Strony związane z hasłem: centrale wentylacyjne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'centrale wentylacyjne':

 • Rekuperator Pro-Vent »

  Energooszczędne centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła. Rekuperacja ciepła z powietrza wywiewanego do 95%. Świeże i ciepłe powietrze dla systemu wentylacji mechanicznej.
  Firma Pro-Vent Systemy Wentylacyjne jest liderem produkcji urządzeń wentylacyjnych w Polsce. Rekuperatory są w całości zaprojektowane i wykonane w naszej firmie i pod względem parametrów technicznych nie mają konkurencji wśród krajowych wyrobów. Posiadamy opatentowane rozwiązania wymienników ciepła, które zapewniają wysoki zysk energetyczny. Posiadamy wyspecjalizowaną sieć instalatorów i firm montażowych naszych urządzeń na terenie całej Polski. Od 2004 roku w Pro-Vent obowiązują standardy systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000. Dzięki temu nieustannie podwyższamy poziom produktów i usług dostarczanych naszym klientom.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrale Klimatyzacyjne Zapewniające Najwyższej Jakości Obróbkę Powietrza »

  Produkowane przez nas centrale klimatyzacyjne zapewniają pełną obróbkę cieplno-wilgotnościową powietrza. Nasze centrale obsługują obiekty sportowe, użyteczności publicznej, handlowe i przemysłowe wielu branż. Nasi specjaliści spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapewniamy pełny profesjonalizm począwszy od etapu doboru funkcjonalności centrali klimatyzacyjnej po montaż i odbiór budowlany.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • BART odpylanie »

  Bart Sp. z o.o. zajmuje się opracowywaniem koncepcji, wdrażaniem projektów budowlanych, wykonawczych i podwykonawczych oraz montażem różnorodnego typu instalacji dla przemysłu. Kompleksowo przygotujemy instalacje z zakresu odpylania przemysłowego, filtracji gazów, centralnego odkurzania, transportu pneumatycznego, dopalania termicznego gazów oraz pełnego odbioru, separowania, belowania skrawków technologicznych. Przygotowujemy i montujemy też instalacje grzewcze, chłodnicze, wentylacyjne, klimatyzacyjne, osuszania, czy przewietrzania hal produkcyjnych. Zajmujemy się także projektowaniem i wykonawstwem pomieszczeń czystych, wydzielaniem stanowisk o podwyższonych wymogach kontroli temperatury, zabudów urządzeń technologicznych, czy stanowiskowych. Dysponujemy niezbędną aparaturą pozwalającą zmierzyć poziom hałasu i na bazie przeprowadzonej analizy wykonać wytłumienie stanowiska odpowiednio z obowiązkowymi normami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • AC KLIMAT Montaż klimatyzacji łódź »

  Klienci firmy AC Klimat cenią sobie nasze zaangażowanie w dostarczaniu najlepszych rozwiązań z zakresu instalacji sanitarnych. Zajmujemy się obsługą inwestycji na każdym etapie: projektowanie, montaż, serwis, konserwacja i nadzór budowlany. Nasze usługi są nie tylko kompleksowe, ale przede wszystkim profesjonalne. Realizujemy zlecenia terminowo oraz rzetelnie, a to wszystko w korzystnych cenach. Rozumiemy oczekiwania klientów, w związku z tym mogą być Państwo spokojni o wyniki naszych prac. Dzięki wykwalifikowanej ekipie profesjonalistów oraz wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu umiemy podołać wszystkim wyzwaniom, jakie stawiają przed nami klienci. Więcej informacji i detale na stronie:

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja mechaniczna »

  Zobacz koniecznie kompletną ofertę sklepu internetowego Wentylatory Otoelektro. Tylko tutaj znajdziesz najlepszej jakości wentylatory, tylko tutaj uzyskasz odpowiedniego rodzaju opcje takie jak wentylacja mechaniczna, jak kanały wentylacyjne i wiele więcej. Dlatego jeżeli nie chcesz przepłacać i mieć dostęp do najbardziej renomowanych wentylatorów to koniecznie sprawdź ofertę firmy Wentylatory Otoelektro

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja »

  www.Rekuperatory.pl to lider w branży systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) w Polsce. Jesteśmy największą firmą w Polsce która może pochwalić się największą ilością instalacji - ponad 3 tysiące. Klienci cenią nas za standard instalacji, jakość urządzeń, ogólnopolski serwis oraz gwarancje.

  Dlaczego my:

  • do 127% odzysku ciepła w rekuperatorach AERIS
  • wysokiej jakości, solidnie wykonane instalacje na kanałach sztywnych
  • indywidualne projekty inżynierskie dla każdego domu
  • 10 lat gwarancji na instalację
  • ogólnopolski serwis i dział techniczny do kontaktów z klientami
  • show-roomy w oddziałach: możliwość obejrzenia na żywo działającego systemu
  • atesty PZH, certyfikaty, referencje.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja »

  Wykorzystywanie energii grzewczej z domu to ważne zadanie, dlatego należy używać do niego specjalnych urządzeń takich jak centrale wentylacyjne. Pomagają one wykorzystywać energooszczędny sposób wentylacji w pomieszczeniach. Jest to rozwiązanie bardzo przydatne i wygodne dla domowników. Jeśli niezbędny jest rekuperator to najlepiej będzie jeśli zgłosisz się do któregoś z przedsiębiorstw oferujących rekuperatory najwyższej klasy. Pomogą tobie one wykorzystywać i recyklingować ciepło jakie zwykle wypływa z twojego domu. Ekologia tego rozwiązania jest najbardziej charakterystyczną cechą tego rodzaju systemów. Wentylacja to w naszych mieszkaniach niezwykle ważna rzecz, musi ją posiadać właściciel i warto pilnować by była ona jak najbardziej dopasowana do naszych zapotrzebowań. Jeśli pragniemy mieszkać ekologicznie to świetną rzeczą będzie rekuperacja wewnętrznego powietrza. Taka wentylacja mechaniczna może znacznie zastąpić dotychczasowe systemy. Budując budynek warto obmyśleć sprawę wymiany powietrza, która może korzystnie wpłynąć na nasze życie.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • AC4U Klimatyzacja - Klimatyzacja, wentylacja, automatyka HVAC »

  Oferujemy nowoczesne i sprawdzone systemy klimatyzacji, wentylacji i automatyki HVAC. Świadczymy kompleksowo usługi w zakresie projektowania, montażu i napraw urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i automatyki HVAC.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.frapol.com.pl | systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne »

  Szukasz firmy, która dostarczy Ci wysokiej jakości systemy klimatyzacyjne lub wentylacyjne do Twojego budynku? Frapol to spółka posiadająca ponad 27 lat doświadczenia. Pozwala nam ono wykonywać profesjonalne systemy. Są one odpowiednie do nowoczesnych domów, firm a także do różnego rodzaju budynków użyteczności publicznej. Będą one również właściwe w obiektach przemysłowo-handlowych, a także specjalistycznych. W naszej ofercie znajdują się również zintegrowane systemy klimatyzacji, które są przeznaczone do pomieszczeń spełniających rygorystyczne normy higieniczne. Są one odpowiednie do laboratoriów oraz sal operacyjnych. Obsługujemy klientów z całej Polski, a także z wielu innych europejskich krajów. W sprzedaży znajdują się między innymi: rury spiro, nawiewniki, kanały wentylacyjne, rekuperatory oraz czerpnie. Wiele naszych produktów posiada certyfikaty. Usługi pełnimy kompleksowo, ponieważ obejmują one produkcję, serwis gwarancyjny, a także pogwarancyjny i różne usługi. Projektujemy i wykonujemy systemy klimatyzacyjne oraz wentylacyjne spełniające różnorodne potrzeby. Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami. Świadczą fachową pomoc oraz zapewniają doradztwo techniczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Frapol i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »