Strony związane z hasłem: czyszczenie materacy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'czyszczenie materacy':

 • Pranie dywanów »

  Nasza oferta skierowana jest do świadomych osób, którym zależy na zdrowiu swoich bliskich oraz na stosowaniu ekologicznych rozwiązań w codziennych czynnościach. Zapraszamy do zapoznania się z budową oraz możliwościami urządzenia czyszczącego wysokiej jakości. Nasi przedstawiciele chętnie umówią się z Państwem i zaprezentują jego działanie. Pokażą jak przy pomocy odpowiednich końcówek dotrzeć do najbardziej zabrudzonych powierzchni i oczyścić je.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Wykładzin, Czyszczenie Tapicerki Meblowej i Samochodowej Wrocław i okolice »

  Firma CleanMaxx oferuje usługi w zakresie prania - czyszczenia: dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej tekstylnej kanap, wersalek, narożników, sof, foteli, materacy, tapicerki samochodowej, zajmujemy sie również impregnacją materiałów, usuwaniem uporczywych plam oraz neutralizaowaniem zapachów. Używamy profesjonalnego sprzętu firmy karcher, Tersus, Prochem oraz oryginalnych środków czystości, Maszyny ekstrakcyjne na których pracujemy pozwalają zmniejszyć do minimum wilgoć pozostającą w czyszczonej tkaninie. Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia i okolic w promieniu 35 km. Dojazd do klienta jest bezpłatny, Atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz podejście do każdego klienta indywidualnie . W celu bliższego zapoznania sie z naszą oferta zapraszamy na naszą stronę internetowa CleanMaxx.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów i wykładzin-Preparaty na Roztocza dla Alergików »

  Pranie dywanów i wykładzin metodą aktywnej piany, z użyciem antyalergicznych, ekologicznych i naturalnych środków czyszczących. Antyalergiczne czyszczenie na sucho materacy, dywanów, wykładzin. Sprzedaż preparatów antyalergicznych i antyroztoczowych. Stosujemy metodę aktywnej piany, która zawiera tylko 30% wody, nie przemacza czyszczonych powierzchni, nie niszczy wykładzin, dywany można bezpiecznie czyscić na panelach i drewnianych podłogach. Stosujemy urządzenie pozytywnie zaopiniowane przez Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi i Centrum Alergologii w Łodzi w zakresie czyszczenia antyalergicznego na sucho materacy, dywanów i wykładzin. Wszystkie prace wykonujemy w systemie antyalergicznym z użyciem środków dedykowanych dla osób uczulonych, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Posiadamy w dystrybucji preparat antyroztoczowy Acarix. Środek przebadany w ITB Laboratories w Kanzas USA pod kątem skuteczności. Preparat denaturuje alergeny kałowe roztoczy kurzu, nie zawiera środków chemicznych można bezpiecznie stosować go w otoczeniu małych dzieci i niemowląt. Posiadamy w sprzedaży hipoalergiczny odplamiacz Bioclarex, a także antyalergiczny spray do filtrów i worków do odkurzaczy jak również preparat antyalergiczny do prania w pralkach automatycznych działający na roztocza, wszy, świerzb. Nasza usługa jest kompleksowa dostosowana do wymagającego klienta.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • PRANIE KANAP, NAROŻNIKÓW, MATERACY.WARSZAWA »

  Pranie Ekspresowo
  Kanap
  Narożników
  Materacy
  Fotel, krzeseł
  Dywanów
  Wykładzin
  Usuwanie plam
  Maszynami firmy Karcher przystosowanymi do odsysania na głębokość około 5cm wraz ze środkami antybakteryjnymi i antyalergicznymi, wszystkich zanieczyszczeń. Dodatkowo płucząc likwidując resztę chemii. Szybkie schnięcie 3-4 godziny. Środki piorące z atestem PZH. Przyjemny zapach tapicerki. Usługa na miejscu u klienta w domu lub biurze. Nietypowe zlecenia. Dostępne Terminy. Zakres usług Warszawa i okolice.

  Data dodania: 03 10 2017 · szczegóły wpisu »