Strony związane z hasłem: biuro projektowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'biuro projektowe':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Flowdeft - Biuro Projektów Instalacji Sanitarnych »

  Jesteśmy biurem zajmującym się projektowaniem: instalacji wentylacji, instalacji klimatyzacji, centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego i wody lodowej, instalacji wodociągów i kanalizacji, instalacji ochrony przeciwpożarowej.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • QPROJECT - firma projektowo - doradcza »

  Inwentaryzacje, analizy, projekty. Z nami na pewno się uda.

  Fontanna i gródQproject zapewnia swoim klientom, obok wysokiej jakości projektów, maksymalny komfort współpracy. Wszystko to dzięki właściwemu podejściu i realizowaniu wszystkich powierzonych zadań z niezwykłą starannością i dbałością o jakość.

  W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne metody projektowania oraz najnowsze programy, zarówno w opracowaniach architektoniczno-budowlanych, jaki i w projektach graficznych. Pozwala nam to oferować niższe ceny i większą elastyczność w negocjacjach.

  Dzięki współpracy z wieloma profesjonalistami z różnych dziedzin oraz pracownikami Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu jesteśmy w stanie zapewnić gwarancje profesjonalnej dokumentacji, która jest podstawą sprawnej realizacji inwestycji.

  Powierzając nam projekt zyskują Państwo pewność terminowej realizacji na odpowiednim poziomie.

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • H+V architekci - biuro projektowe »

  pełnobranżowe projekty:
  indywidualnych domów jednorodzinnych
  budynków użyteczności publicznej
  budynków mieszkalnych wielorodzinnych
  wnętrz
  reprezentowanie inwestora przed organami administracji budowlanej

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Wnętrz Locus Art Lineae Poznań »

  Locus Art lineae to studio projektowe, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Proponujemy wnętrza mieszkań, domów, biur oraz pomieszczeń użyteczności publicznej. Zaproponujemy ciekawe rozwiązania kolorystyczne, architektoniczne oraz zdobnicze dopasowane do potrzeb każdego klienta. Kompleksowy projekt zawiera: - wizualizacje, projektu aranżacji pomieszczeń - dokumentację projektową - dobór kolorystyki wnętrz - dobór mebli i elementów aranżacji - nadzór autorski nad inwestycją - wyjazdy z klientami na zakupy Dla Państwa, których nie interesuje szczegółowy projekt a tylko pomoc w uporządkowaniu swoich własnych pomysłów, oferujemy konsultacje.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro architektoniczne, biuro projektowe, PROFIL sp. z o.o. »

  Pracownia architektoniczna, biuro architektoniczne PROFIL sp z o.o. - architektura i urbanistyka. Nasza pracownia architektoniczna oferuje: projektowanie domów, projektowanie osiedli, projektowanie obiektów sportowych, projektowanie budynków biurowych i użyteczności publicznej, projektowanie basenów, projektowanie zieleni, aranżację wnętrz, nadzór nad realizacją inwestycji, badania architektoniczno-konserwatorskie zabytków, projektowanie hal. Zapraszmy do zapoznania się z naszą stroną www.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro architektoniczne, pracownia projektowa ATELIER »

  Pracownia architektoniczna ATELIER - Nasza pracownia architektoniczna oferuje: projektowanie domów i osiedli, projektowanie obiektów sportowych, projektowanie budynków biurowych i użyteczności publicznej, projektowanie basenów, projektowanie zieleni, aranżację wnętrz, nadzór nad realizacją inwestycji, badania architektoniczno-konserwatorskie zabytków.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • TOMDOOR Świątek Tomasz - biuro architektoniczne Toruń »

  Biuro Architektoniczne Tomdoor świadczy swoje usługi w zakresie projektowania architektonicznego. Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, adaptacje projektów, inwentaryzacje budowlane, projekty konstrukcyjne oraz szereg innych projektów. W naszych projektach staramy się połączyć tradycję z nowoczesna formą i bryłą budynku. Każdy projekt jest omawiany na bieżąco z klientem, któremu już w fazie projektowania pokazujemy szereg możliwości w formie wizualizacji 3D. Zaprojektujemy Państwu "wymarzony dom" który będzie wizytówką Państwa stylu życia. Zapraszam do współpracy z Pracownią Architektoniczną TOMDOOR.

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.archimika.pl »

  Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji urbanistycznych i architektonicznych
  Wykonujemy :
  - projekty domków jednorodzinnych
  - projekty budynków wielorodzinnych
  - projekty budynków użyteczności publicznej
  - aranżacja wnętrz
  - projekty docieplenia budynków (termomodernizacja)
  - inwentaryzacje
  - tłumaczenie dokumentacji z jęz. angielskiego
  Staramy się podołać każdemu wyzwaniu – pragniemy, aby efekt końcowy był wspólnym sukcesem.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spatium Studio - projektowanie wnętrz »

  Spatium Studio projektowanie wnętrz - to autorskie studio projektowe kreujące funkcjonalne i przyjazne przestrzenie. Projektujemy zarówno wnętrza i meble nowoczesne jak i stylowe.
  Działamy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • B2 Architekci Biuro Projektowe - Architekt Wrocław »

  B2 Architekci to biuro architektoniczne specjalizujące się w projektach mieszkaniowych oraz użyteczności publicznej, dla którego architektura to pasja.
  B2 Architekci kompleksowo realizuje prace projektowe od studium wykonalności, koncepcji, po pełnobranżowy projekt budowlany i wykonawczy. Projektujemy wnętrza domów, domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, hale, przedszkola i inne obiekt usługowe. Nasi projektanci zdobywali doświadczenie w renomowanych biurach projektowych opracowując między innymi wielkoskalowe projekty mieszkaniowe, usługowe oraz biurowe. Posiadamy niezbędne uprawnienia zawodowe, współpracujemy z doświadczonymi projektantami branżowymi oraz rzeczoznawcami Sanepid, BHP i P.POŻ.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Architektury Hendzel i Partnerzy Opole »

  Witam.
  Architekt z Opola wykonuje tanio i solidnie projekty budowlane.

  Wykonuje wszelkiego rodzaju dokumentacje architektoniczno-budowlaną.
  Naszym atutem są atrakcyjne ceny.
  Realizujemy kazde zlecenie.

  zapraszam do współpracy.
  jakub_hendzel@o2.pl
  biuro@archcub.pl

  tel. 661225411

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Erecta 2 Biuro Projektowe »

  Biuro Projektowe Erecta 2 działa na rynku od 1988 roku. Przez ten czas zaprojektowaliśmy ponad 300 obiektów i zyskaliśmy ogromne doświadczenie i uznanie w branży budowlanej. Kompleksowe projektowanie inwestycji. Projektowanie hal stalowych, projektowanie obiektów przemysłowych, nadzory i ekspertyzy budowlane.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ARBUz - Projekt i Budowa »

  Biuro Projektowe ARBUz funkcjonuje na rynku projektowania i budowy domów, obiektów komercyjnych i przemysłowych od 2000 roku.
  Głównym obszarem działania obejmuje Trójmiasto i jego okolice, lecz przyjmuje również zlecenia z terenu całego kraju.
  Doświadczenie w architekturze, konstrukcji oraz automatyce budynkowej gwarantuje najwyższy poziom wykonania zlecenia zarówno w technologii klasycznej jak i tzw. Inteligentnego Domu.

  Biuro specjalizuje się także w projektowaniu i budowie samoobsługowych myjni samochodowych. Opracowane i stosowane przez ARBUz standardy wykonawstwa gwarantują optymalizację kosztów ponoszonych przez Inwestora, a także minimalizują czas realizacji inwestycji.

  Wśród dotychczasowych klientów biura są m.in.: Jeronimo Martins (Biedronka), Lidl, Hydropress, Aquos, Centrum Handlowe "Kaszuby" i dziesiątki inwestorów indywidualnych.

  Nasi klienci otrzymują kompleksową obsługę i fachową opiekę od chwili przedstawienia koncepcji budynku, do oddania przysłowiowego klucza.
  Powierzając prace jednej firmie unikacie Państwo przenoszenia odpowiedzialności między wieloma wykonawcami.

  Zapraszamy do współpracy.

  tel. kontaktowy: 587418989

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Projekty Domów Jednorodzinnych »

  Projekty domów jednorodzinnych w serwisie mProjekt.pl zostały starannie wybrane z wielu dostępnych na rynku. Każdy z nich zawiera w sobie elementy które powodują, że jest godny zainteresowania. Niektóre prezentują wysokie walory użytkowe, inne są tanie w wykonaniu i utrzymaniu, jeszcze inne są ciekawe z punktu widzenia wyglądu zewnętrznego. Większość z projektów wybranych przez nas do katalogu łączy wszystkie z wyżej wymienionych cech. Wybór odpowiedniego domu powinien być oparty na analizie wszystkich aspektów użytkowych, wizualnych i technicznych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu związanym z wieloletnim projektowaniem architektury mieszkalnej jednorodzinnej możemy wskazać dobre lub odrzucić złe rozwiązania co niniejszym czynimy przekazując nasz katalog projektów gotowych. Uzupełnieniem do oferty są projekty garaży. W wielu przypadkach jeżeli pozwala na to działka możemy zbudować go jako oddzielny obiekt. Wybór pozostawiamy oczywiście przyszłym użytkownikom. Wszystkie prezentowane przez nas projekty są wykonane przez wysoko wyspecjalizowane pracownie architektoniczne i ręczymy za jakość ich opracowań. Dodatkowo do każdego zakupionego u nas projektu oferujemy darmową poradę z zakresu problematyki uzyskania pozwolenia na budowę. Nasi architekci przeanalizują stan dokumentów które posiada Inwestor oraz doradzą w jaki sposób należy postępować aby nie zagubić się w gąszczu przepisów i urzędów. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Olsztyn - biuro architektoniczne »

  Biuro architektoniczne Studio Format Agata Wojciechowska - Grygo prowadzi działalność w zakresie wykonywania projektów budowlanych wielobranżowych oraz dokonywania związanych z tym wszelkich uzgodnień formalnych. Specjalizacją firmy są projekty dotyczące architektury zabytkowej, inwentaryzacje architektoniczno-konserwatorskie oraz badania architektoniczne.Biuro oferuje kompleksowe usługi dotyczące projektowania zarówno architektoniczno-budowlanego, jak również projekty wnętrz oraz zintegrowane propozycje grafiki użytkowej.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Segesta Sp.z.o.o. :: Biuro Projektowe Wrocław :: »

  SEGESTA to biuro projektowe wielobranżowe-inwestycyjne z Wrocławia, zapewniające wykonanie dokumentacji projektowej, z pełną koordynacją oraz integracją wszystkich systemów budynkowych, przy zapewnieniu ekonomiki rozwiązań projektowych.
  SEGESTA to inżynierowie z innowacyjnym podejściem do projektowania, stosujący nowoczesne i niekonwencjonalne rozwiązania techniczne, zorientowani na kompleksowe wielobranżowe działanie w zakresie:
  * instalacji sanitarnych i gazowych
  * wentylacji i klimatyzacji
  * ciepłownictwa * instalacji elektrycznych wraz z automatyką
  * instalacji ochrony pożarowej
  * instalacji teletechnicznych i niskoprądowych
  Zlecając do SEGESTY usługi projektowe, konsultingowe lub nadzory budowlane uzyskuje się pewność wykonania usługi, która bazuje na rzetelnym i interdyscyplinarnym podejściu do analizowanych zagadnień technicznych i formalno- prawnych całego procesu budowlanego.

  "Obecnie każdy nowoczesny obiekt budowlany jest skomplikowanym organizmem obejmującym różnorodne funkcje, systemy i instalacje.
  Sama nawet najpiękniejsza bryła architektoniczna, czy też najtrwalsza konstrukcja budowlana, taka jak na przykład antyczna świątynia SEGESTA, której wizerunek stanowi logo naszej firmy, nie ma wartości użytkowej, jeśli nie jest nasycona współpracującymi wzajemnie systemami technicznymi i instalacjami."

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Candela :: Biuro Projektowe Wrocław :: »

  "CANDELA" - biuro projektowe branży elektrycznej z Wrocławia, wykonuje projekty na terenie całej Polski. Biuro Inżynierskie "CANDELA" świadczy usługi w zakresie opracowywania kompleksowej dokumentacji projektowej, kosztorysowej oraz nadzorów budowlanych w zakresie sieci i urządzeń elektrycznych i energetycznych oraz instalacji telekomunikacyjnych i niskoprądowych wraz z automatyką BMS oraz SMS.nnBiuro dysponuje doświadczeniem, kwalifikacjami oraz potencjałem wykonawczym pozwalającym zapewnić wysoki standard usług, krótkie terminy realizacji przy zachowaniu konkurencyjnych cen oraz optymalizacji kosztów realizacji inwestycji.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Projektowe Arrowana »

  Arrowana pracownia architektoniczna, w której każdy projekt jest stworzony w oparciu o indywidualne potrzeby klienta, jest wyjątkowy i jedyny. Razem z projektantami innych branż staramy się stworzyć jak najlepsze dokumentacje, bo wiemy, że kluczem do powstania dobrego obiektu lub wnętrza jest właściwy projekt.
  Indywidualne projekty to najlepsze rozwiązanie dla osób pragnących wyróżnić się z tłumu i ceniących optymalne rozmieszenia funkcjonalne i prawidłowo dobrane materiały i kolory.
  Nasza pasja i serce wkładane w pracę oraz wiedza i doświadczenie przy różnorodnych projektach, nad którymi pracowaliśmy, pomogą sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • A-SYMETRIA | Pracownia architektury | Architekt Toruń »

  A I SYMETRIA pracownia architektury w Toruniu oferuje usługi projektowe wielobranżowe, od wstępnych analiz i opinii urbanistycznych, poprzez Projekty Budowlane i Wykonawcze. Opracowujemy wizualizacje przestrzenne i plansze poglądowe dla celów marketingowych projektowanych obiektów. Nadzorujemy sprawy formalno-prawne, łącznie z uzyskaniem pozwolenia na budowę, poprzez nadzór autorski aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
  Współpracujemy z profesjonalnymi pracowniami branży konstrukcyjnej, instalacji sanitarnych oraz elektrycznych, projektantami drogowymi oraz pracownią krajobrazu, aby stworzyć kompletną, pełno branżową dokumentację gotową do realizacji obiektu.
  Pracownia posiada doświadczenie w projektowaniu budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz budynków biurowo-usługowych. Swoją ofertę kierujemy do firm developerskich, ale także do inwestorów indywidualnych.
  Pracownię projektową tworzą młodzi, kreatywni, ambitni ludzie z inicjatywą i pomysłami, którzy z entuzjazmem realizują swoje wizje. Naszym celem jest tworzenie architektury nowoczesnej, oryginalnej ale także funkcjonalnej i przemyślanej. Chcemy projektować budynki proste i piękne zarazem, wpisane w kontekst, czytelne i zrozumiałe. Naszym mottem jest słynne zdanie Mies’a van der Rohe - "mniej znaczy więcej"

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowo-kosztorysowe Bromar.pl »

  Biuro projektowo-kosztorysowe. Wykonujemy projekty i kosztorysy branży sanitarnej w tym: sieci wodociągowe, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, instalacje wod-kan, c.o., klimatyzacja, wentylacja. Sporządzamy również kosztorysy na przetarg oraz tradycyjne kosztorysy inwestorskie. Powierzone mi zadania realizuję sumiennie i należytą dokładnością wykonania.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »