Strony związane z hasłem: biuro architektoniczne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'biuro architektoniczne':

1 · 2 · następna strona »
 • ESSA Architektura - Arachitektura i projektowanie wnętrz »

  ESSA Architektura to nowoczesne studio architektonicznie, które w swojej ofercie posiada projekty i adaptacje projektów w zakresie budownictwa jedno- i wielorodzinnego, budownictwa przemysłowego i użyteczności publicznej. Ponadto ESSA Architektura to także profesjonalne projektowanie wnętrz komercyjnych - salonów sprzedaży, powierzchni biurowych jak i prywatnych mieszkań, apartementów, rezydencji.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Projektowa mgr inż. arch. Elżbieta Sudoł-Czubaj, mgr inż. Jan Czubaj »

  Pracownia Projektowa E.J.Czubaj S.C. wykonuje wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze budynków:
  - mieszkalnych (jednorodzinnych i wielorodzinnych),
  - użyteczności publicznej (komercyjnych, biurowych, edukacyjnych, hoteli),
  - produkcyjnych oraz magazynowych (hale produkcyjne, magazyny wielkopowierzchniowe, centra logistyczne, itp.),
  - adaptacje i modernizacje obiektów ochroną konserwatorską,
  - projekty urbanistyczne,
  - ekspertyzy techniczne, opinie i analizy, opracowania geodezyjne.
  Współpracujemy z Klientem na wszystkich etapach tworzenia projektu, począwszy od koncepcji, projektu budowlanego, aż do uzyskania pozwolenia na budowę oraz projektu wykonawczego. Zapewniamy obsługę planowanej inwestycji od strony urzędowo-formalnej. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane obiekty spełniały wymagania Klientów.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • TOMDOOR Świątek Tomasz - biuro architektoniczne Toruń »

  Biuro Architektoniczne Tomdoor świadczy swoje usługi w zakresie projektowania architektonicznego. Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, adaptacje projektów, inwentaryzacje budowlane, projekty konstrukcyjne oraz szereg innych projektów. W naszych projektach staramy się połączyć tradycję z nowoczesna formą i bryłą budynku. Każdy projekt jest omawiany na bieżąco z klientem, któremu już w fazie projektowania pokazujemy szereg możliwości w formie wizualizacji 3D. Zaprojektujemy Państwu "wymarzony dom" który będzie wizytówką Państwa stylu życia. Zapraszam do współpracy z Pracownią Architektoniczną TOMDOOR.

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Olsztyn - biuro architektoniczne »

  Biuro architektoniczne Studio Format Agata Wojciechowska - Grygo prowadzi działalność w zakresie wykonywania projektów budowlanych wielobranżowych oraz dokonywania związanych z tym wszelkich uzgodnień formalnych. Specjalizacją firmy są projekty dotyczące architektury zabytkowej, inwentaryzacje architektoniczno-konserwatorskie oraz badania architektoniczne.Biuro oferuje kompleksowe usługi dotyczące projektowania zarówno architektoniczno-budowlanego, jak również projekty wnętrz oraz zintegrowane propozycje grafiki użytkowej.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA PROJEKTOWA Katarzyna Iwanus »

  Pracowania Projektowa | Katarzyna Iwanus oferuje projekty budowlane: domy jednorodzinne, wielorodzinne, obiekty usługowe, handlowe, magazynowe, gospodarcze i przemysłowe. Adaptacja, modernizacja, inwentaryzacja, przebudowa i rozbudowa. Projekty branżowe i kosztorysy. Projektowanie wnętrz i mebli, w tym zabudowa wnękowa. Projekty indywidualne, porady budowlane i konsultacje.
  Zapraszam do kontaktu!

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • KB Projekt - twój projekt domu »

  KB Projekt to krakowskie biuro architektoniczne, które oferuje Państwu projekt domu o jakim marzyliście. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która przygotowała dla Was, ofertę która liczy już ponad 1000 pozycji. W naszych katalogach znajdą Państwo projekty domów jednorodzinnych przygotowane tak, by odpowiadać na najbardziej wymagające gusta. Niezależnie czy poszukują Państwo małego domku na wąską działkę, lub reprezentacyjnej willi KB Projekt jest w stanie spełnić te oczekiwania.

  Jeśli nie znajdą Państwo u nas odpowiadającego waszym wymaganiom projektu, to nasz architekt może przygotować na zlecenie indywidualny projekt o jakim Państwo marzyli. Zachęcamy inwestorów do odwiedzanie naszej strony internetowej, gdzie znajdą niezbędne każdemu budującemu informacje z zakresu budownictwa.

  Ponadto nasze biuro od lat specjalizuje się w projektach budynków komercyjnych, takich jak biura,warsztaty, budynki gastronomiczno usługowe, hotele, pensjonaty, domy ślubne etc.

  Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z działem sprzedaży. Nasi pracownicy pomogą Państwu wybrać odpowiedni projekt i doradzą przy wyborze.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwentaryzacje architektoniczne, design »

  Biuro projektowe prowadzone przez architektów J.Filemonowicz i J.Sobala. - FRS Architekci: projektowanie wnętrz Kraków. Design i funkcjonalność, architektura wnętrz Kraków. Architektura wnętrz mieszkalnych, biurowych i komercyjnych - aranżacja wnętrz. Realizujemy architektoniczne projekty budowlane i projekty wnętrz Kraków. Oferta i realizacje - jakość oraz użyteczność. Projekty Sanepid - inwentaryzacje architektoniczne Kraków. Estetyczne i funkcjonalne projekty wnętrz domów i mieszkań. Biuro architektoniczne W Krakowie - architekt i projektant wnętrz dla inwestorów wymagających w Krakowie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia architektoniczna katowice »

  DEKOP Biuro Architektoniczne Projektowe Katowice, Mysłowice, oferuje projekty architektoniczne, projekty budowlane, projekty wykonawcze oraz nadzór autorski nad inwestycją. Nasza pracownia architektoniczna zajmuje się, także architekturą wnętrz. Tworzymy projekty wnętrz i aranżację wnętrz dla każdego rodzaju obiektów budowlanych. Wykonujemy projekty domów, projekty domów jednorodzinnych, projekty mieszkań, projekty domów wielorodzinnych, projekty biurowców i biur, a także projekty terenów zielonych i rekreacyjnych, inwenatryzacje budowlane oraz tworzenie wizualizacji architektonicznych. Wykonujemy wiuzalizacje architektoniczne katowice, wizualizacje 3d, wizualizacje fotorealistyczne katowice. Zapraszamy do współpracy z naszą pracownią architektoniczną mieszczącą się w Katowicach.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Katowice, Gliwice, projekty domów luksusowych - Biuro projektowe »

  Biuro architektoniczne oferuje usługi na obszarze Gliwic i Katowic. Architekt wnętrz Zalewski Architecture Group to nowoczesne biuro projektowe. Architekci wykonują projekty domów luksusowych. Biuro architektoniczne zaprasza do kontaktu.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekci Bielsko – Biała »

  Biuro projektowe Gronner i Rączka – biuro architektoniczne specjalizujące się w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej i mieszkalnej, jak i obiektów przemysłowych, sportowych oraz handlowo – usługowych. Jesteśmy pracownią z bogatym doświadczeniem – projektujemy już od 1991 roku. Siedziba pracowni mieści się w Bielsku-Białej przy Placu Wojska Polskiego 9. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZOOLA PROJECT projektowanie domów »

  Początkowym krokiem na drodze do posiadania własnego domu jednorodzinnego jest wyłonienie firmy, która zaprojektuje naszą budowlę. Należy pamiętać, że wybór zleceniobiorcy jest chyba najważniejszym elementem, dlatego też nie może być on losowy. Decydując się na usługi biura architektonicznego, powinniśmy sprawdzić doświadczenie tej firmy, terminowość realizacji zadań lub też profesjonalizm. Godną polecenia jest firma Zoola Projekt, posiadająca swoją siedzibę w Bielsku - Białej i w Prażmowie. Doświadczenie nabywane od roku 1998 pozwoliło tej firmie na wypracowanie wysokiej pozycji na rynku architektonicznym. Ogromna baza zadowolonych klientów to dowód na to, że Zoola Projekt działa rzetelnie i profesjonalnie. Projekty, które opuszczają pracownię architektoniczną Zoola Projekt są nie tylko spełnieniem oczekiwań danego klienta, lecz również gwarancją bezpieczeństwa, albowiem przy realizowaniu zleceń firma podpiera się opiniami fachowych doradców. A to wszystko przy utrzymaniu konkurencyjności cenowej. Więcej informacji znajdziecie na stronie.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PB- projektowanie domów »

  Z pomocą płockiej Pracowni Projektowej „PROJBUD”, zaspokoisz wszelkie potrzeby w zakresie usług związanych z architekturą, projektami budowlanymi, dokumentacją projektową obiektów, sporządzaniem kosztorysów czy nadzorem budowlanym. Uzupełnieniem naszej oferty jest nadzór autorski, inwestorski nad pracami ogólnobudowlanymi, takie jak, przebudowa i rozbudowa istniejących obiektów oraz nad instalacjami sanitarnymi i elektrycznymi. Zatrudniamy doświadczonych projektantów, którzy swoją kompetencją, wiedzą i doświadczeniem, zdobyli zaufanie wielu klientów. Każdy z Państwa znajdzie w naszych projektach odzwierciedlenie swoich marzeń o wyglądzie swojego mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową propozycją na stronie.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Projektowe M-Studio »

  Biuro projektowe M-Studio składa się z najlepiej wykwalifikowanych architektów, którzy cenią sobie potrzeby klientów. Indywidualne podejście do każdego inwestora powoduje, że projekty są niekonwencjonalne i dostosowane do klienta pod względem estetyki, funkcjonalności i budżetu. Pracownia architektoniczna wykorzystuje najnowsze osiągnięcia z dziedziny budownictwa, jednak projekty domów są mocno zakorzenione w tradycji. Biuro projektowe M-Studio najintensywniej zajmuje się rynkiem domów jednorodzinnych. Oprócz stworzenia projektu oferuje również załatwienie formalności związanych z inwestycją, adaptacją projektu i aranżacją wnętrz.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Biuro zajmuje się wykonywaniem projektów indywidualnych oraz adaptacji gotowych projektów domów. Współpraca młodych inżynierów oraz doświadczonych architektów daje bardzo dobre wyniki w postaci innowacyjnych konstrukcji, które spełniają wszystkie oczekiwania inwestora.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro architektoniczne KOMOROWSKA KRONENBERG Architekci »

  Zajmujemy się tworzeniem PROJEKTÓW BUDOWLANYCH a także pełnym doradztwem w zakresie analizy opłacalności inwestycji. DZIAŁAMY na terenie całej Polski. Naszym celem jest REALIZACJA MARZEŃ naszych klientów. Projekty budowlane realizowane przez nasze biuro architektoniczne charakteryzują się NAJWYŻSZĄ JAKOŚCIĄ oraz dbałąścią o detale. Nasze projekty zawsze dostosowane są do potrzeb klintów. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • BudConsult - biuro projektowe »

  Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe BudConsult to dynamicznie rozwijająca się firma dla której celem kluczowym jest satysfakcja każdego kontrahenta. Proponujemy Państwu projekty budowlane. Jesteśmy w stałym kontakcie z inwestorami, dostosowując wszystkie elementy projektu do ich potrzeb i oczekiwań. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, opracowując osobny plan i tok działania. To wszystko pozwoliło nam zdobyć sukces i pozyskać uznanie w oczach odbiorców. Angażujemy tylko odpowiedzialnych pracowników, w związku z tym z każdym rokiem aktywności zarabiamy zaufanie zadowolonych odbiorców. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • OOA - biuro architektoniczne »

  Biuro projektowe Olenderek & Olenderek Architekci przygotowało dla Państwa ciekawą propozycję. Od ponad dwudziestu lat z naszej rezydencji w Łodzi realizujemy projekty w całej Polsce. Sporządziliśmy już wiele funkcjonalnych i schludnych założeń, zawsze zostawiając naszych Zleceniodawców zadowolonych i usatysfakcjonowanych wykonaną przez nas pracą. Dbamy nie tylko o funkcjonalność pomieszczeń, ale także o ich niebanalny wygląd. Nasze projekty to nowoczesne, pełne życia założenia nadzwyczaj dalekie od sztamp i nudy. Kuriozalne bryły i rozwiązania architektoniczne przyciągają spojrzenie, a imponujące wkomponowanie w otaczającą przestrzeń budzi podziw nawet najogromniejszych sceptyków. Zawsze staramy się wziąć pod uwagę indywidualność, smak i marzenia Zleceniodawcy, aby otrzymał projekt, z którego będzie usatysfakcjonowany. Wszystkie istotne informacje o nas opublikowaliśmy na naszej stronie.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe projekty domów Gdańsk KrolestwoProjektow.pl »

  Prezentujemy Państwu profesjonalną firmę „Królestwo Projektów” - gotowe projekty domów Gdańsk. Nasze biuro architektoniczne to zespół profesjonalistów, którzy są mogą poszczycić się znakomitą wiedzą z zakresu projektowania budynków użytkowych i mieszkalnych. Wszystkie projekty łączą w sobie innowacyjność, nowoczesność i funkcjonalność. Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, którzy chętnie pomogą Państwu w wyborze najlepszych produktów. Posiadamy ponad 9000 projektów i ciągle powiększamy naszą ofertę. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja Klientów, dlatego zawsze staramy się dopasować idealną dla Państwa ofertę. W atrakcyjnych cenach oferujemy projekty domów jednokondygnacyjnych, projekty domów bliźniaków oraz projekty budynków gospodarczych. U nas kupią Państwo również projekty garaży, a także projekty domów murowanych. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, ponieważ wiemy jak liczy się Państwa satysfakcja i zadowolenie. Zapraszamy na KrolestwoProjektow.pl.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • VIS.O architektura »
  Firma VIS.O architektura oferuje kompleksowe usługi projektowe związane z architekturą, planowaniem przestrzennym, architekturą wnętrz, grafiką i wzornictwem przemysłowym, obejmujące m.in.: architekturę i projektowanie wnętrz, inwentaryzacje architektoniczno-budowlane, adaptacje gotowych projektów, doradztwo materiałowe, wizualizacje, grafikę.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Poznań »

  Jesteśmy firmą z siedzibą w Poznaniu, która specjalizuje się w realizowaniu projektów architektonicznych. Realizujemy projekty architektoniczno-branżowe obiektów w takich obszarach, jak budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży poletkowo-budowlanej, co pozwala nam zapewnić profesjonalne usługi. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu z naszą firmą!

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »