Strony związane z hasłem: audyt strony internetowej - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'audyt strony internetowej':

 • Pozycjonowanie stron »

  Blog SEO na temat pozycjonowania stron internetowych. Omówienie doboru słów kluczowych do pozycjonowania, metody pozyskiwania linków. Optymalizacja strony i przeprowadzenie audytu pod kątem pozycjonowania. Analiza wyników wyszukiwania i badanie zależności pomiędzy pozycją a ilością i jakością odwiedzin.

  Dodatkowo informacje na temat reklamy w Google z wykorzystaniem narzędzia Adwords. Przygotowanie kampanii reklamowej, metody kierowania na wyszukiwarkę i strony docelowe. Określanie stawek CPC oraz wynik jakości poszczególnych słów kluczowych. Omówienie ROI czyli zwrotu nakładów poniesionych na reklamę w internecie.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Content Marketing - http://delante.pl »

  Delante Online Marketing to firma, która skutecznie zajmuje się działaniami z zakresu marketingu internetowego. Do wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie, staramy się poznać specyfikę ich biznesu, zanim podejmiemy się procesu związanego z online marketingiem. W naszej bogatej ofercie można znaleźć pozycjonowanie stron, które stanowi trzon naszych działań. Przed rozpoczęciem procesu pozycjonowania przeprowadzamy zaawansowany audyt strony i tworzymy strategię działania.
  Oprócz pozycjonowania zajmujemy się także prowadzeniem profili firmowych na serwisach takich jak Facebook, Pinterest, Linkedin czy Instagram. Wkładamy ogromne zaangażowanie w to, co robimy, dlatego rezultaty są widoczne.
  W naszej ofercie znaleźć można także reklamy PPC, czyli Pay Per Click. Tworzymy kampanie Google Adwords jak również Facebook Ads.
  Marketingiem zajmujemy się kompleksowo, staramy się dobrać do każdego Klienta najlepszy rodzaj obecności w Internecie tak, by przyniosła mu ona korzyści.
  Obsługujemy Klientów z Polski, ale i z zagranicy. Delante Online Marketing rozwija się dynamiczne, nieustannie poszerzając grono Klientów, którzy zaufali naszej marce.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny audyt SEO na Audytowo.pl »

  Audytowo.pl to serwis gdzie możesz zamówić profesjonalny audyt SEO strony firmowej.Nasze audyty poddają analizie ponad 120 czynników wpływających na pozycję witryny.Audyt jest wykonany przez specjalistę z wieloletnim stażem w SEO.Raport jest przedstawiony w czytelnej, przejrzystej formie wraz z zaleceniami.

  Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu »