Strony związane z hasłem: bagazowki - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'bagazowki':

 • Taxi Info »

  Informacja o taksówkach w całej Polsce, wybierz miasto i znajdź taxi osobowe i bagażowe - tylko sprawdzone i solidne firmy taksówkowe oferujące pełny pakiet usług takich jak: odbiór z adresów prywatnych, firmowych, lotnisk, dworców PKP/PKS, szpitali i innych instytucji, obsługa zjazdów, konferencji, spotkań, uroczystości, drobne zakupy na telefon, awaryjne odpalanie pojazdów, przesyłki kurierskie, odprowadzenie samochodu klienta oraz inne nietypowe zlecenia.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • TMW-Trans24 Profesjonalne Przeprowadzki »

  Firma TMW-Trans24 rozpoczęła swoją działalność w 2006 r.
  Od tego czasu uzyskaliśmy potrzebne certyfikaty i zezwolenia na prowadzenie działalności w branży transportowej :
  - Certyfikat kompetencji zawodowych.
  - Licencje transportowe na przewóz rzeczy w ruchu krajowym i międzynarodowym.
  - Szkolenia w zakresie przewozów materiałów niebezpiecznych ADR.
  Przez cały okres istnienia firmy stale podnosimy jakość wykonywanych przez nas usług. Wiedza, zdobyte doświadczenie oraz zaplecze techniczne pozwalają nam w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów oraz zdjąć z nich ciężar przeprowadzki.
  Głównym profilem działalności TMW-Trans24 jest świadczenie wysoko wyspecjalizowanych usług w zakresie:
  - Kompleksowych przeprowadzek dla firm.
  - Kompleksowych przeprowadzek dla klientów indywidualnych.
  - Przeprowadzek międzynarodowych
  - Świadczenia outsourcingu transportu dla firm w ramach umów kontraktowych.
  - Obsługa indywidualnych zleceń transportowych.
  Najważniejszym celem naszej firmy jest pełne zadowolenie klientów, które gwarantujemy dzięki profesjonalnemu podejściu do wykonywanych zleceń, terminowości i zaangażowaniu całego zespołu w kreowanie optymalnych rozwiązań.
  Współpracując z nami zyskasz solidnego partnera na drodze do sukcesu.

  Data dodania: 01 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Taxi Bagażowe Gdańsk »

  BAGAŻÓWKA, TRANSPORT Tragarze 500 - 600 - 960 Przeprowadzki – mieszkań, biur, magazynów itp. Transport, przewóz – sprzętu AGD i RTV, mebli, pianin drobnych rzeczy itp. Pomoc tragarzy w załadunku i rozładunku -maksymalnie 3 osoby -Już od 70zł. za godz. usługi * masz do dyspozycji auto (z kierowcą) do transportu rzeczy w mieście.Kierowca nie bierze udziału w załadunku i rozładunku.Nie ma limitu przejechanych kilometrów w mieście i dodatkowych dopłat.

  -Jedyne 100zł. za godz. usługi ** to koszt udostępnienia auta (z kierowcą) oraz jednego pracownika do załadunku i rozładunku bez limitu przejechanych kilometrów w mieście i dodatkowych dopłat.

  -Za 120zł. za godz. usługi ** proponujemy auto (z kierowcą) z dwoma pracownikami do załadunku i rozładunku także bez limitu przejechanych kilometrów w mieście i dodatkowych dopłat.

  -Zapłacisz od 1,70zł. za km. Zamawiając transport (przewóz rzeczy) poza miasto.Ta opcja wymaga dodatkowych ustaleń związanych z załadunkiem i rozładunkiem. Wymiary przestrzeni ładunkowej dysponowanych samochodów dostawczych: MERCEDES SPRINTER kontener dł. 4,50m wys.2,20m szer.2,00m Samochody wyposażone są w niezbędne materiały do zabezpieczenia przewożonego ładunku. Zapewniamy i dowozimy: - kartony w wielu wymiarach(dodatkowo płatne), -folię strecz, -folię bąbelkową do pakowania .

  * minimum dwie godziny zamówionej usługi.

  ** minimum półtorej godziny zamówionej usługi.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Gdynia »

  Jesteśmy firmą świadczącą usługi transportowe w szerokim zakresie. Przewozimy ładunki na obszarze Gdyni, trójmiasta i kraju. Rozwozimy towary z hurtowni i sklepów do odbiorców indywidualnych, a do małych przewozów wykorzystujemy taxi bagażowe. Organizujemy kompleksowe przeprowadzki mieszkań i biur. Wywozimy stare i niepotrzebne meble do zakłady utylizacji. Organizujemy kompleksowe przeprowadzki mieszkań i profesjonalne przeprowadzki biur, sklepów i firm. Tworzymy zgrany i doskonale przygotowany zespół do załadunku, rozładunku, wnoszenia mebli i innych ciężkich przedmiotów. W razie konieczności rozmontujemy meble i na miejscu docelowym złożymy, podłączymy sprzęt komputerowy, agd i rtv. Z pasją stworzyliśmy doskonale wyszkolony, kulturalny i miły zespół młodych ludzi z ogromnym doświadczeniem, które codziennie powiększamy o kolejne zrealizowane wyzwania w branży transportowej i przeprowadzkach.Przewozimy ładunki na obszarze Gdyni, trójmiasta i kraju, rozwozimy towary zakupione w hurtowniach i sklepach do klientów indywidualnych, prosto na wskazany adres z wniesieniem do mieszkania.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Rumia »

  Przeprowadzki Rumia założyliśmy w 2005 roku i od tego czasu wykonaliśmy dla Państwa ponad 1000 przeprowadzek mieszkań, biur, magazynów i sklepów.
  W tym czasie zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, pomagając naszym klientom w relokacji swojego mienia na terenie Rumi, Redy, Wejherowa, trójmiasta (Gdynia, Sopot, Gdańsk) i kraju.
  Wysłuchaliśmy setki pytań i wątpliwości, wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania staraliśmy się zrealizować z zachowaniem najwyższej staranności.
  Każda kolejna przeprowadzka jest dla nas wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i traktujemy wyjątkowo, ponieważ każda przeprowadzka różni się i każda wymaga specyficznej formy zaangażowania.
  Zespół pracowników do załadunku i rozładunku to praktycznie nie zmieniony skład od początku naszej działalności, stale podnoszący swoje kwalifikacje i zdobywający nowe doświadczenia w firmie Przeprowadzki Rumia.
  Metody i techniki dopracowane przez wiele lat dają gwarancję na przeprowadzenie sprawnej, szybkiej i bezstresowej przeprowadzki.

  Data dodania: 13 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bagażówka Gdańsk »

  BAGAŻÓWKA, TRANSPORT
  Pomoc tragarzy w załadunku i rozładunku -maksymalnie 3 osoby -Już od 70zł. za godz. usługi * masz do dyspozycji auto (z kierowcą) do transportu rzeczy w mieście. Kierowca nie bierze udziału w załadunku i rozładunku. Nie ma limitu przejechanych kilometrów w mieście i dodatkowych dopłat. -Jedyne 100zł. za godz. usługi ** to koszt udostępnienia auta (z kierowcą) oraz jednego pracownika do załadunku i rozładunku bez limitu przejechanych kilometrów w mieście i dodatkowych dopłat. -Za 120zł. za godz. usługi ** proponujemy auto (z kierowcą) z dwoma pracownikami do załadunku i rozładunku także bez limitu przejechanych kilometrów w mieście i dodatkowych dopłat. -Zapłacisz od 1,70zł. za km. Zamawiając transport (przewóz rzeczy) poza miasto. Ta opcja wymaga dodatkowych ustaleń związanych z załadunkiem i rozładunkiem. Wymiary przestrzeni ładunkowej dysponowanych samochodów dostawczych: MERCEDES SPRINTER kontener dł. 4,50m wys.2,20m szer.2,00m. Samochody wyposażone są w niezbędne materiały do zabezpieczenia przewożonego ładunku. Zapewniamy i dowozimy: - kartony w wielu wymiarach(dodatkowo płatne), -folię strecz, -folię bąbelkową do pakowania . * minimum dwie godziny zamówionej usługi. ** minimum półtorej godziny zamówionej usługi., Przeprowadzki mieszkań Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański .

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • ALO TRANSPORT PRZEPROWADZKI »

  Świadczymy usługi przeprowadzek i transportu na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu, Rumi, Redy, Wejherowa ale także jeździmy w Polskę. Posiadamy ubezpieczenie przewożonego i przenoszonego towaru OCP. Dysponujemy autem z plandeką i windą załadowczą oraz młodą ekipą. Zapraszamy

  Data dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »