Nauka w BLC Angielski Wrocław to gwarancja zdania egzaminu językowego.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Wrocław »

  Niniejszy portal zawiera szereg ciekawych informacji o charakterze poradnikowym.

  Studenci radzą jak wybrać dla siebie odpowiedni kurs języka obcego, czym kierować się przy wyborze szkoły językowej, w jaki sposób przeglądać oferty szkół języków obcych oraz dlaczego czasami warto uczyć się samodzielnie.

  Dlaczego niektóre szkoły są lepsze niż inne? Dlaczego cena kursu języka obcego nie zawsze jest wyznacznikiem jego jakości? Jak zdobyć tanią pożyczkę na kurs języka angielskiego? Co zrobić, jak nie możemy znaleźć odpowiadającej nam oferty w gąszczu ofert szkół językowych? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź na naszym portalu.

  Przeczytaj porady praktyków, czyli studentów którzy ukończyli kursy językowe i zobacz jakimi kryteriami powinieneś kierować się przy wyborze optymalnej szkoły językowej lub też szkolenia językowego.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Firma mobile ENGLISH zajmuje się organizowaniem indywidualnych zajęć z języka angielskiego w domach i miejscach pracy swoich słuchaczy oraz prowadzeniem szkoleń dla firm i instytucji. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania osoby w każdym wieku. Zajęcia mogą odbywać się w dowolne dni od poniedziałku od niedzieli w godzinach 7.00 - 22.00.

  Działamy w następujących miastach:
  Wrocław, Łódź, Barlinek, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Cieszyn, Gliwice, Gorzów Wlkp., Grodzisk Mazowiecki, Katowice, Kielce, Konin, Konstancin, Kraków, Legnica, Nadarzyn, Olsztyn, Opole, Ożarów, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Płock, Pruszków, Rzeszów, Słupca, Sochaczew, Szczecin, Tarnowskie Góry, Toruń, Warszawa, Wrocław, Żyrardów, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Zgierz, Rumia, Reda, Żywiec, Kalisz, Sosnowiec, Pabianice, Radom, Łowicz, Aleksandrów, Konstantynów, Ozorków, Marki, Ząbki, Suwałki, Częstochowa, Chojnice, Milanówek, Podkowa Leśna, Mszczonów, Piastów, Brwinów, Błonie, Łomianki, Poznań, Dąbrowa Górnicza, Krotoszyn, Ostrów Wlkp.,

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski, Kursy angielskiego, Szkoły językowe, Szkoła językowa Wrocław - OLC »

  OLC Wrocław to szkoła językowa z tradycjami i mnóstwem zadowolonych klientów. Język angielski jest w tej chwili najpopularniejszym językiem na świecie, dlatego warto go poznać bliżej.
  Nasza szkoła to profesjonalne kursy angielskiego dla każdego. Z nami nauka to po prostu przyjemność. Zapraszamy do czołówki jeśli chodzi o szkoły językowe, zapraszamy do Oxford Language Centre w Wrocławiu.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • NOWOCZESNA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO »

  Zapraszamy do nowoczesnej Szkoły Jęzka Angielskiego w centrum Wrocławia.
  Rożnorodność kursów, gwarancja zdania każdego egzaminu.

  Kameralne grupy, wykwalifikowana kadra!

  Ruszamy w październiku, zapisy trwają!

  wejdz na www.cityenglish.pl

  Kursy maturalne i egzaminacyjne, tygodniowe i weekendowe!

  ATRAKCYJNE CENY, SUPER LOKALIZACJA - obok przejścia Świdnickiego! Tramwaje, autobusy, parking obok budynku!

  Promocje na podręczniki!


  ZAPRASZAMY Join our school!

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski wrocław »

  Witryna szkoły językowej Mobile english oferuje lekcje języka obcego. Na stronie znajduje się oferta lekcji dla dorosłych zarówno z zakresu języka branżowego jak i elementarnego. Lektorzy Mobile english prowadzą lekcje w domu Klienta. Zajęcia prowadzone są indywidualnie bądź w grupach przez doskonale przygotowanych native speakerów i lektorów. Forma zajęć jest dopasowana do potrzeb Klienta, jego czasu pracy i innych zajęć. Na witrynie szkoły znajduje się kontakt do oddziałów i cennik zajęć.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Altaling Wrocław »

  Alta Lingustic to szkoła językowa Wrocław - wykładająca zajęcia metodą Direct, uznawaną za dającą najlepsze postępy w nauce konwersacji.
  Personel szkoły to belfrowie z obszernym doświadczeniem pedagogicznym i predylekcją do języków obcych, przekazują ją uczniom i pokazują iż znajomość języków obcych w wielu przypadkach otwiera drzwi do kariery zawodowej i osobistej.
  Szkoła kładzie duży nacisk na to, aby stworzyć jak najmniejsze grupy zajęciowe prowadzone przez wykwalifikowanych filologów, dzięki którym kursanci mają możliwość rozmowy z prawdziwymi obcokrajowcami. W tym samym czasie kursanci rozbijają barierę konwersacji w języku polskim, włoskim czy angielskim.
  Poza kursami dla początkujących prowadzone są również zajęcia przeszkalające do certyfikatów językowych TOEFL, FCE, SPE, a jako członek sieci TELC szkoła językowa przeprowadza egzaminy TELC w swojej siedzibie. Planuje również lekcje indywidualne, zajęcia dla przedsiębiorstw oraz zagraniczne. Placówka językowa to nie tylko język angielski Wrocław, w jej ofercie znajdziecie także kursy z języka włoskiego, ruskiego, portugalskiego ale również tak egzotycznego jak japońskiego.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiej szkoły języków obcych Lektor. Prowadzimy kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno dla początkujących jak także dla tych, którzy chcieliby potwierdzić swoja znajomość angielskiego międzynarodowym certyfikatem.Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów przy użyciu nowoczesnych pomocy naukowych. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Chcesz szybko i efektywnie nauczyć się języka obcego? Powinieneś zapisać się do naszej szkoły. Działamy we Wrocławiu. Naszą szkołę tworzą lektorzy z różnych krajów, m.in.: Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, czy Hiszpanii. Dbamy o naszych klientów zapewniając im komfortowe warunki do nauki. Stosujemy jedynie najskuteczniejsze metody nauczania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Moose.pl »

  Centrum Języków Obcych MOOSE rozpoczęło działalność w 1994 roku we Wrocławiu, a dziś jego oddziały znajdują się w ponad 100 miastach Polski. W ofercie lekcje indywidualne i w grupach, kursy dla biznesu i dla dzieci, zajęcia w domu i w miejscu pracy, dogodne terminy i czas trwania zajęć. Doświadczeni lektorzy i atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Barbados - kurs niemieckiego »

  Marzysz o tym, aby dobrze umieć język niemiecki, angielski, włoski ewentualnie język hiszpański? Nie zwlekaj więc i jak najszybciej skorzystaj z oferty jaką przygotowała specjalnie dla Ciebie Szkoła językowa Barbados z siedzibą we Wrocławiu. Nasi lektorzy posiadają doskonałe przygotowanie lingwistyczne i metodyczne. Prowadzą lekcje w małych grupach, dzięki czemu szybciej nauczysz się wybranego języka. Oprócz zajęć grupowych z jęz. angielskiego oferujemy też indywidualne i kursy dla firm. Zapewniamy, iż szkolenie z nami, to czysta rozkosz. Zaadaptujemy techniki oraz metody nauczania (komunikatywna, direct) do Twoich wymagań i możliwości. Liczymy na to, iż podobnie jak setki zadowolonych z naszych uczestników zajęć, także Ty dołączysz do tego grona. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej na której znajdziesz szczegółowe informacje.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »