Strony związane z hasłem: biuro nieruchomości poznań - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'biuro nieruchomości poznań':

 • Poznań nieruchomości, biuro nieruchomości poznań »

  Serwis z ogłoszeniami nieruchomości zaprasza do odwiedzania i sprawdzania nowych ofert nieruchomości.

  W naszej bazie posiadamy ogłoszenia:

  *domów
  *mieszkań
  *apartamentów
  *działek

  z rynku poznańskiego i okolic.

  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Immobilien Biuro Nieruchomości Poznań »

  Biuro nieruchomości Immobilien, Poznań. Działamy od 1992r. na terenie Poznania i Wielkopolski. Z nami sprzedasz, kupisz, wynajmiesz dowolną nieruchomość. Stawiamy na jakość i solidność.
  W biurze pracuje 3 licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami i 3 asystentów. Posiadamy ubezpieczenie OC.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
  Przyjmowanie ofert - bezpłatnie !

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż domów Poznań »

  Biuro Obrotu Nieruchomości "IKAR" działa na rynku od 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało rozwojem biura w obrocie nieruchomościami na terenie Polski, a także poza nią. W ofercie znajdziesz nieruchomości z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Właściciel firmy posiada licencję Urzędu Mieszkalnictwa oraz Rozwoju Miast nr 2999.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin »

  Adwans, Biuro nieruchomości Szczecin - oferta nieruchomości i kredytów w Poznaniu i Szczecinie. Sprzedaż domów i biura na wynajem. Działka, lokale użytkowe, hale, budynek produkcyjno magazynowy, domy, trzypokojowe i dwupokojowe mieszkania Szczecin i Poznań. Kompleksowe usługi finansowe - kredyty mieszkaniowe, ubezpieczenia, oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń. Biuro nieruchomości zaprasza - do wynajęcia powierzchnie biurowe, obiekty, biurowiec, nieruchomości Szczecin, Poznań. Centrum, Gumieńce - Reda i inne dzielnice. Najnowsze oferty - lokal użytkowy, kamienica, komfortowy szeregowiec, obiekt handlowo - biurowy W Śródmieściu, na Gumieńcach. w Goleniowie na osiedlu domków jednorodzinnych.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Isalscy Sp. z o.o. - Nieruchomości, Zarządzanie, Windykacja »

  Spółka Isalscy to firma rodzinna nierozerwalnie związana z Wielkopolską i Poznaniem. Niezwykle ważnym dla nas aspektem działalności na rynku jest znajomość branży oraz umiejętność identyfikacji potrzeb klientów. Niemniej istotnym jest dla nas, by zmieniać się na lepsze dla swoich kontrahentów. Świadcząc usługi dla przedsiębiorców z różnych sektorów rynku poznaliśmy ich wymagania i nauczyliśmy się działać tak, by sprostać oczekiwaniom zarówno już powstałym, jak i tym, które powstawać będą w przyszłości. Firma specjalizuje się w obsłudze klientów korporacyjnych w zakresie doradztwa i obrotu nieruchomościami komercyjnymi. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza z zakresie procesów zachodzących na rynku nieruchomości pozwoliły nam wraz z rokiem 2011 na tworzenie nowych, subsydiarnych działów, mających wesprzeć ideę kompleksowej obsługi przedsiębiorców. Nasze usługi: doradztwo w sektorze nieruchomości komercyjnych (hale produkcyjne, magazyny),pośrednictwo w zakresie najmu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych, pośrednictwo w zakresie kupna/sprzedaży gruntów inwestycyjnych, wycena i szacowanie nieruchomościnn- zarządzenie nieruchomościami komercyjnymi, wykonywanie indywidualnych projektów architektonicznych we współpracy z doświadczonymi biurami projektowymi, doradztwo prawne i dochodzenie roszczeń finansowych sektorze rynku B2B, reprezentacja przed sądem, urzędami i komornikami sądowymi w sprawach gospodarczych we współpracy z radcą prawnym.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości, mieszkania Poznań »

  Jeśli idzie o mieszkania do wynajęcia, Poznań jest miastem wartym naszej szczególnej uwagi. Warto tutaj zacząć od tego, że w większych miastach wynajem cieszy się większą popularnością, niż w mniejszych miejscowościach. W małych miastach ceny mieszkań czy działek budowlanych są po prostu dużo niższe, dlatego więcej (zwłaszcza młodych) osób decyduje się na kupno mieszkania na własność albo na rozpoczęcie budowy własnego domu, czy na zakup mieszkania w mieście Poznań.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ARKEI NIERUCHOMOŚCI - mieszkania, domy, działki, apartament »

  Biuro Arkei nieruchomości działające w Poznaniu i okolicach zapewnia rzetelną i fachową obsługę pośrednictwa kupna i sprzedaży domów, działek, mieszkań wraz kompleksową pomocą oraz indywidualnym doradztwem związanym ze sprzedażą i kupnem nieruchomości.. W ofercie mieszkania, apartamenty, domy, działki, nieruchomości komercyjne. Licencjonowane, profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w Poznaniu.

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja nieruchomości warszawa »

  Nasza firma Ober-Haus to agencja nieruchomości założona w 1994 roku, działająca na terenie Polski i Krajów Bałtyckich. Obecnie posiadamy 6 biur w Polsce, m.in. Warszawie, Gdańsku, Poznaniu czy Krakowie. Pośredniczymy w transakcjach kupna i sprzedaży, wynajmu i najmu np. domów, kamienic, apartamentów, mieszkań, lokali użytkowych,magazynów i innych. Ponadto zatrudniamy anglojęzycznych specjalistów i współpracujemy z ambasadami, izbami handlowymi oraz międzynarodowymi korporacjami.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • NOWY DOM JAKUB KOZERA biuro nieruchomości plewiska »

  Agencja Nowy Dom mieszcząca się w Poznaniu specjalizuje się w pośrednictwie handlu nieruchomościami. Zajmuje się sprzedażą i kupnem nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego, oferując najkorzystniejsze ceny. Proponuje między innymi mieszkania, domy, działki oraz inne obiekty. Nowy Dom nie pobiera prowizji od kupującego czy też najemcy lokalu, dzięki temu wyraźnie redukuje się czas oczekiwania nieruchomości na sprzedaż czy też wynajęcie. Nowy Dom zapewnia rzetelną obsługę, w tym wsparcie prawnika, oraz kompetentne doradztwo w każdej kwestii. Przedsiębiorstwo bierze honorarium tylko w wypadku transakcji uwieńczonej sukcesem. Więcej informacji dostępnych jest na witrynie.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »