Strony związane z hasłem: aqua aerobik - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'aqua aerobik':

 • Fitelia.pl »

  Sprzedaż i dystrybucja sprzętu do zajęć fitness, treningu pływackiego, aqua aerobiku firm: OKEO, Sveltus, iOball, Move-ya, Flow Tonic.
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą w nowej strefie aqua.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aqua Aerobik w Warszawie - Ćwiczenia W Wodzie, Które Dają Efekty »

  Aqua aerobik (aqua fitness) to ćwiczenia w wodzie, które nadają zajęciom całkowicie nowy wymiar.

  Wyjątkowe właściwości wody sprawiają, że jest to trening bezpieczny a przy tym efektywny (wzmacnia i uelastycznienia mięśnie, wysmukla sylwetkę, poprawia krążenie i oddychanie,
  a także pozytywnie wpływa na kondycję ćwiczących oraz utratę wagi).

  Aqua Aerobik nie wymaga umiejętności pływania - jest to niewątpliwa zaleta ćwiczeń.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aqua-aerobik w Warszawie »

  Zajęcia aqua-aerobiku polecane osobom z problemami kręgosłupa i stawów, idealne dla osób z nadwagą, skutecznie pomagają zwalczyć cellulitis, schudnąć i wymodelować sylwetkę.
  Aqua-aerobik na terenie całej Warszawy - Bemowo,Centrum,Międzylesie,Mokotów,Ochota,Praga Północ,Wilanów,Żoliborz,Piaseczno,Ursus. Bezpieczna gimnastyka dla każdego. By dłużej cieszyć się zdrowiem!

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aqua aerobik – Centrum Figura – Gimnastyka w wodzie »

  Zajęcia aqua aerobiku (gimnastyki w wodzie) polecane osobom z problemami kręgosłupa i stawów, idealne dla osób z nadwagą, skutecznie pomagają zwalczyć cellulitis, schudnąć i wymodelować sylwetkę. Zajęcia prowadzone na terenie całej Warszawy (Anin, Bemowo, Bielany, Centrum, Jelonki, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Praga Płn, Stegny, Ursus, Wilanów).

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fregata - Szkoła Pływania Poznań, aqua aerobik aerobik w wodzie aqua aerobics - Agua Aerobik »

  Szkoła Pływania Fregata, która prowadzi na swoim obiekcie w Poznaniu miedzy innymi ; kursy pływania, lekcja pływania, aqua aerobik zajęcia w wodzie dla niemowląt, nauka pływania dla dorosłych, aqua aerobic w wodzie i wiele innych zajęć jest szkołą z doświadczeniem oraz wykwalifikowaną kadrą. Szkoła powstała jako pierwsza w Poznaniu i od tego czasu bardzo szybka się rozwija. Przy szkole również powstało stowarzyszenie fregata Swimming skupiające pasjonatów sportów wodnych. Przy szkole dział prężnie klub pływacki którego uczestnicy maja liczne medale na szczeblu ogólnopolskim. Do klubu może zapisać się każdy, zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Od niedawna można uczęszczać na zajęcia również dzięki kartą multisport. Ruch w obojętnie w jakiej postaci jest zawsze dobry dla zdrowia. Dlatego jeśli chcesz mieć zdrowe ciało i chart duch zainwestuj w karte multisport, karnet, bilet jednorazowy, cykliczne zajęcia na Basenie Szkoły Pływania Fregata WWW.fregata.com.pl. Zajęcia z Adua aerobiku świetnie wpływają na wygląd nie tylko sylwetki ale również cery.
  Aqua aerobics to również doskonal forma dbania o kondycje fizyczną, oraz efektywna forma odchudzania. Aqua aerobiku jest sportem skierowanym przede wszystkim aby schudnąć i spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Nie jest natomiast odpowiedzialny za przyrost mięśni, dlatego warto się zastanowić przede wszystkim nad kwestią ćwiczeń, ich intensywności.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Basen Na Fali | Basen w Luboniu nauka i doskonalenie pływania »

  Basen Na Fali to nowo wybudowany obiekt w oparciu o aktualne trendy i wyposażony w najnowocześniejsze technologie podwyższające komfort takie jak wydajna stacja uzdatniania wody czy wentylacja, dzięki której w hali basenowej panuje zawsze komfortowy klimat. Oferujemy całą gamę zajęć rekreacyjnych w wodzie i w sali gimnastycznej. Wszystkie zajęcia skierowane są do osób w różnym wieku i o zróżnicowanym poziomie umiejętności: zajęcia z nauki pływania prowadzone są metodą Total Immersion. Jest to metoda nauki i doskonalenia pływania stworzona przez amerykańskiego trenera Terrego Laughlina, zdobywająca na całym świecie coraz większą popularność. W głównej mierze polega na wykonywaniu prostych ćwiczeń, które po połączeniu przemieniają się w bardzo ergonomiczny oraz miły dla oka styl. Duży nacisk położony jest na najważniejsze elementy pływania, czyli na ułożenie opływowe ciała na wodzie, równowagę, ekonomikę ruchów, a także świadome poznanie struktury ruchowej. Dzięki temu pływanie staje się przyjemniejsze i mniej męczące. Poza tym na naszym obiekcie prowadzone są zajęcia z oswajania dzieci z wodą, rehabilitacji w wodzie, gimnastyki dla kobiet w ciąży czy aqua aerobiku. Ponad to organizujemy urodzinki na basenie, które dają dzieciom pełne wrażeń niezapomniane chwile czy sportowe półkolonie zarówno letnie jak i zimowe.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baseny i Pływalnie w Polsce »

  Naszą misją jest popularyzowanie pływania oraz promowanie miejsc i obiektów sprzyjających tej formie rekreacji.
  iPlywamy.pl to serwis gdzie znajdziecie zaawansowaną wyszukiwarkę basenów i pływalni w Polsce. Będziecie mogli zapoznać się z atrakcjami i udogodnieniami oferowanymi na danym basenie czy pływalni. Ponadto oferujemy ranking pływalni tworzony na podstawie Waszych głosów a także umożliwiamy Wam komentowanie obiektów. Prezentujemy również Aktualności z basenów i pływalni. Aby ułatwić Wam korzystanie z serwisu oddajemy w Wasze ręce funkcjonalność regionalizacji, dzięki której możecie zawęzić publikowane wiadomości do Waszego województwa. Na naszej stronie internetowej iplywamy.pl znajdziecie także Blog gdzie umieszczamy wszelkiego rodzaju ciekawostki spod znaku wody. Zapraszamy - płyń z nami!

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklepik Zdrowia - sprzedaż art. rehabilitacyjnych, zdrowotnych, suplementów diety i kosmetyków »

  Sklep internetowy oferujący akcesoria i sprzęt medyczny do rehabilitacji rąk i nóg, suplementy diety, sprzęt i akcesoria fitness, akcesoria do pielęgnacji dłoni i stóp, kosmetyki, kremy oraz inne artykuły zdrowotne dla dorosłych i dzieci wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »