Strony związane z hasłem: biznes plan - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'biznes plan':

1 · 2 · następna strona »
 • EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, konsulting »

  EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy:
  1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital);
  2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing);
  3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan - sporządzanie biznes planów i prognoz finansowych »

  Biznes plan - profesjonalne usługi Usługa sporządzania biznes planu jest usługą dedykowaną cechującą się wysokim stopniem elastyczności w aspekcie zakresu prac. Nasza oferta obejmuje wykonanie w pełni profesjonalnego biznes planu. Nasze usługi cechują się kompleksowością i krótkim czasem, w jakim powstaje gotowy biznes plan, w pełni dostosowany do celu w jakim ma zostać wykorzystany. Usługa ta polega na sporządzeniu dokumentu szczegółowo opisującego spółkę w obecnym stanie i jej plany odnoszące się do przyszłości. Oprócz standardowej usługi sporządzenia biznes planu oferujemy Państwu również możliwość skorzystania z naszego wsparcia w zakresie w tworzeniu dokumentu przez Państwa pracowników. Oferujemy wsparcie operacyjne i szkoleniowe, które pozwoli Państwa pracownikom opracować profesjonalny biznes plan i da im umiejętności pozwalające na sporządzanie w przyszłości analogicznych dokumentów. Nasza oferta obejmuje również weryfikację i nanoszenie poprawek na już opracowane biznes plany, a także adaptację gotowych biznes planów do nowego celu ich wykorzystania.
  Biznespalan to dokument kompleksowo opisujący spółkę jej strategię plany operacyjny i przewidywania odnośnie przyszłej działalności. Zawiera on zarówno narracyjny opis stanu obecnego i prognoz spółki jak i zestaw analiz finansowych i dokumentów formalnych pozwalających na ocenę podmiotu i weryfikację jego planów.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karstans - doradcy ekonomiczni, controlling i szkolenia »

  Jesteśmy firmą doradczą świadczącą swe usługi od 19 lat. Zdobywaliśmy doświadczenie uczestnicząc w procesach prywatyzacyjnych dużych przedsiębiorstw w Toruniu. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy i rozwijamy współpracując zarówno z dużymi jak i małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Domeną, w której działa KarStanS jest doradztwo ekonomiczne ze szczególnym naciskiem na strategię i finanse przedsiębiorstw.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan poradnik »

  Dowiedz się jak w prosty sposób napisać biznesplan. Poprawnie napisany biznes plan to gwarancja twojego sukcesu ! Czy stać Cię na to, żeby zlekceważyć 90% prawdopodobieństwa niepowodzenia Twojego biznesu lub jego słaby rozwój, jeśli nie został on odpowiednio zaplanowany?
  Pamiętaj że biznesplan to CV Twojego biznesu !

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe LIDER w Sanoku »

  Oferujemy profesjonalną i miłą obsługę. Posiadamy certyfikaty Ministra Finansów. Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, obsługi kadrowo-płacowej, prowadzenia rejestrów VAT, sporządzania biznes planów, pomocy w pozyskaniu funduszy unijnych, usługi ksero. Przygotowaliśmy promocje dla klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan »

  Strona z darmowymi biznesplanami do pobrania. Znajdziesz na niej porady: jak napisać biznes plan, jak wygląda schemat takiego dokumentu. Przykładowe opracowania: biznes plan salonu fryzjerskiego, firmy transportowej, firmy handlowej itp.

  Data dodania: 24 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • CableCup Polska - wyłączny przedstawiciel na terenie Polski. Lampy, oświetlenie, wynalazki. »

  CableCup Polska - wyłączny przedstawiciel na terenie Polski. Lampy, oświetlenie, wynalazki.Patent. Super wynalazek do prostego i bezpiecznego montażu lamp oświetleniowych.lampkopp, lampor, belysning, lampa, kabelkopp, hänga upp, montera lampa, glapp, enkelt, snedtak, design, Red Dot Design Award, patent, funktionspatent, program TV, pomysł na biznes,

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wielkopolskie Centrum Ekspertyz Finansowych- Strategor »

  Firma oferuje biznesplan, studium wykonalności, strategie marketingowe, wyceny. Gwarantujemy wysoką jakość i sprawną realizację powierzanych nam zadań. Zdobyte doświadczenie i wiedza bezpośrednio przekłada się na efektywne realizację wszelkich koncepcji.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • LEXICO:: Doradztwo Administracyjno-Prawne, Biznes-Plany. »

  Usługi w zakresie: porad gospodarczych, przygotowywania pism procesowych i pism urzędowych. Pisanie biznesplanów pod nową działalność gospodarczą - pomoc w przygotowaniu wniosków o dotacje unijne. Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi. Pomoc w interpretacji przepisów prawa podatkowego i innych. Jeśli planujesz rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, chcesz skorzystać z dotacji ze środków UE lub Funduszu Pracy pomożemy Ci w uzyskaniu dotacji, poprzez sporządzenie profesjonalnego biznesplanu.

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porozumienie na rzecz rozwoju Galicja »

  Głównym celem działalności PNRR Galicja jest wspieranie rozwoju naszego regionu, wspieranie regionalnych inicjatyw w zakresie rozwoju myśli naukowo technicznej oraz wspieranie przedsięwzięć gospodarczych, kulturalnych i oświatowych mających na celu rozwój i aktywizację regionu. PNRR Galicja realizuje program wsparcia lokalnej przedsiebiorczości m.in. poprzez darmowe szkolenia przeznaczone dla osób bezrobotnych zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą, aktywną promocję samozatrudnienia wśród absolwentów szkół średnich i wyższych, promocję działalności lokalnych firm, oferujemy również szeroki zakres bezpłatnych usług doradczych. PNRR Galicja zapewnia pomoc naszych partnerów w pozyskaniu dotacji z PUP i dotacji ze środków unijnych, przygotowujemy biznes plany, pomagamy także ubiegającym się o kredyty. Nasz zespół konsultantów wykonuje także analizy finansowe i zajmuje się doradztwem operacyjnym, a także strategicznym.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kojoty Biznesu - Strona główna »

  Kojoty Biznesu są nowoczesnym serwisem informacyjnym dla ludzi przedsiębiorczych, którzy mają własną firmę lub poszukują informacji jak taką otworzyć. Portal zawiera dużą ilość jasnych i rzetelnych informacji mogących skutecznie pomóc w tworzeniu małego i średniego biznesu.
  Specjaliści z różnorodnych dziedzin związanych z biznesem współpracujący z portalem wpływają na wysoki poziom jakościowy informacji zamieszczanych w ramach serwisu.
  Jednym z ważniejszych celów Kojotów Biznesu jest profesjonalna pomoc osobom, które pragną rozwijać swój biznes.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan »

  Chcesz rozpocząć własny biznes? Chcesz otworzyć firmę? Dobrze trafiłeś: masa pomysłów na biznes, oraz wszystkie potrzebne informacje. Znajdziesz tu także informacje jak napisać biznes plan, o jakie dotacje możesz się ubiegać a także jak rozpocząć działalność gospodarczą. Masz jakiś pomysł na biznes, ale nie wiesz czy ma szanse się udać? Napisz na forum na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące się pytania.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan, doradztwo transakcyjne - ConQuest Consulting »

  ConQuest Consulting od 12 lat doradza w jaki sposób skutecznie wchodzić na nowe rynki produktowe i geograficzne. Przeprowadzamy specjalistyczne badanie rynku oraz doradztwo konsulting, ułatwiające podjęcie kluczowych decyzji biznesowych. Doradztwo konsulting, biznes plan i doradztwo transakcyjne to zakres, w którym mamy bogate doświadczenie. Realizujemy projekty poprzez pracę zespołową i twórczy podział obowiązków. Jesteśmy elastyczni, każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Badanie rynku oraz badanie satysfakcji klientów pozwoli Ci poznać odpowiedź na pytania jakie cechy produktu lub usługi wymagają poprawy oraz w jaki sposób Twoja firma powinna ulepszyć swoją ofertę. Nasi specjaliści przygotują ofertę, która najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Przygotowujemy rzetelny i skuteczny biznes plan, dzięki któremu pozyskasz środki finansowe na zaistnienie i rozwój. Wyróżnia nas znajomość wielu branż, także niszowych.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Unijne Dotacje - Programy »

  Przedstawiamy nasz nowy projekt który oficjalnie ruszył w 2011 roku.
  UnijneDotacje.EU to podręczna baza danych o funduszach brukselskich i ich procedurami pozyskiwaniem. Dlatego bo wasza firma jest chętna z zdolności do wnioskowania z unijnych pieniędzy do wsparcia nowych projektów w przyszłej firmie. Na Unijnych Dotacjach publikujemy kwestie z dziedziny finansów. Polecamy Szczególnie osobom które nie chcą pracować dla kogoś i zacząć być na swoim.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma konsultingowa Europrojekt »

  Firma zajmuje się kompleksową obsługą dotacji unijnych, wykonujemy kompletne dokumentacje - wnioski o dofinansowanie, biznes plany, studia wykonalności. Obsługujemy przedsiębiorców, samorządy terytorialne, organizacje non-profit i rolników. Zajmujemy się wnioskami o płatność i finansowym rozliczaniem inwestycji łącznie z zamówieniami publicznymi.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eurostudio-Silesia - Dotacje, Kredyty, Inwestycje, Doradztwo »

  Jeśli interesują Państwa dotacje na rozwój firmy lub inne formy finansowania projektów inwestycyjnych, zachęcamy do skorzystania z Naszych usług doradczych. Dobierzemy odpowiedni program i sporządzimy profesjonalną dokumentacje: biznes plan, wniosek aplikacyjny i pozostałe wymagane załączniki.
  Naszym Celem jest kompleksowość i najwyższa jakość świadczonych przez Nas usług oraz profesjonalizm współpracujących z nami doradców.
  Pomagamy i doradzamy w załatwianiu takich produktów bankowych jak: kredyt technologiczny, kredyt inwestycyjny, kredyt hipoteczny, leasing, factoring, itd.
  Opracowujemy fachową dokumentacje związaną z projektami inwestycyjnymi: biznes plany, studia wykonalności, analizy finansowo-ekonomiczne, itd.
  Prowadzimy doradztwo w zakresie: wdrażania innowacyjnych technologii, odnawialnych źródeł energii, finansowania przedsięwzięć związanych ze wzrostem efektywności energetycznej.
  Sporządzamy analizy strategiczne, strategie rozwoju, analizy rynkowe, modele finansowe i biznesowe, optymalizacje struktury finansowania działalności oraz inwestycji przedsiębiorstw.
  Dzięki szerokiej współpracy z innymi podmiotami jesteśmy w posiadaniu stosownej wiedzy merytorycznej i doświadczenia w zakresie prowadzenia prac badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych w dziedzinie organizacji, zarządzania oraz zagadnień ekonomicznych jednostek gospodarczych.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan, założenie firmy - Start Up »

  Firma GTplan oferuje oprogramowanie do tworzenia takich dokumentów jak biznes plan. Systemem ułatwia i przyspiesza proces założenie firmy. Przedsiębiorstwa typu Start Up wymagają szczególnej kontroli finansów i przestrzegania założonych planów biznesowych.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes Forum - Forum Firm Business Times »

  Serdecznie Zapraszamy do odwiedzenia naszego Biznes Forum wszystkich zainteresowanych tematyką taką jak:

  - Giełda Papierów Wartościowych,
  - Rynki walutowe Forex,
  - Firma, prowadzenie działalności gospodarczej,
  - Prawo gospodarcze,
  - Pieniądze, dotacje, e-biznes,
  - Praca, kariera osobowa.
  - oraz wiele innych o podobnej tematyce!

  Biznes Forum jest znakomitym miejscem na którym można zadawać wszelakie pytania oraz wypowiadać się w tematach w których czujemy się dobrze i dowiadywać się nowych ciekawostek z dziedziny Biznesu!

  Forum jest stale moderowane dzięki czemu przyciąga wielu ludzi!

  Serdecznie Zapraszamy!
  Forum.BusinessTimes.pl

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business Times - Biznes Finanse Gospodarka »

  Serdecznie Zapraszamy wszystkich zainteresowanych artykułami tematycznymi z dziedziny:

  - Firma, działalność gospodarcza,
  - Giełda Papierów Wartościowych,
  - Rynki walutowe Forex,
  - Prawo gospodarcze,
  - Praca, kariera osobowa,
  - Pieniądze, dotacje, e-biznes.
  - oraz wiele innych o podobnej tematyce!

  Portal posiada również Biznes Forum, na którym można zadawać wszelakie pytania, wypowiadać się w tematach w których czujemy się dobrze!

  A także katalog firm w którym znajdziemy potrzebnych nam fachowców lub tez można zareklamować się za darmo!

  Portal jest stale rozbudowywane i moderowany dzięki czemu przyciąga wielu ludzi!

  Serdecznie Zapraszamy!
  BusinessTimes.pl

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • IPM Doradztwo - Dotacje UE dla firm »

  Pozyskujemy i rozliczamy dotacje unijne dla firm z sektora MSP oraz dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, na terenie całego kraju. Bierzemy pod uwagę każdą możliwość otrzymania dofinansowania, zarówno w skali lokalnej, regionalnej oraz krajowej. W naszym zakresie usług znajdują się:1. Przygotowywanie wniosków aplikacyjnych do funduszy europejskich;2. Opracowanie Biznes-planów, Studiów wykonalności oraz analiz finansowo-ekonomicznych;3. Rozliczanie dotacji ue;4. Przygotowanie strategii marketingowej;5. Prowadzenie szkoleń kierunkowych.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »