Strony związane z hasłem: coaching Kraków - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'coaching Kraków':

 • Coaching Kraków, Rekrutacje, Szkolenia Doradztwo Krakow »

  Firma Muzyk Kraków Urszula Bartkowska prowadzi się: Szkolenia, Coaching i Rekrutacje pracowników dla firm oraz doradztwo biznesowe i personalne. nSprawdź jak sprzedawać. Robimy szkolenia sprzedażowe dla PH, przedstawicieli handlowych, handlowców. Zajmujemy się Obsługą klienta. Pracujemy w Krakowie, Warszawie i Gdańsku i nie tylko. Pomagamy w rozwoju osobistym. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zumba Kraków »

  BAJLA o miejsce spotkań, wszechstronnego rozwoju, odpoczynku i radosnej zabawy. Strona zawiera opisy starannie kursów i twórczych warsztatów dla Ciebie i Twojego Dziecka. Korzystając z naszej oferty starannie dobranych, wartościowych kursów i warsztatów, dołączasz do grona innych aktywnych, kreatywnych, pełnych energii i pomysłów kobiet. Twoje dzieci w tym czasie zapraszamy na warsztaty radiowe, podczas których nagrają własną audycję, zajęcia plastyczne, językowe, muzyczne, ruchowe, lub po prostu do kącika zabaw, gdzie pod opieką animatorki spędzą te kilkadziesiąt minut bezpiecznie i twórczo. Panie zapraszamy na zajęcia takie, jak: samoobrona dla kobiet, pilates, zdrowy kręgosłup, zumba, taniec, fitness, rękodzieło artystyczne. Dużym powodzeniem cieszą się także sesje coachingowe i warsztaty rozwojowe dla kobiet. Organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci i wieczory panieńskie.
  Lokalizacja Bajli w sercu Krakowa, przy ulicy Starowiślnej, pozwala na łatwy dojazd z każdej części miasta i stwarza okazję do połączenia naszych zajęć ze spacerem nad Wisłą, słonecznym przedpołudniem w kawiarni, czy wyprawą na słynne, kazimierzowskie lody.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Kraków Coaching kariery Coaching biznesu ZmianaNaDobre.pl »

  Strona poświęcona wszystkim, którzy w swojej karierze, biznesie czy życiu pragną zmiany na dobre. Coaching pozwala osiągnąć sukces zawodowy, osobisty, finansowy we własnym stylu. Specjalne programy coachingu kariery i coachingu biznesu: regularny, intensywny i expres. Skuteczność coachingu jako metody potwierdzona wynikami badań przytoczonymi na stronie. Realizowany według Standardów i Kodeksu Etycznego International Coach Federation. Oferta coacha i zarazem psychologa posiadającego doświadczenie w rekrutacji, outplacemencie, zarządzaniu i biznesie.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vadim Rekel - Psycholog Biznesu, Coach, Trener »

  Coaching i Nowa Psychologia Biznesu to unikalny program autorski opracowany przez Vadima Rekel - Psychologa Biznesu, Coacha, Trenera. Osobisty Coach, Trener, Psycholog to najnowszy trend w USA i Europie Zachodniej. Popularność coachingu tam wynika z faktu, że przynosi spektakularne korzyści i ułatwia ludziom osiąganie sukcesów tak w życiu zawodowym, jak i prywatnym. W Polsce coaching jest na etapie wdrażania, ale już można docenić jego efektywność. To dotyczy takich odmian coachingu jak: coaching osobisty, coaching personalny (z ang. life coaching) jak i biznesowej odmiany coachingu jakim jest coaching kariery i biznes coaching (z ang. business coaching).
  Każda odmiana coachingu stosuje metody psychologiczne i uczy jak zastosowywać psychologię w biznesie, reklamie i życiu prywatnym.
  Coaching odbywa się w formie sesji indywidualnych i szkoleń grupowych. Główna tematyka szkoleń to rozwój osobisty, motywacja, przywództwo, zarządzanie. Rezultaty szkoleń z coachingu to większa samoświadomość, skuteczniejsze wyznaczanie celów, zrównoważone życie, niższy poziom stresu, większa pewność siebie, lepsza jakość życia, poprawa kompetencji komunikatywnych, lepsze zarządzanie.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Częstochowa »

  Coachingbalance.pl jest stroną internetową internetową prezentującą ofertę firmy zajmującej się szkoleniem zasobów ludzkich. Celem firmy jest motywowanie i rozwój osób w zakresie rozwoju osobistego oraz na stanowiskach pracy. Coaching Balance ponadto zajmuje się organizowaniem różnorodnych szkoleń, prowadzi też działalność w zakresie Public Relations. Dostępne są też Programy Rozwojowe z Końmi. Firma oferuje również doradztwo.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Anna Rekel - psycholog, psychoterapeuta z wykształcenia i powołania, świadczy usługi psychologiczne, w zakresie psychoterapii oraz coachingu kariery i osobistego w Krakowie i okolicach. Gabinet psychologiczny Anny Rekel znajduje się w centrum Krakowa w zabytkowym Browar Lubicz.
  Psycholog Anna Rekel współpracuję z Fundacją Psychoterapii Rodzinnej w Krakowie gdzie pomoga dzieciom i ch rodzinom powrócić do zdrowia psychicznego. Zakres opieki obejmuję psychoterapię indywidulną jak również grupowe formy pomocy psycholigcznej takie jak psychoterapia rodzinna oraz psychoterapia małżeńska i par. Każdy z tych form psychoterapii czy coachingu będzie dopasowana do potrzeb klienta.
  Do par małżeńskich jest skierowana psychoterapia małżeńska, charakterystyczną cechą tego typu sesji psychologicznej jest to, że na w spotkaniu nie biorą udziału dzieci i pozostali członkowie rodzinny, np. dziadzkowie. Dla osób indywidualnych wykorzystuje się coaching kariery jak i psychoterapia indywidulana. Warto dodać, że spotkania mogą odbywać w gabinecie psychologicznym lub na terenie miasta Kraków i okolic. Wizyty domową cieszą się dobrą opinią wśród dzieci.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Kraków - akademiasokrates.pl »

  Jesteśmy firmą, która od 1994 roku zajmuje się realizowaniem szkoleń z zakresu rozwijania talentów, zdolności handlowych, konsultacyjnych i wielu innych. Nasze szkolenia adresowane są zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Dysponujemy bardzo wieloma godzinami doświadczenia, które jest gwarancją sukcesu. Ciągle staramy się rozwijać możliwości naszej firmy i staramy się aby nasi klienci otrzymywali od nas pełną wiedzę. Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z pełnymi możliwościami naszej firmy.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »