Strony związane z hasłem: detoks alkoholowy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'detoks alkoholowy':

 • Esperal Warszawa »

  Oferta profesjonalnej usługi implantacji disulfiramu. Zabieg wykonywany w gabinecie w Warszawie, podczas wizyty domowej lub w prywatnym szpitalu pod Warszawą. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie. Pacjentom w ciągu alkoholowym proponujemy detoksykację w warunkach stacjonarnych, pod opieką doświadczonych klinicystów.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Thor-IS - leczenie alkoholizmu, uzależnień od hazardu, Internetu i zakupów »

  Prywatny Ośrodek Psychoterapii Uzależnień Thor-Is specjalizuje się w kompleksowym leczeniu uzależnień takich jak alkoholizm, uzależnienie od hazardu, Internetu czy zakupów. Pomożemy Ci w walce z nałogiem i uzależnieniem. Dla naszych pacjentów prowadzimy terapię grupową i indywidualną. Zapewniamy profesjonalnie prowadzoną terapię, pełną dyskrecję i anonimowość. Pomożemy Ci wyzdrowieć. Czas na zmiany, czas na detoks alkoholowy. Nasz ośrodek ulokowany jest w Szczyrku, oddalony od zgiełku i hałasu, daje poczucie ciszy, spokoju i bezpieczeństwa.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detoks alkoholowy w Bydgoszczy »

  Nasza klinika leczenia alkoholizmu z gabinetem zlokalizowanym w Bydgoszczy oferuje terapie alkoholowe bazujące na detoksie alkoholowym. Odtrucie alkoholowe skutecznie pomaga wyciągnąć osobę uzależnioną z ciągu alkoholowego a ponad to detoks alkoholowy pomaga dojść do siebie w czasie trzeźwienia i przechodzenia przez objawy odstawienne. W naszej klinice w Bydgoszczy wykonujemy także zabieg wszycia esperalu z wszywki alkoholowej.

  Data dodania: 25 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Detoksvip.pl »

  Z naszą pomocą w końcu odetchniesz z ulgą. Jesteśmy największą wyspecjalizowaną siecią placówek terapii uzależnień w Polsce. Domowa i ciepła atmosfera oraz maksimum anonimowości to priorytet działania względem naszych pacjentów. Profesjonalna opieka wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów czeka na Ciebie. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom Rehab »

  Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień to pierwszy i jedyny w Polsce Dom Terapeutyczny, gdzie w warunkach pełnego komfortu i wysokiego standardu, zapewniamy kompleksową opieke i pomoc terapeutyczną dla osób cierpiących w związku z nagromadzonym stresem, depresją, wypaleniem zawodowym czy uzależnieniem. Dom Rehab Położony jest w malowniczej okolicy Jeziora Gielądzkiego na Warmii. Te okoliczności sprzyjają refleksjom i wyciszeniu. Pracujemy w małej kameralnej grupie 5-6 osobowej, przez kilka godzin dziennie, poza tym każdy mieszkaniec Domu Rehab ma przydzielonego terapeutę indywidualnego. Wykwalifikowana kadra terapeutyczna i medyczna zapewnia najwyższą jakość terapii. Dom Rehab dysponuje także pokojem obserwacyjnym z dwoma łóżkami rehabilitacyjnymi, dla osób które w związku z uzależnieniem od narkotyków, leków bądź alkoholu wymagają odtrucia i obserwacji. Przebywają wtedy pod stałą opieką ratowników medycznych i są konsultowani z lekarzem. Do Domu Rehab przyjmujemy bez skierowania i w stanie nietrzeźwości. Prowadzimy terapię młodzieży. Organizujemy zjazdy i warsztaty nawrotowe i profilaktyczne. Terapia trwa najczęściej do 8 tygodni w różnych konfiguracjach. Mieszkańcy korzystają z pokoi dwu i trzy osobowych z łazienkami, sali małej siłowni i sali telewizyjnej. Organizujemy różnorodne formy spędzania czasu wolnego, jako alternatywy dla zachowań szkodliwych lub ryzykownych. W domu Rehab pracujemy przy wykorzystaniu pełnej relacji międzyludzkiej w warunkach hierarchii rodzinnej.

  Data dodania: 19 06 2017 · szczegóły wpisu »