Strony związane z hasłem: Biuro tłumaczeń - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Biuro tłumaczeń':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Tłumaczenia Angielski Francuski »

  Biuro Easy Language Center, specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych tłumaczeń z języka angielskiego i francuskiego. Nasza działalność skierowana jest do osób prywatnych, firm, instytucji i organizacji. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą ELC i konsultacji dotyczącej zlecenia. Można również wysłać do nas wiadomość e-mail w celu uzyskania bezpłatnej wyceny. Każdy projekt realizowany jest z maksymalną starannością.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Centrum Tłumaczeń TRANS-LING »

  Internetowe Centrum Tłumaczeń TRANS-LING na swej stronie www.trans-ling.pl oferuje tłumaczenia językowe, które realizowane są przy zastosowaniu nowoczesnych, internetowych środków komunikacji: poczty elektronicznej (e-mail) i komunikatorów. Prośbę o bezpłatną wycenę wraz z załączonym tekstem przesyłają nam Państwo na adres info@trans-ling.pl a w razie zamówienia przetłumaczony tekst odsyłamy tą samą drogą. Oczywiście istnieje też możliwość komunikowania się w sposób tradycyjny za pomocą telefonu (+48 880 266 111, +48 880 266 333) lub zwykłej poczty. W Cenniku znajdą Państwo nasze aktualne stawki. Wyceny usług niestandardowych (jak HTML lub DTP) dokonujemy każdorazowo w sposób indywidualny. Udzielamy także korepetycji z języków obcych.

  Data dodania: 01 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Advance Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych »

  Dzięki naszym wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczom jesteśmy w stanie przetłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najtrudniejszym wyzwaniom.
  Współpracujemy z licznym gronem tłumaczy z całej Polski. Świadczymy usługi na terenie Polski jak i za granicą zarówno dla podmiotów prawnych,
  klientów takich jak sądy, jednostki gospodarcze, kancelarie prawne itp. jak również dla osób prywatnych.

  Oferujemy Klientom szeroki zakres:
  tłumaczeń ustnych - tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i przysięgłe;
  pisemnych- tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe.
  W atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Centrum Tłumaczeń e-lingma »

  Biuro tłumaczeń e-lingma oferuje wysokospecjalistyczne tłumaczenia pisemne. Wykonujemy tłumaczenia techniczne, medyczne i prawne. Tłumaczymy instrukcje obsługi, DTR oraz artykuły naukowe. Współpracujemy z uczelniami wyższymi. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe. Tłumaczymy z i na język obcy. Oferujemy Państwu ponad 30 języków tłumaczonych przez zespół ponad 500 tłumaczy. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług oraz darmową wycenę. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Częstochowa »

  Witryna biura tłumaczeń języka niemieckiego, z siedzibą w Częstochowie specjalizującego się w przekładzie dokumentów samochodowych używanych pojazdów sprowadzonych z Niemiec lub Austrii. Tłumaczenia wykonywane są w ciągu 24 h od ich osobistego dostarczenia. Tłumacz nie akceptuje kserokopii dokumentów oraz skanów.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja tłumaczeń express translations »

  Międzynarodowy zespół tłumaczy;

  Od 2002r. rozwiązujemy problemy językowe firm, instytucji oraz klientów indywidualnych.

  Jesteśmy międzynarodowym zespołem tłumaczy. Na przestrzeni kilku lat działalności nawiązaliśmy stałą współpracę z jednostkami spoza terytorium naszego kraju. Są wśród nich biura tłumaczeń oraz niezależni lingwiści.

  Jakość i przystępne ceny;

  Najważniejsza jest jakość świadczonych usług.

  Tłumaczenia pisemne wykonujemy w oparciu o obowiązujące przepisy Normy Europejskiej PN-EN 15038:2006. Uwzględniając potrzeby wszystkich kontrahentów stworzyliśmy elastyczny cennik tłumaczeń.

  Zaufanie, które procentuje;

  Już ponad 1500 klientów wybrało nasze usługi.
  Dziękujemy za powierzone nam zaufanie!

  Wykonywaliśmy tłumaczenia dla:

  ING, GETIN Bank, Renault, Rainbow Tours, INTERIA.PL, Delloitte, Pascal, Barlinek, Vattenfall, ORLEN, Grupa Ubezpieczeniowo-Finansowa Warta, Zakłady Przemysłu Cukierniczego Mieszko, Powszechny Zakład Ubezpieczeń, Generali, Klub Sportowy Widzew Łódź, Siemens i wielu innych.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Glossa »

  Zespół doświadczonych tłumaczy oferuje tłumaczenia przysięgłe języka niemieckiego i angielskiego. Rzetelna i szybka realizacja zleceń. Najwyższej jakości tłumaczenia techniczne, prawne, handlowe oraz wielu innych dziedzin na wiele języków. Rozsądna polityka cenowa.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trans-Lex - Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych, Warszawa »

  Firma Trans-Lex działa od 1991 roku. Oferujemy usługi na tłumaczenia pisemne i ustne we wszystkich dziedzinach. Tłumaczenia pisemne - specjalistyczne, literackie, strony WWW, lokalizacja oprogramowania, tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe). Tłumaczenia ustne - konsekutywne, konferencyjne, symultaniczne (kabinowe, szeptane). Tłumaczenia są zgodne z normą ISO 9001:2008. Udzielamy pełnej gwarancji odnośnie jakości i terminowości. Zatrudniamy elitę tłumaczy zamieszkałych w kraju i za granicą.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka polskiego »

  Opisywana szkoła językowa w swojej ofercie posiada cieszący się dużym zainteresowaniem kurs języka polskiego. Kursy te prowadzone są od wielu lat, a zatem szkoła posiada duże doświadczenie w nauczaniu języka polskiego. Kadra nauczycielska posiada odpowiednie przygotowanie do prowadzenia kursów języka polskiego, między innymi dzięki ukończeniu podyplomowych studiów przygotowujących do nauki obcokrajowców. Ciekawe metody aktywizacyjne pozwalają na szybką i przyjemną naukę języka. Kurs języka polskiego prowadzony w Katowickiej szkole językowej, w bardzo dobrym stopniu przygotowuje obcokrajowców do życia w naszym kraju. Omawiany kurs języka polskiego oferowany jest w kilku opcjach. Pierwsza opcja, to całoroczny kurs, który kierowany jest głównie dla cudzoziemców studiujących, bądź pracujących w Polsce. Kursanci uczą się pisać, czytać oraz rozumienia ze słuchu. Inną opcją, jest letni kurs języka polskiego z którego mogą skorzystać np. miłośnicy naszego kraju spędzający wakacje w Polsce. Podczas kursów wykorzystywanych jest wiele materiałów dydaktycznych. Istnieje również możliwość indywidualnych lekcji. W ich ramach prowadzone są kursy z obsługi różnego rodzaju programów komputerowych, a także rozmowy z native-speakerami. Także jeśli jesteś obcokrajowcem i zamierzasz podjąć pracę lub studia w naszym kraju, albo po prostu jesteś ciekawy naszego języka i kultury, to skorzystaj z atrakcyjnej oferty biura tłumaczeń które znajduje się w Katowicach.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • CG Tłumaczenia pisemne, ustne »

  CG jest firmą usługową założoną przez Celestynę Górczyńską-Owsianko. Założycielka posiada duże doświadczenie w zakresie tłumaczeń, które zdobyła podczas wieloletniej pracy w środowisku międzynarodowym, współpracując z regionami europejskimi.
  Wieloletnia praktyka i zdobyte doświadczenie gwarantują profesjonalizm organizowanych przez firmę CG konferencji i spotkań międzynarodowych. Zlecając przygotowanie spotkań z partnerami zagranicznymi mogą Państwo każdorazowo liczyć na kompleksową i kompetentną realizacje zadań.
  Firma CG oferuje usługi w zakresie wyszukiwania i kojarzenia podmiotów instytucjonalnych oraz biznesowych. Jesteśmy gotowi podjąć się poszukiwania odpowiednich partnerów dla profilu Państwa działalności w krajach europejskich.
  Doświadczony zespół współpracujący z firmą CG gwarantuje profesjonalną organizację konferencji i spotkań międzynarodowych.
  Zajmiemy się przygotowaniem Państwa spotkań, biorąc odpowiedzialność za znalezienie właściwego miejsca (sale konferencyjne, usługi hotelarskie), zapewnienie zaplecza technicznego na najwyższym poziomie oraz doskonałego cateringu.
  Na Państwa życzenie wzbogacimy program spotkań o ofertę turystyczną lub kulturalną.
  Tłumacz języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, rosyjskiego, ukraińskiego, tłumaczenia pisemne, ustne, konsekutwne i symultaniczne, niemiecko-polskie, polsko-niemieckie, tłumaczenia z języka niemieckiego, CG Celestyna Górczyńska-Owsianko

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia medyczne »

  Wykonujemy tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne, tłumaczenia badań klinicznych, specyfikacji leków i szczepionek, dokumentacji do rejestracji leków. Mamy w ofercie tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe, ekspresowe, konferencyjne, symultaniczne i konsekutywne, uwierzytelnione. Siedziba Kraków

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Warszawa ITG »

  ITG – międzynarodowe biuro tłumaczeń, kompleksowa oferta tłumaczeń przysięgłych i zwykłych. Obsługa korporacji.Misją ITG jest świadczenie kompleksowych usług tłumaczeniowych przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.nnNasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm krajowych, międzynarodowych oraz instytucji specjalistycznych.nnCelem ITG jest indywidualne traktowanie każdego klienta oraz wspomaganie działalności organizacji globalnych w komunikacji z rynkami lokalnymi poprzez świadczenie usług tłumaczeniowych. Jakość wykonywanych usług pozostaje zawsze naszym nadrzędnym celem.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń »

  Opisywana strona internetowa to witryna Centrum Tłumaczeń Translator, które oferuje usługi biura tłumaczeń, czyli między innymi tłumaczenie tekstów, głównie za pośrednictwem internetu. Wykorzystując nowoczesne technologie prezentowane biuro tłumaczeń oferuje wysokiej klasy usługi tłumaczenia tekstów. Tłumaczenia oferowane są w praktycznie wszystkich językach świata, a pracownicy biura tłumaczeń są w stanie poradzić sobie nawet z bardzo specjalistycznymi treściami. Grupa pracowników biura tłumaczeń Centrum Tłumaczeń Translator, posiada bogate doświadczenie w swoim zawodzie poparte wysokimi kwalifikacjami, dzięki czemu wszystkie świadczone usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Zarówno tłumaczenia przysięgłe jak i zwykłe wykonywane są w bardzo krótkim czasie z zachowaniem wysokiej jakości. Cały proces odbywa się praktycznie bez wychodzenia zleceniodawcy z domu. Nie musi on osobiście odwiedzać biura tłumaczeń. Wystarczy że wejdzie na proponowaną witrynę i tam za pomocą specjalnego formularza dokona zamówienia. W ciągu godziny, otrzyma on od biura tłumaczeń całościową ofertę. W zależności od prośby klienta, gotowe teksty wysyłane są za pomocą poczty internetowej, faksem bądź pocztą kurierską. Zleceniodawca dokonuje płatności dopiero po wykonaniu zlecenia w ciągu siedmiu dni. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia internetowego biura tłumaczeń CT Translator, zapoznania się z kompleksową ofertą i skorzystania z proponowanych usług.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - niemiecki, angielski, holenderski, tłumaczenie pisemne i ustne »

  Tłumaczenia z j. niemieckiego, angielskiego i holenderskiego stanowią podstawę oferty firmy 3t. Od 3 lat funkcjonujemy na rynku jako internetowe biuro tłumaczeń, które specjalizuje się w wymienionych języków obcych. Siedziba naszego biura znajduje się we Wrocławiu. Doświadczenie naszych tłumaczy pozwala nam podejmowania się tłumaczenia dokumentów z wielu różnych dziedzin.Najczęściej wykonywane przez nas rodzaje zleceń * tłumaczenie ofert handlowych; (oferty firm, teksty reklamowe)n * tłumaczenie stron internetowych; (serwisy kierowane na rynki zagraniczne)tłumaczenie tekstów technicznych / specjalistycznych (głównie dla fabryk w Polsce i za granicą)n * tłumaczenia prawne; (umowy, kontrakty, pisma procesowe, oficjalne oferty)3t - tłumaczenian * tłumaczenia ekonomiczne; (dla portal i czasopism)n * tłumaczenia medyczne (dla potrzeb prac naukowych)n * tłumaczenie instrukcji;nn Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne (konsekutywne) zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Powierzone nam prace wykonywane są przez doświadczonych tłumaczy, z których każdy ma swoje ulubione dziedziny. Zlecając u nas tłumaczenie możecie Państwo być jakości. Na życzenie naszych klientów zachowujemy formę tłumaczonego dokumentu.nn nOferujemy tłumaczenia w następujących parach językowych:n * j. niemiecki – j. polskin * j. angielski – j. polskim * j. holenderski – j. polski

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń tekstów specjalistycznych »

  Biuro tłumaczeń, działające od 1993 r., wykonuje tłumaczenia specjalistyczne ze wszystkich dziedzin oraz tłumaczenia przysięgłe w zakresie języków europejskich. Szczegółowy zakres usług: tłumaczenie dokumentacji technicznej, tłumaczenie artykułów naukowych, tłumaczenie dokumentacji przetargowej, tłumaczenie dokumentów unijnych, tłumaczenie tekstów do stron WWW, uwierzytelnione (przysięgłe) tłumaczenia dokumentów urzędowych, i więcej.
  Świadczymy usługi w pełnym zakresie i w wygodny sposób przez Internet.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kontekst - biuro tłumaczeń, tłumaczenia Warszawa »

  Biuro tłumaczeń Kontekst wykonuje tłumaczenia specjalistyczne dla najbardziej wymagających Klientów w Polsce i w Europie. Wszystkie tłumaczenia przed oddaniem ich Klientowi są sprawdzane pod względem językowym i merytorycznym. Naszą specjalnością są tłumaczenia przysięgłe, które wykonujemy na praktycznie wszystkie języki obce. Słuchamy naszych Klientów i znajdujemy rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Tworzymy zespół ludzi, który pracuje z pasją. Wszystkie nasze tłumaczenia wykonywane są przez specjalistów z odpowiednim przygotowaniem warsztatowym, mających na co dzień kontakt z konkretną dziedziną. Tłumaczymy kilka tysięcy stron miesięcznie. Zrzeszając starannie dobranych, doświadczonych i posiadających bogatą wiedzę tłumaczy, nasze biuro tłumaczeń jest w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykonujemy zlecenia wymagające pracy grupowej tłumaczy.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjski Kraków »

  Przekłady tekstów specjalistycznych wykonują wykwalifikowani tłumacze, specjaliści w swoich dziedzinach, posiadający wykształcenie kierunkowe oraz co najmniej pięcioletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń, często to także członkowie instytucji takich jak Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPiS czy Naczelna Organizacja Techniczna.
  Zarządzanie jakością czyli planowanie, organizowanie i kontrola tłumaczeń odbywa się na podstawie specjalnie opracowanych procedur dostosowanych do potrzeb Klientów. Wszyscy nasi tłumacze są zobowiązani do zachowania tajemnicy zawodowej.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Kraków »

  Tłumaczenia pisemne to główny obszar naszej działalności. Oferujemy tłumaczenia we wszystkich językach europejskich, a także niektórych językach pozaeuropejskich. Przyjmujemy zlecenia tłumaczenia tekstów prawniczych, ekonomicznych, biznesowych, technicznych, informatycznych, medycznych itp.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Kumiria »

  * Szukasz tłumaczeń za rozsądną cenę?

  * Nie masz czasu na zbędne formalności?

  * Cenisz wygodę?

  * Profesjonalizm?

  DOBRZE WYBRAŁEŚ!

  Nie musisz już wychodzić z biura, żeby zamówić tłumaczenie!
  Wystarczy, że prześlesz nam tekst do tłumaczenia a my zajmiemy się resztą.

  Biuro Tłumaczeń Kumiria - wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne, tłumaczymy instrukcje, umowy, strony www, foldery i wiele więcej. Oferujemy szeroką gamę języków: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański, rumuński, portugalski, czeski, słowacki, chorwacki, serbski, słoweński, bułgarski, ukraiński, węgierski, litewski, łotewski, niderlandzki, szwedzki, duński, norweski i inne. Nasz zespół tworzą tylko tłumacze z doświadczeniem- specjaliści z różnych dziedzin: prawa, ekonomii, medycyny, inżynierii.
  Biuro Tłumaczeń Kumiria to synonim profesjonalizmu, najniższe ceny, Bezpłatna Wycena bez zobowiązań. Sprawdź już dziś. Pomożemy Ci zrozumieć Świat.

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń FLaga - nie musisz znać, żeby zrozumieć »

  Strona internetowa Biura Tłumaczeń Flaga Anna Flaga.Tłumaczenia pisemne (zwykłe i przysięgłe) oraz ustne z/na na angielski, niemiecki i inne języki. Szybka wycena, niskie ceny tłumaczeń - specjalna oferta na ANGIELSKI. Firma mieści się w Miliczu, ale tłumaczymy dla firm z całej Polski.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »