Strony związane z hasłem: ciekawe miejsca w Polsce - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ciekawe miejsca w Polsce':

  • Ciekawe miejsca w Polsce - ZaMiasto.com.pl »

    ZaMiasto.com.pl to serwis turystyczny w którym znajdziesz ciekawe miejsca w Polsce - w górach, nad jeziorami, zabytki, muzea i wiele innych. Przeglądaj ciekawe miejsca według województw lub okolic większych miast, zobacz jakie miejsca są najwyżej oceniane, przeglądaj zdjęcia i komentarze. Zapraszamy też do dodawania własnych ciekawych miejsc.

    Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
  • Niezwykłe miejsca w Polsce - blog turystyczny »

    Mój prywatny blog turystyczny, w którym opisuję różne ciekawe, niezwykłe i malownicze zakątki Polski. Zobacz gdzie warto pojechać, co zobaczyć, jak spędzić wyjątkowy weekend czy urlop w Polsce. Nowe miejsce dodawane co kilka dni. Zapraszam do codziennego odwiedzania bloga i komentowania opisanych miejsc.

    Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
  • Gdziebylec.pl - cała Polska w kieszeni »

    gdziebylec.pl to portal turystyczno-społecznościowy, gdzie można znaleźć wszystko, do zaplanowania weekendu, wakacji, czy wypadu za miasto – począwszy od wyboru miejsca wypoczynku, poprzez powiązaną z nim bazę obiektów turystycznych – miast i miasteczek, zabytków, atrakcji przyrodniczych, szlaków turystycznych, imprez i festiwali, restauracji, noclegów oraz innych punktów usługowych. Tutaj można podzielić się wrażeniami z innymi Gdziebylcami – użytkownikami portalu i wymienić się opiniami na temat tego, co warto w Polsce zwiedzić.

    Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
  • Atrakcje turystyczne »

    WartoZwiedzic.pl to serwis prezentujący ciekawe pod względem turystycznym miejsca w Polsce. Serwis nie tylko stanowi bazę atrakcji turystycznych, ale również umożliwia urlopowiczom zapoznanie się z opiniami na temat atrakcji, co może pomóc im m.in. w planowaniu urlopu. WartoZwiedzic.pl to turystyczny portal społecznościowy, dzięki któremu każdy amator turystyki może podzielić się swoimi wrażeniami dotyczącymi odwiedzonych miejsc w Polsce lub dodawać nowe atrakcje, które jeszcze nie istnieją w serwisie.
    Gorąco zachęcamy turystów do zamieszczania informacji oraz dzielenia się opiniami na temat odwiedzonych ciekawych miejsc w Polsce.

    Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
  • Fotoeskapada »

    Fotoeskapada.pl to niezbędnik każdego turysty. Informacje o zabytkach, ciekawych krainach i miejscowościach, wydarzeniach oraz noclegach. To także pomocne adresy www... Fotoeskapada.pl – to subiektywny wybór miejsc, które mogą być inspiracją do podróży z aparatem fotograficznym w ręku. To możliwość poznania historii i kultury różnych regionów Polski...

    Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
  • Atrakcje turystyczne w Polsce »

    Polska Atrakcyjna to portal wyjątkowy. Nie ma służyć jedynie reklamowaniu prywatnych hoteli, ośrodków turystycznych i turystycznych “pułapek”. Polska Atrakcyjna to prawdziwa encyklopedia polskiej turystyki, poruszająca zagadnienie na wielu płaszczyznach i dostarczająca kompleksowych i wyczerpujących informacji o miejscach wartych odwiedzenia.

    Swoją przygodę z Polską Atrakcyjną warto zacząć od odwiedzenia działu “Atrakcje”. Stanowi on trzon portalu, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób możemy wyszukać interesujące nas miejsca. Każde z nich opisane jest bardzo dokładnie: od kategorii wiekowych danej atrakcji, poprzez adres i dane kontaktowe, na godzinach otwarcia i cenach skończywszy. Każda atrakcja opatrzona jest również kolekcją zdjęć.

    Dział “Noclegi” to z kolei pomoc dla zagubionych wędrowców, lub osób dopiero planujących swój wymarzony wyjazd. Pozwala odnaleźć nocleg taki, który zadowoli wszystkie gusta i zaoszczędzi czas potrzebny na dojazd do interesującej nas atrakcji turystycznej.

    Dział “Wydarzenia” to wisienka na torcie, pozwalająca w pełni wykorzystać nasz urlopowy wyjazd. Dzięki niemu dowiemy się o odbywających się w danej okolicy imprezach kulturalnych, koncertach, targach, czy happeningach.

    Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony www.polskaatrakcyjna.pl !

    Data dodania: 27 11 2015 · szczegóły wpisu »
  • Polska przez weekend »

    „Polska przez weekend” to turystyczny portal społecznościowy. Skupiający osoby lubiące zwiedzać i poznawać atrakcje naszego kraju.
    Portal adresowany jest do miłośników podróżowania mających czas wolny głównie w sobotę lub niedzielę. Do pasjonatów pragnących znaleźć ciekawe miejsce do spędzenia fajnego weekendu gdzieś w Polsce.
    W portalu jako Użytkownik możesz:
    - wyszukiwać miejsca w Polsce na weekend znajdujące się w dowolnej odległości od wybranego przez Ciebie "punktu startu";
    - stworzyć swój własny multimedialny „dziennik podróży” i dzielić się za jego pośrednictwem ze znajomymi swoimi wrażeniami oraz zdjęciami z wypraw;
    - uzyskać informacje na temat ciekawych miejsc i znajdujących się tam atrakcji, a także zapoznawać się z relacjami osób, które miały okazję dane miejsca już odwiedzić;
    - poznawać innych fascynatów podróżowania, planować wspólne wycieczki oraz wymieniać się doświadczeniami i przydatnymi informacjami;
    - obserwować podróże swoich przyjaciół i czerpać inspiracje do własnych wypraw w Polskę.
    Portal jest skarbnicą wiedzy na temat atrakcji naszego kraju. W naszej społeczności przestrzeń dla siebie znajdą zarówno doświadczeni podróżnicy, jak i osoby dopiero zaczynające swoją krajoznawczą przygodę.
    Jesteśmy radosnym skupiskiem ludzi pozytywnie zakręconych, emanującym dobrą energią. Prawdziwym światem podróży i podróżników dla polskich internatów. Miejscem dzięki, któremu wspólnie doceniamy najciekawsze miejsca w Polsce często znajdujące się tuż obok nas.

    Data dodania: 08 02 2016 · szczegóły wpisu »
  • Dopieszczamy.pl - osobisty blog literacki ze szczyptą kultury »

    Znajdziecie tutaj autorskie miniatury prozatorskie, prozę poetycką, lekcje pisania, fotografie, a także recenzje książkowe i filmowe. Na blogu można także przeczytać relacje z dopieszczonych kulturalnie miejsc - galerii oraz muzeów.

    Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »