Strony związane z hasłem: certyfikat - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'certyfikat':

1 · 2 · następna strona »
 • Certyfikat dla stron - Strona Przyjazna Młodzieży »

  Certyfikat dla stron internetowych - Certyfikat Zdamy.pl Strona Przyjazna Młodzieży przyznawany jest stronom internetowym, przeznaczonym dla młodzieży, które w szczególności nie mają treści erotycznych, związanych z przemocą, hazardem itp. Jednym słowem są to takie strony, gdzie nie znajdziemy treści, które nie są odpowiednie dla młodych ludzi. Certyfikat ten to integralna część portalu edukacyjnego Zdamy.pl, który pomaga w nauce i zabawie. Certyfikat ten przyznawany jest przez osoby pracujące nad tym portalem, które jednocześnie pracują lub współpracują z firmą consultingową ERIM. Idea Certyfikatu powstała w 2005 roku, a prace nad nim rozpoczęły się w 2007 roku.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne budynków i lokali Kraków, Wieliczka, Małopolska »

  Wykonujemy certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne oraz audyty energetyczne dla mieszkań, domów i budynków, tanio, szybko i profesjonalnie na terenie Krakowa, Wieliczki i województwa małopolskiego. Zamów bezpłatną wycenę świadectwa energetycznego swojej nieruchomości. www.en-certyfikaty.pl

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa certyfikaty energetyczne Wrocław »

  Świadczymy usługi w zakresie wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków, doradztwa energetycznego, doradztwa z zakresu stosowania procedur ustawy Prawo zamówień publicznych oraz wdrażania procedur z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapraszając do współpracy, gwarantujemy krótkie terminy realizacji, przystępne ceny, profesjonalne wykonanie. Naszym celem jest zadowolenie naszych Klientów.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tani certyfikat świadectwo energetyczne Bochnia Brzesko Niepołomice Wieliczka »

  Wykonujemy certyfikat świadectwo energetyczne budynków na terenie Małopolski: Bochnia, Brzesko, Wieliczka, Niepołomice, Gdów, Dobczyce, Myślenice, Limanowa, Nowy Wiśnicz, Nowy Sącz, Kraków i Stalowa Wola. W Stalowej Woli dodatkowo oferujemy nadzór budowlany przez wykwalifikowanego kierownika budowy.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • DoCerTe DoradztwoCertyfikaty Termowizja »

  Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy oferują kompleksowe usługi z zakresu doradztwa energetycznego, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań energooszczędnych i proekologicznych. Wykonujemy: Świadectwa Energetyczne Budynków, Audyty Energetyczne Budynków do celów Termomodernizacji, Zdjęcia badania kamerą termowizyjną. Doradztwo energetyczne, Świadectwo Charakterystyki Energetycznej Budynku, Termowizja. Pomagamy uzyskać dofinansowanie solarów czytaj więcej... Ostatnio rozszerzyliśmy działalność, w naszej ofercie pojawiła się gospodarka odpadami przemysłowymi, utylizacja i odzysk rozpuszczalników, zmywaczy i innych odpadów przemysłowych. Masz zanieczyszczone rozpuszczalniki i zmywacze, odpady fotochemiczne z zawartością związków srebra, przeterminowane lub zużyte tłuszcze, frytury, oleje lub inne odpady przemysłowe także niebezpieczne? Nie wiesz co z nimi zrobić? Skontaktuj się z nami: docerte@gmail.com lub jola@argenton.pl ntelefony: 792 781 944, 727 586 318 www.DoradztwoEnergetyczne.pl

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki ciśnieniowe »

  Zbiorniki ciśnieniowe stosuje się w instalacjach pneumatycznych. Instaluje się je w celu: zmniejszania pulsacji ciśnienia w instalacji, magazynowania i schładzania sprężonego powietrza oraz separacji kondensatu. Zbiorniki ciśnieniowe dostępne w naszej ofercie posiadają certyfikaty UDT a produkowane są zgodnie z dyrektywami nr 87/404/EWG lub 97/23/WE.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Regionu. Ogólnopolski Program Certyfikacji Firm, Solidna i Rzetelna Firma Regionu. »

  Certyfikat |Firma Regionu| to Ogólnopolski Program weryfikacji Solidności i Rzetelności Firm. Certyfikat |Firma Regionu| przyznawany jest na podstawie badania Opinii Klientów, Konsumentów. Certyfikat |Firma Regionu| to Nagroda, która jest potwierdzeniem na zaufanie Klientów i Konsumentów do wybranych produktów i usług. Program |Firma Regionu| to narzędzie badające jakość obsługi klienta oraz wiarygodność danej firmy i jakość świadczonych usług i produktów. Uzyskanie przez Firmę Godła |Firma Regionu| oznacza, iż dana firma dokłada wszelkich starań, aby zadowolić swoich klientów i partnerów biznesowych. Jest Solidnym Partnerem dla swoich współpracowników, profesjonalnym i wiarygodnym przedsiębiorstwem. Uzyskane przez Firmę Godło |Firma Regionu| stanowi swojego rodzaju wizytówkę firmy, niezależne i wiarygodne poświadczenie Solidności i Rzetelności Firmy w oczach klientów i partnerów biznesowych. Jest odzwierciedleniem zaangażowania firmy w działania na rzecz ciągłego podwyższania standardów świadczonych usług i produktów. Jednocześnie wyróżnia firmę na rynku pod względem nowoczesności i profesjonalizmu. Ogólnopolski Program Certyfikacji Firm |Firma Regionu| stoi na straży działań mających na celu zadowolenia klienta oraz wsparcia biznesowego Twojej Firmy. Nagroda w postaci Certyfikatu |Firma Regionu| to prestiż dla Twojej Firmy, poświadczenie wiarygodności działań, solidności i rzetelności wykonywanych usług oraz wysokiej jakości produktów.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • GBS Szkoelania i Audyt »

  GBS Szkolenia i Audyt - Certyfikaty VCA/SCC, Certyfikacja firm, Szkolenia i Egzaminy w Polsce, Holenderski Paszport Bezpieczeństwa


  Firma GBS to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu szkoleń i certyfikacji z normy VCA/SCC. Na rynku polskim jesteśmy liderem w organizowaniu szkoleń i egzaminów VCA/SCC. Do tej pory pomoglismy ponad 2.500 pracownikom zdobyć indywidualne certyfikaty VCA/SCC. Pomagamy w zdobyciu paszportów bezpieczeństwa zarówno osobom indywidualnym jak i najwiekszym polskim firmom z sektorów budowlanych, produkcyjnych, petrochemicznych, instalacyjnych itd.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zaufana Firma - Certyfikat dla Firmy. Solidne Firmy Regionu, Certyfikaty dla Firm. »

  Certyfikat Zaufana Firma to Ogólnopolski Program Certyfikacji Solidnych i Rzetelnych Firm. Certyfikat Zaufana Firma przyznawany jest na podstawie badania opinii Klienta, Konsumenta, weryfikacji jakości i solidności. Certyfikat Zaufana Firma to Nagroda Klienta, która jest potwierdzeniem zaufania Klientów i Konsumentów dla Firmy, jej marki, produktu, usługi.nProgram „Zaufana Firma” to narzędzie badające jakość obsługi klienta oraz wiarygodność danej firmy i jakość świadczonych usług i produktów. Uzyskanie przez Firmę Godła „Zaufana Firma” oznacza, iż dana firma dokłada wszelkich starań, aby zadowolić swoich klientów i partnerów biznesowych. Jest Solidnym Partnerem dla swoich współpracowników, profesjonalnym i wiarygodnym przedsiębiorstwem.nUzyskane przez Firmę Godło „Zaufana Firma” stanowi swojego rodzaju wizytówkę firmy, niezależne i wiarygodne poświadczenie Solidności i Rzetelności Firmy w oczach klientów i partnerów biznesowych. Jest odzwierciedleniem zaangażowania firmy w działania na rzecz ciągłego podwyższania standardów świadczonych usług i produktów. Jednocześnie wyróżnia firmę na rynku pod względem nowoczesności i profesjonalizmu.nWzrost konkurencji na rynku spowodował, iż Firmy dają klientowi nie tylko produkt czy usługę. Jednym z ważniejszych elementów, mających bardzo istotny wpływ na podejmowanie przez klienta decyzji o skorzystaniu z produktów czy usług danej firmy, jest jej wiarygodność.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Besolution.pl szkolenie, kursy dla firm z języka angielskiego »

  Obecnie język angielski jest najbardziej popularnym językiem w relacjach biznesowych na świecie. Zaproponowanie pracownikom szkoleń opłacanych częściowo lub w całości przez pracodawcę jest dobrym sposobem na podniesienie kwalifikacji pracowników i jest jednym ze skuteczniejszych pozapłacowych narzędzi motywacyjnych. Dlatego warto zapewnić szkolenia pracownikom w jednej z renomowanych szkół. Business English Solutions jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć ogólną znajomość języka i swobodnie rozmawiać w środowisku międzynarodowym, na targach, konferencjach, negocjacjach oraz w innych kontaktach zawodowych i towarzyskich. Www.besolution.pl to rozwiązania szkoleniowe dla średnich firm, klientów korporacyjnych i klientów indywidualnych. Stwarzając wyjątkowy i przyjazny klimat szkoleń, trener języka angielskiego biznesowego, dostosowuje się do możliwości czasowych klientów i ułatwia im udział w zajęciach organizując je w siedzibie firmy, oszczędzając czas uczestników.
  Szkolenia mogą dotyczyć języka angielskiego z zakresu sprzedaży, marketingu, finansów, IT i korespondencji handlowej. Be Solution oferuje szkolenia języka angielskiego na wszystkich poziomach nauczania.
  W zależności od oczekiwań klienta, które są badane podczas analizy potrzeb (szkoleniowych), pracownicy mogą wybrać szkolenia w zakresie języka ogólnego z elementami Business English lub stricte języka specjalistycznego.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • BioAnai - Kosmetyki Naturalne »

  Kosmetyki naturalne to naturalne piękno z poszanowaniem przyrody.nOferujemy produkty organicznych kosmetyków certyfikowanych naturalnych i ekologicznych do pielęgnacji twarzy i ciała. nSklep internetowy BioAnai z Bio kosmetykami naturalnymi, w ofercie mydła Aleppo, marokańskie złoto - olej Arganowy, naturalne glinki wulkaniczne, Rhassoul, dezodorant Ałun, olej Nigella, czarne mydło, tonik - woda różana ...nKosmetyki ekologiczne wolne od parabenów i fenoksyetanolu, bez sztucznych barwników i sztucznych zapachów, bez syntetycznego oleju pochodzenia petrochemicznego, nie testowane na zwierzętach, z upraw ekologicznych i wolnych od GMO.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.pilatesathome.pl »

  Indywidualny trening Pilates w domu klienta. Polecany dla kobiet, a zwłaszcza mam nie mogacych się wyrwać z domu, oraz dla dzieci i młodzieży z problemami skoliozy. Wykwalifikowana instruktorka certyfikowana przez Polską Akademię Sportu. Individual pilates training at your home. Recommended for women, especially for mothers at home, as well as for children and youth with scoliosis. Trainer qualified by Polish Academy of Sport.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.pilateswdomu.pl »

  Indywidualny trening Pilates w domu klienta. Polecany dla kobiet, a zwłaszcza mam nie mogacych się wyrwać z domu, oraz dla dzieci i młodzieży z problemami skoliozy. Wykwalifikowana instruktorka certyfikowana przez Polską Akademię Sportu. Individual pilates training at your home. Recommended for women, especially for mothers at home, as well as for children and youth with scoliosis. Trainer qualified by Polish Academy of Sport.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne, certyfikaty. Tarnów, Wojnicz. »

  Sporządzamy świadectwa energetyczne inaczej zwane certyfikatami energetycznymi dla domów jednorodzinnych, lokali, budynków użyteczności publicznej. Naszą dewizą jest terminowość oraz korzystna cena, świadectwa wykonujemy rzetelnie z dbałością o szczegóły. Uprawnienia do sporządzania certyfikatów energetycznych są potwierdzone dyplomem wyższej uczelni (Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie) oraz uprawnieniami nadanymi przez Ministra Infrastruktury. Świadectwa energetyczne obowiązują w Polsce od dnia 1 stycznia 2009 roku. Każdy nowy budynek, sprzedawany lub wynajmowany musi posiadać świadectwo energetyczne. Posiadacz takiego certyfikatu energetycznego będzie mógł określić, czy jego budynek jest energooszczędny oraz czy spełnia warunki techniczne WT2008. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej na terenie miasta Tarnowa oraz w promieniu 100 kilometrów. Zapraszamy do korzystania z Naszych usług i do zapoznania się ze stroną internetową pod adresem: www.swiadectwa-tarnow.pl

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Poznań Gniezno »

  CERT jest firmą zajmującą się wykonywaniem świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych). Każde wystawione przez nas świadectwo wykonywane jest w oparciu o wizję lokalną oraz aktualne przepisy prawa.

  Oferujemy wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej dla każdego budynku i lokalu.

  Usługa obejmuje:

  - zebranie niezbędnych danych u klienta (wizja lokalna w certyfikowanym obiekcie),
  - wykonanie obliczeń na podstawie dokumentacji technicznej budynku i wizji lokalnej,
  - wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej w wersji elektronicznej na płycie CD i dwóch oryginalnych wersjach papierowych.

  Dokładamy wszelkich starań aby przy zachowaniu wysokiej jakości usługi cena sporządzenia Świadectw Charakterystyki Energetycznej była konkurencyjna.

  Firma CERT - oferuje swoje usługi w zakresie profesjonalnego sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej dla:

  * indywidualnych lokali w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych,
  * budynków mieszkalnych jednorodzinnych,
  * budynków mieszkalnych wielorodzinnych,
  * budynków użyteczności publicznej,
  * budynków przemysłowych i gospodarczych.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Energetyczne Budynków »

  Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej domów jedno i wielorodzinnych, magazynów, sklepów oraz mieszkań na terenie Warszawy i okolic. Przygotowujemy projektowaną charakterystykę energetyczną budynków. Przeprowadzamy ocenę energetyczną budynków. Profesjonalnie, ekspresowo

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • AlertService »

  Urządzenia stacjonarne i przenośne mierniki do wykrywania i pomiarów gazów i oparów cieczy palnych. Firma zatrudnia specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, instalowania i serwisowania systemów do detekcji i pomiaru gazów i oparów cieczy palnych.Pracownicy stale doskonalą swoją wiedzę na kursach i szkoleniach organizowanych przez producentów i dystrybutorów oferowanego sprzętu, jak również instytucje nadające uprawnienia i certyfikaty wymagane przepisami prawa.Pracownicy Alert SERVICE posiadają odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia i licencje. Zapraszamy do korzystania z usługi kalibracji przenośnych mierników i detektorów gazu. Staramy się zapewnić naszym klientom możliwie najkrótszy czas realizacji naprawy i atrakcyjne ceny. Realizujemy:
  - okresowe przeglądy techniczne
  - stałe umowy serwisowe- naprawy bieżące
  - doradztwo
  Podstawowe informacje odnośnie urządzeń przenośnych do pomiaru gazów*:
  - mierniki gazów powinno się kalibrować raz na 6 miesięcy
  - wykrywacze nieszczelności powinno poddać się przeglądowi technicznemu raz na rok
  - w przypadku narażenia urządzenia na przekroczenia zakresu pomiarowego lub obecność innych gazów (szczególnie agresywnych) zaleca się skrócenie czasu pomiędzy kalibracjami lub przeglądami. Dotyczy to także urządzeń eksploatowanych w trudnych warunkach

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo energetyczne »

  Firma globcert działająca lokalnie na rynku głównie południowo wschodnim wykonuje świadectwa energetyczne, badania termowizyjne, projektowe charakterystyki energetyczne oraz audyty energetyczne. Usługi wykonuje szybko i terminowo a oferta jest konkurencyjna. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alkomaty z certyfikayem NF (NFX) na Francję »

  Alkomaty jednorazowe, chemiczne z certyfikatem NF X20 702 ( NF ), ( NFX ) ważne i obowiązkowe we wszystkich pojazdach poruszających się we Fracji. Od lipca 2012 każdy kto udaje się do Francji musi posiadać taki alkomat, a właściwie przepis mówi o 2 sztukach w jednym aucie. Brak karany będzie mandatem. Sprzedajemy również profesjonalne alkomaty elektrochemiczne z atestami. Kalibrujemy i serwisujemy wszystkie modele alkomatów. Zapraszamy do naszego serwisu w Pabianicach koło Łodzi na ul.Łaską 80A, tel.kom. 888 189 029.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój kariery i relacji »

  Wsparcie w osiąganiu osobistych celów poprzez coaching indywidualny. Coaching indywidualny to proces odkrywania i wykorzystywania pełnego własnego potencjału poprzez budowanie własnej świadomości i podejmowanie stosownych działań.
  Coaching indywidualny to spotkania coacha i coachowanego podczas regularnych sesji przez określony czas. Coaching nie jest lekarstwem dla wszystkich i na wszystko. Potrzeba zmiany istniejącej sytuacji jest warunkiem koniecznym skutecznego coachingu.
  Jako coach stwarzam warunki do doświadczania sytuacji i emocji – a Ty odkrywasz nowe idee i próbujesz nowych działań; jestem ciekawa i zadaję inspirujące pytania – a Ty znasz lub poszukujesz odpowiedzi; jako coach wykorzystuję intuicję – i wspieram Ciebie w tym samym; proponuję rytm pracy i dyscyplinę – Ty podejmujesz uzgodnione działania i bierzesz odpowiedzialność za swój rozwój. Podstawą wspólnej pracy jest zaufanie, zrozumienie i zawarty sojusz.
  Rosnąca popularność coachingu wynika z jego skuteczności w osiąganiu celów. Metoda ta ma zastosowanie w pracy i życiu osobistym. Ja specjalizuję się w coachingu kariery i budowania relacji.
  Certyfikowany międzynarodowo coach z wieloletnim doświadczeniem. Model Co-Active Coaching jest podstawą mojej coachingowej pracy. Został on wypracowny przez The Coaches Training Institute (CTI) – pierwszy akredytowany przez International Coach Federation program szkolenia coachów (ponad 20 tys. certyfikowanych coachów na świecie, w tym ok. 25 w Polsce).

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »