Strony związane z hasłem: artyści - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'artyści':

1 · 2 · następna strona »
 • Malarstwo i Grafika »

  Nasza Galeria Art New prezentuje sztukę nowoczesną, medialną, kontrowersyjną i taką, której nie znajdziesz w innych galeriach sztuki. (malarstwo, grafika rzeźba)

  Prezentujemy malarstwo i instalację artysty Piotr Ambroziak

  O artyście: Gdy przyglądam się obrazom Piotra Ambroziaka, natarczywie nasuwają mi jedno pytanie: Co takiego Piotr usiłuje porzucić? Co zapomnieć? Jak gdyby jego sztuka przechodziła ewolucję od poznania ku doznaniu. Piotr nie zamierza niczego poznawać poprzez swoją sztukę, jedyne co ma na celu to doznawać, porzucać, a do tego istotne znaczenia uprościć przez umieszczanie na obrazach krótkich podpisów. Obrazy przywołują wszystkim znane i dla wszystkich jasne symbole, podane jednak w sposób daleki od przyjętej przez ogół gramatyki. W swojej formie są zwięzłe, przypominają poetyckie fraszki. Artysta tłumaczy w jakiej mierze kształtują nas zapamiętane obrazy, jak rzadko przekraczamy zdarzenia, które nas ukształtowały, mity i ograniczenia stworzone przez naszych rodziców. Nic nie jest w stanie w nim zastąpić potrzeby szamańskiego samotnego doświadczania świata. Obrazy Ambroziaka mówią nam, że dawno przestaliśmy tworzyć długoterminowe wartości, zastępując jedynie krótkotrwałym blichtrem, fajerwerkiem, o niezmiernie skróconym już przez samego twórcę terminem ważności. Osobiście uważam że malować dzisiaj jest niezmiernie trudno. Żyjemy w świecie natłoku i dostępności wymiany. Więcej na www.artnew.pl

  tekst Sławomir Kubala

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • BIURA PRASOWE - Public Relations - Blogi Firmowe »

  Wizytówki Firmowe, Oferty, Prezentacje i Portfolio. Przedstawiciele Firm i Instytucji, Osoby Prywatne, Artyści, Specjaliści, Biznesmeni, Profesjonaliści, Fachowcy, Pasjonaci, Projektanci, Styliści, Dyrektorzy, Fotograficy, Graficy, Modelki, Hostessy, Redaktorzy, Dziennikarze

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skandale »

  Podepnij jest liderem w zakresie agregowania treści dla kobiet. Codziennie aktualizujemy i wybieramy najciekawsze newsy, wydarzenia, plotki czy skandale z życia bohaterów małego i dużego ekranu. Nie zamykamy się z tematyką czysto plotkarską i podpinamy wszystko co nas - kobiety interesuje lub będzie interesować. Funkcjonalność strony jest bardzo podobna do męskiego odpowiednika - wykopu czy kciuka. Znajdujemy informacje w internecie i podpinamy temat. Dopisujemy kilka ciekawych informacji, wklejamy zdjęcie i gotowe . Za pomocą tolbara w każdej chwili możemy przejść do źródła informacji.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Art katalog sztuka malarstwo film »

  Katalog tematyczny Art. Katalog Filmy TV - Serwis jest katalogiem w którym zamieszczane są teksty zawierające link pozycjonujący. Zapraszamy. Kategorie : Artyści Film i media. Galerie sztuki. Historia sztuki i inne artykuły. Malarstwo, muzyka. Rzemiosło artystyczne. Rzeźba. Teatr, etc. Bardzo ciekawymi mechanizmami promocyjnymi są tak zwane blogi tekstu seo friendly . Artykuł seo friendly jest to produkt reklamowy z wkomponowanymi w ciele artykułu adresami url do popularyzowanej witryny. Tutaj serwujemy przykład wyżej omawianego mechanizmu działającego na skrypcie SEO B. Jest to katalog tematyczny głównie poruszający tematy skorelowane z szeroko pojętą sztuką. Wszelako możliwe jest pisanie artykułów o niezależnej tematyce. Poza tym jeśli nie spotkałeś się z powyższym urządzeniem proszę zobacz.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galerie zdjęć, lepsza strona fotografii »

  Galerie zdjęć jest to zbiór wyselekcjonowanych fotografii różnych fotografów, tych bardziej znanych, tych mniej znanych, tych z Polski i tych z reszty świata. Fotografie, zdjęcia są pogrupowane w kategorie dzięki czemu łatwiej można znaleźć to czym się dana osoba interesuje.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Informacje muzyczne »

  Informacje muzyczne w e-muzyka.info. W naszym poralu znajdziesz najważniejsze premiery płytowe, informacje o koncertach, ale także dużo informacji na temat sprzętu muzycznego. Przykładamy się do ciągłego aktualizowania i ciągłego rozwijania naszego portalu e-muzka.info. Sprawdź i poczytaj co się dzieje w świecie muzyki.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Muzycznie24.pl – muzyka polska, artyści »

  Muzycznie24.pl - to serwis pełny informacji o muzyce i nie tylko. Dowiesz się o ciekawych nowościach w branży muzycznej, dużo informacji o artystach (nie plotki tylko sprawdzone informacje). Dla każdego melomana i nie tylko będą informacje dotyczące wszystkiego co się dzieje w świecie muzyki. Nie tylko newsy o premierach płytowych i koncertach, ale także dosłownie wszystko co dzieje się na świecie.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Artystyczne Uwagi wARTe - Rybnik »

  Stowarzyszenie Artystyczne Uwagi wARTe - Nasze Stowarzyszenie skupia w swoich szeregach ludzi aktywnych, o szerokich zainteresowaniach, reprezentujących różne zawody. Łączy nas wspólna pasja działania na rzecz kultury i sztuki. Celem stowarzyszenia jest wspieranie rozwoju kultury i sztuki oraz wszelkich działań twórczych.Działalność Stowarzyszenia opieramy na pracy społecznej członków. Ponadto rozwijamy działalność odpłatną w ramach realizacji celów statutowych.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieoficjalny portal programu X Factor Polska »

  xFact to nieoficjalny portal polskiej edycji programu X Factor, nadawanego od 2011 roku przez telewizję TVN. Na łamach serwisu publikowane są najważniejsze wydarzenia dotyczące show i artystów oraz ciekawe informacje o których nie pisze się w oficjalnych źródłach. Przybliżamy sylwetki gwiazd oraz śledzimy ich drogę po szczeblach kariery. Osobom, które nie mogły oglądać show w telewizji lub chciałby zobaczyć je raz jeszcze, proponujemy powtórki wideo najważniejszych występów. Niecierpliwym natomiast dużo przed czasem opisujemy osoby, które w przeciągu kilku miesięcy mogą znaleźć się na ustach większości Polaków.

  Prócz informacji, xFact skupia wokół siebie ludzi zainteresowanych programem, jak również światem muzycznym i śpiewem. Możesz tu zawrzeć znaczące znajomości, wypromować siebie lub poznać innych utalentowanych użytkowników. Jeżeli nie gonisz za karierą, a po prostu lubisz tą tematykę oraz dobrą zabawę, możesz porozmawiać w przemiłej atmosferze profesjonalistów, jak również amatorów tej branży.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galeria Sztuki Kraków »

  Galeria Strefa A jest nowym ośrodkiem życia artystycznego w Krakowie. Głównym jej celem jest promocja sztuki młodego pokolenia i prezentacja dzieł uznanych artystów. Profil galerii obejmuje pokazy indywidualne oraz zbiorowe, a także organizację wystaw przez kuratorów zewnętrznych. Istotnym aspektem funkcjonowania Strefy A jest orientacja na problematykę sztuki najnowszej w kontekście rozmaitych zjawisk współczesnego życia.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aga Ciszewska - digital drawing »

  Galeria prac wykonanych techniką rysunku komputerowego. Informacje o autorce, projektach i wystawach.

  Aga Ciszewska-jest absolwentką Wydziału Artystycznego UWM w Olsztynie. Zawodowo zajmuje się grafiką komputerową, ale uprawia też rysunek, malarstwo i projektowanie graficzne.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oryginalne czapki na zimę i nie tylko »

  Na rynku występuje wiele asortymentu, w którym konsument gubi się nie umiejąc znaleźć wartościowych produktów. Rozwiązaniem jest art-madam czyli nowoczesny portal rękodzieła artystycznego, w którym można zapoznać się z nowymi trendami jak również stylami w modzie oraz zakupić oryginalne, ciekawe, ręcznie wykonane przedmioty, począwszy od drobnych dodatków takich jak kolczyki, bransoletki, naszyjniki, po ubrania, kończąc na przedmiotach wyposażenia domowego. Najważniejszym założeniem portalu jest to, że oferowane do sprzedaży przedmioty dostępne są w jednorazowych egzemplarzach. W okresie jesienno zimowym art-madam szczególnie proponuje szeroki wybór ręcznie robionych czapek, handmade. Czapki są wykonane z dobrej jakości włóczek. Czapki jak również pasujące do nich szaliki są robione na drutach oraz na szydełku przez zdolnych i utalentowanych projektantów polskiego rynku artystycznego, który nadal szuka szerokiego kręgu odbiorców. Oferta czapek obejmuje zarówno całą paletę barw, dobrej jakości odmian włóczek jak również kształtów. W ofercie art-madam znajdują się czapki w różnych kolorach i o różnej fakturze, czapki tradycyjne, czapki eleganckie w komplecie z szalikiem bądź rękawiczkami. Czapki stanowią doskonały pomysł na prezent świąteczny jak również urodzinowy. W najnowszej ofercie sklepu dostępny jest szeroki wybór ubrań dla kobiet w ciąży. Młode matki mogą u nas znaleźć ciążowe kurtki, sukienki, bluzki, dzięki którym poczują się piękne.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • FOR the ART - EVENTY, TEATR, SCENA. »

  Działamy na terenie całego kraju.
  Naszym celem jest uprawianie i promowanie wszelakich działań artystycznych.Pikniki, imprezy firmowe, dożynki, festiwale regionalne, akcje promocyjne, koncerty, kabarety, od wręczenia nagród firmowych w kameralnym gronie po kilkudniowy festiwal plenerowy. Czyli eventy małe i duże. Ponadto zajmujemy się impresariatem znanych i lubianych aktorów, piosenkarzy i wszelkiej maści artystów. Zapraszamy również wszystkich chętnych do zgłoszenia się do naszej agencji aktorskiej.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualna Wystawa Rzeźb Piotra Maciejewskiego »

  Strona poświęcona mojemu hobby - rzeźbiarstwu. Rzeźbą w drewnie zajmuję się od około 15 lat z przerwami. Moim ulubionym motywem jest szeroko pojęta przyroda ale próbuję też sił w innych dziedzinach. Na mojej wystawie można obejrzeć nie tylko efekt końcowy prac, ale także poszczególne etapy ich powstawania, czasami od surowej deski. Chyba jako pierwszy zacząłem łączyć rzeźbę z taśmą LED, co dało niesamowity efekt. Nigdy nie robiłem szablonów ani kopii żadnej swojej rzeźby. Każda jest oryginalna i unikatowa. Czasami bardzo podobne ale nigdy takie same. Jeżeli ktoś ma jakąkolwiek sugestię albo pomysł lub chciałby nawiązać współpracę, zapraszam do zakładki Kontakt.
  Pozdrawiam i życzę miłego oglądania
  Piotr Maciejewski

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alejalansu.pl - to co błyszczy w showbiznesie. Plotki, Newsy, Ciekawostki. »

  Alejalansu.pl to niezależny portal internetowy o charakterze rozrywkowym. Nie podlegamy pod żadna instytucję, co nie znaczy, że nie mamy zahamowań. Interesuje nas szeroko rozumiany showbiznes, nasze polskie gwiazdy i gwiazdeczki oraz zagraniczne i światowe ikony popkultury w zakresie rozrywki. Alejalansu.pl z założenia ma charakter rozrywkowy. Chcemy zwrócić uwagę na absurdy, przesadę, a czasami bardzo pozytywny blichtr świata showbiznesu – jednym słowem, lansik. A ten jest wszędzie, spotkamy go nie tylko u celebrytów czy gwiazd srebrnego ekranu, ale także w biznesie, polityce, przemyśle filmowym. Nie tylko na czerwonym dywanie. Sięgamy znacznie dalej, aby pokazać go wszędzie tam gdzie się pojawia i daje złudzenie nieosiągalnego luksusu. A czasami jest nim naprawdę.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Galeria Klasyki »

  Obrazy wielkich mistrzów, na które stać każdego. Proponujemy reprodukcje obrazów wielkich artystów malarstwa z wszystkich epok. U nas znajdziecie Państwo wszystkie gatunki malarskie. Pomożemy udekorować każde wnętrze dziełami sztuki. Ofertę kierujemy do dekoratorów wnętrz oraz odbiorców indywidualnych, którym piękno nie jest obojętne. Wykonujemy reprodukcje na płótnie, oprawiamy na blejtramę i dodatkowo zdobimy piękną ramą, którą sami Państwo wybieracie. Jesteśmy producentem więc ceny nasze są bardzo atrakcyjne.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marzena Duraj-Goerke - obrazy olejne »

  Marzena Duraj-Goerke - absolwentka Wydziału Malarstwa i Grafiki gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Specjalizuje się w malowaniu obrazów olejnych na płótnie oraz akwarel. Galeria prac artystki. Główne tematy prac: gdańska starówka, pejzaże, kwiaty, kompozycje z wyobraźni. Realizuje specjalne zamówienia. Prace Marzeny Duraj-Goerke znajdują się w licznych prywatnych kolekcjach w wielu krajach świata.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis muzyczny »

  WorldOfMusic To portal muzyczno-społecznościowy, Znajdziesz tu dawke muzyki dla każdego możesz pobierać mp3 z teledysków YouTube ! Posiadamy także forum, czat, wiadomości prywatne, tablice i wiele więcej ! wkręć się do świata muzyki. - Najlepsza muzyka w internecie !! znajdziesz u nas tego, czego szukasz !! Do wygrania wspaniałe nagrody i co najważniejsze panuje u nas świetna zabawa !!

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez gdańsk »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się organizowaniem różnego typu imprez. Organizujemy między innymi eventy zapewniając niesztampowe, niepowtarzalne, wyjątkowe rozwiązania. Naszym klientom zapewniamy wyszukanie odpowiedniego lokalu, ułożenie menu, dogranie odpowiedniego artysty, dostosowanie sali do ilości gości, stworzenie tematycznego wystroju. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • FruityArt »

  FruityArt jest miejscem stworzonym dla ludzi lubiących prawdziwą dobrą muzykę dostępną za darmo, a także dla artystów chcących pozyskać rzetelną opinię od ludzi powiązanych z branżą muzyczną. Umożliwiamy hosting utworów w formatach MP3, OGG a także dodawanie muzyki z portali Soundcloud i Mixcloud.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »