Strony związane z hasłem: cięcie betonu - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'cięcie betonu':

 • Wiercik. Wiercenie w betonie, cięcie betonu. Technika diamentowa. »

  Wiercik to bez udarowe cięcie betonu i żelbetu. Naszą specjalizacją jest technika diamentowa, która umożliwia precyzyjne wiercenie w betonie oraz cięcie ścian . Wycinanie i wiercenie otworów w ścianach na dowolną głębokość oraz w różnym położeniu. Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym. Doświadczenie oraz sprzęt renomowanych firm zapewni Państwu najwyższą jakość wykonania usług budowlanych przez naszych pracowników.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • KONKRET - wiercenie i cięcie betonu oraz żelbetony technikami diamentowymi, prace budowlane »

  W ofercie firmy KONKRET znajdą Państwo cięcie betonu i wiercenie w betonie, wiercenie otworów w technikach diamentowych, wiercenie w żelbecie oraz cięcie żelbetu. Świadczymy także usługi w zakresie pełnej obsługi realizacji ścian szczelinowych. Wykonuje murki prowadzące, wieńce żelbetowe, kucie, równanie i mycie ścian szczelinowych. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • System wiercenia diamentowego Hilti DD500 »

  Specjalizujemy się w wierceniu otworów w materiałach budowlanych takich jak: beton ( H2, H4, H6, beton zbrojony, żelbeton), cegła, różnego rodzaju gresy, granity, itp.nnTechnika wiercenia diamentowego jaką oferujemy jest obecnie najnowocześniejszą i najszybszą metodą wykonywania przejść, przepustów i otworów między innymi dla instalacji elektrycznych, wodnych, gazowych, grzewczych, jak również pod wentylację, kanalizację, klimatyzację, itp.nnBezwstrząsowe i bezpyłowe wiercenie, dodatkowo charakteryzuje się niskim poziomem hałasu oraz wysoką precyzją wykonanych otworów.nnWykonujemy otwory o średnicy od 10 do 700 mm, pod dowolnym kątem, a także o dowolnej głębokości. nnWykorzystując profesjonalne narzędzia marki Hilti, jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymogom jakościowym. Nasze prace wykonujemy z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie betonu - Base »

  BASE w ofercie posiada szeroki wybór przyrządów do cięcia - tarcze diamentowe (do cięcia asfaltu), wiertła diamentowe (do wiertnic elektrycznych), a także piły linowe. Oferowane narzędzia są wytrzymałe i niezawodne, stanowią więc znakomity wybór dla profesjonalnych firm. Za wyjątkiem przyrządów oferujemy usługi cięcia ścian, wiercenia bezpyłowego, frezowania i kruszenia. Cięcie betonu tylko z przedsiębiorstwem Base

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • B.K.S cięcie betonu »

  Firma B.K.S od wielu lat zajmuje się cięciem i wierceniem betonu techniką diamentową, wykorzystując przy tym metodę bezudarową i bezpyłową, a mamy możliwość przeprowadzenia odwiertów mieszczących się w zakresie od 10 do 1000 milimetrów. Do cięcia stosujemy najbardziej zaawansowanego sprzętu - piłę ścienną, ręczną pilarkę i linę diamentową o dowolnej, dobranej przez klienta grubości. Podejmujemy się każdego postawionego przed nami zadania (również frezowanie, kucie oraz szlifowanie) i realizujemy je z największą dokładnością dzięki wykwalifikowanej kadrze i jej bogatemu doświadczeniu. Nasza firma jest przedsiębiorstwem ogólnopolskim,a braliśmy udział w realizacji takich projektów jak budowa warszawskiego Centrum Handlowego „Złote Tarasy”, modernizacja Dworca Głównego w Krakowie, czy rozbiórka schronów przeciwatomowych w Instytucje Mechaniki Precyzyjnej. Dokładne informacje znajdą Państwo na stronie internetowej naszej firmy.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ALFA Technika diamentowa »

  P.H.U. Alfa, specjalizująca się w wykonywaniu prac z obszaru techniki diamentowej, działa na polskim rynku już od przeszło 10-ciu lat. Możemy dla Państwa wykonać następujące prace: wiercenie otworów przelotowych pod kable, kanały wentylacyjne oraz rury, wiercenie otworów pod kotwy lub pręty zbrojeniowe, a także cięcie ścian, posadzek i stropów do grubości 73,5 cm. Dodatkowo chcielibyśmy Państwu zaproponować nasze usługi dodatkowe: różnego typu prace demontażowe i korekcyjne, jak również wyburzenia. Chętnie podejmiemy się przy tym realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego wyzwania. Gwarancją wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług jest fakt, że nieprzerwanie od grudnia 2010 roku bierzemy udział w programie Rzetelna Firma. Więcej informacji dotyczących naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Technika diamentowa »

  Firma MM MetalBud oferuje usługi związane z zastosowaniem techniki diamentowej. Technika diamentowa to nowoczesna metoda budowlana wykorzystywana coraz częściej w obecnym budownictwie. Polega ona na użyciu narzędzi typu piły, wiertnice, liny, które posiadające elementy diamentowe. Przy użyciu techniki diamentowej możliwe jest wykonywanie prac w trudno dostępnych miejscach, ogranicza ona poziom hałasu i zapylenia oraz wpływ drgań na konstrukcje budynku z porównaniu z tradycyjnymi technikami budowlanymi. Technika diamentowa to także estetycznie wykończone powierzchnie, oszczędność czasu i nakładów pracy. Technika diamentowa jest szczególnie przydatna przy pracach typu remonty, demontaż lub rozbiórka budynku. Firma MM MetalBud oferuje usługi cięcia i wiercenia diamentowego. Prace wykonujemy urządzeniami firmy HILTI oraz PERTRUDER.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ATN wycinanie otworów w betonie »

  Posiadająca swoją siedzibę w Gliwicach firma ATN Technika Diamentowa zaprasza do współpracy firmy, przedsiębiorstwa i osoby prywatne. Realizujemy specjalistyczne usługi przy użyciu techniki diamentowej. Borujemy oraz tniemy prawie w każdym materiale ze szczególnym uwzględnieniem betonu. Oferujemy usługi z zakresu frezowania oraz rozwiercania kominów, cięcia ścian, wycinania otworów pod różnego typu instalacje. Naszą pracę ułatwia fachowy sprzęt, a również stosowanie nowoczesnych technologii. Klienci, korzystający z usług firmy, zdołają liczyć na fachową oraz rzetelną pomoc wykwalifikowanego zespołu. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość naszych usług, lecz także punktualną realizację konkretnych zleceń i atrakcyjne ceny. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie betonu JW Alfa »

  Technika diamentowa to nasza specjalność. Tniemy ściany, stropy, posadzki, wycinamy otwory pod drzwi, okna i klatki schodowe. Wykonujemy odwierty cylindryczne o średnica do 1350 mm. Oferujemy również wiercenie otworów nieprzelotowych wraz z wklejaniem prętów i kotew. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej JW Alfa.

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • DELTACC »

  Oferujemy wysokiej jakości narzędzia i urządzenia znanych marek: Stihl, Klingspor, Saint-Gobain HPM, Einhell, Makita, jak również Festool. Zajmujemy się także naprawą i serwisem. Prowadzimy także wypożyczalnie narzędzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • RCUT technika diamentowa, cięcie żelbetu, cięcie betonu, rozbiórki »

  Rcut - to firma zajmująca się rozbiórkami technicznymi stosując innowacyjną metodę jaką jest technika diamentowa. Wykonujemy cięcia oraz wiercenia w betonie, żelbecie i innych materiałach budowlanych. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry powoduje że jesteśmy precyzyjni, rzetelni, fachowi a także terminowi w realizowanych przez nas zleceniach. Świadczymy również usługi w zakresie kucia ręcznego przy użyciu młotów dłutujących. Usługi świadczymy na terenie całego kraju - Wrocław, Zielona Góra, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Gdynia, Toruń, Warszawa, Łódź, Suwałki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie R-cut.

  Data dodania: 24 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • GEOGROUP - Geotechnika i Budownictwo »

  GEOGROUP - jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w pracach wykonywanych techniką diamentową i technikach iniekcyjnych. Wykonujemy m.in.: szlifowanie betonu, frezowanie betonu, wiercenie w betonie, cięcie betonu, kucie betonu, wklejanie kotew, iniekcje cementowe i podstaw pali, pomiary i monitoring inklinometryczny, próby rdzeniowe, próbne obciążenia. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju. Siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach.

  Data dodania: 13 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wiertło koronowe, diamentowe, wiercenie betonu Walentyński sklep »

  Sklep internetowy z narzędziami techniki diamentowej.
  Od wielu lat istniejemy na polskim rynku wspierając z sukcesem profesjonalistów wykorzystujących narzędzia techniki diamentowej na skalę przemysłową. W związku z tym postanowiliśmy teraz wesprzeć Państwa dodatkowo narzędziami, dzięki którym część prac każdy będzie mógł wykonać samemu we własnym zakresie.

  Dzięki naszemu zdobytemu do tej pory doświadczeniu, zarówno w handlu narzędziami techniki diamentowej, jak i w świadczeniu usług z wykorzystaniem takich właśnie narzędzi, macie Państwo gwarancję, iż uzyskacie u nas wszelką niezbędną pomoc przy zakupie narzędzi

  W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak:
  wiertła diamentowe, koronowe (również zwane potocznie otwornice), wiertła na mokro i suchol, puszkowe, tarcze do betonu zbrojonego, żelbetonu, asfaltu, kamienia, ceramiki, glazury, granitu, itd., piły, frezy do betonu, głowice szlifujące, adaptery, przedłużki, hydronetki, wiertnice.

  W naszej ofercie znajdują się również profesjonalne usługi:
  cięcie betonu, w betonie także zbrojonym, wiercenie betonu, w betonie także zbrojonym, żelbetonie,
  cięcie posadzki, dylatacji, wiercenie stropu, ścian nośnych, wycinanie okien i drzwi, otwory pod instalacje różnego typu, regeneracja wierteł, naprawa wierteł koronowych, diamentowych, koronek wiertniczych, otwornic,
  produkcja wierteł koronowych, diamentowych.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Buiilder Technika Diamentowa »

  Nasza Oferta to: Cięcie betonu, Wiercenie otworów w żelbecie, wzmacnianie konstrukcji budowlanych włóknem węglowym, frezowanie, szlifowanie, kucie betonu, wyburzanie, iniekcje ciśnieniowe, wklejanie kotew chemicznych i prętów zbrojeniowych, maty i taśmy kompozytowe CFRP i FRP

  Data dodania: 05 08 2017 · szczegóły wpisu »