Strony związane z hasłem: blog budowlany - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'blog budowlany':

 • Blog budowlany - porady i ciekawostki »

  Zapraszam na mój blog poświęcony tematyce budownictwa. Znajdziesz tu różne porady budowlane, ciekawostki, wiadomości budowlane, artykuły, informacje, wszystko na temat budowy domu, remontów, budownictwa i tematów z tym związanych. Nowe posty są dodawane każdego tygodnia. Serdecznie zapraszam na blog - do czytania artykułów i komentowania moich wpisów.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady budowlane »

  Budujesz dom, remontujesz mieszkanie, szukasz porad i inspiracji? Ten blog jest dla Ciebie. Znajdziesz tu porady budowlane na temat poszczególnych etapów budowy domu. Począwszy od prawa i załatwiania formalności, poprzez elewacje, dach, ocieplenie, skończywszy na wykończeniu wnętrz. Zapraszamy do czytania porad i udziału w dyskusji na tematy związane z budownictwem.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani dom - blog o tanim budownictwie »

  Jeśli zdaje Ci się, że do posiadania własnego dachu nad głową musisz zakredytować się po szyję na 50 lat naprzód, to masz rację -- wydaje Ci się.

  Budowa domu wcale nie musi być droga, jeśli się do niej podejdzie rozsądnie. Wystarczy tylko pozbyć się wielu nierozsądnych poglądów i wierzeń, a przede wszystkim najpierw sporo poczytać i pomyśleć, a dopiero później podejmować decyzje.

  Dobrze przemyślany mały dom będzie bardziej funkcjonalny od rozległego, nad którym architekt nie zastanawiał się zbyt długo. Jednocześnie będzie tańszy w utrzymaniu i budowie. Czy warto więc budować naprawdę duży dom, który niekoniecznie będzie imponować sąsiadom, aby później źle się w nim czuć ze świadomością zmarnowanych pieniędzy?

  Problem polega na tym, że w Polsce za budowanie biorą się ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia, a kontakt mają z fachowcami, których rzetelność bywa problematyczna. Pospieszani przez bank i wykonawców zmuszeni są szybko podejmować decyzje, co zazwyczaj kończy się błędami, mimo zapewnień "będzie pan zadowolony".

  Zajrzyj na tego bloga i poczytaj, co można zrobić, by budowa domu była łatwiejsza, przyjemniejsza, a przede wszystkim tańsza!

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog budowlany budowa domu krok po kroku. Porady budowlane 123budujemy.pl »

  Budowa domu wiąże się z zapotrzebowaniem na określone usługi. Ogłoszenia budowlane znajdą państwo na naszym portalu poświęconym tematyce budownictwa. Ogłaszają się specjaliści z różnych dziedzin budownictwa, np: instalacje WOD-KAN, usług dekarskie, którzy chcą wypromować swoją działalność. Można tam dodać swoje ogłoszenie i zareklamować firmę. Ogłoszenia na stronach branżowych znajdują spore grono odbiorców, przeglądają je czytelnicy, których poza przeczytaniem ciekawych artykułów, interesują określone usługi.Domu, czy budynku przemysłowego, gospodarczego lub sklepu nie można wybudować w pojedynkę. Jest zbyt dużo specjalistycznych czynności do wykonania. Samodzielna budowa budynku trwałaby wiele lat. Budowę domu najlepiej zlecić wyspecjalizowanym podmiotom gospodarczym. Firmy budowlane w sposób profesjonalny wykonają budowę lub remont dom, zatrudnieni w ich specjaliści doradzą w kwestii wyboru materiałów budowlanych. Firmy budowlane współpracują z klientem od wylania fundamentów do oddania domu gotowego do zamieszkania.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog budowlany - budowa i urządzanie domu »

  Zapraszam na mój blog dotyczący budowy i wykończenia domu jednorodzinnego. Opisuję tu poszczególne etapy budowy począwszy od fundamentów, poprzez murowanie i tynkowanie, skończywszy na wykończeniu wnętrz. Posty dotyczą też oprócz tego aranżacji ogrodu i ogólnych kwestii napotkanych podczas tego ogromnego projektu jakim jest budowa własnego domu. Zapraszam!

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »