Strony związane z hasłem: animatorzy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'animatorzy':

 • EDUFUN - Centrum edukacyjne - interaktywna edukacja »

  Edufun jest centrum interaktywnej edukacji, mieszczącym się na skwerze kościuszki w gdyni. Prowadzimy miedzy innymi: warsztaty konstruktorskie, imprezy edukacyjne dla dzieci, efekty specjalne, pokazy z fizyki, chemii, elektryczności. Spędzisz tu miło czas z rodziną.nEduFun nowatorska oferta edukacyjno-rozrywkowannPodstawowa zasada: Nauka przez ZabawęnBazujący na doświadczeniach najlepszych Parków Edukacyjnych EuropynnTo obiekt:nstanowiący zupełnie nową atrakcję turystycznąnuaktywniający mieszkańców, w szczególności młodychnposzerzający horyzonty myślenia, patrzenia, tworzeniannEduFun to największe Centrum Edukacji w PolscennnEduFun to:nnNowatorskie, wielkogabarytowe interaktywne stanowiska edukacyjnenNamioty tematycznenPlansze edukacyjnenPrzestrzeń technicznanNamiot powitalnynWykwalifikowani animatorzynNajlepsza lokalizacjannOferta skierowana jest do osób w każdym wieku :nndzieci, młodzież i dorośli, ndo całych rodzin,ngrupy zorganizowane,nturyści i mieszkańcy Gdyni, TrójmiastannEduFun to misja społeczna:nUdział w nowatorskiej koncepcji edukacyjnejnProspołeczny wizerunek firmy i partnerównDziałania EduFun to świetna promocja w jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc Polski

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny Dla Dzieci pl »

  Od ponad 10 lat zajmujemy się tym, co umiemy najlepiej – organizowaniem rozrywki najmłodszym i ich rodzinom. Urodziny,Dzień Dziecka,piknik, festyn, przyjęcie w ogrodzie ...LUBIMY DZIECI I DLATEGO ONE TAK BARDZO LUBIĄ NAS!!!

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Inna Bajka »

  Teatr Inna Bajka zajmuje się artystyczną oprawą imprez:festiwali,dni miast,festynów,otwarć,uroczystości ślubnych,imprez firmowych i innych.
  Mamy też wieloletnie doświadczenie w pogłębianiu świadomości marki, promocji wydarzeń czy biznesów.
  Przenosimy ducha sztuki na rynek reklamy!
  Wśród nas są aktorzy,lalkarze, mimowie szczudlarze,konferansjerzy,ogniarze,kuglarze, scenarzyści a także specjaliści od reklamy i PR
  Praca to nasza pasja!
  Organizujemy:
  -PRZEDSTAWIENIA PLENEROWE NA ZADANY TEMAT
  -PARADY SZCZUDLARZY-w towarzystwie muzyków i kuglarzy
  -WARSZTATY SZCZUDLARSKIE
  Ponadto nasi szczudlarze:
  -Z wysokości rozprowadzą materiały reklamowe
  -Zrobią zwierzątka,serca,kwiaty z balonów
  -W anielskich kostiumach obsypią nowożeńców
  płatkami róż.
  -Ściągną dla Państwa gwiazdkę z nieba

  -BALE I GRY INTEGRACYJNE
  Nasi konferansjerzy profesjonalnie poprowadzą każdą imprezę,koncert,bal dla dorosłych, maturalny czy dla dzieci.Mamy wiele ciekawych pomysłów na zabawy i warsztaty dla najmłodszych.Polecamy szczególnie zajęcia z animacji przedmiotu oraz malowanie twarzy.


  -MIMOWIE
  -Wprowadzą magię teatru w przestrzeń miejską
  -Ożywią Państwa stoisko na targach
  -Stworzą etiudę pantomimiczną na wybrany przez Państwa temat
  -wzruszą i rozbawią

  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Internetowy - Animator »

  Kursy stacjonarne na Animatorów Czasu Wolnego
  - internetowy kurs na Animatora Czasu Wolnego jest tańszy od kursu stacjonarnego
  - uczysz się w domu, więc nie tracisz czasu na dojazdy
  - uczysz się kiedy chcesz, gdzie chcesz i ile chcesz
  - otrzymujesz ciągły dostęp do wszystkich materiałów
  - poznasz wiedzę praktyków – nie teoretyków
  - kurs jest banalnie prosty w obsłudze

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Marketingowa Feraverto »

  Kompleksowa organizacja promocji w zakresie BTL.
  Komunikacja bezpośrednia to najlepszy sposób na budowanie relacji i zdobywanie klientów.Nasza agencja zrobi to w profesjonalny jak również niekonwencjonalny sposób.Staramy się każdego dnia podnosić jakość naszej pracy. Dzisiaj jesteśmy lepsi niż wczoraj, jutro będziemy lepsi niż dzisiaj. Przed każdą akcją zespół przechodzi szkolenie z produktu, technik sprzedaży i celów promocji.Do Państwa dyspozycji mamy zespół pięknych i utalentowanych ludzi.Hostessy i promotorzy - wspomaganie sprzedaży, promocje, kolportaż ulotek.Top Hostessy - bankiety, gale, imprezy VIP, wydarzenia kulturalne.Fordanserki.Animatorzy gier i zabaw.Modelkin.Wszystkim usługom towarzyszy podstawowa zasada - dostosowujemy wizerunku hostess i promotorów do reklamowanego produktu. Wygląd i strój powinien komponować się z prowadzoną w danym momencie akcją promocyjną. My o to zadbamy.

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Internetowy- Animator Sportu i Rekreacji. Kurs Orliki. »

  Kurs- Animator Sportu i Rekreacji. Pierwszy Internetowy kurs dla Animatorów Sportu i Rekreacji. Zapisz się na kurs na Animatora Sportu i Rekreacji. Kurs Orliki.Kurs - animator. Pierwszy Internetowy kurs dla Animatorów Sportu i Rekreacji. Zapisz się na kurs na Animatora Sportu i Rekreacji. Zapisz się na Animatora Sportu i Rekreacji. Pierwsze w Polsce Internetowe kursy dla Animatorów Sportu i Rekreacji.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • ANIMA ART - Animatorzy i artysći - Kamila Glinka - imprezy »

  Firma Anima Art to zespół doświadczonych animatorów i artystów. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez dla dzieci i dla dorosłych, obsługujemy: pikniki, festyny, eventy firmowe, eventy w galeriach handlowych,pokazy sceniczne, imprezy teambuilding, imprezy klubowe, atrakcje na ślubach i weselach, urodziny, akcje promocyjne, animacje hotelowe i inne wydarzenia kulturalne. Gwarantujemy najwyższy poziom artystyczny, mnóstwo śmiechu niezapomnianą zabawę.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »