Strony związane z hasłem: consulting - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'consulting':

1 · 2 · następna strona »
 • EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, konsulting »

  EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy:
  1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital);
  2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing);
  3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Progresja Konsulting »

  Progresja Konsulting to profesjonalna firma świadcząca zarówno usługi szkoleniowe i doradcze. Zajmujemy się podnoszeniem efektywności, w szeroko rozumianym obszarze wytwarzania, począwszy od logistyki dostaw zewnętrznych, planowania, logistyki dostaw wewnętrznych, produkcji oraz magazynów. Na polskim rynku istniejemy od 10 lat. Przez ten okres mieliśmy okazję współpracować z wieloma klientami, zarówno dużymi korporacjami jak i firmami, których zatrudnienie nie przekraczało kilku osób. Takie spektrum klientów, a także liczba dni spędzonych nad projektami i szkoleniami czyni z nas wiarygodnych partnerów biznesowych, którzy poprzez swoje praktyczne doświadczenie służą radą, nawet w najbardziej skomplikowanych problemach w procesach wytwarzania. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich szczebli zarządzania wyżej wymienionych obszarów działalności przedsiębiorstwa. Dla naszych klientów dostarczamy nowoczesne i sprawdzone w międzynarodowych i polskich przedsiębiorstwach metody poprawy organizacji wytwarzania.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Holist Marketing - doradztwo marketingowe, agencja reklamowa »

  Oferta Holist Marketing koncentruje się na następujących dziedzinach marketingu:
  - Agencja reklamowa – pośrednictwo w obrocie nośnikami reklamy, sprzedaż powierzchni reklamowych, wdrażanie w życie Media Planów;
  - Doradztwo marketingowe – dobór właściwych działań skierowanych do właściwych segmentów w sposób właściwy dla klienta, prowadzony w oparciu o ustalone założenia strategiczne;
  - Agencja interaktywna - pozycjonowanie marki w internecie, wykorzystanie dostępnych narzędzi w celu wzmocnienia pozycji firmy/instytucji w sieci;
  - Marketing sportowy – kompleksowa, wyróżniająca się spośród konkurencyjnych, oferta skierowana do wszystkich grup uczestników rynku sportowego;
  - Badania rynku – pomoc w pozyskiwaniu danych służących do analizy sytuacji przedsiębiorstwa, a także podjęcia stosownych działań. Badania rynku i konkurencji.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karstans - doradcy ekonomiczni, controlling i szkolenia »

  Jesteśmy firmą doradczą świadczącą swe usługi od 19 lat. Zdobywaliśmy doświadczenie uczestnicząc w procesach prywatyzacyjnych dużych przedsiębiorstw w Toruniu. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy i rozwijamy współpracując zarówno z dużymi jak i małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Domeną, w której działa KarStanS jest doradztwo ekonomiczne ze szczególnym naciskiem na strategię i finanse przedsiębiorstw.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • D4 Consulting - Firma Doradcza »

  D4 Consulting to firma konsultingowa przeprowadzająca badania marketingowe, badania rynku i konkurencji, badania satysfakcji klientów i preferencji. Firma doradcza - efektywne gospodarowanie zasobami ludzkimi, rekrutacja, selekcja, szkolenia, doradztwo, oferty pracy.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Commercial Consulting »

  Commercial Consulting to polska firma doradcza wspierająca każdy rodzaj biznesu.
  Oferujemy profesjonalne i skuteczne rozwiązania, wsparcie merytoryczne oraz specjalistyczne opracowania dotyczące pozycji danego podmiotu na rynku, jego otoczenia biznesowego oraz szans i zagrożeń.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • 2Foster Company - Consulting & Management »

  Firma 2Foster Company świadczy usługi związane z szeroko rozumianym zarządzaniem. Główną domeną firmy jest redukcja kosztów operacyjnych. Pomagamy w zarządzaniu produkcją, projektami, informatyką oraz BHP. Wdrażamy systemy zarządzania jakością ISO 9001, ochroną środowiska - 14001, BHP - 18001 oraz bezpieczeństwem informacji ISO 27001. Organizujemy szkoenia i konferencje.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mediacyfrowe.pl - agencja interaktywna »

  Jesteśmy agencją interaktywna specjalizującą się w tworzeniu zaawansowanych systemów multimedialnych, stron internetowych, e-learning, prezentacji multimedialnych. Wspieramy również firmy przy tworzeniu materiałów efektywnie wspierających komunikacje zarówno wewnętrzna - szkolenia, newslettery, jak i działania z zakresu Public Relations. Nasz profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie są gwarancja najwyższej jakości produktów tworzonych dla Państwa, a każdy kreowany przez nas projekt jest unikatowy i niepowtarzalny.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony www na zlecenie »

  Projektowanie stron www Wrocław, freelancer, webmaster, tworzenie stron, strony na zlecenie, grafika na potrzeby www, webmastering, obsługa webmaster, tworzenie szablonu, consulting, wizytówki, ulotki. Wsparcie klienta w zakresie pozycjonowania, oraz promowania stron. portali w internecie. Tworzenie indywidualnego layoutu (szablonu strony) oraz rozwiązań dopasowanych do działalności klienta.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami »

  Inprogress jest firmą z bogatym doświadczeniem w swojej branży. Oferuje ona wysokiej klasy usługi szkoleniowe. W zdecydowanej większości prowadzonych przez tą firmę kursów, przedmiotem jest zarządzanie projektami. W bogatej ofercie opisywanej firmy znaleźć można szeroki wachlarz wszelkiego rodzaju kursów oraz szkoleń. Inprogress przykłada dużą uwagę do jakości oferowanych usług, dlatego prowadzone są one przez doświadczonych trenerów, zgodnie z najnowszymi trendami światowymi takimi jak np. metodyka prince2. Metodyka ta to efektywne zarządzanie projektami o praktycznie dowolnej tematyce i każdym stopniu zaawansowania. Szkolenia prince2 przeprowadzane przez doskonały zespół trenerów pozwalają na zdobycie wielu prestiżowych certyfikatów, cenionych zarówno w kraju jak i za granicą. Klienci firmy mają możliwość skorzystania ze szkoleń otwartych oraz szkoleń kierowanych bezpośrednio dla firm. Klientami Inprogress było wiele znanych koncernów i przedsiębiorstw w których zarządzanie projektami odgrywa bardzo ważną rolę. Z referencjami tych klientów zapoznać można się na stronie internetowej na której znajduje się także harmonogram prowadzonych kursów oraz dotyczące ich szczegółowe informacje. Dlatego zachęcamy do odwiedzenie witryny i zapoznania się z bogatą liczbą zamieszczonych na niej materiałów. Zainwestuj w siebie i w swoją firmę, spraw aby zarządzanie projektami było sprawne i efektywne, dzięki temu możesz odnieść wielki sukces.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Q-Solutions | Software Quality Assurance »

  Q-Solutions jest firmą świadczącą usługi doradcze i wykonawcze z zakresu testów oprogramowania, analizy użyteczności systemów informatycznych oraz sposobów ich implementacji.
  Dbamy o to aby jakość i użyteczność oprogramowania szła w parze z celami biznesowymi naszych Klientów.
  Oferujemy wsparcie testów na każdym etapie budowy i rozwoju aplikacji, również w trakcie testów akceptacyjnych i odbiorach systemów informatycznych. Realizujemy testy automatyczne na potrzeby testów regresywnych i wydajnościowych.
  Przygotowujemy pełną dokumentację testową według wytycznych Klienta.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • EduBastion - szkolenia i kursy »

  Szkolenia Biznesowe

  Zarządzanie
  HR
  Sprzedaż
  Finanse
  Negocjacje
  Marketing
  Umiejętności Osobiste
  Coaching

  Szkolenia IT

  Zarządzanie infrastrukturą IT
  Inżynieria oprogramowania
  Programowanie baz danych
  Pakiety biurowe: Microsoft Office, Open Office
  Witryny internetowe i publikacje

  Zarządzanie projektami

  Konsulting

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Plan rozwoju eksportu Ancla »

  Witam, Firma Ancla sp z o.o. zajmuje się doradztwem firmą w zakresie przygotowywania planów rozwoju eksportu. Naszą działalność można podzielić na 2 części. Pierwsza część to pomoc w przygotowaniu kompleksowych planów rozwoju eksportu dla firm. Druga część naszej działalności to opiniowanie przygotowanych już przez firmy planów rozwoju eksportu. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dodatkowe szczegóły oferty. Posiadamy liczne referencje oraz wielu zadowolonych Klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Project Management »

  Project Management, MT&DC prowadzi szkolenia z zarządzania projektami wg standardu Project Management Institute. Przygotowujemy do egzaminu Project Management Professional, nadajemy certyfikaty sygnowane przez George Washington University.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka »

  Dobralogistyka to interaktywna platforma internetowa dla firm z sektora Transport Spedycja Logistyka TSL. Szczególny nacisk położony został na produkty i usługi wspomagające sektor TSL, takie jak wyposażenie magazynów, regały magazynowe czy powierzchnie magazynowe do wynajęcia. Platforma została stworzona aby wspomagać i promować firmy, instytucje, produkty i usługi, z całego sektora TSL w Polsce. Dzięki dopracowanemu i funkcjonalnemu przedstawieniu firm i ich ofert, platforma umożliwia łatwe i skuteczne dotarcie do klientów biznesowych i indywidualnych. Dodawanie firm jest bezpłatne i bardzo łatwe. Firmy mają możliwość stworzenia swojej wizytówki, poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego i umieszczenie w nim danych lokalizacyjnych i teleadresowych, danych oddziałów firmy, jej pracowników i informacji o ofercie. Ponadto mogą Państwo na bieżąco dodawać produkty i usługi oferowane przez firmę, powierzchnie magazynowe do wynajęcia, szkolenia, ogłoszenia pracy, wydarzenia związane z sektorem TSL i ogłoszenia w giełdzie sprzętu TSL.
  Jesteśmy otwarci na współpracę, pragniemy przybliżać naszym użytkownikom nowoczesne rozwiązania, technologie i materiały, które mogą przyczynić się do rozwoju sektora TSL. Zapraszamy do współpracy biura prasowe, instytucje państwowe i instytucje naukowe, by z Państwa pomocą zapewnić naszym użytkownikom dobry dostęp do rzetelnych informacji z sektora TSL.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Soflab Technology »

  Soflab Technology Sp. z o. o. specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu: zapewnienia jakości w projektach IT, zarządzania i realizacji testów systemów informatycznych. Naszym doświadczeniem wspieramy Klientów w korzystaniu z usług dostawców IT.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • 313 Consulting »

  313 Consulting pomaga firmom, organizacjom pozarządowym i instytucjom publicznym w podnoszeniu efektywności poprzez tworzenie oraz wdrażanie innowacyjnych metod rozwoju organizacyjnego. Specjalizujemy się w doradztwie z zakresu zarządzania oraz prowadzeniu szkoleń z wykorzystaniem autorskich gier sumylacyjnych.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląska Agencja Gospodarcza Sp. z o.o. »

  Spółka Dolnośląska Agencja Gospodarcza Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu została utworzona w maju 2000 r., w celu świadczenia profesjonalnej pomocy i doradztwa podmiotom gospodarczym działającym na terenie Dolnego Śląska oraz wspomagania rozwoju przedsiębiorczości w tym regionie. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem gospodarczym i prawnym. Swoje usługi kieruje zarówno do polskich przedsiębiorstw, jak i firm zagranicznych. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, doradztwie strategicznym i finansowym oraz w restrukturyzacjach oraz optymalizacji podatkowej. Eksperci spółki oferują ponadto sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, pomoc w prowadzeniu negocjacji. DAG świadczy także usługi w zakresie sporządzania analiz finansowych, biznes planów, wniosków kredytowych, wycen spółek, a także przeprowadzania fuzji i przejęć. Rejestrujemy spółki w kraju (usługa ekspresowej rejestracji w KRS) oraz za granicą (także w tzw. rajach podatkowych).

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma consultingowo-doradcza »

  Po co i dla kogo istniejemy? Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań IT dla firm i instytucji w Polsce i za granicą. Pomagamy efektywnie zarządzać informacją. Do czego dążymy? Chcemy wspierać sukces biznesowy naszych klientów, poprzez nawiązywanie trwałych relacji i znajdywanie optymalnych rozwiązań IT. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość i obustronna satysfakcja to jedyna droga do sukcesu na rynku. W czym się specjalizujemy? MCS jest firmą doradczą consultingowo-szkoleniową działającą na rynku od 1996 roku. Byliśmy jednymi z prekursorów w zastosowaniu UML do analizy biznesowej i systemowej. Zakres działalności w zakresie konsultingu obejmuje: nnnzarządzanie projektami informatycznymi i wdrożeniami, zarządzanie procesami biznesowymi obejmujące: prowadzenie analiz biznesowych i systemowych w tym modelowanie symulacja i optymalizacja procesów biznesowych, modelowanie architektury systemów informatycznych, budowa architektury korporacyjnej, usługi doradcze, prowadzenie audytu w zakresie infrastruktury informatycznej i projektów szkolenia w zakresie modelowania procesów biznesowych (BPMN, UML, ARIS) szkolenia w zakresie zarządzania projektami (Prince-2, PMBoK)). Nasza oferta szkoleniowa nie posiada ograniczeń związanych z konkretnymi rozwiązaniami informatycznymi. Obszar naszego działania obejmuje sektor publiczny, telekomunikacyjny, finansowy, przemysłu

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie graficzne poznań, budowa stron internetowych poznań »

  Firma OnlineSolutions ze Środy Wielkopolskiej oferuje:
  - Projektowanie grafiki (layouty, plakaty, wizytówki, bannery, ulotki, materiały reklamowe)
  - Tworzenie i projektowanie stron internetowych z użyciem technologii PHP, MySQL, AJAX
  - Najnowsze trendy i standardy
  - Profesjonalne podejście do klienta, fachowa obsługa
  - Consulting IT
  - Consulting w zakresie reklamy i marketingu
  - Cięcie layoutów PSD do formatu xhtml/css zgodnie ze standardami w3cc
  Ponadto:Proste strony internetowe, strony domowe, blogi; Średnio skomplikowane strony dla małych i średnich przedsiębiorstw; Sklepy internetowe; Złożone systemy zarządzania treścią; Wizytówki firmowe; Podstrony reklamowe; Galerie zdjęć; Fora dyskusyjne; Modyfikacje skryptów; Modyfikacje baz danych oraz projektowanie baz danych; Projektowanie layoutów witryn www; Projekty plakatów; Projekty logotypów; Projekty logo; Ulotki reklamowe; Wizytówki; Bannery reklamowe; Buttony; Covery; Elementy graficzne dla stron www; Edycja i retusz fotografii; Wystawiamy faktury VAT dla naszych klientów. Posiadamy bogate doświadczenie i interesujące portfolio. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi referencjami. Działamy na terenie całej Wielkopolski - Poznań, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Września, Zaniemyśl, Kórnik, Śrem, Kostrzyn Wielkopolski, Nekla.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »