Strony związane z hasłem: bezpieczeństwo - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'bezpieczeństwo':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Technologie.gazeta.pl »

  Technologie - serwis w Gazeta.pl. Komputery, gadżety, komórki, internet, cyberkultura, kino domowe, oprogramowanie, Nasza Klasa, Windows 7. Najnowsze informacje, galerie, porady, testy, filmiki - wszystko, co dotyczy nowych technologii.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczeństwo Systemów »

  Forum poświęcone bezpieczeństwu komputera osobistego i sieci. Analizujemy logi z takich programów jak : HijackThis, ComboFix, OTL, GMER. Zawsze świeże informacje o zagrożeniach w sieci . Porady sprzętowe, instrukcje usuwania znanych wirusów, dział Rootkit, poradniki tematyczne, informacje o programach zabezpieczających i wiele przydatnych informacji o bezpiecznym poruszaniu się w sieci.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczeństwo dziecka »

  Bezpieczeństwo dziecka to rzecz podstawowa. Dzieci nie potrafią zadbać same o to, aby było bezpieczne, to my dorośli musimy sprawić, aby dziecko nie tylko czuło się bezpieczne, ale bezpieczne było niezależnie co zrobi. Dorośli często zapominają o podstawowych rzeczach przez co narażają swoje dzieci na różne zagrożenia. Zapoznaj się z tą stroną - zmieńmy świat naszych dzieci na lepsze!

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak zbudować dom autonomiczny? »

  Dom autonomiczny to skuteczna, choć droga recepta na bezpieczeństwo energetyczne. Pozwala przetrwać nawet najdłuższy kataklizm i odłączenie od sieci elektroenergetycznej, bo pozyskuje energię elektryczną z odnawialnych źródeł (np. fotowoltaiki, turbin wiatrowych). Jednocześnie pozyskuje również energię do ogrzewania, przez co nie wymaga dostarczania energii ani paliwa z zewnątrz. Jak zbudować taki dom? Oglądaj internetowy serial i czytaj artykuły.

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości IT »

  Serwis o nowych technologiach i informacjach ze świata informatyki, e-commerce, e-marketing, hostingu, sprzętu, bezpieczeństwa oraz telekomunikacji. Ponadto liczne porady dotyczące prowadzenia stron www oraz pozycjonowania.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Epassage.org - pomagamy odnaleźć się w sieci »

  Tworzymy aplikacje internetowe przeznaczone do uruchamiania w infrastrukturze Cloud Computing (ang. "przetwarzanie w chmurze"). Usługa, dla której stworzymy dla Państwa aplikację będzie uruchamiana w systemie rozproszonym na kilku maszynach jednocześnie w różnych miejscach na świecie. Dodatkowo domyślne zasoby jakie dostaje aplikacja są darmowe co oznacza, że nie płacą Państwo za hosting jak w przypadku standardowych aplikacji (i stron www).

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poznań drzwi – montaż drzwi wewnątrzklatkowych, metalowych. Drzwi wewnętrzne. »

  Poznań drzwi: promocja na montaż drzwi wewnątrzklatkowych i metalowych. Jeśli szukasz drzwi wewnątrzklatkowych, które mają Tobie zapewnić: bezpieczeństwo, ciszę oraz niższe rachunki za ogrzewanie to dobrze trafiłeś! Poznań, Gniezno i cała Wielkopolska. SECURITY DOORS - promocja na montaż drzwi wewnętrzklatkowych! Montujemy również drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne metalowe. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chojnice-Miejski Katalog »

  Informator Multimedialny Gminy Miejskiej Chojnice - Jest To Katalog Miasta Zawierające niezbędne zagadnienia z miasta, gminy, powiatu, województwa. Opis Historii Miasta, Zadania Rady Miasta oraz samorzadu, pogoda w regionie,bezpieczeństwo na drodze oraz wiele więcej.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe antywirusy »

  Strona poruszająca tematykę bezpieczeństwa i walki z wirusami komputerowymi. Jak wiadomo dbając o bezpieczeństwo komputera należy wziąć pod uwagę ryzyko złapania wirusów komputerowych. Aby tego uniknąć w systemie operacyjnym instaluje się specjalne programy antywirusowe, czasami płatne, czasami darmowe.

  Wybór jest dość spory, więc spokojnie można przejrzeć darmowe antywirusy (choć większość z nich jest bezpłatna jedynie dla zastosowań niekomercyjnych) w poszukiwaniu takiego, który wyda nam się skuteczny, a zarazem mało obciążający pamięć komputera.

  W razie potrzeby, jeśli system został już zainfekowany, można też skorzystać z dostępnych w internecie skanerów online - również ten temat został omówiony na stronie. Należy jednak zauważyć, iż nie zastąpią one obecności w systemie odpowiedniej osłony. Z drugiej strony nawet najlepsze darmowe antywirusy nie wystarczą, jeśli użytkownik będzie otwierał wszystkie pliki niewiadomego pochodzenia bez uprzedniego ich przeskanowania. Na szczęście programy antywirusowe zazwyczaj posiadają należyte mechanizmy stałego monitoringu pamięci ostrzegające przed zagrożeniem.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Hakerów »

  Niezbędna wiedza z zakresu zabezpieczeń systemów komputerowych, sieci oraz hackingu w formie kursu multimedialnego. Dowiedz się jak zabezpieczyć się przed atakami hakerów. Przekazujemy wiedzę w innowacyjnej formie.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kierowca na medal - Strona główna »

  Serwis Kierowca Na Medal został stworzony z myślą o kierowcach, którzy chcieliby mieć swój udział w poprawie bezpieczeństwa na polskich drogach. Jest portalem dla każdego kto prowadząc samochód stara się przewidywać niebezpieczne sytuacje oraz przede wszystkim pokonać odległość z punktu A do B. Akcja ma na celu zwiększanie świadomości polskich kierowców

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Krav-maga C.E.K.K.A. Poznań »

  Grupa powstała w wyniku połączenia doświadczeń sześciu instruktorów wywodzących się z różnych szkół Krav Maga oraz Kapap. Jesteśmy organizacją łączącą tradycyjną formę samoobrony Krav Maga z nowoczesnymi formami sportów walki takimi jak BJJ MMA Muay Thai. Nasi instruktorzy posiadają fachową wiedzę popartą licznymi certyfikatami oraz uprawnieniami państwowymi. Nasze motto brzmi: Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli - Arthur Schopenhauer.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Informacyjny Branży Zabezpieczeń »

  Wiadomości o alarmach, systemach przeciwpożarowych,jak również kontroli dostępu. Wiedza prawna, oraz praktyczna. Szkolenia, a także promocje producentów sprzętu. Nie wiesz jakie rozwiązanie dotyczące bezpieczeństwa jest najlepsze? Nie wiesz jak zabezpieczyć dom, firmę, jaką technikę w pracy instalatora systemów wybrać? Bądź na bieżąco!

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Informatyczne ITXON »

  Firma Systemy Informatyczne ITXON Sp. z o.o. od 2002 nieprzerwanie świadczy najwyższej klasy usługi na rynku rozwiązań, zapewniających ochronę, bezpieczeństwo i stabilność pracy nawet najbardziej skomplikowanych systemów komputerowych.

  Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy Kaspersky Lab Polska. Bliska współpraca, ciągłe rozwijanie sieci dystrybucji oraz pozyskiwanie nowych klientów zostało docenione przez firmę Kaspersky Lab Polska, która od 2006 roku wręcza nam corocznie Certyfikat Dystrybutora Roku. Dzięki ciągłemu udoskonalaniu naszej firmy, staliśmy się Głównym Przedstawicielem na Polskę dużych, międzynarodowych korporacji: Acronis, DeviceLock, Inc., Parallels Inc. Dzięki stopniowemu rozszerzaniu naszego asortymentu możemy zapewnić coraz to lepsze rozwiązania w dziedzinie zabezpieczania danych, wirtualizacji stacji roboczych oraz oprogramowania narzędziowego.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis.3en.pl »

  Na stronie szczegółowa oferta, cennik, kontakt. W ofercie: Naprawa sprzętu IT, tworzenie stron www, konfiguracja i projektowanie sieci przewodowych i bezprzewodowych, zabezpieczanie komputera przed wirusami i włamaniami.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Orleccy bezpieczenstwo i edukacja »

  Firma Orleccy zajmuje się szeroko rozumianym bezpieczeństwem informacji, naszą specjalnością jest ochrona danych osobowych. Proponujemy specjalistyczne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz specjalistyczne audyty, jak i wdrażanie polityki bezpieczeństwa.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Pasłęk Elbląg P.Poż OŚ »

  BHP OCHRONA ŚRODOWISKA P.POŻ w Pasłęku, Elblągu, Ornecie, Rychlikach, Morągu, OlsztynienPRACODAWCO!nnRyzyko zawodowenntylkonn100 złnn nnBHP CENTRUM PASŁĘKnntel: 697-769-410nn nn ZAPEWNIMY TWOJEJ FIRMIE:nn nnBezstresowe kontrole Państwowej Inspekcji Pracyni Inspekcji SanitarnejnPomoc nw wprowadzeniu rozwiązań podnoszących stan bezpieczeństwani higieny pracynw twojej firmienTerminowe zorganizowanieni przeprowadzenie multimedialnych szkoleń bhp w twojej firmienFachowe i zgodnenz obowiązującymi przepisami przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy w twojej firmienTerminowość i bezpieczeństwo:nBierzemy odpowiedzialność za usługi świadczone Twojej firmie.nJesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem co znacząco wpływa na bardzo wysoki poziom usług jakie oferujemynJesteśmy najlepszą firmą w regionie pod względem cena/jakośćn n nnUsługi w zakresie bhp:nnprzeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego i sporządzanie odpowiedniej dokumentacji,nmultimedialne szkolenia pracowników w zakresie bhp,nsporządzanie dokumentacji powypadkowej i prowadzenie rejestrów wypadków przy pracy,nopracowywanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy.nkontrola warunków pracy,nsporządzanie okresowej analizy stanu bhpnbieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń,nprowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadkó

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-Program.pl - software w sieci »

  Portal e-Program.pl to software'owe centrum dla wszystkich użytkowników poszukujących aplikacji. Znajdujące się w serwisie programy są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. W portalu znajdują się także gry komputerowe, które są szczególnie chętnie pobierane przez użytkowników. Portal e-Program.pl podzielony jest na kilka dużych kategorii programów, wśród których znajdują się m.in. internet, bezpieczeństwo, grafika. Autorzy portalu e-Program.pl przygotowują także informacje ze świata software w formie newsów.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biscomp.pl - szybkie pobieranie programów »

  Biscomp.pl to portal z wartościowych oprogramowaniem, które sprawdza się w każdej sytuacji. Pobieranie plików z Biscomp.pl jest szybkie, łatwe, bezpieczne i darmowe. Dostępne w serwisie aplikacje są w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom wymagających użytkowników. Wśród najchętniej pobieranych programów i gier w Biscomp.pl wspomnieć można Picasa, Direct X, Photoscape, Combofix, Keylogger, VDownloader oraz FIFA, CS, IcyTower.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • MM Koncept »

  Szukasz właściwego szkolenia? MS Excel, Ochrona Danych Osobowych, BHP, Bezpieczeństwo systemów informatycznych – to wszystko oferuje Państwu MM Koncept. Dodatkowo produkty naszych Partnerów, polityka bezpieczeństwa informacji, wirtualizacja serwerów, Cloud Computing. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »