Strony związane z hasłem: badanie sprawozdań finansowych - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'badanie sprawozdań finansowych':

 • Kancelaria Biegłych Rewidentów CDP »

  Kancelaria Biegłych Rewidentów „CDP” sp. z o.o. została założona w roku 1994 i był to jeden z pierwszych podmiotów audytorskich, w regionie ówczesnego województwa gorzowskiego, uprawniony do badania sprawozdań finansowych.

  Badamy i doradzamy firmom zarówno z kapitałem krajowym, jak i zagranicznym. Zatrudniamy osoby władające językiem angielskim i umożliwiamy kontakt w dowolnej formie. Stale współpracujemy z kancelarią prawną, przez co możemy kompleksowo obsługiwać Państwa firmę a Państwo mają jednego usługodawcę.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jesiolowscyaudyt.com.pl »

  Jesiolowscyaudyt.com.pl to strona firmy A.M. Jesiołowscy – Finanse Sp. z o.o. Zajmuje się przeprowadzaniem sprawozdań finansowych. Od lat znajduje się w rankingach firm audytorskich. Firma przeprowadzała audyty finansowe pożyczek przeznaczonych dla studentów amerykańskich. Przeprowadza audyty wykorzystywania środków unijnych. Oferuje usługi dla tych, którzy potrzebują badania sprawozdania finansowego firm czy rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Biegłego Rewidenta Anita Tomaszewska »

  Firma istnieje nieprzerwanie od 2002r. Uprawnienia biegłego rewidenta (nr Kibr 11737) oraz wieloletnie doświadczenie w branży sprawiają, że wiemy co jest najważniejsze dla naszych klientów. Dążymy do tego, aby dostarczyć klientowi możliwie najlepszych, zindywidualizowanych i kompleksowych rozwiązań biznesowych w zakresie finansów i rachunkowości, z uwzględnieniem ich skutków podatkowych.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Analiza kondycji finansowej firmy »

  Jesteśmy firmą, która realizuje kompleksowe doradztwo gospodarcze oraz finansowe. Działamy na polskim rynku już od 1991 roku, co pozwala nam zapewnić naszym klientom profesjonalne usługi realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów. Nasze usługi kierujemy zarówno do małych i średnich firm, jak też do dużych korporacji. Wszystkim naszym klientom zapewniamy indywidualne podejście do realizowanych zadań, przygotowanie optymalnych rozwiązań.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • MADG »

  Biuro biegłego rewidenta i biegłego księgowego MADG zlokalizowane jest we Wrocławiu i świadczy wysoką jakość usług. W MADG klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa księgowego oraz usług audytorskich na wysokim poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stałemu dokształcaniu się w zakresie prowadzonej działalności klienci MADG mogą liczyć na wysoką jakość usług oraz profesjonalną pomoc. Zapraszamy do korzystania z usługi badania sprawozdań finansowych oraz innych usług wchodzących w zakres sprawozdawczości. Pełen zakres usług dostępny jest na stronie internetowej MADG.

  Data dodania: 19 09 2017 · szczegóły wpisu »