Strony związane z hasłem: btl - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'btl':

 • Projektowanie stron www, grafiki użytkowej »

  Freelancer grafik Joomla - projektowanie stron internetowych, elementów grafiki użytkowej BTL, administracja systemem zarządzania treścią CMS Joomla wraz z utrzymaniem na elastycznych koncie hostingowym.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja SEM • Agencja BTL »

  Agencja reklamowa.

  Agencja BTL - projektowanie i produkcja materiałów reklamowych - ulotki, foldery, katalogi, kalendarze, plakaty.

  Agencja SEM - projektowanie i tworzenie stron www. Optymalizacja stron istniejących. Domeny, hosting. Kampanie AdWords.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Butik Reklamy »

  Strona internetowa agencji CreativeBoutique podzielona jest na cztery działy:
  o nas, co robimy, portfolio,kontakt.
  Całość utrzymana jest w stonowanych szarościach co nadaje strone elegancki wygląd nie odwracając uwagi klienta od treści,która jest skierowana do niego.
  Proste i jasne rozwiązania techniczne nie sprawiają problemu z poruszaniem sie po serwisie.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio Reklamy Wizualnej Quality Design »

  Quality Design to Studio Reklamy Wizualnej, które szybko i profesjonalnie zaopiekuje się reklamą Państwa firmy od projektu, aż po produkt. Quality Design to zespół młodych i kreatywnych, a zarazem świeżo podchodzących osób do pracy. Bawiąc się, stawiamy na jakość i profesjonalizm. Naszymi silnymi stronami są : Poligrafia, Reklama Wizualna, Grafika, Media, BTL & ATL, Event & Targi. Terminowość i rzetelność to atuty, które pozwalają godnie i długotrwale współpracować z wieloma Firmami. Aby dać temu dowód, proponujemy spotkanie podczas którego przedstawimy kilka prac, wykonanych w naszym Studio oraz przygotujemy ofertę na interesujące Państwa produkty. Naszym Sukcesem jest Sukces Klienta!

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oak Tree Avertising - Agencja Reklamowa »

  Jesteśmy agencją wyspecjalizowaną w tworzeniu reklam zarówno z obszaru BTL, jak i ATL.
  Wspieramy wszelkie działania marketingowe, od kreacji i strategii komunikacji do produkcji.
  Proponujemy również rozwiązania reklamowe w zakresie identyfikacji wizualnej, projektowania i wizualizacji w branży targowej i wystawienniczej oraz produkcji wyjątkowej jakości wydruków wielkoformatowych.
  Oferujemy wysokie standardy obsługi naszych klientów oraz nowoczesność, trafność i świeżość autorskich projektów/pomysłów.
  Dysponujemy unikatowym doświadczeniem w aranżacji witryn sklepów, aptek, banków etc., co  pozwoliło osiągnąć sukces marketingowy tym, którzy nam zaufali.
  Profesjonalni i doświadczeni kreatorzy reklamy wspólnie z najszybciej i bezbłędnie działającym studiem DTP dają naszej agencji zdecydowaną przewagę na rynku.
  Firma działa na rynku od 1996 roku.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Marketingowa Feraverto »

  Kompleksowa organizacja promocji w zakresie BTL.
  Komunikacja bezpośrednia to najlepszy sposób na budowanie relacji i zdobywanie klientów.Nasza agencja zrobi to w profesjonalny jak również niekonwencjonalny sposób.Staramy się każdego dnia podnosić jakość naszej pracy. Dzisiaj jesteśmy lepsi niż wczoraj, jutro będziemy lepsi niż dzisiaj. Przed każdą akcją zespół przechodzi szkolenie z produktu, technik sprzedaży i celów promocji.Do Państwa dyspozycji mamy zespół pięknych i utalentowanych ludzi.Hostessy i promotorzy - wspomaganie sprzedaży, promocje, kolportaż ulotek.Top Hostessy - bankiety, gale, imprezy VIP, wydarzenia kulturalne.Fordanserki.Animatorzy gier i zabaw.Modelkin.Wszystkim usługom towarzyszy podstawowa zasada - dostosowujemy wizerunku hostess i promotorów do reklamowanego produktu. Wygląd i strój powinien komponować się z prowadzoną w danym momencie akcją promocyjną. My o to zadbamy.

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing bezpośredni, BTL, marketing btl, btl i atl, atl i btl, sampling - BLACKBIRD »

  Blackbird to agencja marketingu bezpośredniego specjalizująca się w kompleksowej obsłudze firm z zakresu działań BTL. Nasze działania obejmują następujący zakres usług: direct mail, emailing, lettershop, fullfilment, sampling, m-marketing, telemarketing, druk, dostarczanie baz danych, obsługa konkursów i prenumerat, produkcja materiałów reklamowych, obsługa programów lojalnościowych i inne.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa StrefaPi »

  Tworzymy młody i twórczy zespół który ceni sobie satysfakcję klientów i bezustannie dąży do piękna i perfekcji. Nasze projekty cechuje indywidualność, nowatorskość i profesjonalizm. Podobnie jak nasi kontrahenci biznesowi cenimy sobie czas, jakość i właściwie zagospodarowane środków pieniężnych. Nasze profesjonalne podejście oraz doświadczenie sprawiają zatem, że jesteśmy wyjątkowi i bezkonkurencyjni na rynku.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żółte Pudełko | skuteczne zwiększenie sprzedaży »

  Program Żółte Pudełko oferuje zwiększenie sprzedaży już od pierwszego dnia po dołączeniu producenta. Mechanizm jest prosty – lojalizujemy grupy konsumenckie skupując kody kreskowe z opakowań naszych partnerów, oznacza to że jedynym celem naszych uczestników jest sprzedaż kodów. Ponieważ w Żółtym Pudełku nie ma konkurencji pomiędzy producentami to z chwilą gdy producent z danego sektora dołącza natychmiast przejmuje jako klientów tych uczestników programu, którzy do tej pory kupowali produkty jego konkurencji.

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »