Strony związane z hasłem: bazy danych - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'bazy danych':

1 · 2 · następna strona »
 • Hosting www »

  Firma MEMBERS S.K. istnieje od dziewięciu lat na rynku usług hostingowych. Oferujemy wysokiej klasy hosting www, serwery, konta www oraz rejestrujemy domeny. Domeny polskie oraz domeny zagraniczne. Jesteśmy firmą całkowicie polską, serwery oraz obsługa znajdują się w Polsce. Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji oraz osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy.
  Polecamy pakiet:
  Pakiet Hosting S-Pro - „Mam już prawie wszystko ale jeszcze mi czegoś brakuje”
  Oferta przygotowana dla wymagających użytkowników, pragnących prowadzić duży serwis, sklep internetowy lub zaawansowany portal. Pakiet oferuje dużą przestrzeń dyskową oraz limit transferu pozwalającą obsłużyć ruch dla portali, wiele kont pocztowych, baz danych. Pakiet S-Pro jest w pełni gotową platformę hostingową oferującą wszystkie technologie i usługi Web hostingu, pozwalającą opublikować duży serwis, portal, sklep WWW. Pakiet S-Pro pozwala na korzystanie z wielu baz danych MySQL, 999 kont poczty e-mail, 999 kont ftp, obsługuje php. System poczty elektronicznej e-mail chroniony jest przez dwa niezależne skanery antywirusowe. Cały system oferuje wiele różnych przydatnych rozwiązań począwszy od panelu administracyjnego, poprzez statystyki oglądalności na kopiach bezpieczeństwa skończywszy. Dedykowany adres IP, obsługa CGI, PHP, SSL …

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • V220 - Hosting i Multimedia »

  Oferujemy profesjonalny hosting dla każdego. Nasza oferta zawiera konta www z dostępem przez FTP, konta shell, skrzynki e-mail, bazy danych. Obsługa zewnętrznych domen, PHP5, MySQL z phpMyAdmin, Perl, SSL, dostęp przez IPv6.
  Transfer bez ograniczeń! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Możesz wybrać i zamówić usługi, które Cię interesują lub skorzystać z gotowych pakietów.

  Nasz serwer świetnie się nadaje do tworzenia serwisów informacyjnych, sklepów internetowych, blogów, forów, portali lub galerii. Możesz postawić dowolny gotowy lub napisany przez Ciebie CMS. Bez reklam i spamów!

  Projektujemy również strony internetowe na zamówienie oraz design graficzny do nich.
  Jedne z najtańszych cen usług hostingowych - TYLKO U NAS!

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • AgeBIT Informatyka i doświadczenie | pozycjonowanie Kraków »

  Profesjonalna opieka informatyczna dla Firm, Osób prywatnych. Jeśli potrzebujesz strony www, lub - gdy ją masz - potrzebujesz ją wypromować, by w wyszukiwarce Google była jak najwyżej, to dobrze trafiłeś. Programowanie w PHP i Ruby on Rails. Kampanie reklamowe Google; Google AdWords, Google AdSense. Doradztwo informatyczne.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Amend Software Usługi informatyczne Warszawa »

  Kompleksowe usługi informatyczne dla firm.
  Administrujemy zasobami, rozbudowujemy istniejące systemy informatyczne, wspieramy aplikacje kadrowo-płacowe i finansowo-księgowe. Budujemy moduły transmisji danych między programami. Z naszego oprogramowania korzystają ośrodki badawcze w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • OPROGRAMOWANIE DLA FIRM USŁUGI PROGRAMISTYCZNE »

  Przyjmę zlecenia na wykonanie każdego rodzaju oprogramowania o bardzo wysokim stopniu zaawansowania oraz funkcjonalności na najwyższym światowym poziomie.

  Od wielu lat zawodowo zajmuję się tworzeniem aplikacji oraz oprogramowania dedykowanego systemom Windows.

  Podczas kodowania aplikacji korzystam ze sprawdzonych technologii i światowych rozwiązań.

  Do tworzenia systemów wykorzystuję technologię .NET i systemy zarządzania baz danych:

  * SQL Server 2005/2008
  * MS ACCESS
  * SQLITE
  * MYSQL


  Gwarantuję dostarczenie aplikacji najwyższej jakości, terminowość realizacji przy konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • AVaria - codzienność informatyka »

  Jeśli potrzebujesz wiedzieć jak naprawić serwer SQL, odzyskać bazę danych lub trapią Cię sprawy tak przyziemne ja ustawienie tapety w Windows zapraszam na tę stronę.

  Znajdziesz też informacje o tym jak działają sieci komputerowe, jak skonfigurować ustawienia sieciowe oraz jak diagnozować problemy w komunikacji sieciowej.
  Używanie PC-ta nie musi już być frustrujące a narzędzie, które każdy z nas ma pod lub na biurku może w prosty sposób przyczynić się do osiągnięcia szybszych efektów pracy. Strona powstała właśnie po to aby informatyka zaczęła służyć ludziom zamiast być powodem do niezadowolenia.

  Wszelkie prezentowane porady są sprawdzone w praktyce, w ramach potrzeby uzupełnione o zrzuty ekranu a na dodatek umożliwiają zostawienie informacji zwrotnej czy w danym przypadku rozwiązanie było skuteczne.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi i systemy informatyczne »

  Fabryka oprogramowania oferuje usługi związane z tworzeniem bazodanowych systemów informatycznych tworzonych pod różne potrzeby i działalności. Systemy wspomagające i automatyzujące obsługę procesów biznesowych, służące do gromadzenia, przechowywania wszystkich istotnych informacji a także do sporządzania raportów, wykresów oraz wyszukiwania potrzebnych informacji. Oprogramowanie oparte o nowoczesne rozwiązania bazodanowe, które w połączeniu z przyjaznym graficznym interfejsem użytkowania pozwalają znacznie poprawić wydajność pracy poprzez możliwość pracy na wielu stanowiskach jednocześnie zapewniając poprawność przetwarzanych informacji oraz ochronę przed dostępem osób nieuprawnionych. Projektowanie oraz tworzenie stron WWW i aplikacji internetowych. Proste oraz bardziej rozbudowane strony i serwisy WWW pełniące rolę stron-wizytówek firmowych, przedstawiające zakres świadczonych usług, ofertę produktów, formularze kontaktowe i wiele innych w zależności od potrzeb informacji, które można w prosty i szybki sposób zmieniać przy pomocy umieszczonego na stronie edytora treści.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony www, aplikacje desktopowe, aplikacje internetowe »

  Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się pisaniem oprogramowania dedykowanego, serwisów internetowych, projektowaniem systemów oraz baz danych. Posiadamy 3 letnie doświadczenie w tworzeniu i integrowaniu systemów. Działalność naszej firmy koncentrujemy przede wszystkim na tworzeniu skutecznych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Zapewniamy profesjonalną opiekę informatyczną.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo gospodarcze »

  Wywiadownia gospodarcza Warszawa - Crif Międzynarodowa Grupa. Zintegrowany dostęp do informacji. Możliwość sprawdzenia kontrahenta - raporty handlowe, inspekcje lokalne, informacja kredytowa i doradztwo gospodarcze. Dostęp online do Cribis - szeroki zakres informacji O firmach polskich. Wywiadownia gospodarcza zaprasza - scoring, bazy danych, informacja gospodarcza i informacja kredytowa oraz doradztwo gospodarcze. Wysokiej jakości produkty i usługi - Cribis.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dedykowane rozwiązania informatyczne - ITSE »

  Projektujemy i wykonujemy na indywidualne zamówienia systemy
  informatyczne dostosowane do specyfikacji konkretnej firmy lub instytucji.
  Każdy projekt poprzedzamy konsultacjami z Klientem i szczegółową analizą możliwości technicznych i organizacyjnych.

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • SOLVE-NET - skuteczne rozwiazania informatyczne »

  SOLVE-NET to firma świadcząca profesjonalne usługi informatyczne.nTworzymy oprogramowanie dedykowane w tym m.in. aplikacje mobilne, systemy wspomagające procesy magazynowe, logistyczne i sprzedażowe. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MSI-doradca - gmina, powiat, jst, przetargi »

  Witryna MSI-Doradca to dostawca gotowych analiz, prognoz i planów. Witryna jest znakomitym narzędziem do wsparcia procesów decyzyjnych.
  Zajmujemy się agregowaniem i dostarczaniem informacji o gminach, jednostkach samorządu terytorialnego i wszystkim co z nimi związane.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Soluzioni IT - Rozwiązania informatyczne | Projektowanie stron www | E-Marketing | E-Learning »

  Naszym głównym celem jest specjalizacja w dziedzinie technologii informatycznych. Oferujemy rozwiązania informatyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy serwis oraz wsparcie techniczne, a przy tym profesjonalizm solidność i uczciwość. Dbając o komfort i wygodę konsumentów, oferujemy szeroki wachlarz usług, świadczony również w miejscach wybranych przez klienta. Ponadto nasze umiejętności i doświadczenie, które są niezbędne dla fachowców z dziedziny informatyki, pozwala na poradzenie sobie z każdym skomplikowanym problemem związanym z technologią komputerową. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z nami przebiegła w miłej atmosferze.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing bezpośredni, BTL, marketing btl, btl i atl, atl i btl, sampling - BLACKBIRD »

  Blackbird to agencja marketingu bezpośredniego specjalizująca się w kompleksowej obsłudze firm z zakresu działań BTL. Nasze działania obejmują następujący zakres usług: direct mail, emailing, lettershop, fullfilment, sampling, m-marketing, telemarketing, druk, dostarczanie baz danych, obsługa konkursów i prenumerat, produkcja materiałów reklamowych, obsługa programów lojalnościowych i inne.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie oprogramowania na zlecenie »

  Tworzenie oprogramowania na zlecenie. Pisanie programów komputerowych na zamówienie - zarówno zlecenia drobne jak i duże projekty dla firm.
  Firma Lanform jest spółką działajacą w branży IT, świadczy usługi informatyczne, w szczególności:
  tworzenie stron www, aplikacje desktopowe, systemy klient-serwer, optymalizacja i pozycjonowanie stron,
  kursy komputerowe, szkolenia, outsourcing IT, pośrednictwo.
  Potrzebujesz oprogramowania - napisz. Masz pomysł na ciekawy projekt, stronę, usługę - zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zapta.pl - outsourcing IT »

  Outsourcing IT, usługi informatyczne dla firm, administracja infrastrukturą IT, administracja serwerami intranetowymi i internetowymi, instalacja i konfiguracja oprogramowania, serwery dedykowane, serwery VPS, zabezpieczanie sieci komputerowych, bezpieczeństwo systemów informatycznych.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • C++ bez tajemnic »

  Wiele osób z wielkim dystansem podchodzi do tematyki związanej z szeroko rozumianą informatyką, gdyż jest to branża tak rozbudowana i złożona, że nie sposób jest władać wszelkimi informacjami z tejże tematyki. Błyskawiczny rozwój Internetu pozwolił jednak z większym optymizmem patrzyć w przyszłość i zagadnienia programowania są lepiej przedstawiane, szerzej omawiane i tłumaczone dosłownie na wylot. Z tych też względów zatrudnienie w tym sektorze w ostatnich latach rośnie znacząco i na brak zleceń nie mogą przedsiębiorstwa narzekać. My również, jeśli tylko choć odrobinę pasjonujemy się konkretną gałęzią informatyki, patrzymy z nadzieją na ewentualną własną karierę zawodową i rozwój, dzięki któremu zdobylibyśmy bezcenne doświadczenie. Blog Raii.pl wydaje się być cennym źródłem informacji w przypadki, gdy pewne mechanizmy przestają działać lub funkcjonują w sposób przez nas nieoczekiwany. Nie chcielibyśmy zaprzepaszczać całego dotąd włożonego trudu stąd nasze starania o to, aby wszystko za w czasu naprawić, dokształcić się, aby w przyszłości podobne sytuacje problematyczne nie mogły mieć miejsca. Czego możemy oczekiwać po znajdujących się na stronie artykułach? Poruszana przez nie tematyka dotyka głównie zagadnień baz danych czy bibliotek w języku wysokiego poziomu C++. Te drugie wykorzystywane są do zaawansowanych prac między innymi z interfejsem graficznym, który jest w stanie zobrazować efekty naszej pracy. Jeśli zagłębimy się wewnątrz to na pewno odszukamy coś dla siebie.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bazy danych »

  TargetMarketing to serwis zadedykowany usługom w zakresie marketingu bezpośredniego. Można znaleźć tutaj pomocne informacje i usługi związane z branżą, które dotyczą między innymi infolinii, call center, baz danych, e-mail marketingu. Znajdują się tutaj branżowe newsy, raporty, słownik pojęć, informacje o firmach działających w branży, artykuły i analizy. TargetMarketing cały czas się powiększa i zyskuj nowych klientów. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Professional-IT Usługi informatyczne dla firm »

  Zajmujemy się świadczeniem usług informatycznych dla firm. Kompleksowo wdrażamy oprogramowanie w firmach i przychodniach począwszy od analizy poprzez sprzedaż i instalację, konfigurację sprzętu i programów oraz zapewniamy opiekę serwisową. Tworzymy nowoczesne strony i sklepy internetowe. Integrujemy je z używanymi systemami. Obsługujemy zarówno firmy lokalne jak również na odległość (zdalnie). Przygotujemy rozwiązania informatyczne na miarę potrzeb Twojej firmy! Zapraszamy!

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • IOError - programowanie i nie tylko… »

  Znajdziesz tutaj informacje związane z programowaniem, bazami danych, konfiguracją programów, usług a także systemów operacyjnych Linux i Android. Nie braknie także opisów ciekawych i użytecznych stron www, programów oraz nowych technologii.
  W skrócie ta strona to ciekawostki ze świata IT i nie tylko…

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »