Strony związane z hasłem: choroba - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'choroba':

1 · 2 · następna strona »
 • Borelioza »

  Choroby odkleszczowe stają się coraz większym problemem zarówno w Polsce jak i na świecie. Na moim blogu znajdziecie nowości związane z boreliozą, oraz koinfekcjami. Ponieważ borelioza jest stosunkowo niedawno odkrytą chorobą, cały czas dowiadujemy się nowych rzeczy na jej temat. Na blogu znajdziecie również historię mojego leczenia, gdyż ja również jestem chory na boreliozę.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Alergie, uczulenia, wysypki u dzieci i dorosłych »

  Doświadczenie zdobyte przez 15 lat redagowania i wydawania czasopisma dla rodziców małych alergików „Dziecko alergiczne”, a także pismo dla lekarzy pediatrów, pedagogów i psychologów „Pacjent - dziecko alergiczne”. Co powoduje u niemowląt biegunki, kolkę, wymioty, ulewania, skazę białkową, co powoduje, że dzieci są niespokojne, rozdrażnione lub apatyczne? Co sprawia, że podatne są na infekcje (najczęściej bez podwyższonej temperatury), na zapalenia ucha, gardła, nosa, krtani, oskrzeli, płuc, że cierpią na ból głowy i są chronicznie zmęczone? O tym wszystkim będę pisać na www.alergicznie.pl

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pasieka na Warmii - najprawdziwszy miód z Warmii »

  Ważne dziś pytanie zadajemy sobie w sklepach, kupić jakoś czy jakość? Gdy doczytujemy skład produktów, to często włos się na głowie jeży... Liczne reportaże
  i artykuły w mediach tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że ciężko dziś kupić produkt dobry. Trochę sami jesteśmy sobie winni, bo chcąc na wszystkim oszczędzać, w rezultacie oszczędzamy dopłacając zdrowiem rodziny...

  Miód - dobro z natury najlepsze. Zapraszamy na stronę www. pasiekanawarmii.pl naszej pasieki na Warmii. Prezentujemy tam szereg artykułów na temat miodu, opisy własności poszczególnych miodów dostępnych w naszej pasiece, przepisy kulinarne. Mamy też galerię, w której prezentujemy zdjęcia z pasiek, czyli miejsc, gdzie stoją nasze ule.
  Istnieje tez możliwość zamówić u nas miód lub jonizujące świeczki z wosku pszczelego w różnym kształcie, korzystając ze strony:
  www.pasiekanawarmii.pl/sklep
  Zapraszamy słodko, bo warto!

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień »

  Nasz dyskretnie położony ośrodek w Ustroniu w sercu beskid, oferuje oparte na światowych standardach diagnozowanie i leczenie:

  * alkoholowych zespołów abstynencyjnych (tzw. detoks, odtrucie, detoksykacja)
  * opiatowych zespołów abstynencyjnych ( po zażywaniu Heroiny, Tramalu, Codeiny)
  * uzależnienia od alkoholu
  * uzależnienia od leków uspokajających i nasennych
  * uzależnienia od narkotyków
  * innych uzależnień

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis o łuszczycy »

  Serwis stworzony dla osób cierpiących na łuszczycę, ich bliskich oraz znajomych. Odszukasz tu informacje dotyczące samej istoty łuszczycy, leczenia, profilaktyki w tej chorobie. W portalu odszukasz również praktyczne porady oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi chorymi.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osteoporoza - poradnia leczenia »

  Misją Poradni Leczenia Osteoporozy jest walka z osteoporozą i pomoc pacjentom dotkniętym i zagrożonym tą chorobą. W Gdańsku zgodnie z danymi epidemiologicznymi osteoporoza jest chorobą, na którą choruje obecnie kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców jednak niespełna połowa wie o tym, a jeszcze mniej otrzymuje odpowiednie leczenie. Międzynarodowa Fundacja Osteoporozy (International Osteoporosis Foundation) i wielu ekspertów trąbi na alarm, że jeśli nie zmieni się coś w świadomości społeczeństw, profilaktyce i wczesnym wykrywaniu osteoporozy za kilkanaście lat czeka Europę dramat związany z częstością złamań osteoporotycznych kości . Chcemy jednak, aby Gdańsk był miastem ludzi o mocnych, zdrowych kościach.

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry »

  AZS - to choroba zapaleniowa skóry O atopowym zapaleniu skóry jest w Polsce w przeciągu ostatnich lat coraz głośniej, jednak dla wielu z słuchaczy jest ona tylko groźnie brzmiącą nazwą schorzenia. W naszym vortalu odszukasz wiadomości ułatwiające zapoznanie właściwości AZS oraz rozpoznawanie objawów choroby. Już teraz poznaj więcej wiadomości w temacie tej popularnej choroby, dowiedz się jakimi sposobami można leczyć atopowe zapalenie skóry. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wątroba »

  Serwis informacyjny na temat wątroby. Jeśli szukasz informacji na temat popularnych chorób wątroby takich jak marskość wątroby, kolka wątrobowa itp, to ten serwis jest dla Ciebie. Zebraliśmy w jednym miejscu dużą ilość informacji i materiałów na temat wątroby, praktyczne wskazówki, sposoby leczenia i profilaktyki. Pod każdym artykułem dajemy możliwość pozostawienia komentarza, byście mogli wymienić się z nami doświadczeniami. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Łódź »

  Łódzki prywatny gabinet psychiatryczny dr Piotra Gałeckiego oferuje Państwu leczenie chorób psychiatrycznych a także pomoc psychologa. Specjalista psychiatra pomoże Państwu w chorobach takich jak: schizofrenia, depresja, mania, lęk, problemy z osobowością, otępnienie (choroba Alzheimera). W gabinecie oprócz lekarza psychiatry przyjmuje wyspecjalizowany psycholog, który terapią pomoże Państwu poradzić sobie z problemami z dzieciństwa a także z obecnymi problemami w pracy w życiu w rodzinie. Bardzo często szybko udzielona pomoc psychiatry pozwala wrócić pacjentom do równowagi i do normalnego życia. Obecnie medycyna osiągnęła taki rozwój, że farmakologiczne leczenie chorób psychicznych jest jeszcze bardziej skuteczne. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. Dr hab. n. med. Piotr Gałecki.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depresja - odpowiedzi na pytania »

  Depresja. Przystępnie o problemie. Za kanwę artykułu posłużyły pytania zadawane przez chorych w gabinecie psychiatrycznymnDefinicja, rozpoznanie i rodzaje, przyczyny. Możliwości pomocy sobie, leczenie. Test depresji Becka do samodzielnego wypełnienia.nKontakt z lekarzem. Polecany szczególnie dla chorych lub ich rodzin/ opiekunów

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Virtus in dolore. Męstwo w chorobie »

  Strona poświęcona cierpieniu.Każdemu rodzajowi - cierpieniu psychicznemu i fizycznemu. Utrata bliskiej osoby, praca codzienna, obowiązki, stres, rozstanie, choroba. Smutek tego świata jest potężniejszy niż radość. Pragniemy nauczyć się poznawać cierpienie, rozmawiać o cierpieniu, dzielić się nim, a także umiejętnie korzystać z chwil kiedy go nie ma... są to błogosławione chwile. We wtorek cierpienie, w poniedziałek cierpienie, piątek, sobota, niedziela... jak sobie poradzić? jak wytrzymać? - będziemy szukać odpowiedzi na to pytanie. Czym jest to co odbiera nam szczęście? Gdzie leży prawda? Co jest lepsze samotność czy "bycie razem"? Gdzie leży cel? Skąd się wzięło cierpienie? Gdzie ma swój początek? Kiedy będzie koniec? Kto może nas ukoić w bólu? Jak znieść rozstanie?J ak nauczyć się nie martwić

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bulimia leczenie warszawa »

  W dzisiejszych czasach głównym problemem nastolatek jest waga. To do niej nasze pociechy w tych trudnych czasach przywiązują główną uwagę. Starając się schudnąć zwracają obiad który wcześniej spożyły. Jeżeli masz problem z swoim dzieckiem które choruje na bulimie to koniecznie zgłoś się do naszej placówki która pomoże ci zwalczyć ten problem.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • LECZYMY.info - choroby, leki »

  Serwis leczymy.info to swoista wyszukiwarka, za pomocą której możemy znaleźć lekarstwa czy sposoby zaproponowane przez internautów na dane choroby i dolegliwości. Jest to jedyne w swoim rodzaju forum o chorobach, dolegliwościach, lekarstwach na nie i domowych sposobach na przypadłości zdrowotne. Serwis jest tworzony przez internautów. Pozwala dzielić się własnymi doświadczeniami, ale też i korzystać z doświadczeń innych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego serwisu LECZYMY.info.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • To mi pomogło »

  Doświadczenie innych w przypadkach częstych dolegliwości potrafią być pomocne i skuteczne. Z tą właśnie myślą powstał Serwis mipomogło.pl przydatnych wskazówek zdrowotnych. Przydatne porady są uporządkowane w kategoriach, by wyszukanie poszukiwanej przez nas wiedzy było proste i szybkie.
  Przeczytaj co pomogło innym. Domowe, ziołowe, babcine lub z informacji w aptece - ale przede wszystkim sprawdzone sposoby radzenia sobie w sytuacjach choroby, osłabienia lub innych częstych dolegliwości. Skorzystaj z wiedzy innych - jaki lek zadział - co pomogło.
  Dodaj swoje sprawdzone sposoby walki z chorobami,schorzeniami, dolegliwościami - podziel się z innymi wiedzą jak szybko i skutecznie pokonać bakcyla. Zarejestruj się na Portalu www.mipomoglo.pl i napisz co tak naprawdę pomogło. Inni chętnie skorzytają z twojej wiedzy, Czasem wartościowa porada jest na medal. Poszerzaj z nami bazę sztuczek i trików, które są w stanie pomóc nam wszystkim w potrzebie. Mi pomogło, a Tobie?

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroby, objawy i leczenie - Encyklopedia chorób »

  Portal tematyczny Health-Info.pl jest źródłem rzetelnej wiedzy o zdrowiu, chorobach i medycynie. Prowadzona Encyklopedia Chorób dostarcza wiadomości na temat popularnych i egzotycznych schorzeń i dolegliwości. Można w niej znaleźć informacje, takie jak: objawy, przyczyny, zapobieganie, przebieg i leczenie, a także nowinki medyczne, fakty, statystyki i ciekawostki dotyczące chorób. Ponadto, serwis informuje o powikłaniach, możliwych skutkach nieleczenia oraz zalecanej profilaktyce. Strona zawiera wyczerpujące opisy chorób: zakaźnych, reumatycznych, cywilizacyjnych, zapalnych, nowotworowych, zawodowych, psychicznych, wenerycznych oraz wielu innych! Publikowane są także artykuły o lekach, terapiach, zabiegach, dietach, odchudzaniu, zdrowym odżywianiu, witaminach, medycynie naturalnej, ziołach, aktywnym wypoczynku, zwalczaniu nałogów, kosmetykach i suplementach. Serwis jest szczególnie polecany osobom interesującym się medycyną oraz chcącym poszerzyć swoją wiedzę o zdrowiu i chorobach. Health-Info.pl umożliwia wymianę informacji i porad między użytkownikami, co stanowi ciekawe uzupełnienie publikowanych treści.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dieta, rady, opieka - Celiakia »

  Ponad 1% ludzi cierpi na chorobę nazywaną celiakia, która polega na nietolerancji organizmu na gluten. Osoby te muszą stosować restykcyjne, nieraz powodujące określone niedobory żywienie bezglutenowe. Dzieci są najliczniejszą grupą dotkniętą tym schorzeniem, ale także ludzie powyżej 50 roku życia, ponieważ zachorować można w każdym wieku. Dzieci bezglutenowe to strona będąca inicjatywą połączenia ludzi, ich wiedzy i doświadczeń w celu umożliwienia im lepszego radzenia sobie z chorobą.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm Warszawa »

  Nasze Centrum Uzależnień prowadzi leczenie z zakresu uzależnienia od alkoholu. Jeżeli potrzebujesz pomocy od specjalistów zajmujących się tą dziedziną przez wiele lat, to musisz zgłosić się do nas. Prowadzimy leczenie metodą hipnozy od 1994r. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm dziecięcy, strona Adasia - z listów mojej córki »

  Mój wnuczek, Adaś, urodzony w czerwcu 2010, jest dzieckiem autystycznym. Niniejsza strona powstała na podstawie listów jego mamy, a mojej córki, opisujących postępy w jego leczeniu. Mamy nadzieję, że ta strona pomoże innym rodzicom dzieci autystycznych, a dla wszystkich będzie źródłem wiedzy o autyzmie dziecięcym.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Objawy Chorób »

  Strona zawierająca ciekawe materiały dotyczące najbardziej znanych schorzeń i chorób psychicznych z którymi musi się mierzyć ludzkość. Wszystkie artykuły zawierają podstawowe informacje na temat schorzenia i opis objawów jakimi się wyróżnia. Oprócz tego omówione są potencjalne ich przyczyny oraz sposób zwalczania. Na portalu możesz znaleźć choroby i schorzenia takie jak: Depresja, Schizofrenia, ADHD, Nerwica, Dysleksja, Autyzm, Bezsenność, Klaustrofobia, Zespół Touretta, Zespół Downa, Anoreksja, Bulimia, Daltonizm.

  Data dodania: 04 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry »

  Serwis informacyjno-edukacyjny dla rodziców, których dzieci cierpią na coraz bardziej popularną chorobę - atopowe zapalenie skóry. Jeśli szukacie Państwo informacji na temat nowoczesnych metod leczenia tej choroby, skutecznego wspomagania oraz porad rodziców doświadczonych przez atopowe zapalenie skóy u swoich dzieci - to ta strona jest dla was. Serdecznie zapraszamy, jednocześnie zachęcając do czynnego udziału i pytania na forum poświęconemu tej chorobie.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »