Strony związane z hasłem: c++ - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'c++':

 • Video Kurs »

  Jeżeli chcesz nauczyć się programować w szybki i przyjemny sposób lub też tworzyć stron WWW, chcesz przygotować się do matury z matematyki, to mamy dla Ciebie w ofercie:

  Video Kursy Programowania w C++, Java, Pascal.

  Kursy Tworzenia stron WWW w XHTML, CSS, PHP, MySql, JavaScript, XML.

  Kursy matematyki i wiele innych.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • MPustelak.pl - programowanie, tworzenie stron www »

  Strona studenta informatyki specjalizującego się w projektowaniu stron www z wykorzystaniem HTML, PHP, JavaScript, Ajax i innych technologi... Oraz programowanie aplikacji w języku C, C++, C#. Zapraszam!

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Froger Solutions - Projekt, implementacja, wdrażanie oprogramowania. »

  Firma Froger Solutions zajmuje się tworzeniem oprogramowania na platformy systemowe zdefiniowane przez klienta. Specjalizujemy się w tworzeniu wysoce-wydajnych wielowątkowych aplikacji serwerowych, wspomaganych przez obliczenia wykonywane na GPU - dzięki technologim nvidia CUDA oraz bibliotekom OpenCL. Jako firma partnerska Web-Anatomy, jesteśmy odpowiedzialni za analizę, projekt, implementację, wdrażanie oraz rozwój całej serwerowej części aplikacji liveConsultant - programu licencjowanego na zasadach SAAS - umożliwiającej śledzenie oraz kontakt z klientami poruszającymi się po stronie www w czasie rzeczywistym. Ponadto zajmujemy się projektami stron internetowych.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portfolio - tworzenie stron www - pozycjonowanie - domeny »

  Nazywam się Robert Piskorz. Prezentuje na stronie portfolio wykonanych stron internetowych oraz listę domen na sprzedaż. Znajdziecie tam również forum dla programistów php, mysql, postgresql, c++ i bash.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • SOLVE-NET - skuteczne rozwiazania informatyczne »

  SOLVE-NET to firma świadcząca profesjonalne usługi informatyczne.nTworzymy oprogramowanie dedykowane w tym m.in. aplikacje mobilne, systemy wspomagające procesy magazynowe, logistyczne i sprzedażowe. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Robert Matuszewski Blog - Programowanie na luzie »

  Na stronie znajdują się materiały o pisaniu programów w różnych językach programowania oraz ciekawe rozwiązania stosowane podczas pisania aplikacji. Strona zawiera również autorskie programy. Odszukasz tutaj opisy różnego typu szablonów do systemów zarządzania treścią takich jak WordPress czy Joomla! oraz metody ich modyfikacji do własnych potrzeb. Na blogu znaleźć również można kursy takich języków jak PHP,jQuery,JavaScript,C++,C# oraz wiele innych. Wszystko to poprzedzone dokładnymi i unikalnymi opisami pozwalającymi na łatwe i przyjemnie zrozumienie idei programowania stron i aplikacji.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • DevCoders - programowanie i web development »

  Poruszamy tematykę programowania aplikacji desktopowych opierając się na wielu językach programowania, m.in. C++, C#, Pascal, Java oraz inne, podejmujemy tematy związane z procesem wytwarzania oprogramowania oraz ogólnopojętym Software Engineering.
  Omawiamy też najnowsze technologie tworzenia stron internetowych, rozmawiamy o web development w wielu aspektach: zarówno od strony technicznej, jak i web design, usability, dobór treści na stronę, pozycjonowanie (SEO). Przedstawiamy nowe technologie, w tym HTML5, CSS3, oraz analizujemy działanie sprawdzonych rozwiązań - ASP.NET, Ajax czy PHP.
  Na portalu znajduje się także forum dla każdego programisty i web developera, dla którego proces tworzenia jest czymś więcej niż odsiedzeniem paru godzin przy monitorze :)

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal nowych technologii »

  Coreblog.pl to blog nowych technologii. Znajdziesz tutaj przydatną merytorycznie i ciekawą wiedzę zgromadzoną przez specjalistów i managerów IT. Poruszamy tematy w szeroko rozumianym kontekście IT, Internetu, programowania i usług z tym związanych.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • C++ bez tajemnic »

  Wiele osób z wielkim dystansem podchodzi do tematyki związanej z szeroko rozumianą informatyką, gdyż jest to branża tak rozbudowana i złożona, że nie sposób jest władać wszelkimi informacjami z tejże tematyki. Błyskawiczny rozwój Internetu pozwolił jednak z większym optymizmem patrzyć w przyszłość i zagadnienia programowania są lepiej przedstawiane, szerzej omawiane i tłumaczone dosłownie na wylot. Z tych też względów zatrudnienie w tym sektorze w ostatnich latach rośnie znacząco i na brak zleceń nie mogą przedsiębiorstwa narzekać. My również, jeśli tylko choć odrobinę pasjonujemy się konkretną gałęzią informatyki, patrzymy z nadzieją na ewentualną własną karierę zawodową i rozwój, dzięki któremu zdobylibyśmy bezcenne doświadczenie. Blog Raii.pl wydaje się być cennym źródłem informacji w przypadki, gdy pewne mechanizmy przestają działać lub funkcjonują w sposób przez nas nieoczekiwany. Nie chcielibyśmy zaprzepaszczać całego dotąd włożonego trudu stąd nasze starania o to, aby wszystko za w czasu naprawić, dokształcić się, aby w przyszłości podobne sytuacje problematyczne nie mogły mieć miejsca. Czego możemy oczekiwać po znajdujących się na stronie artykułach? Poruszana przez nie tematyka dotyka głównie zagadnień baz danych czy bibliotek w języku wysokiego poziomu C++. Te drugie wykorzystywane są do zaawansowanych prac między innymi z interfejsem graficznym, który jest w stanie zobrazować efekty naszej pracy. Jeśli zagłębimy się wewnątrz to na pewno odszukamy coś dla siebie.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strona domowa Marcina Guz »

  Strona domowa Marcina Guz, studenta Informatyki, zawierająca ogólne artykuły dotyczące zagadnień IT. Np. sieci komputerowe, bazy danych, programowanie w C++, PHP, JavaScript, tworzenie intranetu w systemie Linux

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praktyczny kurs C++ »

  Znajomość podstaw C++ jest ważna, gdyż elementy składni tego języka, zasady tworzenia funkcji, struktur czy klas są identyczne lub bardzo podobne jak w wielu innych językach np.: Java, JavaScript, PHP.
  C++ można więc traktować jako punkt wyjścia do dalszej nauki programowania.
  Kurs napisany jest w postaci kilkunastu lekcji, które spójnie łączą się ze sobą. Teoria poparta jest przykładami. Wprowadzenie nowych zagadnień takich jak tablice, wskaźniki czy klasy poprzedzone jest wstępem uświadamiającym czytelnikowi, że to co nowe jest dobre i pomoce a nie uciążliwe i niepotrzebnie obciążające umysł.
  Kurs przeznaczony jest dla początkujących programistów, rozpoczynających przygodę z programowaniem. Korzystając w własnych doświadczeń, będę starał się bardzo dokładnie i szczegółowo opisać zagadnienia sprawiające najwięcej trudności.
  Nie przejmuj się niepowodzeniami. nnPraktyczny kurs C++ to 12 lekcji przedstawiających w przyjazny sposób podstawy języka C++ w formie przykładów i zadań. Lekcje rozpoczynają się instalacją kompilatora.
  Następnie użytkownik uczy się jak deklarować zmienne i wykonywać podstawowe operacje arytmetyczne.
  W prosty sposób wprowadzane są instrukcje warunkowe, takie jak if, for, while i do while. Następnie uczymy się operować na tablicach i wskaźnikach.
  Poznajemy działania na tablicach i ich praktyczne zastosowanie. Budujemy coraz bardziej zaawansowane programy.
  Na końcu przystępujemy do budowy programu obiektowego z użyciem klas.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notatnik programisty »

  Blog programisty
  Robert Olechowski blog
  - Analiza ciekawych zadań rekrutacyjnych
  - Ciekawostki i triki programistyczne
  - Pułapki w kodzie
  - Mikro projekty

  Znaczna cześć bloga to analiza różnych możliwych rozwiązań do zadań jakie pojawiają się na rekrutacjach programistycznych.

  Ponadto, opis przemyśleń autora odnośnie wykorzystywanych bibliotek i narzędzi.

  Zebrane doświadczenia oraz przemyślenia.

  Data dodania: 22 06 2016 · szczegóły wpisu »