Strony związane z hasłem: blog firmowy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'blog firmowy':

 • Pozycjonowanie - Blog »

  Blog firmowy przybliżający zagadnienia związane z pozycjonowaniem oraz współpracą z firmą pozycjonerską. Praktyczne porady i wskazówki, jak nie wtopić w wielomiesięczną umowę związującą ręce klientowi. Przedstawiamy także informacje, które klient musi znać, aby rozumiał istotę usługi pozycjonowania stron.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Freelancer, Tworzenie stron internetowych, Warszawa »

  Jestem warszawskim freelancerem. Serdecznie zapraszam na moją stronę internetową poświęconą projektowaniu i tworzeniu stron internetowych, pozycjonowaniu stron metodą SEO oraz działaniom z zakresu marketingu internetowego. Na przestrzeni tych kilku lat pracy nauczyłem się, czym jest marketing internetowy i z coraz większym powodzeniem zachęcam firmy do jego stosowania. Pracę z klientem rozpoczynam od spotkania (jeżeli jest z Warszawy) lub rozmowy telefonicznej. Po dokładnym omówieniu projektu przystępuję do jego wyceny oraz prototypu. Jeżeli obydwie rzeczy są zaakceptowane przez klienta, podpisujemy umowę i w ciągu od 7 do 14 dni gotowa strona internetowa trafia do siebie. Każda stworzona przeze mnie strona ma system statystyczny, który bada odwiedziny użytkowników, a szczegółowe raporty są przekazywane do klienta w cyklu tygodniowym lub miesięcznym. Wszystkie moje strony są dobrze widoczne w internecie i klienci z łatwością mogą je odnaleźć na określone słowa kluczowe. Poza tworzenie stron wdrażam również strategię Social Media dla firm, buduję fora i portale tematyczne, a wszystko po to, aby zwiększyć sprzedaż oraz znajomość marki. Zapraszam do współpracy i gwarantuję skuteczność oferowanych rozwiązań. Pozdrawiam, Paweł Białach.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • SmartBlog - Social Media Blog »

  SmartBlog - rzut praktycznym okiem na Social Media, e-commerce, Social Commerce, e-PR. U nas poznasz techniki wykorzystania Social Media w Public Relations i e-pr. Piszemy o promocji biznesów internetowych, nowościach w branży e-commerce.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog dla firm czyli najlepsza metoda promocji firmy w internecie »

  Blog firmowy najlepszy sposób aby ludzie odwiedzający Twoją stronę zostali na niej dłużej i klikali to na czym naprawdę tobie zależy. Profesjonalnie prowadzone blogi firmowe zapewniają firmą zwiększenie zysków związanych z promocją i sprzedażą w internecie. Blogi firmowe stają się prawdziwym kompendium wiedzy dla ludzi odwiedzających bloga firmowego a firma go prowadząca uchodzi za eksperta w swojej branży. Dlatego prowadzenie profesjonalnego bloga firmowego to klucz do osiągnięcia sukcesu dla każdej firmy, które chce pokazać światu więcej niż konkurencja. Blog firmowy to dla każdej firmy doskonały sposób na skuteczny marketing w internecie.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe »

  Firma Miasto Stron z Lublina specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych na systemie CMS WordPress. Strony internetowe tworzone przez firmę wykorzystują nowoczesne, międzynarodowe standardy, takie jak usability, flat design, CSS3, czy HTML5. Głównym celem tworzonych stron internetowych jest pozyskiwanie klientów. Firma kładzie największy nacisk na treści, dlatego też w ofercie znajduje się także pisanie tekstów na strony internetowe według standardów webwriting i copywriting. Firma wychodzi z założenia, że witryny internetowe mają być użyteczne dla użytkowników. Miasto Stron współpracuje z każdym klientem, aby wypracować najlepsze rozwiązania, maksymalizujące skuteczność tworzonych stron.Klienci mogą zbudować stronę internetową w ramach jednego z 3 pakietów: tani, biznes i premium. Klient potrzebujący prostej wizytówki wybierze pakiet tani, pakiet biznes jest dla firm potrzebujących profesjonalnej witryny, natomiast pakiet premium jest rozszerzony o konfigurację wszystkich najważniejszych mediów społecznościowych i usług Google.Miasto Stron świadczy także usługę obsługi stron internetowych. Tutaj również są 3 pakiety. Pakiet podstawowy to pełna opieka nad stroną oraz publikacja treści dostarczanych przez klienta, pakiet aktywny to dodatkowo content marketing, czyli pisanie bloga firmowego. Pakiet elastyczny natomiast jest rozliczany za efekty.

  Data dodania: 23 09 2014 · szczegóły wpisu »