Strony związane z hasłem: detoks - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'detoks':

 • Leczenie uzależnień, depresji, alkoholizm, narkomania - Klinika MEDOX »

  NZOZ Medox to prywatna klinika leczenia uzależnień, depresji, zaburzeń psychicznych i wybranych neurologicznych.
  Nasz dyskretnie położony ośrodek, oferuje oparte na światowych standardach diagnozowanie i leczenie:
  * alkoholowych zespołów abstynencyjnych (tzw. detoks, odtrucie, detoksykacja)
  * opiatowych zespołów abstynencyjnych ( po zażywaniu Heroiny, Tramalu, Codeiny)
  * uzależnienia od alkoholu
  * uzależnienia od leków uspokajających i nasennych
  * uzależnienia od narkotyków
  * innych uzależnień
  * depresji o każdej etiologii ( endogennej, pourazowej, reaktywnej, i innych)
  * innych zaburzeń afektywnych ( np. choroby afektywnej dwubiegunowej, organicznych zaburzeń nastroju)
  * zaburzeń psychotycznych ( schizofrenii, parafrenii i innych)
  Stworzyliśmy zespół doświadczonych klinicystów, każdy z nas ma wieloletni staż w wiodących publicznych placówkach służby zdrowia. Za cel stawiamy sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta i wybranie optymalnej formy terapii. Jako jedna z nielicznych placówek prywatnych posiadamy statut Szpitala. Oznacza to, że spełniamy wysokie normy, a dla pacjenta jest informacją, że placówka zapewnia mu bezpieczeństwo, całodobową opiekę lekarską, pielęgnacyjną a kadra posiada wysokie kwalifikacje zawodowe potwierdzone zdobytymi specjalizacjami, tytułami naukowymi i certyfikatami. Zaletą Kliniki jest atrakcyjna okolica i wyjątkowa atmosfera sprzyjającą leczeniu.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna Klinika Terapii Uzależnień Alternatywa »

  Klinika oferuje leczenie uzależnień w zakresie alkoholizmu, uzależnienia od leków, uzależnienia od hazardu. Dla naszych pacjentów prowadzimy terapię grupową i indywidualną. Oferujemy również turnusy terapii rodzinnej.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  Strona prywatnej praktyki lekarza psychiatry Tomasza Woźniaka.
  Oferuję diagnozowanie i leczenie zaburzeń i chorób psychicznych, szczególnie: psychoz, depresji, uzależnień, zespołów amnestycznych(zaburzeń pamięci), lękowych, zaburzeń snu.
  Konsultacje w gabinecie, wizyty domowe, diagnozowanie i leczenie w prywatnym szpitalu pod Warszawą.
  W ramach praktyki wystawiam również zaświadczenia dla osób ubiegających się o broń, do celów adopcyjnych, o zdolności do czynności cywilno - prawnych.
  W szpitalu wykonujemy pełen zakres badań diagnostycznych, specjalizujemy się w leczeniu uzależnień, detoksykacji osób uzależnionych od leków, alkoholu, narkotyków oraz leczeniu depresji.
  Klinika Medox istnieje od 2008 roku, hospitalizowaliśmy już prawie 1500 pacjentów.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowe odżywianie »

  Serwis internetowy poświęcony zdrowemu odżywianiu. Dowiesz się jak działa układ trawienny, jakie towarzyszą mu choroby i jak się przed nimi bronić. Poznasz zdrowe jak i szkodliwe diety, diety zgodne z grupą krwi, oraz jak skutecznie się odchudzać.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek terapii chorób cywilizacyjnych - Spokój Beskidu »

  Spokój Beskidu to inne podejście do problemu uzależnienia, w którym najważniejszy jest uzależniony i jego komfort, zarówno psychiczny, jak również fizyczny. Oferujemy przede wszystkim połączenie standardowych metod leczenia, z alternatywnymi formami, mocno wspierającymi znane metody farmakologiczne. Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół specjalistów, lekarzy, terapeutów oraz animatorów czasu wolnego i trenerów. Dodatkowo o Państwa komfort zadba także fizykoterapeuta, kosmetyczka i masażysta.W tradycyjnym rozumieniu terapia uzależnień polega przede wszystkim na leczeniu farmakologicznym. Stoimy na stanowisku, że lekarstwa nie rozwiążą wszystkich problemów, które często leżą w naszej psychice i stylu życia. Dlatego Spokój Beskidu to przede wszystkim koncentracja na Państwa komforcie psychicznym i fizycznym. Prócz anonimowości, jaką zapewniamy, budujemy przyjazną i opartą na partnerstwie atmosferę, która pomoże Państwu odpocząć i zrelaksować się. Uważamy bowiem, że dzięki temu leczenie uzależnienia będzie jeszcze bardziej skuteczne.Eleganckie wnętrza willi, do odwiedzenia której Państwa zapraszamy, pomagają w budowaniu atmosfery spokoju i wyciszenia. To ustronne miejsce znajduje się w otoczeniu gór i lasów, a wychodząc na taras mogą Państwo usłyszeć szum górskiego strumienia. To wszystko dopełnia zapach ziół i olejków eterycznych oraz indywidualnie urządzone wnętrza pokoi.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Esperal Warszawa »

  Leczenie uzależnień nie jest łatwe, ale rzecz jasna jest możliwe - wystarczy mieć dużo silnej woli oraz wsparcie profesjonalistów.
  Klinika SONO MED oferuje zabiegi wszycia esperalu (Disulfiram - popularna wszywka), implementację Naltrexone, detoks, w tym detoks kilkudniowy oraz inne formy wsparcia w terapii i leczeniu uzależnień. Specjalizujemy się w leczeniu alkoholizmu oraz leczeniu narkomanii, oferujemy usługi w naszej siedzibie oraz z dojazdem do klienta (Warszawa i okolice). Przeprowadzając detox oferujemy pacjentom pomoc farmakologiczną, kinezyterapeutyczną i psychologiczną - dzięki temu osoba uzależniona jest w stanie szybciej i skuteczniej pozbyć się nałogu.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Thor-IS - leczenie alkoholizmu, uzależnień od hazardu, Internetu i zakupów »

  Prywatny Ośrodek Psychoterapii Uzależnień Thor-Is specjalizuje się w kompleksowym leczeniu uzależnień takich jak alkoholizm, uzależnienie od hazardu, Internetu czy zakupów. Pomożemy Ci w walce z nałogiem i uzależnieniem. Dla naszych pacjentów prowadzimy terapię grupową i indywidualną. Zapewniamy profesjonalnie prowadzoną terapię, pełną dyskrecję i anonimowość. Pomożemy Ci wyzdrowieć. Czas na zmiany, czas na detoks alkoholowy. Nasz ośrodek ulokowany jest w Szczyrku, oddalony od zgiełku i hałasu, daje poczucie ciszy, spokoju i bezpieczeństwa.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekomania - uzależnienie od leków uspokajających (benzodiazepin).Blog. »

  Jest to blog opowiadający o mojej wieloletniej lekomanii, w tym konkretnym przypadku o uzależnieniu od leków uspokajających i nasennych, o przyczynach tej choroby, jej konsekwencjach, o tym jak odstawiłem leki i co robię teraz..

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mandala Wrocław - leczenie uzależnień, leczenie alkoholizmu »

  Zrób pierwszy krok ku uwolnieniu się z nałogu. Uzależnienie to na początku niewinna choroba, która zmienia się w poważny nałóg. Pomożemy Ci, znamy się na leczeniu uzależnień. Naszą specjalizacją jest leczenie alkoholizmu, jednak inne uzależnienia nie są nam obce. Leczenie narkomanii, lekomanii, leczenie od hazardu - uzależnienia nie są nam obce. Prowadzimy również skuteczny detoks. Zaufaj nam - ośrodek leczenia uzależnień 'Mandala' - Wrocław.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detoks - www.attente.pl »

  Alkoholizm jest jedną z najczęstszych chorób całego świata. Detoks jest początkową fazą leczenia uzależnień. Alkoholik cierpi całym sobą: jego umysł, ciało, dusza są pogrążone w destrukcyjnej chorobie. Rodzina alkoholika również odczuwa cierpienie. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Attente zapewnia leczenie alkoholizmu zgodne z najwyższymi standardami. Profesjonaliści krok po kroku wyprowadzają pacjentów z uzależnienia, przywracając im możliwość życia bez alkoholu. Czasem wystarczy rok - nie będziesz chciał już pić. Attente wspiera swoich podopiecznych w abstynencji, która musi być zachowana. Powrót do alkoholizmu oznacza ponowne pogrążenie się w problemach, utratę pracy, rodziny i znajomych. Życie w trzeźwości powinno być trwałym wyborem alkoholika. Trzeźwość oznacza odzyskane życie prywatne, zdrowie oraz szczęście. Pomagamy w takim powrocie do normalności.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu Wrocław - klinika Mandala »

  Ośrodek Mandala prowadzi skuteczną terapię uzależnień z naciskiem na leczenie alkoholizmu i detoks alkoholowy. Klinika znajduje się pod Wrocławiem w miejscowości Mirków. Personel ośrodka Mandala to wykwalifikowani terapeuci z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu i terapii uzależnień.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detoks, odtrucie alkoholowe, detoksykacja »

  Skuteczny detoks to pierwszy krok w walce z uzależnieniem. Detoksykacja ma na celu oczyszczenie organizmu z trujących toksyn i stanowi podstawę do życia bez substancji uzależniającej. Ten typ terapii dotyczy osób uzależnionych głównie od: alkoholu, narkotyków, leków, czy innych ubocznych produktów. Detoks minimalizuje intensywność odczuwalnych dolegliwości związanych z odstawieniem używki.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kroplówki witaminowe | Instytut Witaminowy »

  Kroplówki witaminowe to idealne rozwiązanie w przypadku niedoboru witamin, złego samopoczucia, zmęczenia czy też pomocniczo po chemioterapii. Instytut Witaminowy oferuje kroplówki witaminowe (wlewy dożylne) dla sportowców, kroplówki regeneracyjne, przeciwstarzeniowe, likwidujące stres i odchudzające.

  Każda kroplówka przygotowywana jest przez doświadczonych specjalistów (lekarzy) i dobierana indywidualnie do każdego Pacjenta.

  Instytut Witaminowy oferuje również wszywki alkoholowe Esperal, leczenie kaca oraz detoks.

  Usługi świadczone są zarówno z siedzibie Instytutu w Krakowie na ulicy Józefa Wybickiego 42 jak i również istnieje możliwość dojazdu do Klienta (wizyty domowe).

  Data dodania: 10 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Suplement Diety Duochlorofil »

  Suplement diety Duochlorofil to odpowiedni produkt dla osób zmagających się z problemem obniżonej odporoności. Preparat ma również szerokie zastosowanie odtruwające organizm z zalegających w nim toksyn, dzięki temu przywraca witalność i utraconą energię. Strona zawiera dokładny opis składu suplementu i obiektywne oceny ekspertów. Duochlorofil jest całkowicie bezpieczny dzięki swojemu organicznemu składowi, efekty jego zażywania widać po bardzo krótkim czasie. Za pomocą strony internetowej można dostać się do sklepu i zakupić preparat w korzystnej cenie.

  Data dodania: 20 03 2017 · szczegóły wpisu »