Strony związane z hasłem: chłodnie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'chłodnie':

 • Pawilony - kontenery - hale »

  Oferujemy nowoczesne pawilony, kontenery, kioski i inne obiekty z płyty warstwowej.
  Produkujemy i montujemy konstrukcje stalowe i hale.

  Działając w sektorze budownictwa przemysłowego specjalizujemy się w budowie:

  Hal przemysłowych
  Hal magazynowych
  Pawilonów handlowych, usługowych i wystawowych
  Obiektów socjalno – biurowych
  Salonów samochodowych
  Kontenerów, zabudowy targowisk, portierni, kiosków
  Chłodni i mroźni

  Wykonujemy lekką obudowę z wykorzystaniem:

  Płyt warstwowych
  Płyt kompozytowych alucobond
  Kaset i kasetonów
  Blach trapezowych i falistych

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Termex s.c. - Klimatyzacja, Chłodnictwo, Kurtyny powietrzne »

  Firma oferuje projektowanie, profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji, chłodnictwa, kurtyn powietrznych, nagrzewnic, promienników podczerwieni oraz samochodowych agregatów chłodniczych. Oferujemy kompleksowe usługi na terenie całego kraju. Zapewniamy naszym klientom pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Doradztwo techniczne i dobór urządzeń gratis!

  Data dodania: 12 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Www.serwischlodniczy.com.pl »

  FIRMA ISTNIEJE OD 1991R.ZAJMUJE SIĘ SERWISEM NAPRAWĄ I MONTAŻEM URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH KLIMATYZACJI I URZĄDZEŃ GASTRONOMICZNYCH TAKICH FIRM JAK:JUKA,MAWI,COLD,IGLO,BOLARUS,BYFUCH,
  DAIKIN,FUJITSU,YORK,LG,SUNIKO,HITACHI,
  LOZAMET,KROMET,DORA METAL,SPOMASZ,FAGOR,

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • AleTruck.pl - specjalistyczny serwis ogłoszeniowy »

  Branżowy serwis ogłoszeniowy pojazdów użytkowych. Szukaj ofert w kategoriach - pojazdy, części i akcesoria, serwisy i warsztaty, zabudowy, wynajem. Zarejestruj się jako dealer a otrzymasz darmowy abonament na nielimitowaną ilość podstawowych ogłoszeń w kategoriach: pojazdy oraz części i akcesoria.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eko-Term - sieci preizolowane »

  „Eko-term” ma w swoim asortymencie usługi budowlane obejmujące m.in.:
  - sieci preizolowane [ system rur preizolowanych];
  – ciepłownictwo, chłodnictwo;
  – wykorzystywany do przesyłania czynników cieplnych, dzięki któremu redukujemy koszty inwestycji i eksploatacji;
  - klimatyzacja, wentylacja [pełna obsługa klientów indywidualnych i biznesowych: doradzimy, zaprojektujemy i wykonamy kanały wentylacyjne, klimatyzatory, chłodzenie pomieszczeń technicznych, wykonamy instalacje przemysłowe (odpylająca, sprężonego powietrza, odzyskowa)
  - rurociągi;
  - kotłownie, pompownie, chłodnie wykonamy począwszy od wykopania fundamentów, podwalin, przez konstrukcje stalowe budynku, aż do montażu dachu, okien, wykonania posadzki;
  - wymiennikownie;
  - certyfikaty energetyczne budynków czyli tzw. świadectwa charakterystyki energetycznej budynków;
  Posiadamy własne maszyny budowlane, m.in. koparki, zwyżki. Wykonujemy remonty, świadczymy usługi spawalnicze.

  Usługi świadczymy na terenie całego kraju.

  Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.
  Zapraszamy na naszą stronę internetową – znajdą tam Państwo nasze realizacje oraz referencje od klientów.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chłodnie »

  Firma DAMFROST z Częstochowy zaprasza do zapoznania się z ofertą instalacji chłodniczych, urządzeń chłodniczych, klimatyzacji i innych. Firma działa na rynku od 1991 roku. Posiadamy wystarczające doświadczenie, aby oferować profesjonalne usługi i rzetelnie wywiązywać się z powierzonych nam zleceń. Obsługujemy klientów z Częstochowa i okolic (woj. śląskie), ale jesteśmy otwarci na różnego rodzaju współpracę. Zapraszamy na stronę www oraz do kontaktu.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tech-Krak »

  Firma Tech-Krak powstała w 1987 roku. Od tego czasu montujemy komory chłodnicze oraz mroźnicze wyposażone w nowoczesne urządzenia chłodnicze. Projektujemy i wykonujemy hale produkcyjne oraz magazynowe. Dostarczamy drzwi chłodnicze pod indywidualne zamówienia. Nasze realizacje zgodne są z najnowszymi przepisami Sanepidu i PPoż.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Pol-Met – polska firma znana również na arenie europejskiej, zajmująca się stawianiem hal stalowych zaprasza do skorzystania z naszej oferty. Stawiamy hale stalowe, w tym warsztaty samochodowe, chłodnie oraz hale produkcyjno-magazynowe od 2006 roku. Sześcioletnie doświadczenie oraz doskonałe zrozumienie klientów, pozwoliło nam stać się firmą wyróżnioną a także odznaczoną dwoma certyfikatami. Dbamy o naszych klientów. Nasze hale stoją już w wielu polskich miastach. Do stawianych hal, oferujemy również montaż świetlików oraz okien dachowych (typ łukowy), które zapewnią przepływ naturalnego światła. Posiadamy również hale używane (namiotowa tenisowa z roczną gwarancją). Istnieje możliwość samodzielnego montowania naszych hal.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa hal »

  Firma Izolacje zajmuje się przede wszystkim budowaniem obiektów przemysłowych, takich jak chłodnie, przechowalnie, mroźnie wraz z np. projektowaniem i budową instalacji, montażem konstrukcji stalowych, wykonywaniem izolacji termicznych i kotłowni przemysłowych.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transveg »

  Przewóz towarów chłodzonych lub mrożonych w Europie Zachodniej oraz Południowej, głównie do Włoch, Niemiec, Austrii, Belgii, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii Hiszpanii i Grecji Przewóz towarów jest stale monitorowany, dzięki nadajnikom GPS w naczepach, co pozwala nam zagwarantować bezpieczną dostawę na czas oraz najwyższą jakość usług.Transveg to sprawna obsługa klienta oraz niezawodne planowanie przewozów. Głównym celem jest zminimalizowanie czasu transportu, utrzymanie jego wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa przewożonego towaru.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja krajowa i międzynarodowa JAK-SPED »

  Oferujemy usługi w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej zarówno ładunków całopojazdowych jak i drobnicowych. Posiadamy szeroką bazę zaufanych przewoźników dysponujących samochodami o ładowności od 1,5 t do 24t

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cargocar Polska »

  Produkujemy przyczepy, nadwozia samochodowe Charakteryzuje nas :solidnośćterminowośćjakośćkrótkie terminy realizacji zleceń. Produkujemy nadwozia różnego typu i przeznaczenia, takie jak :skrzynie sztywne z opończą lub bezburtofirany i firanyzestawy gabarytowekontenery ( furgon uniwersalny – bez izolacji termicznej )wywrotki ( trójstronne, dwustronne )izotermyprzyczepy o DMC od 500 kg do 16 000 kg wykonujemy adaptacje pojazdów użytkowychmontujemy :żurawie, platformy samozaładowcze, agregaty chłodnicze, ogrzewanie postojowewarsztaty samochodowe

  Data dodania: 22 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Technoblock - chłodnictwo gastronomiczne i przemysłowe »

  Oferujemy naszym klientom systemy chłodnicze. Różnorodne urządzenia chłodnicze zostały przez nas sprzedane oraz zamontowane ponad 5000 razy.
  Firma istnieje na rynku od roku 1994 tworząc najwyższej jakości komory chłodnicze. Z naszych usług korzystają różnorodne zakłady spożywcze, w tym masarnie, zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego, producenci i hurtownicy lodów oraz takie jednostki jak stacje benzynowe czy hotele.
  Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »