Strony związane z hasłem: b2b - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'b2b':

 • Profesjonalny katalog firm i ofert firmowych »

  Catania.pl to portal oferujący firmom usługi związane z szeroko rozumianą informacją gospodarczą Business to Business (B2B). Podstawowym celem naszej działalności jest pośrednictwo w nawiązywaniu kontaktów handlowych między firmami: jako miejsce dla producentów, handlowców czy usługodawców chcących zaprezentować i sprzedać swoje produkty lub usługi za pośrednictwem Internetu. Jest to także miejsce dla poszukujących ciekawych ofert i partnerów. Dzięki rozbudowanym, czytelnym i przede wszystkim stawiającym na pierwszym miejscu na prezentowane informacje stronom, Twoja firma, jej produkty oraz usługi, stają się łatwo dostępne dla potencjalnych klientów oraz partnerów.

  Założeniem projektu Catania.pl jest utworzenie dużej i łatwej w komunikacji platformy informacyjno-handlowej dla firm. Zespół Catania.pl będzie systematycznie wprowadzał nowe rozwiązania i pomysły, co pozwoli na zaoferowanie przedsiębiorcom odwiedzającym nasz serwis wielu nowych możliwości prezentacji firmy, jak i jej produktów.

  Data dodania: 27 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Unified Aspects Sp. z o.o. »

  Oprogramowanie dla biznesu.
  - systemy wspomagające jakość (ISO) i zarządzanie procesami (quality system)
  - oprogramowanie CMS i CRM
  - system obsługi błędów (bug tracking)
  - oprogramowanie do zarządzania i rezerwacji zasobów (booking)
  - oprogramowanie do rejestracja i zarządzanie czasu pracy (time and attendance)

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • VOREVO: Gdzie Nauka spotyka Biznes »

  Nawiązuj kontakty naukowo - biznesowe na całym świecie. Masz pomysł na innowacje? Szukasz partnerów do projektu? Chcesz zainwestować...

  VOREVO jest internetową platformą służącą do nawiązywania i rozwijania kontaktów między środowiskiem naukowym a biznesowym na całym świecie.

  Portal skupia podmioty gospodarcze i naukowe oraz osoby fizyczne, mające pomysł na innowacje lub szukające partnerów do przeprowadzenia projektu.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Imielska-Zadrożny »

  doradztwo prawne w zakresie prawa gospodarczego, handlowego, autorskiego, reklamy, mediów, własności przemysłowej, danych osobowych, aspektów prawnych dotyczących loterii konkursów, promocji, programów lojalnościowych i sprzedażowych oraz prowadzenia działalności w Internecie

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklepy Internetowe, WWW, Systemy CMS, Systemy CRM i eCRF, hosting »

  Firma ITM-SYSTEM oferuje Państwu zróżnicowane produkty i usługi dostępne na rynku IT. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty:
  * Systemy zarządzania treścią (CMS,WWW).
  * Sklepy internetowe (E-COMMERCE).
  * Systemy zarządzania relacjami z klientami (CRM).
  * Systemy zarządzania zarządzania danymi w badaniach i rejestrach.
  (Clinical Data Management System, CRF).
  * Aplikacje samodzielne, dedykowane na określony system operacyjny.
  * Aplikacje zdalne, niezależne od środowiska działania (oparte o technologie www).
  * Pozycjonowanie stron (SEO).
  * Hosting wirtualny i dedykowany

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autoaukcje.pl - aukcje i ogłoszenia motoryzacyjne. »

  autoaukcje.pl to serwis aukcyjny i ogłoszeniowy, dla branży motoryzacyjnej, w którym znaleźć można aukcje nowych i używanych samochodów, motocykli i innych pojazdów, części i akcesoriów samochodowych, a także ogłoszenia motoryzacyjne komisów i salonów samochodowych oraz aukcje usług.
  autoaukcje.pl wyróżnia:
  - Strefa Dealera, opcja dostępną dla Dealerów Samochodowych. SD daje możliwości prowadzenia sprzedaży, jak i zakupu produktów, usług po preferencyjnych cenach. Szereg indywidualnie przygotowywanych ofert specjalnych, na konkretne produkty i usługi.
  - Oferta Kupię, nowe rozwiązanie ułatwiające poszukiwanie samochodu, motocykla czy wykonawców usług.Oferty Kupię, zakładają anonimowość oferentów, co pozwala na przedstawienie najkorzystniejszej propozycji bez generowania wewnętrznej konkurencji, typowej przy standardowych aukcjach.
  - Strefa B2B – dostępna TYLKO dla firm część serwisu, w której przedstawiane są tysiące ofert sprzedaży, w cenach hurtowych, towarów i usług związanych z codziennym funkcjonowaniem firmy (artykuły biurowe, części i akcesoria, materiały eksploatacyjne i wiele innych).

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • BY-link kompleksowe usługi informatyczne dla firm (Śląsk) »

  BY-link - Złapani w sieć - Profesjonalne usługi informatyczne w zakresie sieci komputerowych, serwerów sieciowych, baz danych, archiwizacji, audytu bezpieczeństwa, serwisu sprzętu komputerowego i oprogramowania. Stała opieka serwisowa dla firm - atrakcyjne pakiety serwisowe. Administracja serwerów sieciowych. Telefonia VoIP - bramki VoIP, programowe centrale Voip SIP firmy 3CX.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • B2B I9S Biznes dla biznesu. Oferty biznesowe i raporty kooperacyjne B2B »

  B2B I9S jest internetowym serwisem typu biznes dla biznesu, który oferuje usługi bezpłatne i płatne. Użytkownik otrzymuje dostęp do bazy danych, w której widoczne są profile biznesowe i raporty współpracy innych Użytkowników oraz informacje na ich temat. System I9S to przede wszystkim promocja międzynarodowa oraz polecenie - polecanie rzetelnych firm do współpracy długofalowej. I9S to wymiana doświadczeń i kojarzenie się firm.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • GRAFFMARK programy lojalnościowe dla firm oraz programy motywacyjne i partnerskie »

  Graffmark – Sprawne i efektywne Programy Lojalnościowe i motywacyjne dla kontrahentów w Twojej Firmie, na zasadzie współpracy partnerskiej! Nagradzaj kontrahentów za to, że zdecydowali się na współpracę z Twoją firmą!

  Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom, na bazie wieloletniej praktyki zbudowaliśmy dla naszych klientów potężne narzędzia marketingowe, umożliwiających zdobywanie solidnychwiernych, pozytywnych i przede wszystkim długofalowych relacji z klientem.

  Działające na krajowym rynku firmy niezależnie od specjalizacji dobrze zdają sobie sprawę, jak trudno jest dziś o lojalnego i wiarygodnego kontrahenta. Dlatego też Firma Graffmark oferuje programy lojalnościowe, które mają na celu podtrzymanie owocnej i korzystnej dla obu stron współpracy z kontrahentem. W ofercie oferujemy naszemu partnerowi wybór pomiędzy dwoma programami: Znaczkowy program lojalnościowy Europunkty oraz Wirtualny program motywacyjny europunkty. Gotowy programy lojalnościowy wdrażamy natychmiastowo, lub też dany program możemy spersonalizować do standardów firmy i zindywidualizować jego szatę graficzną, dostosować katalog nagród, a nawet zaplanować dodatkowe promocje programu lojalnościowego w postaci katalogów, plakatów, lojalnościowych kart plastikowych i innych opracowań marketingowych. Nasza firma dysponuje własną logistyką, magazynem oraz wykwalifikowaną kadrą, minimalizując zmniejszamy wkład czasowy i finansowy naszego przyszłego partnera.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żółte Pudełko | skuteczne zwiększenie sprzedaży »

  Program Żółte Pudełko oferuje zwiększenie sprzedaży już od pierwszego dnia po dołączeniu producenta. Mechanizm jest prosty – lojalizujemy grupy konsumenckie skupując kody kreskowe z opakowań naszych partnerów, oznacza to że jedynym celem naszych uczestników jest sprzedaż kodów. Ponieważ w Żółtym Pudełku nie ma konkurencji pomiędzy producentami to z chwilą gdy producent z danego sektora dołącza natychmiast przejmuje jako klientów tych uczestników programu, którzy do tej pory kupowali produkty jego konkurencji.

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • EBEXO - oprogramowanie sklepu internetowego »

  Ebexo - sklepy internetowe w najwyższej platformie. Wiele zaawansowanych funkcji takich jak: obsługa reklamacji, obsługa stanów magazynowych, opcja śledzenia przesyłki, zaawansowane statystyki, newsletter, seo i sem. Zaufaj specjalistom i wybierz niezawodny system z gwarancją stałego rozwoju, częstymi aktualizacjami, szybkim i sprawnym suportem oraz kompleksową bazą pomocy. Twoja wymarzona grafika wzbogacona o pełen pakiet funkcjonalności są na wyciągnięcie ręki. Ponadto masz możliwość wyboru bezpłatnego szablonu. Nie czekaj, załóż własny sklep internetowy!

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • JKSP rozwiązania informatyczne dla firm »

  Wdrażamy nowoczesne systemy informatyczne, B2B, CRM, e-commerce, ERP i inne. Oferujemy kompleksową i stałą opiekę nad siecią, oprogramowaniem i sprzętem komputerowym używanym w firmie w ramach outsourcingu IT. Stosowane przez nas rozwiązania poprawiają organizację pracy. Zwiększają konkurencyjność i rentowność firmy. Obsługujemy firmy i instytucje m.in. w Otwocku, Józefowie, Warszawie.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • FirmowaBaza.pl »

  FirmowaBaza.pl jest darmową bazą firm w Polsce. Jej głównym atutem jest zbiór ogólnopolskich przedsiębiorstw ze wszystkich branż, jednakże publikuje też ważne informacje rynku gospodarczego, czy też przydatne informacje dla przedsiębiorców w postaci kursów walut, notowań giełdowych z GPW oraz giełd światowych, czy też umieszcza nawet ciekawostki ze świata motoryzacji. Rejestr firm zawiera podstawowe dane podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca w B2B »

  Sprawdź najlepsze oferty pracy - praca-b2b.pl. Znajdź wymarzoną pracę i podnieś swoje zarobki.
  W naszej bazie znajdują się oferty pracy B2B z całej Polski. Najpopularniejsze stanowiska i największe firmy. Sprawdź swoje możliwości na stanowiskach przedstawiciel handlowy, head of client service czy account manager.
  Oferty stażowe i praktyki w działach B2B. Dowiedz się czym jest B2b i poszerzaj swoje możliwości.
  Przydatne poradniki. Jak napisać dobre cv i list motywacyjny?. Jak zacząć pracę w b2b? Znajdź pracę dla siebie w naszej bazie ofert - praca-b2b.pl.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal biznesowy e-b2b.org »

  Możliwości rozwoju biznesu i sieci kontaktów partnerskich w biznesie jakie daje portal e-b2b, sprawiają, że baza przedsiębiorstw korzystających z usług portalu imponująco wzrasta. Portal e-b2b to miejsce spotkań praktyków, działających w sektorze biznes2biznes. Publikacja ofert biznesowych i ogłoszeń daje możliwość szybkiej komunikacji o zasięgu krajowym i międzynarodowym, co pomaga w zbudowaniu globalnego poziomu biznesu.

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • BiuroKreacja »

  biuro-kreacja.info to portal b2b dla właścicieli firm oraz ludzi zarządzającymi firmami. Serwis pomoże Ci w lepszym prowadzeniu firmy. Już nie trzeba przeszukiwać sieci w poszukiwaniu informacji, teraz newsy ze świata biznesu, prawa pracy czy technologii masz dostępne w jednym miejscu.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Grupa szkoleniowa WYMAGAMY.PL »

  Specjalizujemy się w komunikacji biznesowej.
  Kluczowe obszary naszej działalności:
  1. nowoczesna komunikacja marketingowa (content marketing, social media)
  2. budowanie wizerunku firmy, osoby czy marki (employer branding, personal branding, social media)
  3. rozwój kompetencji osobistych (warsztaty i coachingi z autoprezentacji, komunikacji, wystąpienia publiczne, budowanie kariery)
  4. komunikacja wizualna (warsztaty wizerunkowe, fotograficzne, percepcja obrazu)
  5. komunikacja inwestorska i komunikacja w CSR (raporty roczne, raporty CSR, nowoczesna komunikacja inwestorska)
  6. szkolenia rozwojowe i superwizja trenerów wewnętrznych w firmach.
  Bardzo dobrze znamy i rozumiemy środowisko w którym klient funkcjonuje, przygotowujemy rozwiązania będące połączeniem wieloletniego doświadczenia oraz gruntownej – stale pogłębianej wiedzy.
  Rekomendujemy rozwiązania, które mogą być bezpośrednio wdrażane w organizacji. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb i osadzonych w świecie klienta.
  Na życzenie firmy projekty mogą być realizowane wg wystandaryzowanych i uznanych narzędzi metodyk „klasycznych” – PMI, zwinnych – SCRUM lub BPMS i SixSigma.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »