Strony związane z hasłem: aplikacja mobilna - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'aplikacja mobilna':

 • Aplikacje internetowe, systemy dedykowane, mobilne, PHP »

  Wierzymy, że aplikacje internetowe mogą usprawnić działanie niemal każdej firmy. Jeśli potrzebujesz specjalistów, którzy zaprojektują i wykonają aplikację dla Twojej firmy to zgłoś się do nas.
  Przygotujemy dokładną wycenę i doradzimy jak nowoczesne technologie mogą wpłynąć na Twój biznes.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacja mobilna »

  Sprawdź kompletną ofertę firmy Yarmobile. Jeżeli poszukujesz specjalistów, którzy to wiedzą jak przygotować najlepszego rodzaju aplikacje mobilne na Androida, mają wielkie doświadczenie i wiele interesujących realizacji to doskonale trafiłeś. Tylko Yarmobile, tylko ich usługi są godne zainteresowania

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czat na stronę, blog i dla firmy- darmowy, prosty, pożyteczny »

  ChatPocket to darmowy live chat panel, komunikator do zintegrowania ze stroną internetową prywatną, firmową czy blogiem, który pozwala na kontakt online z odwiedzającymi witrynę. Dodatkowo po pobraniu aplikacji na telefon ChatPocket mobile, użytkownik jest informowany sygnałem z telefonu o nadchodzących nowych wiadomościach w czacie.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Second Screen aplikacja smartTV »

  Aplikacja Pocket TV i iRemotee przeznaczona jest na tablety oraz inne urządzenia przenośne, które są połączone ze smartTV. Dzięki tej technologii można bezproblemowo zgrywać obrazy na telewizorze na tablet lub smartfon. Aplikacja Pocket TV i iRemotee to nowoczesne rozwiązania na miarę XXI wieku, jako telewizja 3 generacji.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Point Finder - Nawigacja wewnątrz budynków »

  Odszukanie sklepu w dużym centrum handlowym to dla Ciebie problem? Jest rozwiązanie - to aplikacja Point Finder. Po prostu ją otwórz, wybierz obiekt poszukiwań i kieruj się wprost do celu. Nigdy nawigacja w pomieszczeniach nie była równie prosta. Z Point Finder z łatwością znajdziesz drogę w galerii, muzeum czy też na lotnisku. Dodatkowo dostaniesz dostęp do aktualnych promocji i rabatów. Zobacz więcej!

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »