Strony związane z hasłem: busy do niemiec - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'busy do niemiec':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Transport osobowy, Wynajem i Wypozyczenia samochodów »

  Działalność naszej firmy to głównie usługi opiewające o przewozy osobowe, skierowane do dużych i małych przedsiębiorstw, osób prywatnych, instytucji oraz grup zorganizowanych. nObok głównej działalności firma nasza zajmuje sie także wypożyczeniem pojazdów oraz zabezpieczeniem transportowym wycieczek, wesel, imprez okolicznościowych. nnNavi-Tec Sp. z o. o. nul. Janka Wiśniewskiego 31 n81-156 Gdynia nNIP 9581617800 nREGON 220834670 nntel.: +48 (58) 621 30 12 (08:00-16:00)nfax: +48 (58) 621 30 13 (08:00-16:00)nmobile: +48 508 220 550 (24 h)nnbusy Polska - Niemcy - Holandia: n+48 512 402 408 (24 h )n+48 508 220 550 (24 h)nnautobusy i autokary: n+48 508 220 550 n+48 512 402 406nne-mail: biuro@navi-tec.pl

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy osobowe »

  Firma KURS z Wałbrzycha organizuje komfortowe i bezpieczne przewozy osobowe z Wałbrzycha i okolic do krajów Unii Europejskiej, między innymi Belgii, Niemiec, Holandii czy Luksemburga. Doświadczeni kierowcy i zadowoleni Klienci to nasze główne atuty.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób Holandia Polska, Busy do Holandii, Niemiec, Belgii »

  Firma transportowa Luxada świadczy usługi w zakresie przewozu osób do państw Unii Europejskiej. W szczególności specjalizujemy się w transporcie do Holandii, Niemiec oraz Belgii.

  Posiadamy wszystkie certyfikaty i pozwolenia niezbędne do świadczenia usług w zakresie międzynarodowego przewozu osób.

  Busy do Holandii wyjeżdżają w każdy: wtorek, czwartek i niedzielę.
  Busy do Polski wyjeżdżają w każdy: poniedziałek, środę, piątek.

  Obsługujemy województwa: Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie, Mazowieckie, Małopolskie i Lubuskie.

  Wszystkie busy wyposażone są w klimatyzację, GPS oraz zagłówki multimedialne

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób do Niemiec - Busy do Niemiec »

  Oferujemy usługi przewozowe Polska - Niemcy: bezpośredni przewóz osób do Niemiec. Tanio, wygodnie i komfortowo. Busy do Niemiec, które wysyłamy znajdują się w bardzo dobrym stanie technicznym i estetycznym. Oferujemy: Rezerwację telefoniczną, transport od drzwi do drzwi, darmową zmianę terminu, przejazd jednym samochodem (bez przesiadki),ubezpieczenie na czas podróży w cenie kursu, darmowy nadbagaż (nie ważymy walizek).
  W wysyłanych przez nas busach zawsze znajduje się dwóch kierowców dobrze znających język niemiecki. Podróż odbywa się w mikrobusach 9 osobowych, a więc nieporównywalnymi z busami 12 lub 19 osobowymi pod względem komfortu podróży, ilości miejsca dla pasażerów oraz długości czasu przejazdu. Nasze pojazdy są przystosowane do dalekich podróży (wygodne, rozkładane fotele, klimatyzacja, dodatkowe ogrzewanie). Posiadamy licencję międzynarodową na przewóz osób oraz doświadczonych kierowców gwarantujących bezpieczeństwo podróży.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób do Niemiec - Busy do Niemiec - Siedlce, Łuków, Biała Podlaska »

  W wysyłanych przez nas busach zawsze znajduje się dwóch kierowców. Podróż odbywa się w mikrobusach 9 osobowych, a więc nieporównywalnymi z busami 12 lub 19 osobowymi pod względem komfortu podróży, ilości miejsca dla pasażerów oraz długości czasu przejazdu. Nasze pojazdy są przystosowane do dalekich podróży (wygodne, rozkładane fotele, klimatyzacja, dodatkowe ogrzewanie). Posiadamy licencję międzynarodową na przewóz osób oraz doświadczonych kierowców gwarantujących bezpieczeństwo podróży.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Busy Wrocław – przewozy do Niemiec »

  Nasza firma oferuje dla Państwa przewozy osób na terenie dolnego śląska, a także zagranicę m.in. do Niemiec. Oferowane przez Nas samochody zapewniają komfortową i bezpieczną podróż na krótkich jak i dalekich trasach. Kierowcy mają kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu takiego typu pojazdu, gdzie najważniejsze jest bezpieczeństwo podróżujących. Posiadamy liczne certyfikaty i licencje, potrzebne do wykonywania tego typu zawodu. Dokładamy wszelkich starań, aby ciągle podnosić jakość naszych usług.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Niemiec »

  Strona internetowa należąca do firmy MarekBus zajmującej się transportem do krajów Europy Zachodniej, między innymi do Niemiec, Belgii i Holandii. Na stronie znajduje się galeria zdjęć w których widać jakimi pojazdami można odbyć transport oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób do Niemiec »

  Specjalizujemy się w krajowym oraz międzynarodowym przewozie osób. Oferujemy przewóz do Holandii, Niemiec a także Belgii. Gwarantujemy wygodne warunki i konkurencyjne ceny. Czas spędzony w aucie urozmaici Wam jego komfortowe wyposażenie. Jednocześnie w ramach podróży gwarantujemy ubezpieczenie wszystkich pasażerów od następstw nieszczęśliwych wypadków. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy do Niemiec - Busy Lublin, Puławy, Radom »

  Przewozy osób z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski w szybki i bezpieczny sposób w atrakcyjnych cenach, zapewnimy transport od drzwi do drzwi!. Posiadamy międzynarodową licencję na przewóz osób oraz doświadczonych kierowców gwarantujących bezpieczeństwo podróży. Nasze pojazdy znajdują się w nienagannym stanie technicznym i estetycznym. W naszych busach znajduje się zawsze dwóch kierowców, dzięki czemu nasze pojazdy prowadzone są przez osoby wyspane i wypoczęte. Podróż odbywa się w mikrobusach 9-cio osobowych, a więc nieporównywalnymi z busami 12 lub 19-sto osobowymi pod względem komfortu podróży, ilości miejsca dla pasażerów oraz długości czasu przejazdu. Odwiedź nasza stronę już dziś i zapoznaj się ze pełną ofertą naszych usług przewozowych.

  Data dodania: 17 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwanie busów »

  Ten serwis oferuje możliwość dokładnego wyszukania busa na dowolnym połączeniu w następujących krajach: Austria, Belgia, Francja, Holandia, Niemcy. Wszystkie oferty firm transportowych w jednym miejscu! Wystarczy podać kody pocztowe miejsca wyjazdu oraz dojazdu, datę oraz ilość osób - nasz serwis zaprezentuje jedynie oferty spełniające zadane kryteria.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • BUSY POLSKA-NIEMCY-HOLANDIA.BELGIA !!!! »

  Nasza firma zajmuje się przewozem osób POLSKA-HOLANDIA-POLSKA
  Zgarniamy województwa:
  warm-maz
  pomorskie
  kuj-pom
  wielkopolskie
  lubuskie
  W Holandii dojeżdżamy wszędzie!!!!
  Nasza flota to auta Renault Trafic z 2012 i 2013 roku w bardzo bogatej wersji:
  - klimatyzacja dla pasażerów sterowana oddzielnie
  - ubezpieczenie dla pasażerów
  - dvd
  - monitory 10 calowe
  - przyciemniane szyby
  -wersja grand pasengger - duża wygodna i pojemna
  - zawsze 2 kierowców!!!
  System przewozów door-to-door

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy osób - BusAdres - busy do Niemiec, busy do Holandii »

  Firma Bus Adres specjalizuje się w międzynarodowych przewozach osób busem do Niemiec i busem do Holandii. Naszych klientów odbieramy spod domu i dowozimy busem pod wskazany adres na terenie Holandii, Niemiec i Polski, a także odbieramy spod wskazanego adresu na terenie Holandii i Niemiec i dowodzimy pod wskazany adres na terenie Polski. Przewóz osób busem do Niemiec i busem do Holandii dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Busy do Niemiec i Holandii firmy Bus Adres są zawsze czyste oraz zadbane. W naszej firmie standardem jest punktualność. Nie pobieramy dodatkowych opłat za bagaż oraz przejazdy autostradami. Dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty cenowe za przewóz busem Niemiec i busem do Holandii. Jesteśmy otwarci na propozycje i skłonni do negocjacji. Nasz telefon w sprawie przewozu busem do Niemiec i busem do Holandii jest czynny 24 godziny na dobę, bez względu na dzień. Busy do Niemiec i busy do Holandii i busy do Niemiec to wygoda, oszczędność czasu i podróż w miłej i przyjaznej atmosferze. Dodatkowo firma Bus Adres dla każdego pasażera oferujemy jako nieliczni ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. W ciepłe dni oferujemy gratisowo naszym klientom zimne napoje. Bus do Niemiec i busy do Holandii to komfortowa podróż bez żadnych przesiadek i ukrytych opłat.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Niemiec - Przewozy Niemcy, Lublin, Puławy, Radom »

  Przewozy osób z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski w szybki i bezpieczny sposób w atrakcyjnych cenach, zapewnimy transport od drzwi do drzwi!. Posiadamy międzynarodową licencję na przewóz osób oraz doświadczonych kierowców gwarantujących bezpieczeństwo podróży. Nasze pojazdy znajdują się w nienagannym stanie technicznym i estetycznym. W naszych busach znajduje się zawsze dwóch kierowców, dzięki czemu nasze pojazdy prowadzone są przez osoby wyspane i wypoczęte. Podróż odbywa się w mikrobusach 9-cio osobowych, a więc nieporównywalnymi z busami 12 lub 19-sto osobowymi pod względem komfortu podróży, ilości miejsca dla pasażerów oraz długości czasu przejazdu. Odwiedź naszą stronę już dziś i zapoznaj się z pełną ofertą naszych usług przewozowych.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Busy do niemiec »

  Podróżowanie po Europie jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Z nami dotrzesz nie tylko do Holandii czy Belgii, dotrzesz pod wskazany przez Ciebie adres, pod który podwiezie Cię jeden z naszych kierowców. Zapomnij o kosztach związanych z taksówką czy transportem publicznym. Bus Expert to nowoczesne i komfortowe busy do Niemiec, Holandii i Belgii. Podróżuj z nami tanio, wygodnie, w kameralnym gronie, bezpiecznie. Zapraszamy na naszą stronę www.bus-expert.pl i zapoznaj się z najbliższymi terminami wyjazdów.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • BP Maria »

  Licencjonowany przewoźnik usług transportowych zaprasza do skorzystania z oferty. Znajdują się w niej przewozy osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii. Flotę tworzą nowoczesne busy, które w podróż wyruszają z Olsztyna. Zaletą firmy jest wieloletnie doświadczenie, znajomość tras, dobre wyposażenie pojazdów oraz zawsze 2 kierowców w podróży.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bilety Eurobus »

  Tanie linie autokarowe Eurobus oferują międzynarodowe przewozy autokarowe do takich państw jak: Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Niemcy, Czechy, Słowacja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Włochy, Grecja oraz Ukraina. Bogata siatka połączeń oraz atrakcyjne ceny biletów autokarowych stawiają ofertę firmy Eurobus w czołówce przewoźników autokarowych. Sprzedaż i rezerwacja biletów autokarowych online. Porównaj ceny i rezerwuj bilet online.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy do Niemiec »

  Firma przewozowa Liput-Tour to doświadczona firma, która jeździ na trasach Niemcy, Belgia, Holandia i Polska. Z nami dojedziesz w komfortowych warunkach, to co dla nas jest najważniejsze to bezpieczeństwo jazdy dlatego w naszej firmie zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pilatransport.com.pl - busy do niemiec »

  W przygotowanej przez nasze przedsiębiorstwo transportowe ofercie, znaleźć można szereg dogodnych połączeń do Niemiec i Holandii. Jeśli w najbliższych tygodniach planujesz podróż do jednego z nadmienionych krajów, koniecznie wcześniej zdecyduj się na sprawdzenie propozycji, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Wszelkie istotne z Twojego punktu widzenia informacje opublikowaliśmy w tym serwisie internetowym. Przejrzyj dokładnie wszystkie zakładki naszej firmowej strony, zapoznaj się ze zdjęciami przedstawiającymi nasze samochody, a następnie podejmij decyzję o podroży właśnie z nami. Jeśli chcesz mieć pewność, że dotrzesz na miejsce na czas, już teraz dokonaj telefonicznej rezerwacji fotela w autokarze.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Laudigo »

  Zapraszamy na portal rezerwacyjny Laudigo. To właśnie tutaj znajdziesz najlepsze propozycje jeżeli chodzi o bilety autokarowe do krajów europejskich. Niezwykle proste rozwiązania dzięki czemu nie musisz tracić czasu na wyszukiwanie najkorzystniejszych relacji, na poszukiwaniu najniższych cen. U nas na Laudigo wszystko pewnie i szybko. Zatem zachęcamy serdecznie do sprawdzania naszego portalu już dzisiaj

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transport Niemcy »

  Firma Sebo Trans powstała z myślą o osobach żyjących oraz zatrudnionych za granicą. Długoletnie doświadczenie założyciela firmy pozwoliło na założenie bezpiecznych przewozów międzynarodowych do Republiki Niemieckiej. Oferowane usługi są ukierunkowane na osobiste potrzeby interesantów, dzięki czemu każdy z nich ma możliwość polegać na bezpośredni dojazd do miejsca docelowego. Na dodatek, przedsiębiorstwo oferuje dowożenie przesyłek na trasie Polska – Niemcy. Ogólna oferta udostępniona jest na witrynie w Internecie, na którą serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »