Strony związane z hasłem: bhp - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'bhp':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Imprezy integracyjne »

  Wyprawy po bezdrożach, rozlewiskach i błotach, imprezy integracyjne dla firm i klientów indywidualnych, pokonywanie niedostępnych szlaków specjalnie do tego przygotowanymi samochodami rajdowymi, konkurencje zręcznościowe na krętym, skomplikowanym torze dla quadów, przecieranie nowych szlaków, przez krzaki i rozlewiska, amfibiami o napędzie 8x8 i możliwością zamontowania gąsienic, oraz zabraniu większej ilości wycieczkowiczów i sprzętu do pływającej przyczepy podłączonej do amfibii, integrujemy pracowników firm, kolegów i przyjaciół, za kierownicami samochodów rajdowych; subaru imprezy, peugeota 106 s16.

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i kursy - szkolenia24 »

  Rynek oferuje tak wiele kursów i szkoleń, że zgubienie się w jego ofercie jest niezwykle łatwe. W celu uporządkowania propozycji i przedstawieniu jej w czytelnej formie, powstała nasza baza szkoleń, w której każdy, niezależnie od wykonywanej pracy, wyuczonego zawodu, znajdzie kursy godne uwagi. Szkolenia podzielane są na katalogi: informatyka, prawo i finanse, sprzedaż i marketing, zarządzanie i organizacja, itd. Przejdź na stronę i przekonaj się sam, jak bogaty może być katalog szkoleń.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi bhp »

  Firma nasza świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.Prezentowane przez nas usługi zostały opracowane z myślą o jak najlepszym zaspokajaniu potrzeb naszych Wszystkich Klientów. Celem naszej działalności jest zdobycie uznania Zleceniodawców poprzez wysoką jakość świadczonych usług oraz przystępne ceny oraz terminowość .Chcemy dostarczać naszym Klientom profesjonalne usługi w oferowanych specjalnościach. Profesjonalność naszej firmy gwarantuje,że zlecone nam prace zostaną wykonane w sposób dokładny, szybki.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzież ochronna BHP »

  Przestrzeganie zasad BHP w pracy jest bardzo ważne, bowiem chroni nie tylko nasze zdrowie, ale i życie. Odzież ochronna i odzież robocza przystosowana do warunków pracy to podstawa zasad bhp - chroni ona nas przed poparzeniem oraz innymi uszkodzeniami ciała

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły i odzież BHP »

  Nie każdy zdaje sobie sprawę jak ważne jest przestrzeganie zasad BHP i wyposażenie w artykuły i odzież BHP. Zazwyczaj uświadamiamy sobie po co istnieją przepisy BHP dopiero gdy czujemy się zagrożeni np. w przypadku pożaru

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Specjalizujemy się w kursach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza firma organizuje kursy poprzez platformę e-learningową, co zwiększa efektywność nauki przez pracowników zasad BHP. Poprzez zastosowaną technologię zarówno firma jak i jej pracownicy spędzą mniej czasu, wykorzystując go efektywnie w inny sposób.

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bhp »

  Szkolenia bhp - Liwax Warszawa - posiadamy Status Ośrodka Szkoleniowego i Kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne. Pomożemy, doradzimy, opracujemy niezbędną dokumentację. Okresowe szkolenia bhp, ocena ryzyka zawodowego, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, outsourcing bhp. Rzetelnie sporządzona dokumentacja, odpowiednie środki profilaktyczne, wypadki. Proponujemy atrakcyjne ceny - kompleksowa i profesjonalna pomoc w przeprowadzeniu dochodzenia powypadkowego.

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia KADOR »

  Firma P.U.H. KADOR prowadzi szkolenia z zakresu: Programowania automatów sterowanych numerycznie CNC, BHP, Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i inne.
  PPosiadamy w sprzedaży książkę ppoświęconą programowaniu CNC pt. P"Programowanie CNC i obróbka skrawaniem" Polecamy i zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • BHP Kraków »

  Emiro to młoda i prężnie rozwijająca się firma z Krakowa, specjalizująca się prowadzeniu przeglądów w zakresie BHP oraz ochrony pracy. Emiro prowadzi szkolenia BHP dla wszystkich przedsiębiorstw na terenie Krakowa.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Metalowe Meble Biurowe Watszawa Tanpol-Meble »

  Firma Tanpol-Meble Warszawa to wieloletnie doświadczenie w zakresie wyposażania firm w meble biurowe. Naszym podstawowym asortymentem są metalowe meble biurowe produkowane przez Litpol-Malow. Meble metalowe to nie tylko solidność i estetyka wykonania, ale również większe bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów. Poniżej przedstawiam naszą ofertę mebli w skrócie. METALOWE MEBLE BIUROWE - biurowe szafy metalowe standardowe: posiadające drzwi skrzydłowe, przesuwne i żaluzjowe- szafy aktowe wzmocnione: posiadające atesty wg norm MON oraz MSWiA- szafy kartotekowe: na formaty od A-6 do A-3- metalowe szafy na mapy i rysunki: na format A-1 i A-0-, biurka, sejfy, szafy aktowe klasy A,B,C. METALOWE MEBLE SOCJALNE - ubraniowe szafy metalowe bhp- metalowe szafki skrytkowe, szatniowe oraz ławki METALOWE MEBLE WARSZTATOWE – stoły warsztatowe, narzędziowe szafy metalowe, szafki warsztatowe oraz szafki pod komputer przemysłowy. METALOWE MEBLE MEDYCZNE – biurka lekarskie, stoliki zabiegowe i chirurgiczne, metalowe szafy medyczne przeszklone, kozetki, parawany, stojaki medyczne. MEBLE BIUROWE – biurka pracownicze proste, narożne i komputerowe, szafy, biurowe, kontenetki, komody, krzesła biurowe obrotowe oraz konferencyjne, fotele i kanapy biurowe. REGAŁY METALOWE DO ARCHIWUM - metalowe regały magazynowe stacjonarne i regały przesuwne. METALOWE MEBLE SZKOLNE - ławki i krzesła szkolne. SEJFY - sejfy meblowe, gabinetowe, klasy 0, I, II, oraz ognioodporne i wodoszczelne

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowości wydawnicze - stylizowane mapy, książki, kalendarze, starodruki »

  Księgarnia internetowa oferuje - wydawnictwa dla księgowych, mapy w starym stylu, kalendarze, plansze edukacyjne dla szkół. Unikatowa seria - Wielcy Polacy - stylizowana na starodruki, której twórcą jest Wydawnictwo Pergamena. W ofercie - Leksykon VAT, Zakładowy Plan Kont, Zamknięcie roku 2009, Rachunkowość, Kodeks Pracy, Ordynacja Podatkowa, Środki trwałe, Audyt wewnętrzny

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bhp »

  Pełny outsourcing w zakresie służby bezpieczeństwa i higieny pracy - Partner bhp, pierwsza pomoc. Profesjonalna obsługa postępowań powypadkowych, sporządzanie dokumentacji bhp, przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego, dokonywanie przeglądów obiektów. Pomoc w dostosowaniu budynków, terenów oraz obiektów. Profesjonalne Opracowanie opinii i ekspertyz. Oferujemy pomoc w realizacji zadań: Opracowywania i uzgadniania planów zarządzania kryzysowego, opracowywania procedur na wypadek zagrożeń czasu pokoju i wojny, przygotowania dokumentacji i pomocy w przeprowadzeniu ćwiczeń. Doradztwo w zakresie wyposażenia zakładu pracy w sprzęt. Lublin, Kraków, Bielsko Biała.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Edukacji Siódemka. Darmowe Szkoły - Gliwice, Zabrze »

  CE SIÓDEMKA Licea i Policealne szkoły dla dorosłych. Gliwice, Zabrze. Darmowe Szkoły. Technik administracji, BHP, logistyk, spedytor, budownictwa, obsługi turystycznej, hotelarstwa, usług fryzjerskich

  Data dodania: 20 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania środowiska pracy »

  TES jest akredytowanym laboratorium oferującym pomiary i badania środowiska pracy. Na rynku mazowieckim działamy już od 1999 roku, lecz z powodzeniem również, realizujemy zamówienia z całego kraju. W swoim wyposażeniu posiadamy niezbędną aparaturę i urządzenia spełniające wszystkie niezbędne normy, w tym normę PN-EN ISO 17025. Oferujemy takie usługi jak pomiary hałasu, stężeń substancji, drgań mechanicznych, natężenia oświetlenia i wiele innych. Nasz profesjonalizm i rzetelność potwierdzają liczne referencje od zadowolonych klientów, które to można znaleźć na naszej stronie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zaoferować większą jakość usług jak i krótkie terminy realizacji.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • FIREPOŻ Dobrucki Szczecin - gaśnice, legalizacje, hydranty »

  FIREPOŻ Specjalistyczny Wydział Zabezpieczeń Przeciwpożarowych.nZajmujemy się świadczeniem usług przeciwpożarowych, montażowych oraz serwisowych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Specjalizujemy się w zabezpieczeniu obiektów pod względem ppoż. Kilkunastoletnie doświadczenie, fachowa i solidna obsługa oraz terminowe wykonawstwo sprawiły, że zdobyliśmy zaufanie różnych instytucji, takich jak: centra handlowe, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, publiczne placówki oświatowe, hotele, sklepy, hurtownie, firmy usługowe oraz indywidualnych klientów.nnZa priorytet naszej działalności stawiamy lojalność wobec zleceniodawców. Oprócz wkładu wytężonej pracy i zaangażowania, staramy się przy wykonaniu powierzonych zleceń, bazować na najlepszej jakości materiałach. Do silnych stron firmy zaliczyć też można, nie tylko wykwalifikowaną kadrę, ale również niezbędne zaplecze techniczne gwarantujące wysoką jakość oferowanych usług. Firma stosuje najnowsze rozwiązania techniczne, zapewniając użytkownikowi komfort oraz pełne bezpieczeństwo. Przy specjalistycznych zleceniach nie boimy się korzystać z usług specjalistów, projektantów i inspektorów do spraw ppoż.nnWszystkim klientom zapewniamy obsługę gwarancyjną.nnnnF. U. FIREPOŻ Specjalistyczny Wydział Zabezpieczeń Przeciwpożarowych. 71-211 Szczecin, ul. Szeroka 27 poniedziałek - piątek: 9.00 - 16.00 ZADZWOŃ: tel. 510 998 998 NAPISZ DO NAS: firepoz@op.pl

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny serwis urządzeń GAZEX »

  Profesjonalny serwis urządzeń ( GAZEX, EX-GAZ, ALTER ) serwis pogwarancyjny, przeglądy, kalibracja, sprzedaż detektorów i modułów oraz zaworów odcinających. Montaż gotowych systemów. Projektowanie pod zamówienie dla firm i osób prywatnych.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzież robocza - BHP Kubicki »

  BHP Kubicki jest oficjalnym dystrybutorem firm REIS workwear, LEBER&HOLLMAN professional safety goods, POFAM JEDNOŚĆ i wielu innych. Oferujemy Państwu odzież, obuwie oraz artykuły BHP najwyższej jakości, zgodne z normami unijnymi i wymogami branżowymi. Proponujemy Państwu sprzedaż detaliczną i hurtową. Zachęcamy do współpracy firmy i przedsiębiorstwa, dla których przygotowujemy korzystne indywidualne warunki zakupu.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • MM Koncept »

  Szukasz właściwego szkolenia? MS Excel, Ochrona Danych Osobowych, BHP, Bezpieczeństwo systemów informatycznych – to wszystko oferuje Państwu MM Koncept. Dodatkowo produkty naszych Partnerów, polityka bezpieczeństwa informacji, wirtualizacja serwerów, Cloud Computing. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wielobranżowy market internetowy »

  Wielobranżowy market internetowy www.e-kupujemy.pl. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór olei, środków smarnych, płynów eksploatacyjnych i specyfików naftowych dla motoryzacji i przemysłu. W naszym sklepie posiadamy również szeroki asortyment artykułów bhp, okulary ochronne, obuwie ochronne

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne szkolenia bhp online »

  Firma XPRIM oferuje kompleksowe usługi bhp i ppoż oraz szkolenia bhp. Moja specjalność to nowoczesne szkolenia okresowe bhp online - metoda e-learning na nowoczesnej platformie edukacyjnej.
  - Profesjonalnie
  - Szybko
  - Tanio
  Zalety szkoleń bhp online:
  - nauka w dowolnym czasie i miejscu
  - pełnoprawny certyfikat ukończenia szkolenia bhp
  - niska cena
  - profesjonalne wykonanie
  - ciekawa forma
  W ofercie znajdą Państwo również kompleksowe usługi BHP i PPOŻ w szczególności oferuję:
  - wykonywanie zadań służby bhp
  - postępowania powypadkowe
  - analiza i ocena ryzyka zawodowego
  - analiza stanu bhp
  - instrukcje stanowiskowe

  Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń z dziedziny bhp oraz świadczeniu usług bhp mają Państwo gwarancję najwyższej jakości.
  Zadowolenie moich Klientów jest dla mnie bardzo ważne dlatego dokładam wszelkich starań aby moje usługi i szkolenia okresowe bhp stały na wysokim poziomie.
  Stale unowocześniam swoje szkolenia bhp oraz podnoszę kwalifikacje i wiedzę z zakresu bhp.
  Usługi bhp świadczę w Lublinie, Świdniku oraz w okolicach. Szkolenia okresowe bhp dla pracodawców, pracowników administracyjno-biurowych i innych, służb bhp prowadzę przez internet w całej Polsce.
  Zapraszam
  specjalista ds. bhp
  mgr Rafał Sokołowski
  Lublin

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »