Strony związane z hasłem: bazy firm - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'bazy firm':

 • Katalog firm »

  Na świecie powstaje coraz więcej spółek, które mają świadomość, że bycie w posiadaniu strony internetowej w obecnej chwili jest niemalże wymagane do szybkiego rozwoju i reprezentacji przedsiębiorstwa.
  Dla potrzeby reklamowania stron www przedsiębiorstw powstał nowoczesny katalog firm, który akceptuje tylko i jedynie wpisy firm posiadających swoje strony internetowe, co ma za zadanie uświadomienie reszty instytucji, że żyją w błędzie uważając że można dać sobie radę bez witryny www.
  Posiadanie własnej strony ma same plusy, do których zalicza się prędsze znalezienie oferty instytucji przez przyszłego klienta.

  Data dodania: 01 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Billings.pl - rozwiązania dla lokalnych operatorów »

  Billings - billingi oraz bazy klientów - usługi telekomunikacyjne dla operatorów. Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań telekomunikacyjnych, programu billingowego, bazy klientów to dobrze trafiłeś. Tu znajdziesz najlepsze i najtańsze rozwiązania dla Ciebie. Profesjonalnie i tanio. Jeśli szukasz partnera w biznesie telekomunikacyjnym zajrzyj na stronę www.billings.pl Oferuję program do obsługi klientów operatorów telekomunikacyjnych, rozliczanie, fakturowanie na podstawie zestawień połączeń (CDR).
  Dodatkowo do dyspozycji bazy teleadresowe całaj Polski klientów indywidualnych jak i biznesowych (firm i instytucji) aktualne i szczegółowe.

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bazy danych »

  TargetMarketing to serwis zadedykowany usługom w zakresie marketingu bezpośredniego. Można znaleźć tutaj pomocne informacje i usługi związane z branżą, które dotyczą między innymi infolinii, call center, baz danych, e-mail marketingu. Znajdują się tutaj branżowe newsy, raporty, słownik pojęć, informacje o firmach działających w branży, artykuły i analizy. TargetMarketing cały czas się powiększa i zyskuj nowych klientów. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm bazafirmy.pl »

  Katalog bazafirmy.pl eksponuje polskie firmy na swoich stronach i dodatkowo promuje dodane wizytówki na naszych stronach na portalach społecznościowych facebook, twitter, linkedin i innych social media. Wpis jest w tych miejscach publikowany zaraz po pozytywnym sprawdzeniu przez administratora katalogu. Opis działalności i oferta firmy musi być oryginalna, sprawdzona pod kątem plagiatu- jest to wymóg podstawowy. Treść promowana dociera do osób obserwujących nasze profile - otrzymują one maile informujące o pojawieniu się nowej treści. Czasem któraś z tych osób zainteresuje się, kliknie, polubi, udostępni dalej znajomemu. Istnieje w katalogu strona, na której są widoczne wszystkie wpisy i można dodać własny komentarz. Zwiększa to w znacznym stopniu zasięg posta, a w każdym znajduje się link do wpisu w katalogu, który jest automatycznie podlinkowany- daje to dużą moc bezpośredniego linka z katalogu.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »