Strony związane z hasłem: CNC - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'CNC':

1 · 2 · następna strona »
 • ABcnc - prowadnice liniowe »

  Firma ABcnc zajmuje się sprzedażą prowadnic liniowych oraz innych produktów zaliczanych do techniki liniowej. W naszym asortymencie posiadamy także elementy napędu takie jak nakrętki i śruby kulowe czy koła i listwy zębate modułowe. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej, gdzie można także złożyć zapytanie.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • VX CAD/CAM »

  Strona firmowa 3D Master. Zaprawszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której oprócz parametrycznego oprogramowania VX 3D CAD/CAM można znaleźć drukarki 3D firmy Solido (SD300-Pro, drukujące funkcjonalne modele z tworzywa sztucznego), oprogramowanie TransMagic do translacji plików między różnymi systemami CAD, Manipulatory 3D oraz oprogramowanie Eureka do programowania i symulacji pracy robotów oraz obrabiarek CNC.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • CNC-PROJEKT. Maszyny do obróbki stali - wypalarki plazmowe, giętarki i inne »

  Sprzedaż nowych i używanych maszyn do szeroko pojętej obróbki plastycznej i skrawaniem stalinn * Wypalarki plazmowe, agregaty plazmowen * Profilarki rolkowen * Zaginarki ręczne, elektromechaniczne i hydrauliczne, krawędziarkin * Walcarki, walce do blachy - ręczne, elektromechaniczne, hydraulicznen * Dziurkarki (wykrawarki) do rur i profilin * Giętarki do rur i profili - trójrolkowe, matrycowe trzpieniowe i beztrzpieniowen * Prasy hydraulicznen * Maszyny i linie do produkcji kanałów wentylacyjnychn * Wiertarki kolumnowe, wiertarko - frezarkin * Przecinarki taśmowen * Tokarki, obrabiarkin * Maszyny specjalnego przeznaczenia i linie technologicznenn- projektowanie i modernizacja linii technologicznych i maszyn specjalnego przeznaczenian- dostosowanie maszyn do wymogów bezpieczeństwa - CE / BHP / EUn- modernizacja systemów sterowanian- renowacja maszyn

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia KADOR »

  Firma P.U.H. KADOR prowadzi szkolenia z zakresu: Programowania automatów sterowanych numerycznie CNC, BHP, Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i inne.
  PPosiadamy w sprzedaży książkę ppoświęconą programowaniu CNC pt. P"Programowanie CNC i obróbka skrawaniem" Polecamy i zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka Narzędziowa Robert Baranik »

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu urządzeń pneumatycznych sterowanych elektronicznie. Wykonujemy na zamówienie urządzenia usprawniające linie do produkcji elementów metalowych itp. Tworzymy również instalacje elektryczne i elektroniczne do sterowania

  Data dodania: 13 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentne instalacje elektrowni słonecznych »

  DLM Tech jako jedna z pierwszych firm w Poslce instaluje kompletne elektrownie słoneczne w całej Unii Europejskiej. Dysponujemy szeroką, doświadczoną kadrą monterów oraz elektryków. Wykonujemy zlecenia przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych na rynku paneli słonecznych oraz systemów montażowych. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona użytkowników obrabiarek Mazak »

  Yamazaki Mazak Central Europe o/Polska jest częścią wydzielonej struktury obsługującej młode rynki środkowej Europy w branży obróbki skrawaniem. Rosnący popyt na wysokoprecyzyjne obrabiarki w tej części kontynentu sprawił, że koncern Mazak zdecydował się rozszerzyć swoją sieć wsparcia technicznego, zapewniając swoim klientom możliwość uzyskania pomocy w lokalnym języku.
  Zajmujemy się zarówno sprzedażą nowych obrabiarek poprzez naszego przedstawiciela handlowego, firmę Metal Team, jak również prowadzimy bieżący serwis nad wszystkimi produktami Mazak.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal CAD, CAM, CNC - CadPolska »

  Portal CADPolska.pl jest skierowany dla konstruktorów, technologów, inżynierów i pasjonatów techniki. Przybliżamy naszym użytkownikom nie tylko informacje związane z oprogramowaniem CAD/CAM ale także informacje o technologiach wytwarzania, obróbki CNC czy rozwiązaniach konstrukcyjnych.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • NOVUMPLAST - obróbka skrawaniem oraz CNC »

  Oferta firmy NOVUMPLAST obejmuje:
  - obróbkę skrawaniem metali,
  - obróbkę aluminium i metali kolorowych,
  - obróbkę CNC,
  - projektowanie i wykonywanie form wtryskowych i detali,
  - usługi doradcze.

  Firma wykonuje oryginalne projekty, umiejętnie łącząc zdobyte doświadczenie i wiedzę z najnowszymi trendami na rynku.

  NOVUMPLAST zatrudnia projektantów posiadających bardzo bogate doświadczenie i szeroką wiedzę na temat tworzyw sztucznych oraz technologii ich przetwarzania.

  Proces od projektu do produkcji realizowany jest z wykorzystaniem bardzo nowoczesnego parku maszynowego, w oparciu o najwyższą jakość stosowanych surowców, innowacyjne technologie wytwarzania oraz kompetentną i wykwalifikowaną kadrę.

  NOVUMPLAST współpracuje z licznymi krajowymi i zagranicznymi kontrahentami, którym dostarczamy najwyższej jakości i zaawansowane technologicznie produkty.

  Podstawy funkcjonowania firmy to solidność, rzetelność oraz terminowość wykonywanych zleceń klientów.

  Naczelną i priorytetową zasadą firmy NOVUMPLAST jest zadowolony klient.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem metali - NOWOSYSTEM Sp. z o.o. »

  NOWOSYSTEM Sp. z o.o. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, które świadczy usługi obróbki skrawaniem metali na najwyższym poziomie. Oferujemy:

  obróbkę toczeniem na nowoczesnych tokarkach sterowanych numerycznie. W naszym parku maszynowym znajdują się obrabiarki wieloosiowe, takie jak dwugłowicowa, dwuwrzecionowa, dziewięcio osiowam tokarka marki Nakamura, która umożliwia wykonanie niezwykle skomplikowanych wyrobów metalowych. Posiadane przez nas tokarki sterowane numerycznie w liczbie sześciu sztuk zapewniają wykonanie usług o bardzo wysokiej jakości, zarówno przy obróbce ciężkiej detali do średnicy 350mm, jak i bardzo precyzyjnej obróbce małych detali o średnicy poniżej 10mm.

  obróbkę skrawaniem na centrach obróbczych pionowych CNC. Posiadamy pięć takich obrabiarek, w tym jedną z czwartą osią. Maszyny te zapewniają precyzję wykonania z której bardzo zadowoleni są nasi klienci, którzy zlecają nam wykonanie elementów precyzyjnych hydrauliki sterowniczej oraz ciężką obróbkę podkładów kolejowych.

  dodatkowo jako uzupełnienie naszej oferty świadczymy usługi cięcia na w pełni zautomatyzowanych piłach sterowanych numerycznie, wiercenia na wiertarkach słupowych i szeregowych, spawania i montażu podzespołów.

  serwis obrabiarek CNC – naprawiamy maszyny wyposażone w sterowania FANUC, SINUMERIK, HEIDENHAIN. Świadczymy usługi utrzymania ruchu dla przedsiębiorstw produkcyjnych na terenie rybnickiego okręgu węglowego i aglomeracji katowickiej.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem CNC. Toczenie CNC, frezowanie, szlifowanie »

  METAL SERVICES to prężnie rozwijająca się firma z branży obróbki metali specjalizująca się w świadczeniu usług w obróbce skrawaniem CNC.
  Oferuje szeroki zakres usług opartych na najwyższym poziomie jakościowym i technologicznym w kompleksowej obróbce głownie z zakresu toczenia CNC. Wykonujemy elementy z materiału własnego jak i z powierzonego na podstawie dokumentacji klienta lub wzoru.
  Obrabiamy elementy z różnorodnych materiałów:
  -stali zwykłych, stopowych, nierdzewnych, kwasoodpornych, żaroodpornych,
  -metali nieżelaznych (miedź, aluminium) i stopów kolorowych (mosiądz, brąz),
  -tworzyw sztucznych.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tokarki »

  Stronę tą stworzyłem w celu podzielenia się informacjami oraz ciekawostkami odnośnie mojego hobby jakim jest obróbka metalu. Na blogu zamieszczam wpisy ze specjalistycznymi poradami obsługi poszczególnych maszyn oraz metod obrabiania metalu. Znajdziesz tutaj również moje recenzje o poszczególnych typach tokarek oraz frezarek. Zapraszam gorąco.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SciLab Measurements - akredytowane laboratorium badawcze »

  Nasze laboratorium zajmuje się kalibracją, diagnostyką i weryfikacją dokładności działania maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  Działamy na podstawie wdrożonego systemu zarządzania, na który uzyskaliśmy akredytację Polskiego Centrum Akredytacji.

  Oferujemy następujące usługi:
  ■ Kalibracja i diagnostyka obrabiarek sterowanych numerycznie
  ■ Weryfikacja dokładności działania linii, stanowisk i innych urządzeń produkcyjnych
  ■ Szkolenia
  ■ Projektowanie stanowisk badawczych
  ■ Tworzenie oprogramowania na potrzeby budowy i analizy modeli matematycznych procesów technologicznych

  W ramach oferowanych usług badawczych wykonujemy w zależności od potrzeb klienta następujące badania maszyn i urządzeń produkcyjnych:
  ■ Badania odbiorcze dokładności działania według norm, przepisów lub warunków odbioru technicznego
  ■ Badania nieprawidłowości działania
  ■ Badania właściwości konstrukcyjnych, kinematycznych i dynamicznych

  Atutem laboratorium jest wieloletnie doświadczenie personelu w prowadzeniu oferowanych badań oraz wysokiej klasy sprzęt pomiarowy.
  Nasz personel dysponuje specjalistyczną wiedzą na temat interpretacji wyników badań kilkuset maszyn, w tym obrabiarek CNC, linii montażowych, wycinarek laserowych, przetworników pomiarowych sił i przemieszczeń.
  Kompetencje personelu zostały potwierdzone akredytacją PCA.

  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Narzędziownia SKRAWTECH - Formy wtryskowe, obróbka skrawaniem »

  Narzędziownia SKRAWTECH zwraca się z ofertę współpracy w zakresie kompletnego wykonania form wtryskowych do tworzyw sztucznych, form do pras, wykrojników oraz projektowania CAD/CAM. Firma SKRAWTECH specjalizuje się również w precyzyjnej obróbce skrawaniem różnego rodzaju metali oraz tworzyw sztucznych za pomocą metody CNC (toczenie, frezowanie). Proces projektowania i produkcji realizowany jest z wykorzystaniem najnowocześniejszego parku maszynowego, w oparciu o innowacyjne technologie wytwarzania.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Plotery frezujące CNC »

  C.E.I. to polskie przedsiębiorstwo od 2001 r. w branży obrabiarek. W ofercie produkcja i sprzedaż elektrowrzecion, ploterów frezujących CNC, obrabiarek CNC i falowników, a także mechaniki do maszyn CNC i elementów optyki laserowej. Urządzenia są produkowane na zlecenie, zgodnie z zapotrzebowaniem nabywców, od lekkich ploterów frezujących, przez przecinarki plazmowe, aż do ciężkich maszyn do stali. Ich obsługa jest bardzo łatwa, dzięki użyciu systemu sterującego Wincam. Autorski system sterowania Wincam gwarantuje bardzo efektywną pracę, a konfiguracja parametrów obróbczych to zaledwie kilka chwil dla operatora. Ponadto firma akceptuje zlecenia na usługi na cięcie laserem CO2 o mocy 80W (maksymalne pole robocze - 1550x1150 mm) oraz na frezowanie CNC różnych materiałów: drewna, sklejki, laminatów, tworzyw sztucznych, kompozytów, aluminium itp. (maksymalne pole robocze - 2000x1000 mm). W sprzedaży znajdują się też falowniki Siemens, przystosowane mocą do oferowanych elektrowrzecion oraz silników. Ich ceny obejmują usługę zaprogramowania dla wybranego modelu silnika. Wyceny są indywidualne dla każdego zlecenia, możliwe są tylko duże serie. C.E.I. prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich urządzeń oraz dokonuje wymiany systemów sterowania w maszynach innych producentów.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wciągarki, wciągniki, wagi przemysłowe - Red Rooster Poland Sp.z o.o. »

  Produkcja, wynajem i serwis urządzeń dźwigowych takich jak: wciągniki (pneumatyczne, elektryczne i ręczne), wciągarki łańcuchowe i linowe, wagi przemysłowe (w tym wagi tensometryczne), zblocza, nawijarki lin, wózki przekładniowe. Firma świadczy usługi z zakresu CNC (obróbka skrawaniem - frezowanie i toczenie CNC) Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z nami na stronie www.redrooster.pl.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi CNC - elektrodrążenie frezowanie toczenie wiercenie cięcie drutem Poznań »

  Strona firmy Milex świadczącej takie usługi jak: elektrodrążenie cnc, frezowanie cnc, toczenie cnc, wiercenie cnc, cięcie drutem na terenie miasta Poznań i okolicznych miejscowości, takich jak: Swarzędz, Luboń, Kostrzyn, Koziegłowy. Na stronie internetowej znajdziecie Państwo informacje o firmie jej ofercie oraz dane kontaktowe.
  Atrakcyjne warunki współpracy.
  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • HurtowniaPrzemyslowa.pl »

  Hurtownia Przemysłowa - hurtowniaprzemyslowa.pl - Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę Global Service Group w Zielonej Górze, ul. Urszuli 17 - rok założenia 2004.nFirma dokłada wszelkich starań aby zakupy w naszym sklepie spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości urządzenia w bardzo atrakcyjnych cenach - nasze najważniejsze grupy urządzeń:n- Wyposażenie salonów i gabinetów Krzesła stołki i taborety siodłowe Fotele kosmetyczne Łóżka do masażu oraz stoły dla masażystów Myjki ultradźwiękowe do dezynfekcji Narzędzia - Elektronarzędzia Materiały ścierne Myjki warsztatowe Lutownice dla elektroników Korowarki przewodów elektrycznych Piece tyglowe - piece próżniowe Spawarki, przecinarki plazmowe również do CNC-Urządzenia gastronomiczne - Urządzenia grzewcze Utrzymanie ciepła - kociołki, bemary i warniki Urządzenia chłodnicze, witryny, lady chłodzące Meble ze stali nierdzewnej i wózki kelnerskie Obróbka ręczna i mechaniczna - szatkownice i krajalnice Maszyny do popcornu i waty cukrowej -WaginWagi edukacyjne Wagi hakowe wiszące Wagi magazynowe i wagi do palet Wagi platformowe wagi do paczek Wagi precyzyjne laboratoryjne Wagi sklepowe cenowe -Wciągarki - wyciągarki linowe Wciągarki magazynowe warsztatowe Wciągarki suwnicowe, dźwigi suwnicowe Wyciągarki terenowe samochodowe ATV

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Frezarka CNC »

  Maszyny CNC marki Machinenbau Luib Martin to wysokiej klasy urządzenia do obróbki skrawaniem, przeznaczone do pracy zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i w mniejszych firmach usługowych. Dzięki indywidualnemu podejściu, staramy się wytwarzać maszyny dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Vonart z Wrocławia »

  Profesjonalna obróbka stali, aluminium i innych metali, lakiernia proszkowa oraz cięcie blach laserem z pełnym wykorzystaniem technologii CNC... Jeśli właśnie tego szukacie, przedsiębiorstwo VONART Wrocław z przyjemnością się tym zajmie. Nasza firma to jednak nie tylko plastyczna, mechaniczna i laserowa obróbka metalu. To również fachowe doradztwo na etapie projektowania. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie realizować szerokie spektrum zamówień dla różnych gałęzi biznesu. Jeśli chcecie wiedzieć ile kosztuje malowanie proszkowe bądź cięcie blachy laserem, skontaktujcie się z naszymi pracownikami. Gwarantujemy kompleksową realizację najbardziej wymagających zleceń oraz miłą obsługę. VONART Wrocław zaprasza do współpracy – nasz laser do cięcia metalu czeka!

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »