Strony związane z hasłem: c.o. - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'c.o.':

 • Flowdeft - Biuro Projektów Instalacji Sanitarnych »

  Jesteśmy biurem zajmującym się projektowaniem: instalacji wentylacji, instalacji klimatyzacji, centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego i wody lodowej, instalacji wodociągów i kanalizacji, instalacji ochrony przeciwpożarowej.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • PPHU "Tomi" Pleszew »

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "TOMI" Tomasz Wielicki oferuje kotły centralnego ogrzewania uniwersalne, całodobowe i z podajnikiem. Przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksową instalacją i produkcją kotłów centralnego ogrzewania.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warm-Tech Technika Grzewcza »

  Technika Grzewcza Warm-Tech Firma specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z urządzeniami grzewczymi.Prowadzimy sprzedaż urządzeń grzewczych (picy, kotłów).Zajmujemy się serwisem urządzeń grzewczych.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Projektowo-Usługowa PRO-INWEST »

  Pracownia Projektowo-Usługowa PRO-INWEST została założona w 1994 roku w Krakowie. Pracownia wykonuje wszelkiego rodzaju projekty wielobranżowe budowlane i wykonawcze.Z pracownią współpracuje zespół projektantów z wysokimi kwalifikacjami opartymi na wieloletnim doświadczeniu w tworzenie doskonałych rozwiązań projektowych instalacji wod.-kan., p.poż., instalacji gazowych oraz c.o.Proponujemy wykonanie projektów od podstaw, rozbudowy budynków, adaptacje projektów gotowych, nadzory autorskie oraz szeroko pojęte usługi powiernictwa inwestycyjnego, związanego z zastępowaniem Inwestorów w kontaktach z wszelkimi urzędami i instytucjami, występującymi w trakcie fazy projektowania i realizacji inwestycji budowlanych.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI HYDRAULICZNE »

  INSTALACJE HYDRAULICZNE - Nowoczesne rozwiązania w systemach grzewczych.Inteligentne rozwiązania w instalacjach centralnego ogrzewania.Kontrolowana energia zmniejsza zużycie paliwa.Zintegrowanie energii odnawialnej z tradycyjnymi systemami grzewczymi. Autoryzowany serwis Viessmann. Główny wykonawca, majster - posiada wieloletnie doświadczenie w krajach Unii Europejskiej, miedzy innymi na terenie Danii (2007).

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Puchałka PHU - Tachnika grzewcza i sanitarna »

  Zajmujemy się przede wszystkim montażem instalacji centralnego ogrzewania oraz kotłowani gazowych na terenie Bielska-Białej, Katowic oraz całego Województwa śląskiego.
  Ponadto świadczymy usługi w zakrsie montażu wentylacji i klimatyzacji. Prowadzimy również własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń grzewczych.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • TONAK Instalacje wodno-kanalizacyjne »

  Przedsiębiorstwo TONAK mieści się w Zielonej Górze, istnieje już 15 lat. Specjalizuje się w zakładaniu instalacji grzewczych, wodno-kanalizacyjnych oraz solarnych. Oferuje pomoc w zakupie odpowiednich systemów. W ofercie ponadto mieści się montaż wodomierzy, hydroforów, kotłów, płyt kuchennych, ceramiki łazienkowej. Świadczy również usługi naprawcze, konserwacyjne istniejących i nowych instalacji. Zajmuje się udrażnianiem rur kanalizacyjnych, likwidacją usterek, wykonaniem drenaży. Obowiązkowi fachowcy, prędka realizacja zleceń, profesjonalny sprzęt i nowoczesne technologie to zalety firmy. Gwarancją zadowolenia z usług zaświadczanych przez naszą firmę jest wykorzystanie nowoczesnego sprzętu oraz technologii. W czasie prac nasz hydraulik korzysta jedynie ze sprawdzonych metod, pozwalających szybko i sprawnie dokonać montażu instalacji wodnych czy grzewczych. Więcej na stronie.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • CONVECT - Technika Grzewcza Ogrzewanie Serwis Trójmiasto »

  Firma Convect - Technika Grzewcza zajmuje się sprzedażą, naprawą, montażem i serwisem urządzeń grzewczych (pieców, kotłów, grzejników) na ternie Trójmiasta i okolic. Wykonuje usługi w zakresie instalacji gazowych, wodno-kanalizacyjnych, c.o., systemów solarnych, pomp ciepła oraz rekuperatorów.

  Data dodania: 21 03 2015 · szczegóły wpisu »