Strony związane z hasłem: cięcie blachy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'cięcie blachy':

 • Aerozole »

  Firma Aerosol Service specjalizuje się w produkcji pojemników aerozolowych w tym opakowań mini-spray.
  Aerosol Service świadczy również usługi napełniania pojemników aerozolowych (spray, aerozole) oraz konfekcjonowania produktów chemicznych w opakowania szklane i plastikowe (łódeczki żelowe, żele toaletowe, rattany zapachowe, inne produkty z dyfuzorem zapachu).

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Balcha żaroodporna, pręty i rury żaroodporne - hurtownia stali Poznań »

  Hurtownia KKS Steel Poznań zaprasza serdecznie do nawiązania współpracy. Oferujemy produkty ze stali najwyższej jakości i z odpowiednimi certyfikatami. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją zadowolenia każdego Klienta – nawet tego najbardziej wymagającego. Dodatkowo oferujemy usługi związane z obróbką stali, dlatego naszym atutem, który czyni z nas lidera nad innymi firmami jest kompleksowość, doświadczenie, profesjonalizm i bardzo atrakcyjne ceny na produkty i usługi.
  Oferujemy:
  - stal żaroodporną
  - blachę żaroodporną
  - rury żaroodporne
  - pręty żaroodporne
  - pozostałe produkty ze stali żaroodpornej
  - stal kwasoodporną
  - stal nierdzewną
  - stal jakościową
  - stal narzędziową
  - metale kolorowe

  Oferowane usługi:

  - cięcie blachy
  - gięcie blachy
  - zwijanie rur
  - perforowanie blachy
  - mazerowanie blachy
  - spawanie stali żaroodpornej
  - transport

  Zapraszamy do nawiązania kontaktu i podjęcia współpracy.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gieciewalcowanie.pl - USM »

  Głównym przedmiotem działalności firmy USM - gieciewalcowanie.pl jest zaawansowana obróbka metali technologią CNC. Gięciu (wyginaniu), cięciu i walcowaniu poddajemy różne materiały m. in. stal czarną i nierdzewną, oraz aluminium. Do obróbki wykorzystujemy zarówno grube jak i cienkie blachy. Opieramy się na wydajnych i autorskich metodach obróbki plastycznej, mechanicznej lub skrawaniem.

  Oprócz wyżej wymienionych usług oferujemy także walcowanie stożków czy zwijanie blach. Podejmujemy się również niestandardowych i mocno skomplikowanych projektów, dbając przy tym o zgodność ze specyfikacją klienta.

  Na naszej stronie znajdą Państwo obszerną galerię zdjęć z dotychczasowych realizacji gięcia i walcowania blach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub bezpośredniej wizyty w naszym zakładzie obróbki metali z siedzibą w Czernikowie pod Toruniem.

  Data dodania: 19 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Vonart z Wrocławia »

  Profesjonalna obróbka stali, aluminium i innych metali, lakiernia proszkowa oraz cięcie blach laserem z pełnym wykorzystaniem technologii CNC... Jeśli właśnie tego szukacie, przedsiębiorstwo VONART Wrocław z przyjemnością się tym zajmie. Nasza firma to jednak nie tylko plastyczna, mechaniczna i laserowa obróbka metalu. To również fachowe doradztwo na etapie projektowania. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie realizować szerokie spektrum zamówień dla różnych gałęzi biznesu. Jeśli chcecie wiedzieć ile kosztuje malowanie proszkowe bądź cięcie blachy laserem, skontaktujcie się z naszymi pracownikami. Gwarantujemy kompleksową realizację najbardziej wymagających zleceń oraz miłą obsługę. VONART Wrocław zaprasza do współpracy – nasz laser do cięcia metalu czeka!

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • RapidFire Polski Producent Maszyn CNC »

  Firma zajmująca się produkcją maszyn plazmowych i laserowych CNC do cięcia metalu (blach, profili, rur). Maszyny wysoce precyzyjne, całkowicie wykonywane w Polsce. Dają gwarancję bezpiecznej, długiej i bezawaryjnej pracy. Sprawny, szybki serwis i doradztwo techniczne sprawiają, że użytkowanie maszyn Rapid Fire to dla przedsiębiorcy duże udogodnienie. W swojej ofercie firma posiada również przecinarki plazmowe oraz akcesoria do palników. Bogata oferta usług: naprawa i modernizacja maszyn CNC, projektowanie indywidualnych rozwiązań do automatyzacji przemysłu, spawanie, spawanie plazmowe, cięcie plazmowe oraz laserowe, projektowanie i wykonywanie konstrukcji stalowych oraz detali, kowalstwo. Firma również zajmuje się promocją firm Polskich poza granicami naszego kraju. Ogólnie rozumiana robotyka i automatyka to nasza pasja.

  Data dodania: 06 04 2017 · szczegóły wpisu »