Strony związane z hasłem: brykiet drzewny - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'brykiet drzewny':

 • Biopaliwa »

  Ekologiczne paliwa odnawialne, zwane inaczej po prostu biopaliwami, zyskują sobie coraz to większą popularność. Związane jest to przede wszystkim z coraz to większym dbaniem o środowisko naturalne a także z kończącymi się zasobami paliw kopalnianych. Na stronie tej znajdują się podstawowe informacje na temat biopaliw takich jak bio-olej, biogaz, słoma, pellet, brykiet drzewny, a także inne informacje na temat przemysłu paliwowego.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zakłady Drzewne ZADOBRZE - Producent podłóg z drewna »

  Producent podłóg drewnianych. W ofercie posiada: drewniane deski podłogowe, parkiety drewniane, mozaiki drewniane, mozaiki podkładowe, drewniane panele warstwowe, obłogi (wierzchnia warstwa paneli warstwowych), drewniane listwy przypodłogowe,cokoło przypodłogowe. Brykiet drzewny. Usługi parkieciarskie, układanie parkietów, cyklinowanie, lakierowanie.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podłogi drewniane. »

  Zadobrze to uznana firma z branży drzewnej, która przez długie lata solidnej pracy wyrobiła sobie znakomitą renomę, a jeszcze lepszą opinię wśród setek zadowolonych Klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: brykiet drzewny, deski podłogowe, różnego rodzaju gatunki drewna, kleje, lakiery, mozaikę oraz parkiety. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skrobia pszenna »

  Od 2003 roku firma Foodpol-Service z Piły zajmuje się produkcją i dystrybucją skrobi pszennych i ziemniaczanych różnych typów. W ofercie firmy znajdują się skrobie natywne i modyfikowane, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu. Foodpol-Service zaopatruje głównie przemysł techniczny, spożywczy oraz producentów pelletu i brykietu. Wieloletnie doświadczenie i zaawansowane zaplecze firmy wpływają na profesjonalizm świadczonych przez nią usług i wysoką jakość produktów. Asortyment obejmuje różne typy skrobi ziemniaczanych rozpuszczalnych na zimno i gorąco, modyfikowanych skrobi pszennych, gluten, syropy skrobiowe, maltodekstrynę, mąkę pszenną i inne wyroby dla przemysłu spożywczego. Na potrzeby przemysłu technicznego firma wytwarza skrobię kationową DS. 0,2-0,7, skrobię do produkcji płyt gipsowo-kartonowych, lepiszcze, dekstryny, CMC. Wszystkie skrobie wyróżniają się atrakcyjnymi cenami i długimi okresami trwałości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Foodpol-Service na stronie internetowej!

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pellet - pelet.com.pl »

  Pelet.com.pl jest stroną internetową sygnowaną przez markę Berlinek. Klienci odwiedzając portal będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą paliw naturalnych, w tym przede wszystkim peletu, ekologicznego peletu, czy też wielu wariantów. Oprócz tego za pośrednictwem klienci będą mogli też składać zamówienia online.

  Data dodania: 02 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gielda-paliw.com - Wyszukiwarka dostawców paliw grzewczych. »

  Korzystając z Giełdy-paliw.com bezpłatnie znajdziesz dostawcę wybranego przez Ciebie opału. Ustalisz aktualne ceny węgla typu ekogroszek lub zapytasz dostawców na terenie kraju o cenę pelletu drzewnego. Logując się bezpłatnie w serwisie ustalisz cenę węgla kamiennego lub ceny węgla brunatnego. Składając zlecenie składy opału przedstawią Ci oferty na ekogroszek luzem lub workowany za tonę. Dystrybutorzy propanu lub oleju opałowego z pomocą Gielda-paliw.com poinformują Cie o aktualnych cenach wybranego paliwa i możliwościach dostawy. Z naszą pomocą wygodnie i szybko znajdziesz dowolne paliwo bez zbędnego kontaktu z wieloma dostawcami. Zapytamy lokalnych sprzedawców drewna kominkowego o cenę za m3 dębu, grabu lub innego drewna opałowego. Jeśli jesteś użytkownikiem koksu lub miału węglowego możemy zapytać wielu dostawców o najlepsze oferty, przesyłając wybrane kontakty bezpośrednio do zainteresowanych. Nie czekaj z portalem gielda-paliw.com ograniczysz koszty ogrzewania bez wyrzeczeń po stronie komfortu.Czy warto robić samodzielnie to, co my zrobimy za Ciebie? Pozwól sobie pomóc - zyskaj czas i pieniądze współpracując z naszym serwisem.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stefanidis | WROCŁAW | Z miłości do zwierząt »

  Sklep firmy PHU Stefanidis oferuje między innymi pasze dla koni, koncentraty, premiksy, witaminy dla koni jak i całą gamę różnego rodzaju suplementów i karm. Zajmujemy się również dystrybucją podściółek i podłoży dla zwierząt. W naszej ofercie znajduje się również drewno kominkowe, pellet drzewny.

  Data dodania: 04 11 2017 · szczegóły wpisu »