Strony związane z hasłem: coach - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'coach':

 • Szkoła trenerów »

  Nie każdy odnosi w życiu sukces, nie każdy wie jak spełnić marzenia. Profesjonalni trenerzy pomogą Ci spełnić wszystkie Twoje ambicje, tak abyś był zadowolony z życia. Warto uczyć się na błędach, ale cudzych - na własne błędy szkoda czasu!

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • ArtOfLife - szkolenia Poznań »

  ArtOfLife to jedna z najbardziej znanych firm szkoleniowych zajmujących się szkoleniem z zakresu NLP. Firma swoją główną siedzibę ma w Poznaniu. ArtOfLife szkoli zarówno osoby prywatne jaki i pracowników firm. Lata doświadczenia sprawiają, że może się poszczycić setkami przeszkolonych osób. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę firmową.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa - Andrzej Wichrowski - Psychoterapia Egzystencjalna »

  Psycholog, psychoterapeuta pracujący w ujęciu egzystencjalnym, fenomenologicznym. Unikam interpretacji, szukam zrozumienia - dużo pytam i uważnie słucham. Robię wszystko, by osobowo traktować klienta: nie ograniczam człowieka do wyuczonych schematów czy nieuświadomionych popędów; w rozmowie wzmacniam umiejętność przyjęcia postawy, podjęcia decyzji, ustosunkowania się. Uważam, że człowiek jest istotą wolną i zawsze może dokonać wyboru - nawet, jeśli zdaje się, że jest w sytuacji bez wyjścia. Istotnym narzędziem mojej pracy jest humor; w przyjaznej, życzliwej atmosferze buduję leczącą relację.

  Zajmuję się wsparciem i pomocą psychologiczną w szerokim tego słowa znaczeniu. Trudności związane z lękiem, niepewnością, niskim poczuciem własnej wartości, depresją, smutkiem, poczuciem winy, straty czy żałobą. DDA. Natrętne myśli, trudności z kontrolą impulsów, agresją, używkami, alkoholem czy narkotykami. Odkładasz na później (prokrastynacja). Jeśli czujesz, że inni Cie nie rozumieją lub ignorują, zbyt często zdarzają Ci się kłótnie. Jeśli nie udaje Ci się nawiązać lub utrzymać satysfakcjonującego, szczęśliwego związku, lub po prostu jesteś niezadowolony(a) ze swojego życia - zapraszam na spotkanie.

  Na stronie internetowej znajdziesz informacje na temat mojej osoby, poglądów dotyczących terapii i podejść teoretycznych, w których pracuję (analiza egzystencjalna, teorie systemowe i dialogowe). Blog zawiera krótkie teksty o życiu wewnętrznym oraz przydatne porady.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Kraków Coaching kariery Coaching biznesu ZmianaNaDobre.pl »

  Strona poświęcona wszystkim, którzy w swojej karierze, biznesie czy życiu pragną zmiany na dobre. Coaching pozwala osiągnąć sukces zawodowy, osobisty, finansowy we własnym stylu. Specjalne programy coachingu kariery i coachingu biznesu: regularny, intensywny i expres. Skuteczność coachingu jako metody potwierdzona wynikami badań przytoczonymi na stronie. Realizowany według Standardów i Kodeksu Etycznego International Coach Federation. Oferta coacha i zarazem psychologa posiadającego doświadczenie w rekrutacji, outplacemencie, zarządzaniu i biznesie.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Rozwoju Osobistego i Zawodowego Adam Zawielak »

  Pomoc psychologiczna, psychoterapia, coaching i szkolenia.
  Pracownia Rozwoju Osobistego i Zawodowego dedykowana osobom, firmom oraz instytucjom pragnącym wprowadzić zmiany w swoim życiu prywatnym lub/i zawodowym.
  Przychodzi taki moment w życiu każdego z nas, że odnosimy wrażenie utknięcia w martwym punkcie. Jeśli czujesz, że nadszedł czas wprowadzić zmiany w Twoim życiu osobistym, zawodowym, albo Twoja firma potrzebuje odmiany lub po prostu chcesz się rozwijać i oczekujesz pchnięcia na nowe tory - to dobrze trafiłeś.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Wrocław »

  Coaching Wrocław - odkrywamy w ludziach ich ukryte możliwości i wspieramy w zmianie. Pomagamy i kierujemy rozwojem umiejętności oraz kompetencji.
  Jeśli chcesz osiągnąć sukces w swoim życiu osobistym i karierze zawodowej, zrealizować plany, zwiększyć swoją efektywność i pewność siebie, rozwinąć zdolności komunikacyjne, znaleźć równowagę między życiem zawodowym, rodzinnym i osobistym, poprawić relacje z bliskimi lub zmienić coś w swoim życiu … skorzystaj z coachingu w Strefie Zmiany!
  Coaching to proces wydobywania pełnego potencjału osoby i/lub organizacji. To specjalny rodzaj indywidualnych treningów, podczas których Klient pracuje nad ustalaniem i realizacją założonych celów. Szczególną cechą takich spotkań jest ich wysoka efektywność. Coach jest inspiratorem i pomocą w dostarczaniu narzędzi i technik do skutecznej realizacji celów.
  Spotkania osobiste na terenie Wrocławia i okolic. Sesje przez skype na terenie całej Polski.

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój kariery i relacji »

  Wsparcie w osiąganiu osobistych celów poprzez coaching indywidualny. Coaching indywidualny to proces odkrywania i wykorzystywania pełnego własnego potencjału poprzez budowanie własnej świadomości i podejmowanie stosownych działań.
  Coaching indywidualny to spotkania coacha i coachowanego podczas regularnych sesji przez określony czas. Coaching nie jest lekarstwem dla wszystkich i na wszystko. Potrzeba zmiany istniejącej sytuacji jest warunkiem koniecznym skutecznego coachingu.
  Jako coach stwarzam warunki do doświadczania sytuacji i emocji – a Ty odkrywasz nowe idee i próbujesz nowych działań; jestem ciekawa i zadaję inspirujące pytania – a Ty znasz lub poszukujesz odpowiedzi; jako coach wykorzystuję intuicję – i wspieram Ciebie w tym samym; proponuję rytm pracy i dyscyplinę – Ty podejmujesz uzgodnione działania i bierzesz odpowiedzialność za swój rozwój. Podstawą wspólnej pracy jest zaufanie, zrozumienie i zawarty sojusz.
  Rosnąca popularność coachingu wynika z jego skuteczności w osiąganiu celów. Metoda ta ma zastosowanie w pracy i życiu osobistym. Ja specjalizuję się w coachingu kariery i budowania relacji.
  Certyfikowany międzynarodowo coach z wieloletnim doświadczeniem. Model Co-Active Coaching jest podstawą mojej coachingowej pracy. Został on wypracowny przez The Coaches Training Institute (CTI) – pierwszy akredytowany przez International Coach Federation program szkolenia coachów (ponad 20 tys. certyfikowanych coachów na świecie, w tym ok. 25 w Polsce).

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klaudia Pingot »

  Strona Klaudii Pingot, trenera, coacha, autorki książek, wykładowcy.Oferta szkoleń, coachingów i consultingów wraz z rekomendacjami klientów.
  Klaudia Pingot - Trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka” oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet”, autorka wielu programów szkoleniowych, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer CBŚ KGP.Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, psychologii uważności oraz mowie ciała.Podczas prowadzonych szkoleń, pracuje z uczestnikami przede wszystkim nad zmianą ich przekonań i postawy. Jej kursy cieszą się dużą popularnością, a ona niesłabnącą sympatią.Coaching to inwestycja – bo może zwiększyć Twoje zarobki, efektywność bądź obroty Twojej firmy. Coaching może uwolnić Cię od uporczywych myśli, problemów, fobii, stresów. Coaching to motywacja – bo może zbudować odpowiednie zasoby, aby ruszyć z miejsca. Nad czym możemy pracować na coachingu? Budowanie pewności siebie, akceptacji siebie, poczucia własnej wartości. Leadership,zarządzanie zespołem, teamwork, wystąpienia publiczne. Odchudzanie, Wellness coaching, trema, stres, brak umiejętności zarządzania emocjami. Zarządzanie czasem, motywacja, wyznaczanie i osiąganie celów. Zmiana nawyków. Komunikacja, budowanie ekologicznych i asertywnych relacji.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Koszalin »

  Jeśli poszukujesz fachowej pomocy z zakresu psychologii lub psychiatrii, albo chcesz coś zmienić w swoim życiu, zapraszamy do odwiedzenia Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego w Koszalinie. Wykwalifikowany zespół specjalistów pomoże Ci nie tylko stanąć na nogi, ale również wskaże, jak radzić sobie z problemami, które dotąd Cię przerastały. Jeżeli jesteś zainteresowany jedynie rozwojem osobistym, to koszalińskie Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego jest miejscem wręcz stworzonym dla Ciebie. Pod czujnym okiem naszych specjalistów, dowiesz się wszystkiego o samoświadomości i rozwoju. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia najpierw naszej strony internetowej. Znajdziesz tam nie tylko naszą pełną ofertę, ale również dane, jak się z nami skontaktować. Do zobaczenia.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Vesti - coaching, szkolenia, rekrutacja »


  Szkolenia – szkolenia Kraków, szkolenia indywidualne, szyte na miarę

  Fundamentalna zasada naszych szkoleń: Budowanie wiedzy/teorii-zastosowanie w praktyce-doświadczenie-refleksja/wnioski.

  Coaching – dobry coach w Krakowie

  Wspieramy rozwój osób, zespołów lub firm w formułowaniu i osiąganiu celów.
  Biznes, to ludzie. Ludzie, to jedyny zasób w firmie, którego żadnym innym nie zastąpisz, bo im bardziej rozwinięta technika wokół nas, tym większa potrzeba aspektu ludzkiego.
  Dobrzy pracownicy, to skarby. O takich trzeba dbać, rozwijać i pomnażać. By to osiągnąć, trzeba dawać im wędkę zamiast marchewkę. Wspierać a nie osądzać. Patrzeć przez pryzmat potencjału a nie przeszłych osiągnięć.
  My, czyli coachowie z różnym zapleczem, silnie osadzeni biznesowo w różnych specjalizacjach jesteśmy gotowi na to, by Cię wesprzeć w budowaniu silnego, zmotywowanego, kreatywnego i elastycznego zespołu, który nie boi się wyzwań.

  Coaching biznesowy to metoda interwencji w organizacji.
  To narzędzie edukacji pracowników, wzrostu standardów i wartości oraz wydajności.

  Rekrutacja – rekrutacja Kraków

  Wy doskonale wiecie, jakie macie wymagania, a my wiemy jak znaleźć osobę, która je spełni.

  Doradztwo – doradztwo zawodowe, personalne Kraków

  Dobre CV nie wystarczy, by dostać dobrą pracę. My pomożemy osiągnąć Ci Twój cel.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Małgorzata Niski - rozwój osobisty i zawodowy »

  Jestem trenerką biznesu i coachem rozwoju osobistego z wykształceniem pedagogicznym i kierunkowym w zakresie szkoleń pracowniczych oraz menedżerskich, oferuję szeroką gamę usług szkoleniowych oraz coachingowych.

  Data dodania: 11 03 2017 · szczegóły wpisu »