Strony związane z hasłem: aranżacja biura - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'aranżacja biura':

 • Aranżacja wnętrz »

  Pracownia architektoniczna "Dedal" na swojej witrynie oferuje pełny zakres usług z zakresu: aranżacja i projektowanie wnętrz, projektowanie ogólnobudowlane koncentrując się głównie na obiektach mieszkalnych, biurach, obiektach opieki zdrowotnej: przychodnie stomatologiczne, przychodnie lekarskie, gabinety lekarskie i kosmetyczne. Od chwili swego powstania pracownia Dedal opracowała kreatywne rozwiązania projektowe, od projektu koncepcji do realizacji inwestycji. Pracownia składa się z utalentowanych, doświadczonych profesjonalistów, pełnych poświęcenia, entuzjazmu i zaangażowania osobistego w rozwój małej firmy skupiając się na jej niezawodności, specjalizacji i bliskiej współpracy z klientem na każdym etapie projektowym i realizacyjnym. Jest to jakość często nie oferowana przez duże korporacje. Nasze różnorodne specjalizacje i rozwijane pasje oraz umiejętności w zakresie projektowania w połączeniu z gruntowną wiedzą, pozwalają wypracować praktyczne rozwiązania, których celem jest zrozumienie i realizacja życzeń klienta poprzez zrównoważenie ważnych czynników estetyki, ekonomii i funkcjonalności

  Data dodania: 01 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Offico - Lady recepcyjne »

  Projektowanie biur to domena naszego przedsiębiorstwa. Nasi z wieloletnim stażem w branży architekci są cały czas zaznajomieni z ostatnimi nurtami w sposobach aranżacji biura, z tego powodu w kompetentny sposób zaadaptują wnętrza biurowe do potrzeb zatrudnionych w firmie i klientów. Przyczynią się do tego, że nawet na małych powierzchniach łączność pomiędzy współpracownikami będzie przebiegać prosto i sprawnie.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artika Design »

  Pracownia aranżacji i projektowania wnętrz Warszawa. Projektowanie wnętrz, Aranżacja, architektura wnętrz stała się ostatnio zwłaszcza dość popularną dziedziną, która niestety zbyt łatwo ulega komercjalizacji i masowym rozwiązaniom tracąc powoli to, co było dla niej specyficzne – połączenie sztuki, dokładnej analizy koloru, formy z tym co użytkowe, funkcjonalne i ergonomiczne. Zauważam niezdrowe zagoszczenie trendów, jako jedynych słusznych rozwiązań dla wystroju wnętrz, bez względu na to jak wielką czkawką się to musi w końcu odbić ich użytkownikom. Tak jak dużo jest osób na świecie, tak dużo specyficznych potrzeb, zawsze o tym pamiętam, chociaż czasem kusi mnie narzucić swoje zdanie. Bardzo ważne jest dla mnie, czy człowiek, który mnie wybiera, robi to dlatego,że oglądał moje projekty i odpowiadają jego wyobrażeniom o swoim mieszkaniu, że mój styl jest także w jego guście, czy też ma pomysł na swoje mieszkanie ale nie wie jak go zrealizować. To są bardzo ważne pytania, od których zależy sposób i podejście do zadania. Jest mi ogromnie miło, gdy klienci powierzają mi swoje wnętrza i chcą,żebym zaprojektowała im zgodnie z poczuciem mojej estetyki. Wiem wtedy,że właśnie tego ode mnie oczekują. Zapraszam do mojej pracowni projektowania wnętrz w Warszawie.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krusel Office Solutions »

  Krusel Office Solutions jest działającą od 15 lat firmą specjalizującą się w aranżacji oraz wyposażeniu przestrzeni biurowych. Oferta jest podzielona na różne strefy min. strefa poczekalni, strefa biurowa, strefa recepcji itp. co pozwala klientowi łatwiej określić jego wymagania.
  Wszystkie wykorzystywane meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Istnieje możliwość samodzielnego wyboru producenta. Z firmą można się skontaktować drogą mailową, telefonicznie lub po prostu odwiedzając placówkę w Gdańsku.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »