Strony związane z hasłem: baza leków - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'baza leków':

 • LekOpinie.pl - opinie o lekach »

  Na stronie Lekopinie.pl użytkownicy będą mogli znaleźć wyszukiwarkę, w której mogą wpisać nazwę leku i zapoznać się z jego opiniami na jego temat. Użytkownicy mogą nie tylko zapoznawać się z opiniami o lekach, ale również i dodawać swoje własne opinie o nich. Poza tym strona może służyć również jako baza wiedzy o lekach – posiadają one swoje opisy, w tym wskazania, dawkowanie, możliwe skutki uboczne oraz przeciwwskazania.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Znamlek.pl »

  Chcesz pozyskać wiarygodne informacje na temat konkretnego lekarstwa lub suplementu diety? Zapraszamy na portal znamlek.pl. To miejsce z obszerną bazą informacji na temat lekarstw, kosmetyków i suplementów diety. Każdy produkt posiada szczegółowy opis, sposób działania i dawkowania a także opinie internautów. Dzięki ocenom w szybki sposób można znaleźć dobry specyfik. Nasz portal to niezależnie i rzetelne źródło informacji o lekach.

  Data dodania: 08 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Podyplomie.pl serwis dla lekarzy - wiedza, leki, czasopisma i książki »

  Podyplomie.pl to serwis informacyjno-edukacyjny dla lekarzy, zawierający specjalistyczną wiedzę z wielu dziedzin medycyny m.in. wersję elektroniczną bazy leków i nie tylko. Aktualizowana każdego dnia, kompleksowa baza leków - LEKI WSPÓŁCZESNEJ TERAPII z pełną bazą produktów leczniczych, zawiera również leki homeopatyczne. Dane o medykamentach oparte są na informacjach z Charakterystyki Produktów Leczniczych z serii Leki po Dyplomie. Prowadzimy również kompleksową edukację branży medycznej poprzez nasze kongresy edukacyjne dla lekarzy, co daje im możliwość kształcenia się podyplomie. Nauka na kongresach oparta jest na nowych trendach w medycynie .nPosiadamy w ofercie wiele książek, m.in. STANY NAGŁE oraz WIELKA INTERNA. nSą poświęcone nowej wiedzy dotyczącej rozpoznawania i leczenia stanów zagrożenia życia, chorób przewlekłych i trudnych przypadków.nProwadzimy edukację lekarzy każdej specjalizacji. Jako wydawnictwo publikujemy wiele czasopisma z zakresu:n- Medycyna po Dyplomie, Kardiologia po Dyplomie, Pediatria po Dyplomie, Ginekologia po Dyplomie, Onkologia po Dyplomie, i inne. Posiadamy platformę medVOD - która przekazuje lekarzom specjalistyczne materiały pod postacią relacji z kongresów i konferencji itp.

  Data dodania: 02 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pharmateca.pl »

  Na stronie Pharmateca znajdziesz obszerną bazę danych, w której znajduje się znaczna część dostępnych na rynku leków i suplementów diety. Są one podzielone pod względem kategorii i konkretnych dolegliwości, dzięki czemu łatwiej je znaleźć. Intuicyjny układ strony pozwala także na znalezienie środków bez recepty na konkretną dolegliwość.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »