Strony związane z hasłem: biopaliwo - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'biopaliwo':

 • Biopaliwa »

  Ekologiczne paliwa odnawialne, zwane inaczej po prostu biopaliwami, zyskują sobie coraz to większą popularność. Związane jest to przede wszystkim z coraz to większym dbaniem o środowisko naturalne a także z kończącymi się zasobami paliw kopalnianych. Na stronie tej znajdują się podstawowe informacje na temat biopaliw takich jak bio-olej, biogaz, słoma, pellet, brykiet drzewny, a także inne informacje na temat przemysłu paliwowego.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biokominki z ceramicznym paleniskiem nowej generacji »

  Biokominki RubyFires wyposażone są w biopaleniska zapewniające bezpieczeństwo i optymalne spalanie bioetanolu potwierdzone otrzymanym certyfikatem TUV (ID number 24293). Wydawany jest on przez Niemiecki Instytut Testowy zajmujący się badaniem produktów i technologii pod kątem jakości i bezpieczeństwa. Wkłady do biokominków RubyFires są technicznie perfekcyjne gdyż zastosowano w nich unikalny ceramiczny materiał absorbujący bioetanol. Materiał ten przez cały proces spalania równomiernie oddaje bioetanol zapewniając jego dłuższe i bezpieczne spalanie.
  Nowoczesny jak również klasyczny design oraz wysoka jakość wykonania biokominków RubyFires zadowoli nawet najbardziej wymagających. Dają one możliwość cieszenia się urokiem prawdziwego ognia i ciepła zapewniając przy tym bezpieczeństwo bez konieczności posiadania w domu przewodu kominowego.
  Szeroka gama klasycznych jak i nowoczesnych modeli kolekcji RubyFires w różnych stylach i kolorach sprawia, że każdy znajdzie satysfakcjonujący go produkt.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy:
  - biokominki,
  - wkłady do biokominków,
  - biolampy,
  - biopaleniska do zabudowy
  - akcesoria do biokominków.

  Data dodania: 31 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biokominki, bioetanol, kominki ekologiczne »

  Firma BIOPASJA jest wyłącznym importerem na Polskę ekologicznych kominków. Nasza firma posiada w swojej ofercie: biokominki, biopaliwo - bioetanol. Staramy się indywidualnie dobrać typ kominków dla każdego klienta.nProwadzimy sprzedaż akcesoriów do kominków ekologicznych.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biokominek na biopaliwo »

  Nasza firma specjalizuje się w branży biokominków. Oferujemy szeroki wybór biokominków wyłącznie najlepszych polskich i zagranicznych producentów. W biokominku na biopaliwo płonie żywy ogień,niewysuszający powietrza tak, jak to się dzieje w przypadku tradycyjnego kominka.
  Biokominek nie wymaga przewodu kominowego!
  Wzornictwo biokominków oferowanych przez naszą firmę doskonale dopasowuje się zarówno do współczesnych minimalistycznych wnętrz, jak i tych zaaranżowanych w sposób klasyczny.
  Biokominek oprócz walorów estetycznych jest wydajnym źródłem ciepła,
  stanowi znakomite uzupełnienie standardowego ogrzewania. W tradycyjnych kominkach do 60% energii cieplnej jest wyprowadzana na zewnątrz przez przewód kominowy. Paląc w biokominku cała wytwarzana energia pozostaje w pomieszczeniu! W biokominku spalane jest biopaliwo, którego głównym składnikiem jest bioetanol. Jego skład sprawia, że produktem bezdymnego spalania jest para wodna i dwutlenek węgla, podobne do składu w ludzkim wydychanym powietrzu.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biokominki »

  Biokominki - sklep internetowy. Bezpośredni dystrybutor biokominków Nice-House oraz Globmetal. Szeroki wybór polskich biokominków; sprzedajemy również najtańsze na rynku biopaliwo.
  Poza sprzedażą wysyłkową posiadamy także biuro handlowe w Poznaniu z pełną ekspozycją naszych biokominków.
  Żywy ogień bez dymu, bez zapchu, bez popiołu w niebanalnej oprawie.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent Ekologicznych kominków na biopaliwo »

  Planika Fires to nowoczesne kominki na bioetanol, stanowiące atrakcyjne połączenie współczesnego wzornictwa z najnowszymi technologiami pozwalającymi na wytworzenie przyjaznego środowisku, pozbawionego zapachu i dymu ognia. Kominki na biopaliwo, zwiększają drzemiący w nas potencjał i w zależności od bieżących potrzeb – pobudzają lub relaksują. Oferowane przez nas wkłady kominkowe i kominki wolnostojące korzystają z biopaliwa Fanola. Nasze kominki na bioetanol z długim ogniem opracowane zostały z myślą o architektach, dając im praktycznie nieskończone możliwości aranżacji w swoich projektach. Wkłady kominkowe i kominki na biopaliwo Planika doskonale sprawdzają się zarówno w prywatnych domach, jak i wszelkiego typu przestrzeniach komercyjnych.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bio kominek - Ambusto »

  Firma Ambusto oferuje szeroki wybór biokominków do domu oraz biura. W naszej ofercie przygotowaliśmy wyroby BioDesign, Bionlov, Cocoon Fires, Horus i innych cenionych na rynku marek. Proponujemy biokominki wolnostojące w stylu nowoczesnym i klasycznym, wiszące, do zabudowy oraz biolampy. W ofercie posiadamy biokominki do pomieszczeń oraz zewnętrze. Oferujemy również automatyczne i manualne paleniska, biopaliwo, dekoracyjne kamienie i polana, szyby ochronne, pokrowce ochronne oraz wiele innych akcesoriów do kominków.

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stefanidis - Biopaliwa oraz pasze dla zwierząt »

  Stefanidis to firma z Wrocławia, która zajmuje się sprzedażą biokomponentów na rynku polskim i zagranicznym. Produkty odnawialne, które sprzedajemy to towar bio najlepszej jakości. PHU Stefanidis zajmuje się również dystrybucją drewna kominkowego, pelletu, ściółek dla zwierząt oraz suplementów odżywczych dla zwierząt. Posiadamy własny transport i zapewniamy logistyczne wsparcie.

  Data dodania: 04 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • STEFANIDIS | Biomasa i paliwo odnawialne »

  Firma P.H.U. STEFANIDIS | WROCŁAW zajmuje się kompleksową dystrybucją biomasy oraz paliw odnawialnych. W tym eko groszek, brykiet drzewny oraz różnego rodzaju pelletu. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom oraz zapleczu logistycznym - podejmujemy się najbardziej wymagających prac. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość naszych produktów oraz terminowość, oraz wzorową obsługę. STEFANIDIS WROCŁAW - to przedsiębiorstwo, które działa na rynku polskim jak i zagranicznym od 2010 roku. UWAGA!!! Systematyczna praca i stałe podnoszenie naszych umiejętności powoduje, że firma STEFANIDIS ma doskonałe OPINIE. Na życzenie możemy przedstawić nasze referencje. Więcej informacji na: http://biomasa.wroclaw.pl

  Data dodania: 04 11 2017 · szczegóły wpisu »