Strony związane z hasłem: antyki meble - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'antyki meble':

 • Antyki meble stylowe - Antyki Warszawa - Criterion Antyki »

  www.antykiweb.eu prezentuje Criterion (Londyn) Antyki Warszawa. Meble stylowe antyki. Mebli w stylach Wiktorianskim, Edwarda, Art Deco, Georgianskim oraz Kontynentalnym. Cena Hurtowa. Zapraszamy.

  Antykiweb jest nowym antyki portalu. Oferujemy duży wybór antyków dla pośredników handlowych oraz klientów indywidualnych. Antykiweb oferuje także bezpłatną dostawę do wielu miejsc w północnej Europie. Antykiweb specjalizuje się w antyczne meble z wiktoriańskiej, Edwardian, Georgianski oraz stylu art deco.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Antyki Warszawa »

  Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym handlem antykami od 1998 roku. Wszystkie antyki oferowane na naszej stronie są oryginalne, ich stan i datowanie są zgodne z opisem. Prowadzimy profesjonalną wycenę opartą o wnikliwą analizę obiektu popartą certyfikatem. Naszą wizytówką niech będą wyselekcjonowane przedmioty na tej stronie które chcemy Państwu zaproponować.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa Giełda Mebli Używanych »

  Portal ogłoszeniowy, którego zawartość tworzą oferty kupna sprzedaży mebli zarówno nowych jak i używanych z obszaru całego kraju. Unikalną cechą Giełdy jest to, że portal w całości poświęcony jest ściśle tylko i wyłącznie branży meblarskiej. Oprócz ofert mebli można to znaleźć wiele artykułów związanych z nowoczesnym designem, aranżacją wnętrz, wyposażeniem domu czy mieszkania jak również konserwacją utrzymaniem i remontem mebli. Portal jest doskonałym narzędziem handlu meblami, w sposób bardzo prosty i przyjazny dla użytkownika umożliwiający publikację oraz edycję ogłoszeń. Osoby poszukujące ofert zakupu mają możliwość wyselekcjonowania regionu kraju oraz kategorii mebla przez co zawężają i precyzują swój obszar zainteresowań i poszukiwań, a zatem oszczędzają czas. Dzięki zastosowaniu formularza kontaktowego zadanie pytania czy złożenie konkretnej oferty osobie sprzedającej mebel jest bardzo proste. Każde z ogłoszeń zawiera w sobie podstawowe informacje dotyczące ceny, opisu i cech charakterystycznych mebla, jest także wzbogacone o zdjęcia.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antyki d'Raculi - meble Empire, Boulle i Napoleon III. »

  Inkrustowane stoły, intarsjowane witryny, pięknie złocone serwantki to tylko część oferowanego przez nas asortymentu. Zapraszamy do istniejącej od ponad 20 lat galerii antyków i dzieł sztuki. Specjalizujemy się w starych meblach począwszy od renesansu i baroku, poprzez okres Ludwika XV i XVI, na Secesji i Art - Deco kończąc. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości i unikalności oferowanych przez nas przedmiotów. Każdy obiekt staramy się opisać rzetelnie podkreślając formę i historię obiektu.
  Dla nas antyki to pasja, sztuka i historia z którą, poprzez naszą ofertę, chcemy podzielić się z Państwem.

  Data dodania: 25 01 2016 · szczegóły wpisu »